Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

artep26
1. dub 2009

Mac, Míšo ahojda 😉 🙂
Mac my jsme spolu 7 let a bydleli jsme spolu po 1,5 měsíci. Takže se dá říct se taky počítá celých 7 let 😉
Letí to děsně, to teda jo...
Jsme po obídku, jdu si natáhnout hřbet a nohy a pak hurá zase prďolkám žehlit věcičky.
Manža začal konečně dělat tu komodu a skříň dětem, vidí že to s tou přípravou myslím vážně tak se konečně taky začal snažit a dělá taky něco pro rodinu 😉

macous
1. dub 2009

Já ještě po obídku nejsem, a není se co divit, když jsem si vstala v 11 hod. a dala si dva rohlíky, to budu obědvat až tak nejdříve za hodinku 🙂
Já mám taky prádlo pověšené venku, je už téměř suché, tak doufám, že nebude pršet, to by mě naštvalo 😕
Když to tak vezmu, tak jsem s manžou téměř třetinu svého celého života (bez jednoho roku) 😲 😵
U nás se manža docela do příprav zapojuje, tak mám radost, je vidět, že se opravdu na miminko těší 😵

artep26
1. dub 2009

Mac takhle jsem vstávala v 1. trimestru, teď většinou od půl 6 pokukuju po stropu a v 6:47 vylézám budit Andulínu. Pršet snad nebude, ale je to tam takové pošmourné ... zítra to snad bude lepší.
Manža spíš chodí tiše okolo a okukuje jak se to hezky rýsuje. Budu ráda až mi ty skříně udělá, má teď docela dost práce takže ho ničím nechci otravovat. No stejně by nežehlil ani nemyl autosedačky, nenakupval kosmetiku pro děti atd ... 😀 😀 😀 Společně nás čeká výlet pro kočár, ještě nevím zda nejdřív nepojedme do HK a pak teprve do Kolína do té Daniely... uvídíme ...
Musím se jít natáhnout, jak sedím tak mě strašně bolí záda ... pak nakouknu.... zatím pa pa pa 😵

luzza
autor
1. dub 2009

jmis - Oikamid je téměř to samý 😉 ten dáváme lidem i do infuzí,když se nám zcvoknou po narkóze 😉 😀
melíku - hezká kytííí 😵

luzza
autor
1. dub 2009

my slavili pět let,jako artík 😉 a začali jsme spolu bydlet hned po prvním rande 🤐 😀 určitě mu došlo,že každej další den beze mě je ztráta 😀 😀 😀 😀 😀
(no rande... 😕 😕 vlastně noc 😕 😀 😀 )

luzza
autor
1. dub 2009

jéé teď koukám,že artík je s manžou 7 let...tak to sem se překoukla 😉 😀

luzza
autor
1. dub 2009

teď jsem přišla z venku,kecala jsem se spolužačkou,co má měsíční dvojčátka 🙂 tak jsme se nasmály 🙂 rodila přirozeně a vše bylo OK a rychlý... tak mě potěšila 🙂

macous
1. dub 2009

Artí, jenže to je právě to, že já poslední dobou blbě usínám, zhruba tak okolo jedný hodiny v noci, takže mám tak trochu pocit, že se mi to rozhodilo - otočilo. V té Daniele nevím jak moc pochodíte, obzvláště s kočíkem na dvojčátka, pokud se ovšem nejedete podívat na konkrétní kočár o kterém víš, že ho tam na tuty mají vystavený..... 😉
Já budu muset ven se psem, je už nějaká naštvaná, na zahradě být nechce, chce na procházku, to jsme si jí pěkně naučili, tak to alespoň vezmu okolo pekárny 🙂

Jo a manža taky se mnou oblečky nevybírá, spíš tu komodu, skříň, kočárek, postýlku a tyhle věci 😵

jankatr
1. dub 2009

jéé artí - my máme letos v červnu taky 5. výročí 🙂 🙂 🙂 Jinak jsme spolu 6 let (v únoru) 😅
Mací - vy jste to s tím bydlením vzali taky docela hopem 😅 😅 😅 ale hlavně že to klape 😉

jankatr
1. dub 2009

Artep a jaký máte nakonec typy na ten kočárek?

m.e.l
1. dub 2009

No my máme s manžou v červenci 7 let od seznámení. 😉
Janky, kdy že to hodláš rodit? 😵

macous
1. dub 2009

Janko, dvacátého mám svátek, ale to do té doby budou kluci už asi venku, máš to na 38 tt slíbeno nebo se pletu? 🙂

Holky teď se mi krásně boulelo břicho, až jsem se musela usmívat 😀

No jo no, manža se ke mě hnedka napakoval, sice měl taky svůj byt, ale já se ze svého moc nehrnula 😉

artep26
1. dub 2009

Tak koukám výročí tu stále frčí.
My máme 5. výročí svatby v srpnu a jinak 7 let známosti v prosinci. Holky u nás to byla divočina, páč já se v době kdy jsem se seznámila s manžou zrovna rozváděla... no spíš on byla ta poslední kapka a impuls k tomu, abych to konečně udělala.
Janko čekáme na ten DorJan co se z něj nakonec vyklube ale ještě jsem naživo žádný neviděla. Takže typy jsou Implast, DorJan a ten IndiaTwin od Bomberline (nevím jestli jsem to napsal dobře, je to ten co má nevýhodu, že nevidíš na děti ale jinak se mi zdál OK).
Mel Janka hodlá rodit v pátek 😀 😀 😀

hanulka3112
1. dub 2009

Ahojky Holky, tak konečně jsem se dostala k PC byla jsem dnes za svoji obvoďačkou pro razítko do průkajdy, pak za kámoškou co má 4.měs. holčičku 🙂 a pak pošmejdit po městě, něco jsem koupila prckům 🙂 a pak doma jsem konečně došila závěsy a bolely mě záda jak prase, tak jsem se musela natáhnout a teď vás doufám dočtu 😉 🙂

artep26
1. dub 2009

Mac manža se taky stěhoval hned, bydlel s rodičema ale v bytovce a bytě 1+1 to vydržel jen necelé 4 měsíce, pak mě napakoval k budoucí tchýni, kde jsme byli 3 roky a pak hurá do svého domečku, který vlastně rekonstruujeme dodnes. 😉

m.e.l
1. dub 2009

Mací, můj choť bydlel u rodičů a já ve "svém" bytě. Moc se nehrnul nastěhovat ke mě, až půl roku před svatbou a po "mírnějším" nátlaku se konečně nastěhoval. 😵

artep26
1. dub 2009

hanul k obvoďačce jdu zítra, co ti všechno dělala?? Já jen na co mám být ready 😅

artep26
1. dub 2009

Mel jo?? To ten můj se stěhoval prakticky hned ... 😀 😀 😀
Líbily se mu svačiny do práce, které mu maminka nedělala, servis kdy si vzpomene 😅 😅 😅 😀, Aničku miloval od prvního okamžiku kdy jí uviděl, no mě snad taky 😀 , takže nebylo co řešit. Jo a Andulíně v té době bylo 2,5 roku a jediný kdo jí v té době mohl utírat zadnici po velké (když byl samo manža doma) byl on. Jsem si myslela že to nedá, ale s přehledem, ani nemrkl. A to v té době neměl ani jednu neteř, ani synovce 😉

macous
1. dub 2009

Tak já se taky budu muset vyhrabat k obvoďákovi, když to tady tak čtu 🙂 Asi to nechám na příští týden, hned v pondělí tam zavolám a objednám se a pak už nebude úniku 😀

No manža měl svůj 3+1 a já taky, jenže já chtěla aby byl u mě, měl méně věcí, tak to tak po 14 dnech známosti dopadlo, když se stěhoval, tak jsem teprve vyklízela věci po bývalém, s tím jsem byla 5,5 roku, když si to vezmu zpátky, tak to bylo docela nahusto. Manžu jsem potkala 3 dny po rozchodu s bývalým, takže náhoda jak blázen 😵

artep26
1. dub 2009

Mac takže taky divočina 😀 😀 😀
No já když si na to vzpomenu, tak se musím smát, ale v té době jsem z toho byla na prášky.
Bejvalý mi vyhrožoval že mi vezme Aničku atd .... prostě byl trošku psychicky labilní a to nejen při rozvodu ...
Opravdu jsem ráda co mám doma, ikdyž někdy bych taky vraždila 😀 😀 ale která ne, co??

artep26
1. dub 2009

Mac já ještě nebyla ani u zubáka 😅 ale jsem objednaná 😉

m.e.l
1. dub 2009

Arti, no manža šel z teplého hnízdečka, kdo by chtěl opustit maminku, která po něm doma nic nechce a vše mu odnese pod pusinku??? Žádné starosti s nakupováním, domácností. . . . 😀

artep26
1. dub 2009

NO joooooooooooo tak to joooooooooooo 😀 😀 😀 😀
Ale manža naštěstí není mamánek, má jí rád a vyhoví jí v hodně věcech, ale není z těch, co se od ní nechtěl hnout kvůli žvanci a klídku 😀 😀 😀

m.e.l
1. dub 2009

No já ani nevím proč nechtěl od maminky, možná spíše z důvodu, že moc nemá rád změny. 😉 A tohle byla dost velká změna. 😉

artep26
1. dub 2009

No každý je holt nějaký, někomu to trvá dýl, někdo sbalí kufry a moc to neřeší .. že jo Luzz?? 😀 😀 😀

hanulka3112
1. dub 2009

Artí, obvoďačka mi jen měřila tlak a poslouchala si mě a ptala se na různé věci nemoci v rodině, takže pak dala razítko a napsala zdravá 😉 🙂
Vidím, že jste všechny už zajeté manželky, to já ještě čekám i na svatbu 😀 chtěli jsme ji jak jsme se dozvěděli, že jsem těhu, ale pak jsme o tom přemýšleli a raději to odložili, hold s těma dvojčátkama člověk nikdy neví, aby ho neposlali do špitálu, viz. už jednou jsem tam byla a stačilo mi a navíc mi celý druhý měsíc bylo zle, že na nějaké zařizování jsem neměla náladu 😖

artep26
1. dub 2009

Hanul tak to zmáknu ...
A s tou svatbou ... spousta mých kamarádek to tak má a chtějí aby si taky dítko (v tvém případě dítka) svatbu užilo 🙂 🙂 🙂 Takže svatbu plánují až bude dítkám tak 1 rok a ony si vymodelují postavičku do šaů 😀 😀 😀

artep26
1. dub 2009

do šatů (oprava) 😉

m.e.l
1. dub 2009

Holky, já už bolestí brečím, už nevím zda mě bolí více kyčel nebo koleno. Spíše koleno, to už bolí i v klidu, jestli tohle mám vydržet 6 týdnů tak potěš koště. . . . 😢

jmisa
1. dub 2009

Mel, proč Tě to bolí? Ty si spadla?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru