Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
15. říj 2009

Mel, hmmm, my jsme zasa úchylní na krku 😀 A těžiště má Alex zatím tedy na břiše bych si tipla. 😔

m.e.l
15. říj 2009

Míšo, no krk tam taky něco bylo - zaklánění hlavičky. . . No prostě je kapánek křivej . . . Ale nic katastrofálního.

jmisa
15. říj 2009

Mel, prostě křivák jako Alex.
Jsem zvědavá, co dneska řekne naše dr. až na ní s tím vyrukuju. Třá se sejdem v Horáčkové.
Jinak ta rehábka tam je nejlepší v Praze stran těchto problémů.

m.e.l
15. říj 2009

Míšo, no pravděpodobně je, protože proseckou polikliniku mi vůbec nedoporučila, a na tý Mazurský měla rehabilitační fakt narváno a právě mi řekla, že asi paní doktorka na proseckou neposílá, protože se jí děti nespravují jak by měly. Ono bude super se sejít v Horáčkové. 😀

jmisa
15. říj 2009

Na tý Horáčkový je asi 7 fyzioterapeutů, tak tam to snad půjde rychlejc a specializují se na Vojtovku.

m.e.l
15. říj 2009

Míšo určitě to půjde rychlejc, to mi řekla i doktorka. Ono na Vojtovku se specializovala i ta rehabilitační na Mazurský, ale tři týdny na termín já čekat nemůžu vzhledem k Lukyho věku a váze.

jmisa
15. říj 2009

No to je jasný.
Ono s těma rehábkama je to vůbec věc 😀 Když jsem si blokla krk, tak mi dr. napsal rehábku a oni řekli, že mám přijít za dva měsíce, tak jsem se zasmála a šla jsem jinam. 😝

m.e.l
15. říj 2009

No to je super, za dva měsíce při akutním problému. 😕

jmisa
15. říj 2009

Taky s Lukym tak hodně cvičila ta dr.? Alexe i zvedala do vzduch, držela za ruku a za nohu, obracela hlavou dolů, si divím, že ji nepobl** 😀

jmisa
15. říj 2009

Sněží. 😕

m.e.l
15. říj 2009

Míšo, jj točila s ním jako by měl 4kg a né svých více jak osm. . .

m.e.l
15. říj 2009

Míšo, jj sněží. . . 😀

jmisa
15. říj 2009

Jsem včera koupila Alexkovi pořádný rukavičky, tak nejvyšší čas, jak koukám 😀
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=1481506

jmisa
15. říj 2009

Ty dr. musej mít svaly, co? 😀

m.e.l
15. říj 2009

No tak Luky pořádné ještě nemá, když je tchýně chtěla koupit tak nikde žádné pořádně teplé neměli. . . 😝

m.e.l
15. říj 2009

To asi musí, a já je taky budu muset mít, až budu Lukyho přepírat . . . 😀 Jinak hezké rukavičky, v jaké barvě si je pořídila?

jmisa
15. říj 2009

tmavomodrý 😀 jak jinak 😀 a včera už měl tu čepičku z výstavy.

jmisa
15. říj 2009

Se z něj picnu.
L"eží na dece, jen s jistící plenkou, nohama kope do hraček, jednou rukou tahá plenu a druhou pindíka 😕 😀 😀

m.e.l
15. říj 2009

Míšo dobrý, a to mu nevadí, že si tahá za pindíka? No vlastně oni to mají chlapi v povaze. . . 😀

jmisa
15. říj 2009

Mel, no evidentně ne, až se asi radostí počůral 😀

m.e.l
15. říj 2009

Míšo. 😅

m.e.l
15. říj 2009

Jo my včera vykoupali mládě a než jsme ho stačili vzít z vany tak - vodotrysk. 😀 Jo a vždycky kouká po té sprše jako by si ji chtěl vzít sám a umejt se. 😵

jmisa
15. říj 2009

No teď jsem ho dala na břicho, aby neukázkově pásl se záklonem 😀 a prdí jak starej chlap 😀

Ve vaně se mi taky dost často podojí 😀

grej
15. říj 2009

Ahoj, mám pocit, že teĎ podle doktorek má snad problém každé dítě. No ne? My se taky zakláníme...

Hm, to jsem měla vědět dřív, že je prosecká poliklinika blbá. No nic, tak třeba příště 🙂

To je hnus, to počasí. Jdem dnes plavat, to abych jí nabalila ještě víc než včera...

m.e.l
15. říj 2009

grej, špatná asi není až tak prosecká pol. ale asi tam nejsou tak rychlé pokroky jak by měly.

macous
15. říj 2009

Ahoj holky,
díky za rady 🙂
tak dneska v jednu dostane Maty pigáro, tak jen doufám, že to bude bez velké reakce.
Holky jsem hotová, naše Růženka má nějaký problém, od včera má třesavku, zvrací a ani nepije, takže po poradě s veterinářem si vzal manžel v práci volno a jel s ní rovnou na polikliniku do Č. Brodu a ještě nevolal, mám o ní moc veliký strach, má chudinka necelých 5 kg a bylo jí tak blbě, že manžu ani nevítala, když přijel z práce....
do toho dneska ta hexa a venku padá déšť se sněhem 😖

jmisa
15. říj 2009

Tak jsem doma, hexu jsem ještě o týden odložila 😝
Jo a podle naší pediatričky Alexek pase dobře, sice má hlavu hodně zvednutou, ale to bere jeko normál.
Jo a za tři týdny přibral 450g, takže má 6450 😀 je to rekordman.

kay
15. říj 2009

tak já zase bojuju asi s nedostatkem mléka nebo nevím co.. Stela se od včerejška děsně vzteká u prsa, a vzbudila se dokonce před půlnocí na koojení.. pak teda až v půl šesté. a dneska je to opět boj..

maci to mě mrzí, třeba to bude jen nějaká viroza, dostane antibiotika a bude za pár dní dobrá.. a přeju nulovou reakci na píchanec..

jmis tak gratulace 🙂

jmisa
15. říj 2009

Kay, Alex má taky někdy vztekací kojení.

zofik
15. říj 2009

ahoj holky...

Meli po těch příkrmech nezměnila se vám stolice? já dala Vašíkovi 4 lžičky brokolice na zkoušku a akorát se zas nemohl vykakat...já fakt nevím co my budeme jíst...

jinak u nás v HK zatím nesněží, ale kosa je pořádná......

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru