Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

mmonna
25. čer 2009

Miska,blahozelam......prislo to nejak necakane sa mi zda 🙂 ale super,ze je vsetko ok....
Mac???Na rade si ty a tusim nakoniec ja...dufam len,ze ta nepredbehnem....nemozem spavat,tak tu teraz strasim..rano idem na prietoky..predvcerom som bola v poradni,a zatial krcok uzavrety,na porod to este nevyzera...koniec koncov,mam este cas...Ako sa citis?
Zdravim aj vsetky maminky....

luzza
autor
26. čer 2009

dobré ránko 🙂
holky jedly o půlnoci a v pět... já už nemůžu zabrat,bo sem nervní z té kýly ☹
u doktora máme být v 9,30
musíme počkat,až přijde dominik ze školy,on jede totiž s náma...na přeočkování proti obrně...
dnes maj vysvědčení,tak snad přijde brzy 😅 i když ty známky asi nebudou nic moc 😀 dostane nové kolo 😉 je u našich v garáži 😉 vypadá super 😉 má ty odpružený vidlice,tak to se mu bude líbit 🙂

musilka
26. čer 2009

moc moc gratuluju jmise k Alexovi 😵 😵 😵

m.e.l
26. čer 2009

Bré ranko,
Luzz držím palečky ať kontrola dopadne dobře. Hele co dáváš holkám za makový odvar, že spí 5 hodin???? 😲
Musím si postěžovat, já se celý den starám o Luky, vyháním prdíky a kdo vyfasuje první úsměv???? No přeci tatínek!!!! 😠

luzza
autor
26. čer 2009

meíku
pijou jen to moje kozí mléko 😀 😀 😀
a s úsměvem buď v klidu 😉 u nás ten první vyfasovala moje mamka 😅 😀 😀
a včera se nelinka tak krásně smála na jirku až mu z toho ukápla slza 😉
oni totiž celý dny koukaj jen na ten maminčin ksicht a to se jim zdá asi už okoukaný 😀 😀 a když se pak nad nima pitvoří tatínek nebo babička,tak jsou z toho celý hin 😅 😅 😅

luzza
autor
26. čer 2009

jinak
z toho jak holky spinkaj jsem taky úplně vedle 😵 😵 😵
dominik mohl vstávat každý dvě hodiny ještě v půl roce 😝 😝 😝
takže příjemná změna 😅 😅 😉 😉

m.e.l
26. čer 2009

Luzz, zase je to super, že u těch dvojčátek máš přeci jen trochu klidu na spaní. 😉 Tomu mému prďolovi to snad taky někdy dojde. 🙂

luzza
autor
26. čer 2009

melíku
lukýnek je nádhernej kluk a nevypadá,že by nějak trpěl 😉 😀
prostě si tě chce jen užít no 😀 😀 je s tebou rád 😅 tak tě budí trochu častěji 😉
za pár týdnů bude chrnět jak dřevo celou noc 😉 🙂

luzza
autor
26. čer 2009

já čekám,až se dámy probuděj a pak tu začne tóčo 😀 budu spěchat je převlíknout,přebalit,nakojit a všechno aby nám vyšlo tak,abychom mohly v 9 hod vyjet...
jirku máme v práci,tak to musíme zvládnout samy 😉
jo a taky nesmím zapomenout na počůraný bavlněný plíny,co mám přinést k pediatrovi... 😨 😅

luzza
autor
26. čer 2009

ZPRÁVA OD JMIS 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ALEX JE HODNEJ,FURT SPI,ASI NÁSLEDEK DOLSINU.NESTIHLI MI DAT EPIDURAL A MĚLA JSEM KŘÍŽÁKY.TAKŽE FEŤÁCKEJ POROD.MUSIM SE ZEPTAT MANŽELA,CO SE DĚLO.

m.e.l
26. čer 2009

Zajímavé jak ty děti v porodnici furt spinkají doma pak řádí. 😵 😀

zofik
26. čer 2009

ahojda

chci pogratulovat jmis k Alexovi..

luzz tak uvidíte s tou kýlou, ať do dobře dopadne...

Mel my tak prdánkujeme, je to stále dokola a dokola...

kay
26. čer 2009

ahoj holky,

my ted aměly noc dost blbou, taky Stela furt tlačila a já nespala.. ☹

jmis teda no tak snad budeš brzo dobrá i s malým.. ten dolsin je teda pěkná sračka..

luzzi, tak já byc hchtěla taky tak spavé děti,ale myslím že si ještě furt nemám na co stěžovat 😅 myslím že jsme tak ve středu rozmezí.. včera na těch kyčlích bylo vedle nás miminko a to chytlo takovej hysterák, že jsem se až děsila, doktora jsme neslyšela, dítě řvalo, celý červený, a matka do něj lila čaj.. no moje nervy.. a hádejte co Stela, tak se mu smála.. 😀 😅

Jinak ona už se taky trochu směje, hlavně po ránu a pak podle nálady.. včera ji moc neměla..

m.e.l
26. čer 2009

Hm, při mém štěstí Luky chytne hysterák dneska na srazu s holkama a pak v úterý na kyčlích, jinak ho mívá doma v soukromí. Nic, jdu ho přebalit, právě po jídle asi vytvořil hodnoty - smrdí. 😵

m.e.l
26. čer 2009

Musím něco prásknout na Musilku https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

musilka
26. čer 2009

😀

kay
26. čer 2009

musilko, hrozně moc gratuluju 😀 😵

luzza
autor
26. čer 2009

musilko 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 co na to říct??????? 😅 😅 😅 😅 😅

luzza
autor
26. čer 2009

šestinedělní kontrola dopadla OK
Nelinka přibrala za tři týdny téměř kilo,váží teď 4,22O kg
Eliška přibrala za 3 týdny 660 g,váží teď 3,600 kg

jinak kýla to je ☹ ,zreponovat nejde,takže se jdeme příští týden objednat k operaci na dětskou chirurgii ☹

jankatr
26. čer 2009

no téééda to jsou novinky 😵 😵 😵 Musilko - potichoučku gratuluju 🙂 🙂 🙂

Tak už nám ten náš brouček odjel... - nebyl ani trošku smutnej - řehtal se a jediný co řešil, tak že ho musím připásat že pojedou s dědou rychle 😀 😀 😀

grej
26. čer 2009

Jmis - gratulace!!!!
Musilka - Gratulace!!

Jinak holky my už tři dny spíme tak, že se budíme co dvě hodiny na kojení a pak tak hodinu kojíme a uspáváme🙂 Super!!!!

A i přes den dnes hodinku spala venku v kočáře na terase a pak jsme jely na výlet ke kámošce, tak spala i na vycházce. To je taková krása...
Jak málo člověku stačí ke štěstí, co? Když mu mimi spí přes den tři hodinky🙂 Hned je mi líp 🙂

Jak je ale Kačka žravá, tak mi rozmasakrovala pravou bradavku, že mi z ní teče krev. Takže z ní jen odstříkávám a pak jí to dávám z lahve, páč ráno jsem jí dala prso a myslela jsem, že se polčůrám. Bepanthen je na nic, mažu framykoinem, tak snad se to zlepší...

Luzz - držím moc palce, at to ta kýla neni ☹

Já mám pocit, sže první úmyslný úsměv byl dnes dopoledne, ale bylo to takový nejistý, že nevim...

Dnes jsem se chtěla objednat na kyčle, ale nemohla jsem se tam celý den dovolat.

Včera jsme byly na kontrole po šestinedělí a Kačka má 4210 gramů a 54cm, takže prý prospívá naprosto super a nevadí, že pořád baští. Prý váha odpovídá výšce 😉

luzza
autor
26. čer 2009

grej
kýla to bohužel je 😒 ,eliška bude muset na operaci ☹
to je moc dobře,že se to začíná s kačkou "lepšit" 😅 😅 třeba tě překvapí a za pár dní bude spát jak dudek 😉
s tou bradavkou to teda musí být nepříjemný,chuděro 😨 🤐 ten framykoin je dobrá volba 🙂
jinak tvoje káťa je na tom s mírama skoro stejně jako moje nelča 😅 😅 😅 ta má dnes 4220 a 54 😅 😅 😅

macous
26. čer 2009

Ahoj holky,
Musilko - ty kulišáku, tys to nechtěla na sebe snad ani prásknou, prej počkám do krve a uvidíme 😀 potichoučku gratuluju a pomalu a jistě tě vítám do klubu těhulek 😉 😵

Luzzi - ach jo, to je teda blbý, chudinka Eliška, zase na druhou stranu si říkám, že je výborný, že jí to udělají teďka, když je takhle malinká, to všechno lepší snášejí a taky že je to dneska všechno pod kontrolou....... budu držet palečky, ať je to bez potíží a rychle se to zahojí 😉
Grey - teda já si úplně vůni framykoinu umím vybavit - je to fakt zázračná mastička 🙂

Jinak koukám holky, že krásně miminka přibívají na váze a rostou, to je prima 😀
Nám dnešní poradna dopadla dobře, CS pořád 4, zatím všechno drží - říkal Dr., tak další ko za týden už s monitorem 🙂

Mmonn - jo jo, už jsem na řadě a ty to celé uzavřeš, jinak mi nic není, jediné co mě tak trochu štve, je moje noční nespaní, nemůžu usnout a vzbudím se třeba ve 3 hodiny a neusnu až do 6 - hnus, jo a mezitím jdu tak 5x čůrat 😀 😀 😀

luzza
autor
26. čer 2009

Tady je foto malého Alexe 😵 😵 😵

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

luzza
autor
26. čer 2009

Kay
tady je ten link k tý relaxační hudbě pro miminka 😉
http://www.ulozto.cz/532367/relaxacni-hudba-pro...

m.e.l
27. čer 2009

Bré ranko,
Alex je úžasný, nádherný miminko.
Grej, teda Kačka za chvíli dožene toho našeho prďolku. Ten má taky 54 cm, no a váhu jen o 660 větší.
Luzz, chudáček eliška, ale snad to spolu holky zvládnete. 😨

luzza
autor
27. čer 2009

dobré ránko 🙂
holky spaly do půl devátý 😅 ,takže už konečně pochopily,že je víkend a že se vstává déle 😀 😀 😀
takže jsme převlečený,přebalený,nakrmený a teď se holky válej na gauči v obýváku a cumlaj dudlíky 😀

m.e.l
27. čer 2009

No Luky spal díky výletu na Zličín (pro mimo pražské - výlet přes celou Prahu) od šesti kdy usnul konečně před odjezdem ze Zličína do třičtvtě na dvanáct, ani přenos z kočárku do postýlky ho nevzbudil. Pak teda kvůli dvěma prdíkům dvě hodiny vyřvával, pak zase v půl páté vytuhl hned a spal skoro do půl deváté. Teď se rozčiluje na dece. 😵

luzza
autor
27. čer 2009

melíku
tak co si na něj stěžuješ??? 😅 😅 😅 vždyť je úplně zlatej 😅 😅 😅 😅

m.e.l
27. čer 2009

Luzz jo, začíná to být čím dál lepší, jen kdyby odpadlo do noční dvouhodinové řvaní. Ale koupila jsem kapičky Baby calm místo Sabíku, tak uvidíme, třeba to bude lepší. No na tom zličíně vydržel tři hodiny se mračit, pořvávat a vůbec nespat, no teda asi 10 minut možná spal. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru