Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
18. zář 2009

Ahoj
Tak jsem včera byla zase cvičit, vyzkoušela jsem chi-toninig, to je takovej hybrid mezi pilates, jogou, tibeťanama, docela zajímavý. Když vcházím do baráku, tak slyším, jak Alex ječí. Muž mě fakt rád viděl, prý se probudila asi půl hodinu po mém odchodu a ječel než jsem přišla, takže asi hodinu.No aspoň manža viděl, jaký to je 😀
Ale je statečnej a v sobotu mě "pustí" zase 😀 😀

m.e.l
18. zář 2009

Míšo, jo jo chi-toning je dobrej, mě se taky líbí. No a manža je teda fakt statečnej, no ono jim nic jiného nezbejvá, stejnak by jsme jim naše miláčky nechaly a šly si zacvičit. 😉

jmisa
18. zář 2009

Mně vyhovovalo, že ta lektorka v tom měla víc jogy než pilatesu 🙂
Já bych ráda chodila na power jogu, ale tu prostě nestíhám, jedna hodina je od 17, to muž ještě není doma a další tedy v jiný den je od 19, to zase koupu a krmím a v 18,30 v neděli, to taky je blbej čas. Dokud kojím tak musím brát až hodinu od 20,30 a to už je jen pilates a chi-toning v jeden den a pak ještě spinning, ale to musím nejdřív vyzkoušel doma na kole, jestli na něm můžu po porodu sedět 😀

m.e.l
18. zář 2009

No já takhle chtěla chodit na aerobik, ale právě taky kvůli drahému choti jsem to musela dát až na 19,00 protože to mám jistotu, že přijde tak abych to stihla. Koupe pak on a tím, že nekojím tak i krmí.

macous
18. zář 2009

Ahojík holky,
to se máte, že je u vás kam jít na cvíčo, tady u nás teda nic moc, jen aerobik a ten mě teda nic neříká.
Těším se na duben, až začnu s malým jezdit na plavání, budu dojíždět 20 km, ale to neva 😵
Když to tak vezmu, tak bych mohla chodit v osm večer v pohodě, to malej usne a je klídek (snad to teď nezakřiknu). Jinak bych chtěla začít zase jezdit na koně, ale to jaksi zatím nejde, asi by mi při klusu upadly prsa a ještě se srazilo mlíko
😀 😀 😀

hanulka3112
18. zář 2009

Ahojky holky konečně jsem vás trochu dočetla, byli jsme ve středu na kontrole malý má 5kg a malá 4,8kg jsou to teda už cvalíci, pořád krásně spinkají celou noc a přes den si spíše hrajou nebo to po obědě zalomí 😀

luzza
autor
18. zář 2009

Ahoj holky
jj,náš NTB je asi prokletej 😝 😝 😖

jinak holky na čtyřměsíční : Nela 6,320 a Elča 5,O kg... dvojčata je De Vito se Schwarzenegrem 😅
a máme v sobě druhou HEXU...

peda
18. zář 2009

Ahoj holky 😉

Jak se všechny máte a hlavně co miminka?

Luzzi,holky mají krásnou váhu.Pořád jen kojíš?Mi nemáme ještě žádný očkování,hnisá nám pořád ramínko,tak nemáme ani naušnice.

Tak chodíte cvičit?jste šikulky,já jsem lenora láná 😀 😀

m.e.l
19. zář 2009

Bré ranko,
tak pomalu se mi snad vrací můj hodnej chlapeček. 😵 Zub prožízlej a kapánek už čučí nad dásničku. Samozřejmě nikomu ho nechce ukazovat, takže jsem ho zatím viděla jen já. Manža jen trošku před cca dvěma dny.

jmisa
19. zář 2009

Ahoj.
Včera bylo krásně, dneska to vypadá obdobně. Alex chrněl od půl 8 do 4 a pak do půl 8 😵 Akorát já mám tedy prsa jak šutry a stejně musím v noci vylézt a odsát.

m.e.l
19. zář 2009

Míšo, teda Alex je zlatíčko, chjo kde se takové děti berou??? 🙂

peda
19. zář 2009

Melíku,vy už se budete zubit 😵 😀 a kdo dostane na šaty????

Jimisko,Alex je teda zlatíčko.4atla jsem,že se přetáčí 😅 ten bude za chvilku lézt a běhat 😉

jmisa
19. zář 2009

Pedo, no přetáčí jen z bříška na záda, to prý není to pravé přetáčení 🙂

m.e.l
19. zář 2009

Pedi, no šatit se budu já. No a vypadá to, že ty zuby už jsou dva. 😀

jmisa
19. zář 2009

Mel, malej to teda bere hákem 😀

m.e.l
19. zář 2009

Míšo to jo, blbý že kousátko v ruce ho moc nebaví, takže si ty dásničky nemá čím masírovat - když nepočítám věčně narvaný prsty - zejména palec v puse.

jmisa
19. zář 2009

Mel, neděs mě, malej si furt rve ruku do pusy a hrozně slintá, vždyť to je na zoubky brzo.

m.e.l
19. zář 2009

Míšo, ruku do pusy si Luky rval už někdy od dvou měsíců. 😉 To vůbec nic neznamená, dělají to všechny děti. 🙂

zofik
19. zář 2009

Mel gratulka k 2 zubům 😉

jmisa
20. zář 2009

Ahoj.
Jak tu není Luzz, tak je tu polomrtvo 🙂

My jsme už po nsídani, ALex si tam vykládá v postýlce, snad ještě usne. Přemýšlím, že bych jela do Ikea, už jsem tam dlouho nebyla 😀

m.e.l
20. zář 2009

Bré ranko,
no já přemýšlím, že nechám kluky doma a zajdu se podívat po nějakých kalhotkách a bundičce na zimu. Plus možná koupit dvě tři bodýčka.
Pomalu se mi vrací můj hodný chlapeček, dneska do půl šesté spinkal - teda s nějakým tím nahozením dudlíku, ale to už jsem zvyklá. 🙂

jmisa
20. zář 2009

Tak jsme s Alexem byli v Ikea, ale nechala ho chladným 😀 Asi není po mně 😀
Koupila jsem mu spacáček, osušku s kapuckou na plavání, mazlíčka a pak něco do kuchyně 🙂 teď je po obědě a chrní.

kay
20. zář 2009

ahojte,

tak po delší době zase zdravím..

mel gratulace ke dvěma (!!! 😲 ) zubům... téééda to je úžasný..

jmis, neboj Stela taky slintá už od dvou měsíců a ruce si rve do puisy taky tak.. 🙂 my už máme nákupy za sebou, ještě přemýšlím o pár bodyčkách, bo jsme klasicky koupila něco v CA a 62 je větší jak 68 že 😀

luzzi teda ten netb to je děs, doufám, že to budete mít brzo spravený 😨

a Stelinka je tEď moc fajn, skoro pořád se směje, vydrží hrozně dlouho vzhůru a čilá, tak fue někde pendlujeme.. a taky jsme hodně kamerovala.. 🙂 naučila se totiž zapínat žirafku aby hrála a včera jsme se moc řehtali - ona na pár přestala skoro mluvit, tak jsme se zas děsila co dělám blbě, ale od včerejška máme novinku, začala mluvit se zavřenou pusou 😀 je to hrozná prča, děsně se u toho totiž kření.. trénuje asi "mmmm.." 🙂 no a noci jak kdy.. Někdy musím krmit už ve tři a pak v šest, dneska třeba ve 4 a pak v půl sedmé a spaly jsme do půl osmé, což mi úplně stačí.. 🙂
a mě děsdně bolí záda, zítra se musím objednat na masáž, jen nevím kdo bude hlídat.. a taky musím zajet na radnici pro novou občanku (jsem si ji bůlbec dělala kvůli volbám že 😀) a pak zažádat o rodičák, dneska jsme vyšpekulovali, že teda na 2 roky.. a ještě jsme byli v zahradnictví a máme spoustu cibulek mých milovaných tulipánů a sněženek.. 🙂

m.e.l
21. zář 2009

Bré ranko,
no Kay jak jsem psala na "inseminaci" mám taky dvouletku. Když se nezadaří otěhotnění, tak holt budu doma zadáčo, manža nás prý uživí.
Jo a bodýčka jsem včera v CA koupila, teda sehnat v 74 bylo docela náročné - nějak byly vykoupený či co. 😝 Ale nakonec má dvě s krátkým a dvě s dlouhým rukávem. Mohla bych koupit i ještě 68, ale tu pak skoro se dvěma plínama nezapnu (máme doma totiž čůrající koroptev, takže ho řádně vycpávám). 😀 Jo a manža čekal na "rekvíži" v Tescu a Lukymu se tam nějak nelíbilo, takže jsme se domluvili, že příště radši půjde třeba k večeru a oni zůstanou doma. Měli tam nějakou akci a Luky moc hlasitou hudbu nemusí.

jmisa
21. zář 2009

Ahoj.
Mel, ty tedy vstáváš brzo 🙂

My klasika - budíček v půl 4 a pak v 7, teď je na samotce v postýlce, ale má tam hračkovou společnost.

jmisa
21. zář 2009

Já nakupuju teď pro Alexe jen vyloženě, co aktuálně nosí, dopředu nenakupuju, tak nemám ani nic na zimu, uvidíme, jak nám poroste, dva měsíce jsou ještě dlouhá doba 😀

Rodičák - budu volit tříletý a budu se modlit, aby mi pak ALexe vzali do školky, dost na tom, že budu muset hledat novou práci.

m.e.l
21. zář 2009

Míšo, já bych vstávala později, ale Luky ne. Teď nahodil budíčka na půl šestou a konec finíto.

jmisa
21. zář 2009

Mel a on už pak neusne? 😕

m.e.l
21. zář 2009

Míšo nee, usne pak třeba za dvě hoďky.

jmisa
21. zář 2009

To je teda tyran 😀 To zaměsíc bude vzhůru v půl 5 až změní čas.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru