Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
18. pro 2009

Jo a připrav se, že neuroložka něco najde, protože oni vždy něco najdou 😀 maj takovou úchylku.

macous
18. pro 2009

Kay - já taky koupu každý den, Matýsek je ve svém živlu - asi bude vodníkem, až vyroste 😀 😀 😀
a toho svýho manžela musím jednoznačně oznámkovat na 1, třeba dneska ráno vstal za mě po sedmé a šel si dolů s malým hrát, vzbudil mě až v půl deváté, že už musí s Růženou na převas nohy, takže paráda, ale co ti budu povídat, zase má jiné chyby 😝 co si budeme říkat, každý chlap přece nějaké má 😀 😀 😀

kay
18. pro 2009

maci, jj, každý chlap má svoje.. některý víc 😀 teda máš doma miláčka.. a doufám, že bude Růžena brzo v pohodě..

Míšo, no ty mě děsíš 😀 ta neurologie je prý jen pro jistotu, doufám, že nic nenajdou 😠 takže nám dali vojtoku, hm, myslela jsem že mě na to upozorní, ale asi není důvod.. takže máme vlastně 3 cviky.. ale já budu ráda,když jí to posune, bude podle mě i klidnější, takhle plave furt na jednom místě a když zjistí, že nic, tak plácne hlavu do deky a řve.. myslím, že kdyby se třeba plazila, tak bude spokojenější, protože ji už zajímají věck kolem..

a taky si dáme pauzu od příkrmů. jsem z tohp vystreslá, necháme akorát tu kaši večer..
tak já ji asi budu taky koupat každý den, ona to má taky ráda.. a když ji pak pořáddně naolejuju.. a není ta půl hodiny, ale max 10 min..

holky a cvičíte tyhle cviky taky? nebo máte jiný... nic jdu spát..dobrou a díky..

m.e.l
19. pro 2009

Bré ranko,
kay koupu taky každej den. Luky je dost potivej, někdy je to jen ospršení, jindy se Luky koupe s tátou. Jednou za padesát let má vanu se mnou. Cviky máme úplně jiné. Jinak mě napadlo, zkusila si, aby Stele dal ten příkrm někdo jiný než ty? Jestli totiž ty už nejsi z toho opravdu ve stresu a ona to z tebe cítí.
Nic letím, dítě hejká.

jmisa
19. pro 2009

Ahoj.

kay, to mačkání bodu pod prsíčkem jsme měli tak, to je základní cvik.
Ty další nevím přesně co myslíš, ale my máme ještě jeden na bokua a na břiše. A neboj, malou to nebolí.

m.e.l
19. pro 2009

No vlastně pod tím prsíčkem jsme taky měli. . . na pěstičky. . . A co se týká řevu - Luky řve fakt asi nejvíce vzteky, že mu nedovolím dělat to co by chtěl on.
Pomóc někdo mi vyměnil dítě!!!! Místo řevu zahejkání a když jsem pro Lukyho došla, tak pásl koníčky a přivítal mě úsměvem. 😵

kay
19. pro 2009

ahojte,

jo no včera brečea teda furt, u té rehabky bylo to fakt hrozný.. teď před hodinou jedla, tak za chvíli odcvičíme..
jo a cvičíte to na stole na přebalováku, nebo můžu i na zemi? ikdyž to by asi nešlo..

mel, jo zkoušel ju krmit M., pak švagrová, děda.. už jsem fakt zkusila skoro všechno.. ale podle mě je to i tím, že jsme z toho i vystreslá.. takže proto taky pauza.. kašlu na to, nejdřív si srovnáme kojení, aby jedla pěkně po 3 hodinách.. dneska v noci jí to docela i šlo, tk jsme kupovodivu trochu vyspaná, relativně oproti ostatním nocem, ale šla jsem fakt v devět..

mel, no vidíš, jak je Lukyn spokojenej 🙂

m.e.l
19. pro 2009

Kay, tak to jo, nech tomu klid. Chce to se fakt srovnat a pak to zkusit znovu. 😉 Hele, Luky u rehabky řval jak protrženej - protože zkoušela jakej cvik, tím ho nas*. . . Pak byl taky unavenej. Takže řval i po cviku, dneska zacvičíme a hází po docvičení hned úsměv. 😉

jmisa
19. pro 2009

Kay, já cvičila zkraje na zemi, ten cvik s pod prsíčkem tam jde, teď cvičím na stole, protože se mi líp manipuluje a potřebuju si pomáhat i tělem.

m.e.l
19. pro 2009

No já cvičila na zemi, teď na přebalováku, protože jaksi jinak nemůžu Lukyho zádíčka přitisknout ke svému pupku. Nic jdu ho přebalit, za prvé se pos* a za druhé jak se tu furt převaluje z boku na bok, tak už okopává skříň.

kay
19. pro 2009

tak my máme taky odcvičeno, Stela šla spát.. brečela u toho, ale myslím, e už poznám že to nebyl bolestivý pláč.. spíš jako že se s ní děje něco co nechce.. ani vzteklá kupodivu nebyla.. Takže jsme to zvládly pěkně.. trochu pouklízím a po obědě zase pocvičíme.. jinak jsem si uklidila půlku stolu a dala na něj starou zavinku a docela to jde..

díky holky.

luzza
autor
19. pro 2009

ahoj holky
tak eliška má svoji první rýmičku ☹ ☹ má ucpanej nos,takže strašně funí, v noci furt plakala,ale nic moc neodsaju,i když mám tu odsavačku na vysavač...
jirka jel nakoupit a do lékárny pro kapky...
takže postýlku máme zase ve zvýšený poloze,na topení tlustej mokrej ručník a na noc do ložnice zase šoupnu sušák s prádlem...
tak sme tátu hezky přivítali 😠

luzza
autor
19. pro 2009

míšo
tak až mi dojde ten sunar,hned koupím babylovamlíko 😉 🙂 dík 😉
kay
taky koupu každý den 😉 voda ještě nikoho nezabila 😀 když tam denně necpeš nějaký mýdla atd...

jmisa
19. pro 2009

Jsme byli v Tescu, tak už většinu na svátky máme, už jen koupím nějakou drobnost v týdnu taky v penny, jako celer a maso na polívku. Alexkovi jsem koupila v akcie 2 trika a bodyčko s medvídkem Pú.

kay
19. pro 2009

míšo, no v teacu mají prej teď výprodeje klučičích bodyček medvídka Pú.. pro holky nic 😠

hele myslíte, že když chci Stelu naučit to kojení po 3 hodinách, mám ji kvůli tomu i budit? je dneska nějaká ospalejší, šla spát o 45 min dřív, nevím jestli to může být tím cvičením?

jmisa
19. pro 2009

Kay, já bych ji nebudila, prostě 3 hodiny jsou minimum.

Pro holky tam měli to hello kitty nebo co to je zač.

macous
19. pro 2009

Ahoj holky,

tak u nás dneska proběhla vánoční návštěva u prababičky, kupodivu byl malej naprosto v pohodě, schrupnul si v autě při cestě tam i zpátky a doma šel spinkat před sedmou. Rýma už mu polevila, ucpává se mu jen jedna dírka a už druhou noc spinkal v pohodě, takže ho to trápilo jen úterý, středa, čtvrtek, myslím, že mu hodně prospěly kapky - Libenar, vždycky po výplachu jsme ho odsáli a to bylo teda něco 🙂

Kay - jo jo, po tom cvičení bývají děti opravdu více unavené, ono zkus si zvednout za 3 min. 30x nohy nahoru a uvidíš, jak budeš hotová 😀 😝 😀

jmisa
19. pro 2009

Jsme s Alexkem chrněli od 4 skoro do 7, manža nás nevzbudil a naštěstí si Alex dal mlíko a před osmou vytuh dobrovolně. 😀

m.e.l
20. pro 2009

Bré ranko,
Kay jo a zkus se 2x dvě minuty houpat na boku na míči, pak ležíc na pupku . . . . 😀
Noc docela o.k. jen kapánek krize po třetí hodině, ale jinak docela dobrý no. . . . 😵

m.e.l
20. pro 2009

Jo a Luky už je pěti zubec a počítám do dvou dnů z něj bude šestizubec. 😵 Možná se i pár nocí zase vyspím, než se rozhodne stát sedmizubcem. . . 😀

jmisa
20. pro 2009

Ahoj.
Dneska strašnej budíček - Alex mi spadl z postele, jsem usnula u kojení a on zůstal v posteli se mnou, přitom byl skoro uprostřed manželské postele a probral mě pláč, Alex ležel na koberci, no strašnej pocit, málem jsem sebou sekla, ale jak jsem ho zvedla, tak přestal, nikde jsme na něm nic nenašli, vypadá normálně, okusuje světlušce křídla, tak snad bude OK.

jmisa
20. pro 2009

Mel, gratuluju k zoubkům.

kay
20. pro 2009

dobré ráno,
tak Stela ša spát před 18h včera, já po 20h a s přestávkama na kojení cca po 3 hodinách jsme spaly do 8h 😀 a to i s přebalením v 6h.. 😵 máme odcvičeno, ale není to divné, že u toho nebrečela? já furt nevím jestli to dělám dobře..

mel, gratuluju k zubům 🙂 snad se vyspíš 🙂 jo a jak jsi to myslela s tím balonem? 😅

míšo teda to je probuzení.. tak snad bude Aex dobrej, vím, že kamošce spadlo dítko z přebalováku taqk volala doky jestli mají někam jet, a ona jim řekla, řže ho mají sledovat tak půl dne, jestli bude ok, tak je to v pohodě.. ale to by znamenalo, že se tam alex nějak dokutálel nebo doplazil ne?

Luzzi, užívej Jirky, nebo už má teď v týdnu dovolenou?

jo a Stela včera zhltala 60ml kaše.. 🙂 nechaa jsem jí to večerní přikrmování a zkusím koupit teda nějakou obilnou kaši, jestli to bude mít efekt..

jmisa
20. pro 2009

Kay, no asi se přetočil na břicho a pak se odplazil.
Postel je naštěstí níž než přebalovák.

jmisa
20. pro 2009

Kay, mně Alex doma taky u cvíča nebrečí.

kay
20. pro 2009

míšo jé tak to jsme ráda.. tak to asi není znak toho že bych to dělala špatně.. ale stejně si nejsem jistá 😀

jmisa
20. pro 2009

Kay, kdyby si dělala blbě cvik s prsíčkem, tak nebude zvedat nohy. A to další nevím co máš.

m.e.l
20. pro 2009

Míšo, teda Alex je šoumen. Ten je nebezpečnej nechat i na větším prostoru jak tak koukám. No hlavně že mu nic není.
Kay, jak jsem to myslela? To jsou cviky Lukyho, kromě toho reflexního. 😉

laura29
20. pro 2009

kay - ja matouse koupu jen 2x tydne. na doporuceni doktorky.

kay
20. pro 2009

mel ajo 🙂 já si to myslela..

míšo, jo díky, no nohy trochu zvedá, rehabka říkala že je nesmí křížit, to se snažím aby nedělala, a pak má prodýchat hrudníček, to nepoznám a má uvolnit tu volnou ruku a otevřít pěst, ale to nepoznám, bo ji má v puse 😀 zkusím jí ji vydělávat, ale nevím čím 😀

lauro aha díky, no já asi budu koupat každý den, Stela pak blbě spí, když jsem ji neokoupala jednou..☹ navíc by měla asi vlasy samej bordel, to nejde..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru