Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
2. čer 2009

domča vystřelil do školy,tak já jdu chvíli zalehnout k holkám 😉
papaly v 6 hod,takže to asi nebude na dlouho 😉 ale aspoň něco 😉

jmisa
2. čer 2009

Ahoj.
Tak dneska se jdu přihlásit do porodky, no tedy pokud to stihnu, musím tam být na 12 hodinu 😀 Přinejhorším můžu jet ještě zítra 😀 Venku zase pršelo, takže je takové super spací počasí.
Muž už zase nastoupil na svoje denní chození do práce, tak bych mohla poklidit, když se tu nemusím chovat tiše, protože spí 😀

luzza
autor
2. čer 2009

jmis
tak hodně zdaru 😀

luzza
autor
2. čer 2009

vzkaz od artep:
VÝSLEDKY CUKROVKY JSOU UŽ CELKEM DOBRÝ. DNES VYŠETŘEJ JEŠTĚ DĚTIČKY,JESTLI NEROSTOU NÁPADNĚ RYCHLE A KDYŽ BUDE VŠECHNO OK,PUSTĚJ ARTÍKA DOM 🙂 AŽ BUDE PO VYŠETŘENÍ,DÁ HNED VĚDĚT 🙂
VŠECHNY VÁS MOC MOC MOC ZDRAVÍ!!!!

jmisa
2. čer 2009

Ještě jsem včera, jak jsem četla Grej, že krvácí chtěla - pokud nezabere kontryhel, ale i tak je možný to kombinovat s homeopatikem Arnica montana 15CH (to je ředění 15), je to volně prodejný a stačí vycumlat 5x za den jednu kuličku (tedy s dodržením všech zásad braní hom. prostředků), když se začne krvácení zmírňovat, tak se pak snižuje to množství kuliček.

Já to brala i při krvácení po vytržení stoličky a musím říct, že se ta doba fakt zkrátila a rána se hojila rychleji než když jsem k tomu arnicu nebrala.

m.e.l
2. čer 2009

Jé super, že Arti snad bude moci jít domů. Držím palečky.
Dnešní noc docela dobrá, jenže co Luky nezvládl prořvat v noci, tak si teď vynahrazuje. Dřív jsem byla v osm v noční košili, protože se mi nechtělo oblékat, teď v ní jsem, protože než mladýho zpacifikuju tak je osm. . .
Jé řvounek asi usnul . . . 😝 Ještě na půl ucha slyším. . . . 😅

macous
2. čer 2009

Ahoj holky,
Melíku, Luky má asi parádní zesilovač viď 🙂 jo jo uměj to pěkně, já tuhle byla u kámošky a malá tak vřískala, že až uši zaléhaly 😀
Artíkovi držím palečky to je jasná věc 😉
Luzzi, co ty s tím krvácením, už se to nevrátilo? Jinak teda holky jsou vážně zlatíčka 🙂
Janka, ahojky, už jsem si říkala, že asi celý dny a noci pobíháš kolem kluků a ono fakt jo 🙂
Míšo - čusík 🙂

Holky, nevíte některá, jestli se v prvním trimestru těhotenství může brát Zyrtec - na alergii?

peda
2. čer 2009

Ahojky 😉
Holky,so ten Žofík,neozvala se někomu?včera jí asi odešla zátka,pak šla na kontrolu a pak už nic??

Artí,to by bylo supr,kdyby tě pustili domů 😵

Všechny máte krásný dětičky,kochala jsem se fotečkama 😵 😵

Luzzíku,u nás ns stránkách porodnice mají,že tam rovnou píchají uši,třetí den.Myslíš,že to blbý?já o tom vůbec nepřemýšlela.Mělo by se čekat,až budou holky větší? 😕

Macous,tak co dlažba?už to je hotový?

peda
2. čer 2009

Jmisko,už ti přišel kočárek?jsem zvědavá,jestli ti přijde všechno jak má.Já byla hodně sklamaná,přišla ji úplně jiná vložka do korby,na to že člověk čeká 12 týdnů a pak mi řekli,že nová bude trvat min 6 týdnů.Tak jsem musela vybrat z toho,co měli na obchodě.Ale objednaná byla dobře,zvorali to v Liberci.

luzza
autor
2. čer 2009

pedíku
teď jsem četla doporučení dětské lékařky,zkusím to najít a překopčit... 😉
doporučuje nejdřív v 6.týdnech... a u nás v nemocnici taky...
ale nevím,jestli to má nějakej hlubší význam... možná je to fuk...fakt nevím...

jmisa
2. čer 2009

Pedo, ještě nemám kočár, teoreticky by mohli dneska ještě volat, jinak napíšu majiteli obchodu a optám se na další zásilku. Já mám objednáno u Špuntíka tady v Praze.

hanulka3112
2. čer 2009

Ahojky holky, tak zítra mě čeká utz, tak jsem zvědavá, jak mimísci porostli 😵 jinak jsem chtěla napsat vzkaz od Artepky, ale Luzza mě předběhla 😉
Nevíte co je se Zofikem, nerodí už 😕 máte na ni někdo tel?
Teda s těma kočárkama vás obdivuju čekat tak do posledních chvil, já bych byla celou dobu nervózní jestli vše přijde nebo jestli přijde včas 😅

jmisa
2. čer 2009

Hanul, no teoreticky je ještě měsíc čas a jako velkej optimista si říkám, že tu tenhle nebo příští týden bude 😀

peda
2. čer 2009

Jmisko,já objednávala v ČB,ale oni to stejně předávaj do toho Liberce.Snad to budeš mít v pořádku.
Hanulko,kdyby se už teď narodili,tak by to už bylo v pořádku,ne?Jste šikulky,že jste to tak dlouho vydrželi.Taky jsem se ptala na Žofíka,jsme na tom tejdnama stejně a včera tu ještě ráno byla.Tak pak napiš míry,až bude po ultrazvuku.
Luzzíku,nic nehledej,máš starostí nad hlavu,já se na to zeptám v nemocnici a maximálně počkám.Ale děkuju 😉

macous
2. čer 2009

Pedo, no dneska to snad už konečně dodělají - dlažbu a já si fakt oddychnu, trvalo to celý měsíc! 🙄 ty máš v neděli termín 😵 😵

O Zofikovi nic nevím 😅

Holky nevíte jak s tím Zyrtecem???

jmisa
2. čer 2009

Macous, lepší by bylo poradit se s alergologem, protože k užívání těhle věcí je potřeba závažnej důvod.

peda
2. čer 2009

Macous,tak supr,po neděli už má být lepší počasí,tak si můžeš začít prát věcičky,nebo už máš vypráno?Nějak jsi chtěla,až vám to tam dodělaj,ne?
Termín mám fakt v neděli 🙂 jsem sama zvědavá,kdy se malá narodí.Mám termín jen jeden,tak uvidím.Zatím si užívám klidu a relativní pohody.I když jsem jak koule a sotva se valím.
S tím zyrtecem taky neporadím,já ho beru v létě u moře na sluneční alergii,ale v těhu opravdu nevím,taky bych se poradila s nějakým dr raději.

jankatr
2. čer 2009

Luzz - zatím je to všechno řekla bych skoro luxusní - protože přes den jíme tak po 3 hodinách a v noci je dám kolem osmé spinkat a vstávají většinou tak mezi jednou a druhou a pak až kolem páté-šesté 🙂
a musím se pochlubit dneska dokonce spinkali od osmi až do čtyř ráno, a pak asi tak do sedmi - ale fakt je že když v ty čtyři hodiny vstávali tak jsem myslela že mě Matýsek nejspíš sní celou 😀 😀 😀

Jinak přes den trávíme většinu času venku, když je pěkně - klukům je zatím jedno kde baští a v kočárku líp spinkají.

Luzz - chtěla jsem se zeptat - mohla bys mi zjistit něco o té brzdě? Zkoušela jsem se ptát v obchodě s kolama, ale tam na mě koukali jak na mimozemšťana... ☹ Při tom jak hoši přibírají by to bylo fakt super kdyby se tam dala přidělat.

luzza
autor
2. čer 2009

jani
já se úplně stydím,že se mi to zase vykouřilo z hlavy 😨 😨 😨 😔 😔 😔 hned se šváry optám!!!!!
jinak holky ještě spinkají i hodně přes den...i když vím,že to nebude trvat věčně... 😀 v noci taky vydržej dýl 😉
oproti domčovi,když byl malej je to vlastně pohoda 😅 😅

luzza
autor
2. čer 2009

pedíku
Dětská lékařka MUDr. Ludmila Losová radí:

Náušničky jsou ozdobou téměř každé malé holčičky. Aby se píchnutá ouška zahojila co nejdříve, je potřeba dodržet tyto zásady:

* nejvhodnější věk pro píchnutí oušek jsou tři měsíce. Za předpokladu, že je děťátko donošené a zdravé, je možno po předchozí konzultaci s dětským lékařem píchnout ouška již v šesti týdnech věku dítěte.
* první náušničky musí být celé z kvalitního žlutého nebo bílého zlata. Pouze pozlacené nebo stříbrné náušnice by mohly způsobit vážnou alergickou reakci nebo zánět
* náušničky musí být opatřeny dětským bezpečnostním zapínáním, aby se předešlo nechtěnému rozepnutí náušnic a případnému spolknutí
* náušničky není potřeba předem doma desinfikovat, o vše se postarají sestřičky v ordinaci
* píchnutá ouška doporučuji potírat lihem a náušničky jemně protahovat dírkami
* při dodržení všech zásad by měla být ouška zahojená za 4 - 5 dnů. Pokud dírka zarudne nebo začne hnisat, obraťte se na Vašeho dětského lékaře, který vám poradí, jak postupovat dále.

luzza
autor
2. čer 2009

my dnes byli na návštěvě u našich (je to fuška zapínat obě sedačky do auta 😝 😀 ) a pak jsme ještě stihli procházku 🙂 venku je nádherně 😵 😵
teď jsem holky uložila ke spaní 🙂 a jdu pošmejdit něco k jídlu 😉

jmisa
2. čer 2009

Tak jsem zaregistrovaná tedy sepsaná v porodnici. Uznávám, že tohle bych s bolestma sepisovat nechtěla. 😠
Pak jsem zajela tady do jahodárny v Kunraticích pro jahody a protože jsem nenažraná, tak jsem dotáhla 5 kilo. Minimálně kilo jsem jich snědla 😀 A z kila a půl dělám marmeládu. Akorát v těhudemenci jsem sice nádobu v domácí pekárně přikryla alobalem, ale už jsem ten alobal debilka nepropíchala, takže mi trochu první várky nateklo do pekárny a musela jsem ji umýt. Ale už dělám druhou várku.
teď přemýšlím, co s těma dvěma kilama, co mi tu zbejvaj. Protože jinak je budu jíst a jíst a jíst furt dokola a určo pak budu mít kopřivku 😀

luzza
autor
2. čer 2009

jmis
jirka včera taky přivezl jahody 🙂 ,tak jsme si pochutnali 🙂 ale já se radši krotila,aby neměly kopřivku holky 😉
ale sežrala bych jich mnooohem víc 😀

jmisa
2. čer 2009

Luzz, právě zneužívám toho, že můžu 😀 😀

hanulka3112
2. čer 2009

Holky psala mi Artepka, že zítra ji skoukne Dr. a asi půjde domů a zdělila mi novinu ŽOFIK včera porodila Vašíka, ale nechtě jsem smazala zprávu kolik vážil a měřil 😅 leží kousek od Artepky na pokoji, tak Žofiku obrovská gratulace 😵 proto se už neozvala 😀

petkan
2. čer 2009

Ahoj holky! Macous a kay, díky za info🙂, dnes jsem navštívila svého doktora, ten to diagnostikoval jako hrozící potrat, tak se radši povaluju doma a nic moc nedělám. Měla jsem z toho pěknou depku, ale zase mě potěšilo, že jsem aspoň viděla váček se dvouma žloutkama 🙂 , tak teď jen doufám, že to bude ok.

kay
2. čer 2009

holky teda s jahodama nedělejte chutě, já si řekla že aspoň do druhého měsíce Stely nebudu nic riskovat.. ☹ 😠

petkan, no tak dobře ž ejsi tam zavolala, hlavně odpočívej a opravdu nic nedělej, ono je to stejně ve hvězdách jestli se tělo rozhodne jak chceš Ty, ale můžeš pro to udělat skoro všechno.. 🙂 tak držím pěsti a když tak klidně napiš co a jak.

petkan
2. čer 2009

kay díky za podporu, teď vidím, že stres a obavy těma // nekončí, ale teprve začínají 🙂

hanulka3112
2. čer 2009

Holky kde jste ani se nedovíte, že Žofik je už maminka 😉 🙂

kay
2. čer 2009

hanulko jsem zde, no já si to myslela, to je super 🙂 že moc gratuluju a doufám, že je v pořádku i s mimčem 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru