Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
30. kvě 2009

No já mám odsávačku od Medely - sice ruční za 1300, ale je dobrá. Devastuje prsa stejně jako ten malej terorista. 😀 A odsáto mám tak za cca 5 - 10 minut, stejně jako bych kojila, možná i rychleji. 😅

macous
30. kvě 2009

Jo jo Melíku, to už je asi tou praxí - odstříkávání 🙂
Míšo, to jsi šikula, že takhle hezky odpočíváš, však už se ti to taky začíná parádně krátit 🙂
Luzzi, tak kontryhel zabral, to je super, konečně můžeš být víc v klídku i s duetem 😀 😀

holky nevíte co Grej, dneska nepsala, tak snad se jí zase nic nepřidalo, má toho už až dost 😒

luzza
autor
30. kvě 2009

mel
to si děláš pr... 😅 😅 😅 za takovou chvilku odsaješ tolik ml??? 😅 😅 😅 no tak to je bomba 🙂

luzza
autor
30. kvě 2009

mací
jsem to zakřikla 😖 zase krvácím...ale byla půl denní pauza... už to vypadalo dobře 😒 ale třeba je to jen poslední záchvěv 😉 právě piju kontryhel 😉 🙂
grej se dneska pokud vím neozvala 😕

luzza
autor
30. kvě 2009

tak jsme vyhrály 🙂
děkujeme všem,kdo nám poslal hlas 😉 🙂
http://decinsky.denik.cz/miminka/hlasovali-jste...

jmisa
31. kvě 2009

Ahoj.
Tak ode dneška jsem ofiko na mateřské 🙂
Už jsem to oslavila snídaní a malej si zacvičil, aktuálně zkouší pevnost mojí bránice 😀

luzza
autor
31. kvě 2009

jmis
tak už zase nekrvácím... 😉 🙂 to včera bylo asi jenom rozloučení s vložkou 😀 😀 😀
jinak - gratulacion k mateřský 🙂

luzza
autor
31. kvě 2009

ty naše žroutky se právě nasnídaly,já taky a půjdem to ještě zalomit...
musim nabrat sílu...dnes jedem ke tchýni na oběd 😝

m.e.l
31. kvě 2009

Bré ranko,
Luzz gratuluji k výhře. 😉
Míšo, vítej na mateřské. 😅

jmisa
31. kvě 2009

Mel, jak Ti chodí mateřská?

zofik
31. kvě 2009

holky zdravím Vás.....

zofik
31. kvě 2009

Luzz tak to je super, že jste s holkama vyhrály 😉

macous
31. kvě 2009

Ahoj holky,
tak ta Grej se stále neozvala 😅 snad je v pořádku......
Melíku, to jsi fakt borka, takhle rychle odsávat, to je přímo nářez 🙂
Míšo, gratulka k nástupu na mateřskou dovolenou 😀
Luzzi, gratulace k výhře o nejraztomilejší mimi 😵 😵
Zofi, čusík 😉

Holky, já myslela, že na mateřskou se nastupuje přesně 6 týdnů od TP, což by u Míši bylo 28.5. a ne dneska..... tak už zase teda nevím.........

jmisa
31. kvě 2009

Macous, jenže na nástup se bere termín podle mrchy a ten mám o 3 dny dýl.

luzza
autor
31. kvě 2009

tak návštěva u tchýně dopadla dobře 😝
holky si daly šlofíka před koupáním...já něco pojím a na hodinku si zdřímnu 😉
zítra nám jde už taťka do práce,tak už budeme válčit samy 😉

hanulka3112
31. kvě 2009

Ahojky holky zdravím po víkendu doma, bylo fajn, ale rychle to uteklo už jsem zase v nemocnici byla jsem na KTG a 2krát mi ztvrdlo bříško a toko vyskočiloo až k 60 tak se setřička divila, pak mi na pokoji napíchli novou kapačku a po 10min přišla sestřička a že ji DR říkal, že mi ji už neměla dávat, že se tomu divila, že ani nepočká do vizity a najednou mi je už nemají dávat, tak sestřička říkala, že mi tu flexu nechá do rána, kdyby pan primář řekl něco jiného, tak nevím co na mě šijou přitom, tak týden zpátky mi dali ještě vyšší glukózu.No říkali mi že když vydržím do 37tt, že budou spokojeni a já jsem dnes 36+2 tak jsem napnutá na zítřejší vizitu co mi řeknou, no ráda bych to měla už za sebou

hanulka3112
31. kvě 2009

Luzzi paráda, že jste vyhrály 😉 🙂 pak pisni co holky vyhrály 😉
Jo a kolikátého chodí mateřská a nevíte jak mi to přijde, když jsem nastoupila 14.5 tak to mi přijde nemocenská zvlášt a mateřská zvlášt?

luzza
autor
31. kvě 2009

holky
pozdravuje vás artep 🙂
víkend doma se jí moc líbil,ale už je zpět v nemocnici...

zofik
1. čer 2009

ahoj kočky, asi mi odchází ta zátka, teda nevím přesně ale ráno jsem měla na kalhotách jakoby krev hodně tmavé barvy, až tmavě hnědé....no jdu dneska na KO, tak uvidím......jinak se tu mějte....chtěla jsem vyřídit vzkaz od Arti, ale koukám že Luzz byly rychlejší....

jmisa
1. čer 2009

Ahoj všem.
Hanul, to Ti přijde zvlášť a kolikátého? To ví bůh.Socka má 30 dní na zpracování lejster, takže záleží, kdy ji papír na PPM byl doručen, pak těch 30 dní a pak snad, ikdyž někdy to trvá i dýl.

macous
1. čer 2009

Ahoj holky,

Zofi, tak hodně štěstíčka 😉 😵 😵
Hanulko, no to jsem teda taky zvědavá, co ti na té vizitě řeknou, očividně plánují nějaké změny, když ti nechtěli tu kapačku dát 😀
Míšo, tak to pak jo, ale já mám jen termín dle utz, tak se setřiček zeptám, co tam vlastně za datum mám napsat, jinak bych to měla teda o 4 dny dříve 🙂 už se nám to taky začíná pomalu a jistě blížit viď... 😉
Luzzi, čusík 😵

luzza
autor
1. čer 2009

ahoj holky 🙂
tak dneska musím ty naše čubinky pochválit 🙂
kojila jsem ve 23 hod a vzbudily se ve 4 hod,to se jen napapaly a vstávaly v 8 hod 😅 takže jsem odpočatá 😉
ráno jsme se jen převlíkly,napapaly,pomazlily a už zase spinkáme 🙂

jmisa
1. čer 2009

Luzz, ty máš ale hodné děti.

Já si teď ověřila, že jsem celá moje matka. Nemohla jsem se dovolat na gyndu, tak jsem dostala nápad změřit si tlak, fakt úžasnej, sice furt spodní pod těch 95, ale puls 91 😀 No a pak jsem se dovolala, sice vím prd, protože tam ještě nejsou výsledky, mám zkusit kolem poledne, ale tak i puls se vrátil velice rychle do nížin. Muž mi tu hučel, že už mám těch měřících pokusů nechat 😀

luzza
autor
1. čer 2009

jmis
já když doma furt měřila a kontrolovala si tlak,tak jsem vybila baterky 😀 😀 😀

jmisa
1. čer 2009

Luzz, no já normálně zase tak často neměřím, jen ráno, poledne, večer. Ale teď mě to zajímalo, takže se nedivím, že v poradně mám tlak na hraně.

luzza
autor
1. čer 2009

tak nám právě doručili naušničky 😅 jsou překrásný 😵 večer dodám foto 😉

kay
1. čer 2009

ahoj holky moje,

teda luzi tichá závist.. 🙂 já chtěla zčít nacvičovat režim, tak že jsme v půl deváté koupala pak v tiché místnosti kojila a do 23:30 uspávala 😅 to jsme ji rovnou mohla nakojit u tv a pak jí dát do postýlky.. ☹ a výsledek by byl asi stejný...
na foto se těším, já ještě naušnice neřeším - zchýně je teda řešila už před půl rokem.. 🙂

zofiku, teda hurá, tak za chvilku bude Vašík (pravděpodobně) mezi námi... drž se.. 🙂

artepika zdravím..

hanulko, tak jsme ráda, že víkend vyšel, my bysme se určitě pohádali s M. 🙂

petkan
1. čer 2009

Ahoj, zdravím všechny a gratuluju k těhotenstvím 🙂 Jsem tady v té diskuzi nová, Vy jste už zkušenější, tak jsem se chtěla prosím zeptat, jak jste na tom byly Vy. Jsem po ivf v 5 týdnu, ještě jsem nebyla u doktora na utz, ale teď v sobotu jsem měla bolesti v podbřišku uprostřed, vždycky to byla spíš taková křeč, ale bála jsem se i chodit, včera už míň, ale docela mě to vystrašilo. Tak nevím, prý je to normální. Nemáte s tím některá zkušenost? Díky 😉

peda
1. čer 2009

Ahoj holky 🙂

Mi už naušničky máme 😅 beru je sebou do porodnice.
Já když si to tu čtu,jak jsou ty vaše miminečka uplakaný,tak z toho mám úplně hrůzu,jak to zvládnu a do toho ještě normálně fungovat s Marečkem,vařit,prát,kroužky....

Artepí a Hanulko,hlavně ještě vydržať!!!!! 😵 😵 😵

Jéé,tak možná že žofík dneska bude rodit,to jsem zvědavá,s čím přijde z poradny.Já tam taky teď byla.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru