Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
24. dub 2009

Věcičky mám tak různě, něco 56, něco 62, něco newborn, něco 0-3. Stejně je to každý jinak veliký, na označení se nedá spolehnout.
Snad to malej aspoň unosí 🙂
Ty pidi mám akorát bodýčka.

jmisa
24. dub 2009

Jo a jsem zmatená jak včela.
Peřinky - nejdřív mě ani nenapadlo je kupovat, bo mi moje sestra říkala, že mimčo stejně spí v zavince nebo ve spacím vaku a peřina - přikrývka by se měla dávat až někdy kolem roku, aby se prcek neudusil. Ikea má taky u všech peřin psáno od 12 měsíců.
No ale proč se tedy prodávaj peřiny do kolíbek? 😠 😕 (jsem teď studovala dětský dům) 😝

jmisa
24. dub 2009

A monolog jak vystřiženej 😀

luzza
autor
24. dub 2009

hanulko
s tím tričkem to je sranda 😀 😀 to už se mi stalo taky 😀 a včera jsme byli u známé sestřičky,co má dvojčátka holčičky po ivf (rok a pů starý) a ty mi dloubaly pupík a druhá se mi snažila sníst takovou vystouplou pihu,co mám na břiše 😀 myslela si,že je to bonbón,takže ty ještě moje miminka moc nezajímaly 😀
grej
mantinelek hezkej 😵 a ty máš problém s bradavkama?
mací
no fakt harapes,jak měl na sobě všechno naprclý 😀 😀
takže malej lukášek už vykukuje mámě ven kukátkem 😅
jmis
a davídka už máme na světě?? 😅 a jak je velikej??

jmisa
24. dub 2009

Luzz, 3050 g a 48 cm.

luzza
autor
24. dub 2009

jmis
já sice mám peřinky do postýlky doma,ale vůbec je nevytahuju...na to je čas... 😉
a ty bílý prostěradla z Ikei mám taky,ty jsou náhodou pěkný...a levný!!!
jinak klasickou zavinovačku jsem měla pro domíska jen 4 týdny,pak mu byla bohužel malá...když vzteky propínal nožižky,tak mu celá slejzala 😅 takže spal do půl roku v rychlozavinovačce a pořádně utaženej! 😅 a nepotřeboval jinou deku. Spal v overalu a v tý zavinovajdě a po rozbalení byl vždycky teploučkej...takže po dobrý zkušenosti mám pro holky připravený tři páry rychlozavinovaček a neřeším deky... 😉

luzza
autor
24. dub 2009

jmis
díky za info 🙂 jsem zvědavá 😀 a co že císařem? nevíš?

jmisa
24. dub 2009

Luzz, to nevím. Já se neptala, jsem si myslela, že říkala, že to bude císařem. 😀

luzza
autor
24. dub 2009

jmis
ten mantinel z ikei mi přijde taky dobrej... 😉 😵

jmisa
24. dub 2009

Jo a mimčo je tak akorát, to by mi takhle stačilo 😀

luzza
autor
24. dub 2009

jmis
no mě se taky zdá,že to tu psala,ale nebyla jsem si jistá...

luzza
autor
24. dub 2009

máš recht-to je akorátní miminko 😉 🙂 nám se domíno narodil jako tříměsíční děcko 😝 😀 myslim,že ho mám v nějakém albu vyfocenýho...prostě to nebylo klasický miminko 😅

luzza
autor
24. dub 2009

jo jo v albu Bude nás pět 😉

luzza
autor
24. dub 2009

teď si to vynahradím na holkách 🙂 🙂

jana.cb
24. dub 2009

PIc holky tak hlasim ze rizikova poradna v nemocnici dopadla dobre 😉 prutok pupecnikem - jako ty vody je tam vic to jo ale dle dnesniho UTZ nic vazneho nehrozi takze zustavam v klidku doma 😉 jediny co hrozi je to moje otevreni a CS 6 takze mi muze kdykoliv rupnout voda s cimz pocitam uz cca 14 dni takze se nic nemeni vesmes 😉 no ale mala ma rozmery idelani na porod i je akorat na to pripravena 😉 takze by se prd stalo no tak mam hodne velkou radost 😉 sice ted budu v nemocnici varena pecena a hlidana ale nevadi mi to max si me tam nechaj na porod uz 😀 😀 😀 takze dekuju vsem za drzeni palecku 😵 😵

luzza
autor
24. dub 2009

jani
tak to je moc príma 😅 😅 😅
vidíš,kam si to až dotáhla 😅
teď už se budem jenom těšit na fotečky Kristýnky 😵 😵 😵

jana.cb
24. dub 2009

mno jako jsem si oddechla mno ale konec dobrej nastesti 😉 ja uz bych taky nejradsi porodila jak jsem tam videla chodit ty zensky s kontrakcema tesne pred porodem ani nevis jak jsem jim zavidela :o)

grej
24. dub 2009

tak Anitta to má za sebou-) Jů🙂

Luzz - mám vpáčený bradavky. Jednu totálně, ta nevyleze nikdy a druhou občas přiměju k výlezu, ale nic moc...

Mě se ten manitenel kolem celý psotýlky nelíbil, chtěla jsem právě jen ten kolem půlky. Povlečení mám doma asi 5 sad od švagrový. Každý jinak velký, takže až přijde čas na peřiny a polštář, tak vůbec nevím, jakou velikost budu kpovat... to pak budu muset vměřit jak divá a koupit něco aby se mi to vešlo do toho nejmenšího "obalu"..

hanulka3112
24. dub 2009

Jéé máme další maminu, tak moooc Annitě gratuluju 😵
Luzzi jj děti jsou fakt bezprostřední 😀

kay
24. dub 2009

ahoj holky,
tak dneska trochu lepší nálada, akorát jsme si prostě už uvědomila, že toho moc nedávám.. takže věšení rohoží na plot už nebudu dělat. 🙂

anittce moc gratuluju, ona říkala, že bude CŘ, myslím, že Davídek byl špatně otočený..

mel si teď užívá na srazu, tak ať nám nezačne rodit.. 🙂

grej, s těma bradavkama na prd, ale snad se to při kojení zlepší, jestli to půjde..

mi vůbec nenapdalo, že by miminka jako nespala pod těma krásnýma peřinkama 🙂 rychlo zavinky mám teda jen dvě, tak jestli spí v nich, budu muset ještě asi jednunebo dvě přikoupit.. 😅

jani to je dobře, že máš takové zprávy, člověk se hned uklidní.. a hlavně že nemusíš ležet v nemocnici a čekat co jako bude.. to je fajn.. na co, když tak začneš rodit dřív ne?

jinak moc pěkný storky s malýma dětma, jsem s emusela smát, hlavně jak chtělo dítě sníst luzze pihu na břiše 😀 a jak se koukalo pod triko jestli tam fakt jako nejsou 🙂

hanulka3112
24. dub 2009

Kay, šak rohože počkají 😉 já se byla dnes projít na zhradě a vytrhla jsem jen pár plevelů nějak mi to nedalo 😀 ale už taky na vše dlabu.

kay
24. dub 2009

hanul, no počkaj, ale já sama je chtěla.. chodí nám se furt turisti a čumí na zahradu a do oken )nemáme ani záclony 😅) ale M. to prý dodělá s kamošem, tak jsem ráda.. jen jsme prostě musela přiznat že už to nedám.. ☹

kay
24. dub 2009

jeden vtípek pro pobavení a i zkušenost 🙂

Jeden den byla moje máma venku a na starosti mě měl otec.
Bylo mi přibližně 2 a půl roku.

Někdo mi daroval malou soupravu na čaj, byla to moje oblíbená hračka.
Otec seděl v obýváku a díval se na večerní zprávy,když jsem mu přinesl
malinkatý šáleček "čaje", ve kterém byla jen voda.
Po několika šálcích "čaje" a pochvalách, jak
vynikající a chutný čaj je, se moje maminka vrátila domů.
Otec ji nechal v obýváku, aby se podívala, jak mu
přinesu šáleček čaje,protože
to byla přece tak roztomilá scéna.
Maminka čekala....
Po chvilce jsem přišel k otci se šálkem čaje a
maminka se dívala, jak jej otec pije.
Pak řekla - tak, jak to dokáže jen maminka...
"Napadlo Tě někdy, že jediné místo, kde tenhle malej může vzít vodu?.....
......jen ZÁCHOD ....???????

macous
24. dub 2009

Moc gratuluji Anittce k narození Davídka 🙂 tak to má zasebou a už těší s miminkem 😵 😵 😵

Luzzi - to jsi mě taky pobavila s tou pihou - ale malej Harapes je lepčejší 😀 😀 😀
Artepíku - to víš že jo, jsi vzorná mamka a náš "semtamťuk" už asi týden kope téměř nepřetržitě a boulí mi celé břicho, že se až musím usmívat 😵
Grej- díky za typ s kloboučkama, já sice vpáčený bradavky nemám, jsou normální, ale prostě nějaký přecitlivělý holky, tak se bojím, že bych to neukojila 😵
Hanulko - já už taky tak trochu zahrádku zanedbávám, sem tam něco vypleju nebo zasadim něco do truhlíku, toť vše 😉
Kay, dvě ti budou stačit - rychlozavinky - já mám zatím jednu a chci koupit ten spací pytel na léto, kdyby bylo hic 😵
Jani - čusík 🙂

hanulka3112
24. dub 2009

Kay s tím záchodem to je dobré 😀

Mací no já jsem ráda, že už jsem nasadila muškáty a ještě chci dosadit pár rostlinek do skalky, ale to postupně až mi nějaké padnou do oka 😉 🙂

kay
24. dub 2009

maci, no tak když tak zavinky přikoupím, asi to stačit bude.. stejně bude teď teplo..

m.e.l
24. dub 2009

Jé ještě než vás dočtu kecalky, on se nám už narodil Davídek??? To je super. 😉

kay
24. dub 2009

jo ještě když jsme utěch rychlozavinek - mám v seznamu z porodnice napsané že mám mít rychlozavinovačku, ale když přece malou obleču a dám ji to autosedačky v té letní zavinovačce emitex, tak už ji do žádné rychlozavinovačky cpát nebudu ne?

jmisa
24. dub 2009

Kay, do autosedačky bys jí v zavince nedala. Musíš mít spešl do autosedačky a nebo kdyby bylo chladno, tak ji přikryješ třeba dekou.

Já do autosedačky žádnou zavinku kupovat nebudu.

m.e.l
24. dub 2009

Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj ) - narozeni 3.4.2009
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek) - narozen 24.4.2009
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka)
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (asi Nicol nebo Valerie)
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela)
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík)
07.06.09 - Peda - děvčátko
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Dominik a Vaneska)
09.07.09 - jmisa - chlapeček (Alexandr)
24.07.09 - mmonna - chlapeček

17.07.09 - Macous - ?
04.08.09 - Artep - překvapení (dvojčátka)

Skóre 8 kluků : 8 holkám

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru