Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
21. kvě 2009

Tak cucek jsem občas měla, ale teď už myslím nee. Ono asi záleží jak hodně tě "vyčistili", mě asi důkladně. 😨

luzza
autor
21. kvě 2009

melíku
no já nechci být nechutná,ale asi třetí den po porodu ze mě vypadl kus koagul velký jako hrst 😝 😝 😝
to už se pak neopakovalo,ale ty malý kousky mám každou chvíli...tak se fakt trochu bojím...

luzza
autor
21. kvě 2009

jinak Dominik je z holek úplně vedle 🙂 stále je chová...mluví na ně...pusinkuje je...
do školy si vzal jejich fotky 😀
asistuje při koupání i u přebalování...
holky jsou první věc,která ho zajímá když přijde ze školy 😅

m.e.l
21. kvě 2009

Luzz, no super. Teď Domča nemůže chodit do práce, protože se musí starat o ségry!!!!!!!!! Čekám tuto výmluvu každým dnem. 😅 😵

luzza
autor
21. kvě 2009

melíku
zatím si vymyslel,že má "slepák" 😀 😀 to mu neprošlo,tak uvidíme,co bude zítra 😀 😀 😀

luzza
autor
21. kvě 2009

jinak - jirka mi moc pomáhá... až mi ho je líto 😅
občas si holky položíme do postele a pak tam ležíme a koukáme na ně...
u toho se hladíme a občas brečíme 😅 😀 😀 jak máme krásný holčičky 🙂 🙂
myslím,že šestinedělí a hormony zasáhli i manžu 😀 😀 😀

luzza
autor
21. kvě 2009

holky
chci se zeptat,jestli nevíte co udělat s nechtíky???
v porodce nám řekli nestříhat...ale holky už jsou celý podrápaný... 😨
poraďte...

m.e.l
21. kvě 2009

Luzz, já mám na Lukyho takové rukavičky. Protože v porodce jak byl hladovej a vzteklej, tak měl rozdrápanou tvář. Takže jsem nasadila ty rukavice a byl klid. 😉

grej
21. kvě 2009

Ahoj holky!! Tak mi vyšla chvilka... Nějaký foto jsem hodila do alba.

Zatím to docela zvládáme. Přes den to je pohoda, Kačka je jak hodinky. Každý dvě hodiny kojení a pak poměrně v klidu spánek. Ale večer to začne a celou noc vstáváme a bekáme... Asi nemá ráda tmu. Ale to se snad spraví. Taky nás trápěj prdy, ale to je taky normální.

Snad příští týden bude víc času, tak se na vás přijdu podívat víc!

P.S. Jinak úsloví "Byl to porod" budu fakt používat v hodně omezeným množství, páč porod fakt porod byl 😉

kay
21. kvě 2009

ahojte,
greji, tak Tě taky vítáme, Kačenka je nádherná.. a těch vlasů taky má 🙂 teda koukám, že jsme na tom podobně, vsáváme te´d častěji ale připisuju to tomu vedru a že má Stela žízeň.. už jsme se přestěhovali i z patra do kuchyně, kde je o něco chladněji.. ☹
my máme přes docela klid taky, ale čas brekotu nasává kolem 20 h a končí cca o půlnoci a pak do rána ještě tak dvoje kojení..

luzzi, s těma nechtíkama je rada lehká 🙂 namaž jim to bepanthenem a ony se jim ty nechtíky jakoby oloupnout.. nám to funguje.. Stela je měla tak dlouhý až je měla ohlý a tak mažeme a ani jeden škrábanec..

zofik
21. kvě 2009

zdravím Grej,
Kačenka je teda vlasatá a krásná -gratulace....

jinak Artep leží na JIP, nemůžou za ní návštěvy nic, a bohužel to není že by měli jinde plno, ale kvůli jejímu stavu, tak držme pěstičky....všechny vás moc zdraví....

m.e.l
21. kvě 2009

Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj ) - narozeni 3.4.2009 (CŘ)
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek) - narozen 24.4.2009 (CŘ)
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka) - narozena 8.5.2009 (SPONT.)
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek) (CŘ)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (Nicol) - narozena 27.4.2009 (SPONT.)
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela) - narozena 5.5.2009 (SPONT.)
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka) (SPONT.)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka) - narozeni 11.5.2009 (CŘ)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík)
07.06.09 - Peda - děvčátko
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Dominik a Vaneska)
09.07.09 - jmisa - chlapeček (Alexandr)
21.07.09 - Macous - překvapení (Viktorie nebo Matyáš)
24.07.09 - mmonna - chlapeček
04.08.09 - Artep - překvapení (dvojčátka)

Skóre 8 kluků : 8 holkám

macous
21. kvě 2009

Ahoj holky,
Grej - vítejte doma holky 😵 😵 😵

Jdu vás jen na skok pozdravit, u mě dnes nic nového, stále řešíme dlažbu 😅 ale za pár týdnů se k vám přidám na téma kojení-nekojení a prdíky atd. 😀 😀 😀 tak všem maminkám přeji příjemnou noc 😵
Pozdravujte Artepku - kdo máte na ní tel. a držím jim palečky, aby ještě miminka pár týdnů pobyla u maminky v bříšku a trošku se dopekla 😵

Jinak kočík taky ještě nemáme a já doufám, že do porodu dorazí a to v barvách ve kterých byl objednán.

m.e.l
21. kvě 2009

Jsem debil, Luky řval a já odesílám příspěvky dříve než mám. . .
Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj ) - narozeni 3.4.2009 (CŘ)
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek) - narozen 24.4.2009 (CŘ)
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka) - narozena 8.5.2009 (SPONT.)
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek) - narozen 15.5.2009 (CŘ)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (Nicol) - narozena 27.4.2009 (SPONT.)
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela) - narozena 5.5.2009 (SPONT.)
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka) - narozena 15.5.2009(SPONT.)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka) - narozeny 11.5.2009 (CŘ)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík)
07.06.09 - Peda - děvčátko
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Dominik a Vaneska)
09.07.09 - jmisa - chlapeček (Alexandr)
21.07.09 - Macous - překvapení (Viktorie nebo Matyáš)
24.07.09 - mmonna - chlapeček
04.08.09 - Artep - překvapení (dvojčátka)

Skóre 8 kluků : 8 holkám

jmisa
21. kvě 2009

Grej, malá je krásná.

Luzz, já se poptávala, co nehtíky. Někde říkaj nestříhat, ale znám spoustu holek, co normálně po příchodu domů stříhalo. Jinak nic jiného krom stříhání a rukavic nebo dlouhých rukávů i přes prsty asi nejni.

kay
21. kvě 2009

teda chudák arti, ať se drží, miminka za to stojí..

luzza
autor
21. kvě 2009

grej
kačenka je pusinka 😵 😵
žofi
a proč musí být artík na jipu??? nechápu to... je něco artíkovi???

tak jsem nechtíky ostříhala a ještě namazala bepantenem (oni jsou i ty ostříhaný takový ostrý)

jinak holky papaj většinou po třech hodinách...nejvíc plakavou maj kolem osmé (po koupání) a to jim trvá s přestávkama většinou dvě hodiny,než se uklidní a usnou...jinak přes den skoro nepláčou...jsou ZATÍM moc hodný 😉 🙂

zofik
22. kvě 2009

Luzz no asi proto že jí natočili kontrakce, když jí budou dávat něco proti tomu a že je otevřená na jejich vkus asi až moc, je "teprve" 30. týden......tak asi maj strach....si myslím......

jinak všechna vaše mimi jsou kouzelná, já furt nic no...čekám, čekám........

macous
22. kvě 2009

Ahojky,

Zofiku neboj, už jsi pomalu a jistě na řadě, taky jsem čučela do tabulky, jak to postupuje k cíly, už jsme za půlkou porodů 🙂

Miminka jsou fakt krásný, všechny 😀 😀 😀

Grej a jak ti jde to kojení, kloboučky nebo ne?

grej
22. kvě 2009

Čau holky,

díky všem za komplimenty. Zatím jsem pročetla jen IP, nestíhám.

Jinak musím holky říct, že Bulovka byl super výběr. Všichni byli úplně neuvěřitelný, strašně milí, hodní, jak porodníci, tak pak sestry na novorozeneckým tak i na šestinedělí. Fakt bomba. Musela jsem jim tam dát "sponzorský dar", jak jsem byla nadšená. Vzhledem k mým vpáčeným bradavkám jsem totiž potřebovala kojící kloboučky. Koupila jsem si je, jenže moc velký. Tak mi tam sestřičky půjčili, než mi manža koupil svůj, ale s tím, že maj jen jeden, tak ať jim to brzy vrátím. Prý se tam děsně krade. Tak jsem jim při odchodu dala čtyři kloboučky, aby jich měli dost 😉

Za chvíli nás asi zase čeká kojení, tak já pomalu půjdu.

Už se fakt těším, až mě to dole přestane bolet. Když sedím, tak to tlačí a jsem opruzená, když chodím, tak mě zas bolej záda :D Je to prča 🙂

Jdu žehlit.

Jo - máme veliksot oblečků 42. Nejmenší co mám doma je 56, kdyby vás to zajímalo 😀 Takže jsme vyslali babičku na nákup a po pár zkoušeních jsme našli tu, co nám sedí. Zatím pááá, snad vás pak dočtu!!

jmisa
22. kvě 2009

Grej, nech si koupit kruh pro děti na plavání, bezva se na něm sedí po porodu.

hanulka3112
22. kvě 2009

Ahoooooojky holky,tak mimůj pořídil noťas,tak píšu z nemocnice 😀 to je super,hned se zabavím a jdu skouknout co je tu nového, jen co vím od Artepky co mi psala a už je taky ve špitále jako já,tak by mě už moc nemohla informovat,tak teď budu asi já ji 😉 🙂 tak a jdu se na vás mrknout hurááá po takové době 😉

jmisa
22. kvě 2009

Hanulko, a co máš za problémy?

hanulka3112
22. kvě 2009

Jmis na přeeposlední poradně jsem měla čípek 40mm a pak za 14 dní 29mmtak mě poslal ležet a beru kapačky s magnezkem jinak je vše dobré naposledy mimisci měli 1.9 a 1.7kg a teď v pondělí mám jít po 14dnech na UTZ tak jsem zvědavá jak porostli,ale primář mi říkal,že na mě jsou macci 😀

hanulka3112
22. kvě 2009

Holky,jak vypadá ta hlenová zádka nebo spíš kolik jí je já dnes ráno jdu do sprchy,sundám kalhotky a tam něco jako výtok,ale trochu víc a takové trochu zabarvené jako po špinění,takové našedlé či nahnědlé,tak nevím jestli to není ono,poraďte prosím 😅

zofik
22. kvě 2009

hanulko podle mě to může být...něměla by to být jasná krev....

jmisa
22. kvě 2009

Hanul, no být to zátka může, každopádně to stejně o ničem nevypovídá.

grej
22. kvě 2009

Já měla zátku bezbarvou a bylo to tak cca deci až dvě vody. Myslela jsem, že mi prdla voda, ale bylo to jednorázový. Prasklo to, vzala jsem si vložku. Pak jsem to ještě asi třikrát cítila jak to teče, ale pak to přešlo. Plodovka pak teče furt. Tu mi prorvaly až na vyšetření v porodnici.

Jmis - mám tu sedací polštářek, ale s tím kruhem to možmá bude ještě lepší. díky za tip.

macous
22. kvě 2009

Jéééé ahoj Hanulko, tak to je fajn, že jsi na příjmu, bude ti to tam rychleji utíkat 😉 Už jste 36 tt, to už jste za vodou, takže i kdyby už to přišlo, tak dobrý 😵
Míšo, tak nám dneska potvrdili, že máme nachystaný kočík pro vyzvednutí, tak jsem ráda, i pár ostatních věciček už jsem pořešila, teď už chybí více méně jen kosmetika a potřeby pro mě 🙂 Až se teď udělá hezky, tak budu prát a hotovka 😀
Grej, tak hlavně že to kojení jde, to je nejdůležitější 😵
Zofi, co bouřka, nic ti to neudělalo? 🙂

jmisa
22. kvě 2009

Macous, já už zase nevím, co máš za kočár 😀
A

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru