Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

grej
13. kvě 2009

Ahoj holky,
Peda - nám v poradně říkali, že když ti kojo podprda sedí v 36tt, tak ti bude sedět i po porodu.

Macous - buď v klidu, já jsem v 31tt taky nic neměla... Fakt. Doháněla jsem to pak najednou. Ono se to dá pak stihnout všechno za dva tři dny...
Jinak tě tipuju na kluka. Takový špičatý pupík🙂

Ráno jsem dopadla dobře. Paní doktorka je moc příjemná, takže ani to vyšetření nebolelo. Prý není divu, že mě to bolelo, protože je vidět, že už se tam dole něco děje. Čípek sice pořád 1,5 cm a průchodná jen na špičku prstu, ale že ta děloha nějak měkne nebo co.
Sranda je, že co jsem vysadila magnezium, tak mám pocit, že mi mnohem míň tvrdne břicho.

taky se mi povedlo nabrat Kačku na kliku. Nějak jsem si neuvědomila, jak mám velký břicho. Takže tam mám docela šlic. Naštěstí to byl zásah na opačnou stranu, než Kačka leží.

Pak jsem byla u Mel. Lukymu se prý vůbec nechce, vyvolávali včera i dnes a zatím nic. Prý si včera užila asi tak 3 hodiny kontrakcí, ale pak zas nic. Navíc je chudák otevřená taky jen jako já a i čípek má jen 1,5 cm. Tak jsme se shodly, že máme asi velmi intelignetní děti, páč vědi, kde je jim nejlíp a tak se necpou vůbec ven 😀

Pak jsem jela na chvíli do práce. Dodělala jsem tam všechny resty, takže mám čistý stůl a v klidu už můžu porodit. Tak jsem moc ráda.

jmisa
13. kvě 2009

Pedo, kojo prsenku mám jednu a ještě jednu koupím, koupím si tu samou, úplně obyč CANPOL. Bohužel v mý velikosti měli jen jeden poslední kus, tak příští týden zajedu pro druhou.
Na netu bych to neriskla, já jich měla na sobě spoustu a spoustu a vůebc nic mi nesedělo. Koupila jsem zcela obyč bavlnu. Nějakou lepší si koupím až uvidím, jak budu kojit a jak budu mít velikost atd. Teď se mi do toho nechtělo investovat.

jmisa
13. kvě 2009

Grej - s tím tvarem pupíku a tipem - my čekáme kluka a pupík moc klučičí podle pověr nemám 😀

Tak Mel stále nic. No mám známou, které dítě vyvolávali jak šamani déšť a ono furt nic.

peda
13. kvě 2009

Holky,tak děkuju za radu ohledně tý podprdy.Já v tescu vůbec žádný kojo podprddy nenašla Žofíku,mají je u spodního prádla,nebo v těch potřebách pro miminko?

Tak Melík pořád nic?ta si chudák užívá,chuděrka ☹

jmisa
14. kvě 2009

Ahoj.
Tak jak Luky dneska?

grej
14. kvě 2009

Ahoj holky,
Jmis - to je fakt, že ty máš pupík kulatej spíš na holku 🙂

Mel jsem psala, tak uvidíme...

Peda - já kupovala kojo normálně v podprdách u spodního prádla.

jmisa
14. kvě 2009

Grej, no vidíš, ale kluk je tam opravdickej 😀

jmisa
14. kvě 2009

Jako ne že by IVF byla procházka parkem, ale tahle hééérečka, mě fakt pobavila.

http://ona.idnes.cz/uz-nikdy-umele-oplodneni-to...

macous
14. kvě 2009

Ahoj holky,
Pedo, já zrovna kojopodprdu koupila včera, zatím jen jednu a druhou koupím nějak v 38 tt, tuhle jsem si vzala od oka, mám v ní trošku rezervu, tak snad se mi prsa moc nezvětší, mám na jednom vyndané dvě pihy a jizvičky už se mi trochu rozjely 😅
Grej, no ty jsi teďka vlastně na řadě hnedka po Melíkovi 😀
Mel jsem psala včera asi tak v devět a odpovídala, že je otevřená na 2 prsty a že jinak nic nového, že dostane injekci po které buď usne nebo porodí, tak to podle všeho vypadá, že spíše usnula 😔 😅 Už mi jí začíná být trošku líto, bude z toho utahaná jak kotě, a to porod ani nezačal - měl by možná nastoupit taťka a synátorovi domluvit, ať už kouká vylézt ven 😵 😵

Míšo, no já ten tvůj pupík taky zkoumala, jen neboj a došla jsem ke stejnému závěru jako ty- úplně jinačí 😀 😀 😀 Já mám takový špičaťour a ještě k tomu dole 😀

Zítra máme ten screening a pak hnedka poradnu, od včera mě zase trochu tahá pravý vaječník....

grej
14. kvě 2009

Tak Mel mi psala, že zatím nic a že najíždějí na třetí kolo vyhánění. Prý to vypadá nadějně. Tak moc držíme palce!!

Ten článek je fakt příšernej. Chápu, že někdo to může psychicky snášet hůř, ale ta hérečka to fakt popisuje jak naprosto nejhorší černou můru. Co by pak říkala u porodu????? Navíc teda nevím, jak dlouho si ty hormony píchala. Několik týdnů? Z toho článkju to vypadá, že si píchala snad měsíc. To snad ani neni možný, ne?

Mě už zas začalo bolet břicho, tak se tady ploužím s horkým ručníkem na břiše a doufám, že to brzy přejde.

macous
14. kvě 2009

Míšo, tak to mě taky hééééérečka Slavíková slušně pobavila, to tam líčí jako nějakou tragédii, po které máš blok, což teda nechápu z čeho, jednoduchý to nebylo - to neříkám, ale žádné trauma jsem teda neměla a dokonce jsem se na druhé IVF těšila 🙂

macous
14. kvě 2009

Grej, no ne že porodíš dříve než Mel, to by bylo hotovo 😅 Jinak držím palce Melíkovi a tobě taky, protože to u tebe taky vypadá, že se Kačce už začíná chtít ven 😉

grej
14. kvě 2009

No jo, ale mohla by Kačka trochu kopnout do pedálů, aby to byla rychlovka. takovýhle rozjíždění mě nebaví 😀

Ale musíme ještě vydržet, to nemůžu Mel udělat,a bych porodila dřív než ona 😀

macous
14. kvě 2009

Však to říkám taky Grej 😀 😀 a ty budeš rodit ve stejné podonici jako ona?

grej
14. kvě 2009

JSem si to blbě přečetla Macouš 🙂

Jojo, měla bych rodit stejně jako ona. Břicho trochu povoluje, tak dobrý. ALe nějak mě to unavilo, já si snad poprvé schrupnu i přes den...

macous
14. kvě 2009

Si dej dvacet, alespoň si odpočineš a budeš mít sílu, kdyby se náhodou musela ubytovat na stejné adrese s Mel.
😀 😀

grej
14. kvě 2009

Píše MEL!!!!

"Tak asi budeme rodit, respektive stěhují mě na porodní sál, půjdu na přípravnu a prdnou mi vodu. Pak se děj vůle boží."

Tak jsem jí napsala, že na ní moc myslíme!!

zofik
14. kvě 2009

Mel drž se 😉

peda
14. kvě 2009

Melíku,tak hodně síly 😵 😉 🙂

macous
14. kvě 2009

Taky mi to Mel poslala a palečky držím jak můžu už 3tí den, se s tím Luky pěkně courá, ale zase nám to dělá napínavější a mamce teda asi taky 😵 😵

Grej a co ty a teplý ručník, už lepší?

grej
14. kvě 2009

Díky za optání Macous, ale nic moc ☹ Navíc mě začínají bolet i záda. Ale nemám žádný stahy, jen ta protivná hnusná bolest v podbřišku a občas se to vystupňuje jen tak, občas když se tam Kačka pohne. Je to fakt hnus. Nechápu, proč jsou takovýhle zdržovačky. Kéž by se to rozjelo nebo to přešlo. Takhle je člověk jak lazar. Jen se válím. zvednout se z pololehu je náročný /v leže je to horší/... Hnus velebnosti 😀

No snad je na tom Mel aspon líp🙂

macous
14. kvě 2009

Grej, já to právě moc nechápu, když už jsi ve 38 tt a není ti takhle dobře, proč to zdržujou a nedají ti provokačku, aby to bylo za vámi, akorát trpíš a docela zbytečně.
Mě dneska trochu pobolívá v podbřišku a jakoby plotýnky, ale to je fakt malinko, spíš když dýl sedím nebo se valím, tak pak než to rozejdu 😀 tak jen doufám, že se to nebude stupňovat a že je to jen dneska, páč já mám ještě 2 měsíce čas 😀

grej
14. kvě 2009

No jo, ono to asi není ani sranda, ten porod vyvolat. Podívej se na Mel 🙂
Třeba by to ještě ani nešlo... Ale bolí to kur.vsky. Omlouvám se za silná slova, ale zrovna mám křeč jak prase 😀

No jo, ty máš ještě časík, ty se radši drž, ať se ti tam mimi ještě dopeče 😉

jmisa
14. kvě 2009

Grej, co teplá vana? To Ti nepomáhá?

jankatr
14. kvě 2009

Grej - jen aby jsi za chvilku nejela 😉 😅

grej
14. kvě 2009

Do vany se neodvážím, právě se chystám na sprchu, páč se to zhoršuje. Jsem v celým baráku sama, bojim se, že bych se třeba z vany nezvedla, kdyby něco 😉

jmisa
14. kvě 2009

No já jen, že když to teplá vana zhorší, tak možná i Mel trhneš 😀
Ale sprcha teplá udělá prý stejnou službu, nám sdělila PA.

peda
14. kvě 2009

Jé,tak další adeptka na miminečko.To je teda napínavý,holky 😉
Grej,to mě mrzí,že máš takový bolesti a nic z toho.Třeba se to rozjede a večer pojedete 😉 Přála bych ti to.To čekání je nejhorší.

grej
14. kvě 2009

tak jsem nakonec skončila ve vaně. A doufala, že se to zhorší. Úleva byla trošku, ale bolelo to fur. Ale bylo to lepší než venku. Pak jsem se snažila si trochu klimbnout a zajímavý bylo, že když jsem zavřela oči a trošku pochrupla, tak to nebolelo. Nebo jsem to aspoň nectíila. Jen jsem zvedla hlavu a snažila se z vany vylézt - tak zase příšerný. A asi horší než předtím. Tak fakt nechápu.

macous
14. kvě 2009

Grej, tak třeba v noci pojedete, jinak přeji pokud možno klidnou noc 😵

Melík nepíše, tak už se asi vážně něco děje - teda upřímně doufám 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru