Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
17. dub 2009

teda grej, no s těma bolestma je to děs.. já včera čupla na záhonku a málem nevstala, koleno mě bolí ještě teď 😀 ale jinak mě bolí jen to břicho, už si to bez toho ani nedovedu představit, takže jestli to po porodu přejde budu jak znovuzrozená 😀
tak odpočívej a hlavně už se vykašli na tu práci.. :-/ ten lactobacilus je APO to vyrábí jen jedna firma.. oni budou vědět.. ještě si kup čaj pro kojící matky.

luzza
autor
17. dub 2009

ahoj holky moje 🙂
ráno mi zlobil net,tak jsem se nemohla přihlásit 😝
jsem z toho měla nerva! 😠 😀

luzza
autor
17. dub 2009

melíku,kay
to jsou super účinky lactobacilla,co?? 😅

grej
věř,že taky trpím jak zvíře ☹
ten APO - lactobacillus se má jíst měsíc před porodem 😉

u nás teda zatím neprší,ale trochu se ochladilo..

luzza
autor
17. dub 2009

kay
ten čaj pro kojící matky sde dá koupit v DM na ty slevový kuponky... 😉

luzza
autor
17. dub 2009

dneska budu mít návštěvy,tak nevím,jak se ozvu 😉
dopoledne přijede brácha se švagrovou a odpoledne kámoška z koníka...
snad jim nebude vadit,že nemám vytřeno a ták ☹ prostě nemůžu 😝 úklid nechám na víkend,ať zapřáhnu manžu..teď se teda necítím...

kay
17. dub 2009

luzzi, nojo já tam nejsem zaregistrovaná 🙄

tady je taky chladněji a sluníčko vykoukne jen občas.. večer asi přijde na řadu krb.. 😅
s tím lactobacilem, no já myslím, že tím sobě určitě neublížíš, takže když ho budu jíst i trochu víc dopředu nic nezkazím, navíc můžu rodit v rozmezí 3 týdnů, tak to bych pak měla nervy, že jsem to nestihla 😀 aklidně ho budu jíst i po porodu, jednu dobu jsem ho měla i od doktora napsaný, teda obyč. lactobacilus..

macous
17. dub 2009

Ahoj holky,
tak jsem se sem zase konečně dostala 🙂
Nemůžu najít klíč od sklepa, takovej ten velikej, co má jen pár zubů, tak se bude muset oddělat asi zámek nebo co - chjo. Jdu vás dočíst 🙂

Jinak já už mám nahoře téměř 10 kg - dneska jsem se zvážila a 😲 😵

luzza
autor
17. dub 2009

kay
s tím lactoušem máš pravdu... je to úplně jedno 😉 pomůže tobě i stelince 😲 😵
mací
buď v klidu,já už mám nahoře 22 🙄

macous
17. dub 2009

Ufff, tak jsem vše dočetla, teda holky, koukám, že si všechny postupně začínáte užívat nějaký ty těhubolístky, asi mě to bude taky čekat, ale ty kyčle mě docela přešly a zatím se nic jiného neobjevilo, tak jsem zvědavá, jak dlouho mi to takhle vydrží 😀
Příští týdem musíme už objednat kočárek - bude to asi hnedka v pondělí, ať už mám od toho klid 😠 🙂
Taky už musím sepsat, co mi ještě chybí dokoupit, protože se v tom tak trochu začínám ztrácet 😅

Jo a předvolali mě na bytovou komisy a sebrali mi byt - svině 🙄 (omlouvám se), byl je sice města a mi jsme s manželem pořídili předloni domeček, ale přispívala jsem jim 300 tis. na rekonstrukci a to mi bylo 18 let, dali mi to pak jako předplacené nájemné, takže jsem platila jen vodu, el., topení a teď prý, ať to vrátím, že mi vrátí neodbydlenou část peněz, což je cca 70 tis. - fakt vtipálci, to tam někdo chce ten byt pro někoho svého dohozeného - jasná věc. A já si ho chtěla nechat jednou pro dítko 😢 a teď jsem ještě zjistila to s tím klíčem - asi padnu.

Luzzi, teda domek pro holky máš pořádný 😵

macous
17. dub 2009

Luzzi, to se u mě zatím taky nevylučuje - 22 kg není ještě tolik - obzváště na dvojčátka 😉

kay
17. dub 2009

ahoj mací..
no s tím bytem je to teda naprd, no ale když tam nebydlíte, to byste měli štěstí, kdyby vám ho nechali.. ☹ a ono za 20let bůhví jak by to bylo s obecníma bytama, na to kašli.. jo a seznam věcí si udělej, já bych bezu něj byla ztracená 😅

já mám zatím nahoře cca 9kg, ale myslím, že víc, protože jsem byla na začátkuještě asi trochu zavodněná, tak počítám, že mám nahoře tak 12kg.. aspoň po poropdu budu třeba překvapená.. 🙂

já se vrátila z nákupu, ted amě od rána tak pálí žáha .-( jediné co mě utěšuje, že budeme mít prý vlasaté dítko 😀 jdu se pokusit trochu zdřímnout, ikdyž vedle dělají s bagrama, tak nevím jestli to půjde.. ☹

m.e.l
17. dub 2009

kay, jo vy budete mít vlasatou Stelinku a my asi opičáka, když mě pálí žáha celé těhu. 😅
Já mám nahoře 4 kg, teda ty dvě se tam najednou objevily během cca 2 týdnů, ale přesně je to v době, kdy mi začaly otékat prsty a noha. 😒
Mací, no co naděláš, holt pro prcka to budete jednou muset řešit jinak, ono než nám ty děti vyrostou, ale je to fakt pech, že Ti ho vzali.
Nic jdu se natáhnout, jsem nějaká grogy. V noci jsem zase spala - nespala. 😠 A vůbec dneska mě skoro nic nebolí, takže - nejsem já mrtvá? 😀

macous
17. dub 2009

Ahojda,
tak žáha mě zatím netrápí - naštěstí 🙂 a ty kila mi teď fakt letí nahoru jak blázen, každý týden pěkně skoro kilčo, ale obtloustlá si teda zatím nepřijdu, tak uvidíme, jak to půjde dál 😉 pak se taky cvaknu do albíčka, teď mi zase přišla návštěva a na nákup musím taky - v lednici vymetýno a co budu na víkend vařit, to taky nevím 🙂

kay
17. dub 2009

tak já s eprobudila z komatu.. 😅

no meliku, myslím, že na nás dvou se pěkně uvidí, jestli je ta babská pověra platná 🙂 už s ena toho vašeho opičáka těším 🙂

maci, tak já se rozhodla, že zítra bude stejně hnusně a nebude se dát být na zahradě a tím pádem pojedeme nakoupit M. kalhoty, tak se nechám na oběd pozvat a teď si momentálně dělám mraženou pizzu 😒

luzza
autor
17. dub 2009

ahoj kočky 🙂
tak brácha přivezl domískovi vojenskej batoh NIKE,tak je z něj celej hin...a ještě nějaký skejťácký triko s kapucou...oni už se totiž ve škole děti hrozně hlídaj a kritizujou,kdo co nosí 😝 ,přijde mi to hrozný,u takhle malejch dětí...
taky mě brácha se švagrovou měsíc neviděli a řekli,že jsem OBROVSKÁ SAMICE a udělali si se mnou pár fotek,tak doufám,že se neoctnu na you tube 😅
a za chvíli tu mám dckami z koníka,tak zatím pa pa 🙂

artep26
17. dub 2009

Ahoj holky,
ani jsem ještě nedočítala, teď jsem dorazila z JC, odjížděla jsem v 6:30.
Oběhla jsem oblíbený sekáč (Anička zase bude fešanda, no nekupte hadříky z Nextu za 80 Kč 😀 ), pak jsme pošmajdaly se ségrou po námku, sehnala jsem v mimiobchůdku pěnovou podložku méďu pro bublinky ...
Pak jsme vyzvedly babi u dokyho, zašli na nudle s kuř. masem a frčely domů.
Cestou jsem koupila granule kocourovi, vyzvedla Aničku ze školy a teď oddychuji a jdu si natáhnout nožky, páč bolí bolí.
Za chvíli si váš dočtu, jen co vydechnu 🙂 🙂 🙂
Hezký zbytek dne všem 😵

macous
17. dub 2009

Kay - když bude hnusně, tak mě alespoň nebude muset mrzet, že bude muset manža jít něco udělat s tím zámkem od toho sklepa, asi to bude pěknej opruz 😖 - jsem tele, prostě jsem už prohledala kde co a klíč nikde 🙄

Já dneska obědvala rohlíky a večer udělám kuřecí prsa na smetaně s paprikou - s knedlíkem, to je rychlý a vydrží to na dvakrát 🙂

Luzzi, to máš teda pravdu, dneska děti vůbec řeší ve škole věci, co se týkaj majetku - chudí, bohatí, je od propisek až po mobilní tel., o oblečení nemluvim, kdo má nejdražší značku je king 😒 je to fakt smutný 😔 a samice teda fakt jsi - a to je dobře 😀

Artí - čusík 😵 už nám ty týdny taky hezky skáčou viď 😉

macous
17. dub 2009

Artíku, ty sis asi dáchla viď - však máš po tom maratonu nárok 😵

Holky, já mám nějaký talent na to, že když sem už konečně vlezu, tak tady nejste 😀 😀 to je pešek 😵

Hanulko díky za typ na výprodej, kolotoč jsem za těch 700,- objednala - parádní cena, hodila jsem k tomu ještě dvoje dupky na spinkání, nůžtičky a vatové tyčinky, abych neplatila poštovné jen tak naprázdno 😵

grej
17. dub 2009

Ahoj holky,
tak já byla v té lékárně, ale neměli skoro nic!!! Tak jsem neměla náladu jezdit někam jinam, tak jsem to tam objednala a příští týden si to tam vyzvednu.

Pak jsem jela s mamkou nakoupit. S ní to je hrůza, courali jsme po HM a CA a pak ještě do Globusu pro jídlo a terpve jsem dorazilal. A jsem úplně vyřízená!!

Zítra jedem pro kočárek, taks e těšim 😉

hanulka3112
17. dub 2009

Ahojky Holky, tak si představte, že co jsem si objednala včera ten kolotoč nad postýlku a nějaké ty věcičky, tak mi to dnes dorazilo 😲 😀 tak jsem hned dávala dohromady ten kolotoč a vytáhla beterky z nefunkční baterky, ale jaksi už byly vyždímané, že se to jen rozjelo a bylo kaput, tak zítra koupím baterky a potřebuju ještě šroubky, abych to připevnila ki přebalováku, hodila jsem to jen na samořezky, ale sotva to drželo, potřebuju, aby to šlo přesně do toho závitu nerada bych, aby to spadlo 😅 tak se zítra vypravím do města dokoupím ještě nějaké ponožečky pro malé a pár věciček co mi chybí a kdyžtak nějaké třičtvrťáky 😉

m.e.l
17. dub 2009

Hanul, tak tomu teda říkám rychlost. 😉 No aspoň budeš mít vše nakoupeno a klídek. 🙂

m.e.l
17. dub 2009

Tady si asi v tuhle dobu taky s nikým nepokecám co? Spala bych až bych brečela, jenže mi to nejde, pálí mě žáha jak prase - Rennie nějak nepomáhá či co. Chjo, asi půjdu hledat na internetu erotiku. 😀

luzza
autor
18. dub 2009

ahoj holky
převracím se v posteli a nemůžu spát ☹ jsem unavená,ale prostě mi to nejde...všude je to moje obří břicho...
nejradši bych si na něj lehla...už se těším,až bude placatý...na břiše bych usnula hned 😅
ty noci jsou fakt pro mě hrozný...
a ještě mě pálí žáha jak sviň 😝

luzza
autor
18. dub 2009

melíku
teď koukám,že nejsem s tou žáhou sama 😉
večer jsme byli na pizze a celou cestu tam mi tvrdlo břicho a cestou zpět mi tvrdlo břicho a ještě mi bylo blbě 😝
zjistila jsem,že mi ta jízda autem fakt nedělá dobře,páč doma ani ťuk...

luzza
autor
18. dub 2009

mací
v tý škole je to fakt děs...
domča nám často říká,že by chtěl jinej mobil... 🙄 (má takovej obyč,levnej,ale i s foťákem,tak nevím,co by chtěl) že by chtěl mobil,jako má Vašek atd... někdy mě s tím vážně štve 😒

m.e.l
18. dub 2009

Dobré ranko,
jé Luzz kdybych byla věděla, že tady budeš, tak jsem místo převalování v posteli šla ke compu. Já zase to mám, že ať lehnu jak lehnu tak mám mravenčení v pravé ruce. Už se těším až porodím, protože tohle mě začíná docela ničit. A ta žáha - podle chytré knížky přestane v 36tt pálit, jak klesne mimčo níž - v kterém 36tt zní moje otázka.
Dneska je Luky nějakej živej, ke všemu je asi někde dole či co, protože mě bolí podbřišek.
Tak jsem si postěžovala, je mi to prd platný, ale třeba se mi na sekundu uleví. 😕

jmisa
18. dub 2009

Ahoj všem.

Mezi druhou a třetí jsem se taky převalovala, musela jsem na wecko a pak nemohla zabrat. Přitom mě nic nebolelo.
Zato večer 😀 Moje blbost. Koupila jsem včera blumy, no a pak jsem je sežrala (do slova a do písmene) sama, takže jsem byla navečer jak balon, musela jsem si uvařit fenyklový čaj, pak se mi tedy během chvíle ulevilo, takže spát jsem šla bez ztráty kytičky.

Dneska tu budem stěhovat komodky, tedy muž a jeho brácha, já budu jen kontrolovat, ale stejně nevím, jak se to vejde. No a pak bych chtěla do IKEA pro postýlku, ale nevím, jestli manžu donutím. Zatím jsem začala tím, že nemám vyndané žádné maso na oběd 😀 A budu tvrdit, že jsem myslela, že se najíme tam 😀 Každopádně už vidím, jak se vzteká, protože bude problém narvat postýlku do naší fabky 😀

m.e.l
18. dub 2009

Jmis, ať si manža složí zadni sedačky, pak mu to tam půjde. 😀

m.e.l
18. dub 2009

Ti blbci konečně přiznali, na čí straně je chyba s pozdním vyplácením mateřské a nemocenské http://ekonomika.idnes.cz/necas-se-omluvil-za-p...

jmisa
18. dub 2009

Mel, no to je právě to, že nejspíš ne 😀 Ona ta postýlka za 699 má přepravní rozměr 150 cm a to je dost dlouhý, nám se tam vejde asi 130, to jsme vezli skříňku a bylo to tak tak. Pokud vezmem tu za 1490, tak ta se tam vejde v pohodě.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru