Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
10. pro 2009

Jo a prej mám bejt ráda, že lachtan, jinak by mi tu lezl, no tak nevím no 😀

m.e.l
10. pro 2009

Jinak Luky se dneska při cvičení na balónu krásně opíral o natažené ruce, tak jsem zvědavá co předvede v úterý na rehabilitaci. Určo zase chlapečka který neví o co se po něm chce. 😀

jmisa
10. pro 2009

Safra, zase se otočil. Když jsem se otočila. Jak mám zjistit, jestli to dělá dobře 😀

Podle staré doky to prý umí jen na jednu stranu, že se na něj koukne a vidí, že mu to na tu druhou nemůže jít. No možný to je no.

Jdu umíchat kaši, dneska měl na sváču malou skleničku květáku, smrdělo to jako květáková polívka a taky to tak i teklo, ale nějak ty sklenky vypotřebovat musím. Tak na oběd bude mít kaši a zamíchám mu tam trochu ovocnýho pyré.

jmisa
10. pro 2009

Mel, Alex se opírá, tak 2x za den, zbytek lachtan. U rehábky to ale jednou předvedl, že jako umí, když chce. Se chtěl totiž kouknout na sebe do zrcadla, to ho tam vzrušuje, asi si je tuz budeme muset taky namontovat.

m.e.l
10. pro 2009

Míšo, jó Luky se nádherně točí na levej bok ale ten pravej. . . I když už se trochu zlepšíl, ale nic moc.. . . Stále to ale nedotočí sám od sebe na pupek. No a přeci Ti Alex nebude ukazovat jak to dělá, mohla by jsi to pak po něm chtít časteji. 😅
No co já koupila od Sunvilu či jak se ta firma jmenuje dýni, tak ta je hustá hodně, to mě fakt překvapilo.

m.e.l
10. pro 2009

Koukám, že jsou to vychcánkové. . . Na rehabce pase někde s hlavou pomalu u země, ale když chce ležíc na břiše v postýlce vidět na kolotoč nad sebou tak najednou má skoro celej hrudník nad podložkou. . . neřád jeden můj malinkatej. 😵

jmisa
10. pro 2009

Se přece nebude namáhat jen tak pro nic za nic.
Tak kaše s jablečno-hruškovým pyré mu moc chutnala, chudák psinda dostala jen dočistit misku, nic v ní nezvostalo.

m.e.l
10. pro 2009

Míšo, Luky měl ke sváče nastrouhanou hrušku s jablkem a v tom 4 piškoty, jsem si říkala - tohle sníst nemůžeš - chá chá. . .

jmisa
10. pro 2009

Asi si vypadala, že by sis taky dala něco k snědku 😀

m.e.l
10. pro 2009

Míšo, asi. . . Luky zbaštil dýni s bramborem ani se nezastavil. No nic jiného jsem ani moc nečekala. Teď tady dostává světluška vylágoš. . . Kolem druhé si s ním zacvičím, pak se zkulturním a hurá na AJ. 😅

jmisa
10. pro 2009

Mně Alex usnul než jsem dojedla, to jsem zvědavá, kdy půjdeme ven. 😝 Nejspíš jen v nosítku, protože ve tmě se v kočárku můj hrdina bojí.

jmisa
10. pro 2009

Tak jsme lehce nad hodinku vydržela chodit venku v tom slejváku, Alexovi bylo fajn, celou dobu chrápal. Koupili jsme známky na vánoční pohledy, na poště skoro nikdo nebyl, kdo taky v tej slotě.
Za chvilku nakojím a pak si udělám groček. Večer už bude mít Alex UM, tak se můžu rozšoupnout.Zatím nejeví známky hladu, mi snad někdo vyměnil někde dítě. Naposledy jedl v poledne tu kaši.

macous
10. pro 2009

Ahoj holky,
tak jsem vás dočetla, teda od včera jste se činily 😀

Tak mi dneska na rehabce dobrý, Matýsek se tam předváděl, byla píďalka a ukázkové pasení, šahal si i pěkně pro hračky na všechny strany, tak to ani nepoznala, že jsme to cvičení dost flákali 😅 já jí říkám, že se včera přetočil na pupek a ona na to, že to byla první vlaštovka a že to teď klidně týden nemusí udělat a brouček najednou šup a ukázal jí to, tak dostal pochvalu a máme se tam ukázat v 7 měsících, aby nám ukázala, jak si hrát s batoletem, které začíná lézt, aby si neudělalo špatné návyky, tak jsem zvědavá a cvičit prý už nemusíme 🙂

Teď ještě to varle, aby mu slezlo, nechci ho dávat pod narkózu na roce 😒

Jinak drahošek dneska přes den dvakrát usnul na půl hodinky a já ho teď hodinu a půl mučila uspáváním v postýlce, jenže jsem se celá rozlámala a vyřídila, prostě jsem tam tam chcípala, jak se mi chtělo spát, no a co myslíte - prdlajs, neusnul, teď tady vřeští o sto šest a tlačí, zmeťura jeden 😵

Luzzi, ono není všem dnům konec, určitě to nebude dělat věčně, teď budou parádní vánoce s miminama a pak krásné jaro a v létě určitě společná dovolená 😉
Ten můj podniká, tak jezdí domů teď dost brzy a i ráno si malého pochová, zase to má taky svoje nevýhody, občas je to pěkná ponorka 😉 v práci to pak dohání v poklusu a samo, že prská na mě 😖

jmisa
10. pro 2009

Macous, jsem ani nepobrala, že malej nemá sestouplé varlátko, tak hlavně to vyřešte nejdřív jak to půjde, aby nedopadl jako můj muž - ohne spermie 😝

macous
10. pro 2009

Míšo, oni jsou údajně dva typy, kdy není sestouplé varle, jeden na sperma vliv má a ten druhý ne, tak Matýsek má naštěstí ten druhý typ, ale ono se mu i to nesestouplé ukazuje těsně nad pindíkem - směr tříslo, Mudra si to hlídá a říkala, že je reálné, že sestoupý samo, a když prý ne, tak je to zákrok na pár minut v roce, ale z toho bych měla nervy, protože do dvou let se vyvíjí dítě neurologicky, takže narkózy nic moc dobrýho 😔

jmisa
10. pro 2009

Co měl manža přesně to nevím, to víš, 70. léta za komančů, ale výsledek je jasný.
Tak třeba se to vyřeší samo.

m.e.l
10. pro 2009

Míšo, myslím, že tohle není o komančech ale o lékaři. 😒

jmisa
10. pro 2009

Mel, no já vím, ale tehdy byl obecně jiný přístup k pacientům než dneska a taky pacienti měli podstatně míň možností, jak získat informace.
Dneska se dozvíš diagnozu nebo potencionální diagnozu a začneš pátrat nebo máš možnost začít pátrat, ten přístup k informacím je lehčí a i doktoři se snaží o jiný přísup nebo alespoň někteří.

macous
10. pro 2009

Míšo, tak to máš určitě pravdu, protože třeba manža měl v šestinedělí problém se slinejma žlázama (pod jazykem), prostě mu sliny přestaly téct ven a začaly se hromadit v laloku, mamka s ním šla hned k doktorovi a co myslíš, že udělal, vzal normální manikůrní nůžtičky a prostříhl mu to - chápeš to, takovému novorozenci, no prý u toho laškoval se sestřičkou a na manžu koukal tak na půl, takže mu to totálně sprasil, byl z toho zánět a museli mu to nějak předělávat. A mamka nemohla dělat vůbec nic, s pláčem si ho nesla domů a probrečela nad ním celé noci - odvolání nikde nebylo ☹

macous
10. pro 2009

holky, já jsem prase, teď jsem doslova dožrala smažák s hranolkama a tatarkou a to jsem to završila kremrolí 😅
takhle mi teda těch pět kilo asi dolů nepůjde 😀

m.e.l
10. pro 2009

No někdy mi i dneska doktoři připadají kapánek vedle. . . Takže ono jak se to všechno vezme a ruku na srdce, který doktor má rád, když mu pacient začne povídat - jsem si přečetl na internetu. . . 😀

m.e.l
11. pro 2009

Bré ranko,
tak Luky už cca půl hodiny rve dudlík, ale prostě mlíko mu nedám, pak by chtěl večeřet v šest a to by jaksi nešlo . . . 😝

jmisa
11. pro 2009

Ahoj

Mel, ty ho teda držíš zkrátka s tím jídlem 😀

Alex se mi tu furt převaluje, kdyby ale chtěl trénovat tu druhou stranu, co mu nejde, ale proč by to dělal, když tu pravou má zmáknutou, že 😒

Já dneska kojila asi ve 3 a pak až v půl 8. Takže dobrý, takhle mi to i vyhovuje, stejně v noci chodím na wecko 😀 Ale v mlze jsem postřehla, že si s tátou kolem páté povídal v postýlce, já ale ani nehla brvou a pak byl klid skoro do té půl 8. Teď mi tu rozkládá puzzle, asi ho bacím. Musím sehnat to nerozkládací, aby si ty malé kousky nerval do pusinky.

m.e.l
11. pro 2009

Míšo, jo Luky se furt točí na levý bok a na ten pravý, který se pořádně neotočí, tak taky fláká. Přeci se nebude namáhat. 😅

jmisa
11. pro 2009

Tak se mu to teď přes levej podařilo, jsem ho viděla, protože do mě strčil nohou. Akorát se několikrát poblil, jak si mačká najedenej pupek. Jenže poistýlka není řešení, on se otoičí i tam a líp se to utírá z puzzle než furt převlíkat postýlku 😝

m.e.l
11. pro 2009

No Alex je šikulka. 😀 No já radši taky utírám puzzle než koberec či postýlku. 😀

m.e.l
11. pro 2009

Luky si teď hraje na hodiny, pomalu a jistě kupodivu po směru hodinových ručiček. Naposledy to ještě bylo protisměru. 😅

jmisa
11. pro 2009

Jo hodiny jsou dobrý, Alex je teď praktikoval na pupku 😀 Už jsem ho šoupla do postýlky, jdu do sprchy a musím tu provést rychou debordelizaci. 😲

m.e.l
11. pro 2009

Míšo, no mluvím o hodinách na pupku. 😀 Debordelizaci už jsem provedla a jednou s ním odcvičila.

jmisa
11. pro 2009

My už taky cvičili, my to máme krátké, je to spíš takový protažení. Cvika na boku nám nejspíš sebere, protože tam už nemám co cvičit. Ho překulím na bok a on si havu zvedne sám, jak má, takže to podle mýho už postrádá smysl, tak jsem na úterek zvědavá.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru