Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lucifirek
3. zář 2010

@luciiiie já jsem manžela u porodu měla. Ale nakonec to nejhezčí promeška. POrod jsem měla fakt těžkej a manžel to těžce nesl a šel chvíli ven se vyvětrat a chvíli potom jsem porodila. Ale byl tam skoro celou dobu a po porodu taky.

lukza
3. zář 2010

@lenulinka21 aha u nás je automatické že u spinálu muže být manžel nebo kdokoliv ale u celkové nepustí nikoho.já měla taky plánovaný CŘ ale nakonec se uky rozhod jít ven dříve a nečekat na termín co mě stanovyli 🙂))

mrkvicka28
3. zář 2010

holky tak Vojtíška už máme doma dneska po jedné mi volali z dětský nem. že nám ho pouští domů. A takhle si ted kluci hoví v obývaků, protože se jim nechce ještě spát jsme pěkně vykoupání napapání a jsme zvědavá jaká bude první noc ve třech 🙂

lukza
3. zář 2010

@mrkvicka28 to je supr taakže jste už poprvé všeci doma to je užasné přeji aby noc byla dobrá zítra povíš já si to nedovedu přestavit jo as kráásná fotečka

kveta
3. zář 2010

@mrkvicka28 Gratuľujem... Je fajn, že ste už pokope... 🙂

elllenka
4. zář 2010

@mrkvicka28 : To je super. Jsou nádherní- ukápla mi slza

mrkvicka28
4. zář 2010

Tak první noc byla v pohodě kluci se budili po třech hodkách ,ale po nakrmení hned usli takže se to dá zvládat. zatím......... 🙂

betys
4. zář 2010

@mrkvicka28 -no to je paráda,tak hlavně aby to klukům vydržel.Hlavně ať jste všichni zdraví 😉

lenulinka21
4. zář 2010

Ahoj holky 🙂 🙂
mrkvicko: to je fajn, že už jste doma a kompletní 🙂 tak at to klukům vydržíííí
ty moji taky-se nakojili a spali a pořád dokola, ale pak to začalo.. 😀

Mám v ALBUMU nové fotky 🙂 jsou z 1 roční oslavy tak hodte oko hi hi 😀

lucifirek
4. zář 2010

@mrkvicka28 teda fakt tě obdivuji. To je krmíš všechny sama? To se snad ani nemůžeš vyspat ne? Teda fakt si to nedovedu představit,jak to u vás probíhá. Jsi na to všechno sama? Nebo ti někdo pomáhá?

lucifirek
4. zář 2010

@lenulinka21 kluci jsou užasní 🙂

elllenka
4. zář 2010

@mrkvicka28 : Jsi úžasná, obdivuji tě. Nedovedu si to vůbec představit i když zjišťuji, že si to neumím představit ani s jedním. Zase jsem mluvila s mamkou a ta nikdy nic pěkného neřekne jen člověka vyděsí. Nejlepší by bylo, abych s ní nekomunikovala teď vůbec, ale ...

elllenka
4. zář 2010

Zaúkolovala jsem manžela, včera jel pro velký nákup. dostal seznam. Sice jsem chtěla jet také, ale on vyjel až večer a to už jsem byla moc ospalá a s ním jsou nákupy na dlouho- narozdíl ode mě nakupuje strašně rád.

A teď drhne podlahu ve spížce 🙂 bere to i se spodními policemi v regálu tam mám větší věci tak jsem se s tím nechtěla tahat. Jinak vrchní police jsem si v týdnu vyskládala a umyla sama. Teď mám v kuchyni pěkný binec a navíc je to chlap tak se s tím bude piplat strašně dlouho, ale jsem ráda, že to udělá tak ho nechávám ať si to dělá po svém 🙂 i když trošku mu do toho rýpu ...

No a já mám teď čas 🙂 Uvařím až mi uvolní kuchyň- to mu udělám srdíčka na cibulce- to má rád a je to zachvilku hotové 🙂

luciiiie
4. zář 2010

@elllenka teď mi padly do oka ty týdny...pěkně nám to odsýpá, viď? 😉

luciiiie
4. zář 2010

@mrkvicka28 je super, že jste už všichni spolu 😉
@lenulinka21 kluci jsou perfektní, jsou fakt každej jinej 🙂

elllenka
4. zář 2010

@luciiiie : Za chvilku půjdeme znovu na Veveří a už naposledy :( Letí to hrozně rychle 🙂

luciiiie
4. zář 2010

Holky, co používáte za kosmetiku na mimouše?

betys
4. zář 2010

@luciiiie -my používáme několik značek a všechno nám sedí.Biodermu-tu nám nosí zadarmo švagrová z lékárny,Hipp vzorky byly v některém balíčku pro mimčo,Niveu,Astrid olej.Nám sedí i všechny ubrousky a plenky.Jsem ráda že Matýsek netrpí na ekzém nebo opruzeniny. 😉

lenulinka21
4. zář 2010

luciiiie: ahoj 🙂 máme taky takový MIX kluci na opruzeniny naštěstí netrpí
ale používáme NIVEA-koupání, je to i na vlásky a celé tělo. a po koupeli olej BUBCHEN-z lékarny
(německa firma) máme i olej ASTRID, a do půl roku co bylo klukům tak na koupání
JOHNSONS BABY ten velký taky na celé tělo a vlásky-speciál.pro novorozence 🙂

ivetule
4. zář 2010

@lenulinka21 Ahoj kluci jsou nádherný. A jsou oba úplně jiný podobou. Přejeme hlavně zdravíčko. 🙂
@mrkvicka28 tak už všichni kluci doma. Držíme palce at to jde furt tak dobře jako první noc. A co starší brácha na malí?

lenulinka21
4. zář 2010

ivetule: ahoj 🙂 jj jsou každý jiný to je dobře pač by si je pletla,což se mi stává i ted 😀
hl.jménama asi mateřská demence hi hi.. 😀

lukza
4. zář 2010

@elllenka kašly na mamku uvidíš vše zvládněš a takové ty keci že je to těžké a hrozné za to bych byla neříkám že je ten začátek lehký ale to je jen těch cca 4týdny než si zvykneš a zžiješ se s malým ale vždy ta láska k němu tu unavu a mrzutost zažene ničeho se neboj vše zvládneš na 1 a ještě mamce ukážeš jaká jsi dobrá maminka.těš se na to ale jak říkám začítek je nejhorší nebo u mě byl nebudu ti lhát Luky byl napapaný přebalený a plakal a já nevědla co dělat a brečela sem sním no jo ty hormony a pak sem zjistila že to jsou prdíky použila rourku a bylo dobře takže vše bude fajn.a prostě co mamka řekne hned druhým uchem pošly ven a řekni si já ti ještě ukážu jak to hravě zvládnu🙂)))

@mrkvicka28 super jen tak dál Klukum to určiátě vydrží i když nastanou i krutější chvíle tak jsi šikula a bude to v pohodě.

lukza
4. zář 2010

@lenulinka21 kluci sou božííí

lenulinka21
4. zář 2010

HOLKY jak píše Lukza děti napapané,přebalené a pláč v tandemu brrrrr..
pro mě ty začátky byly fakt TĚŽKÉ než začal fugovat nějaký režim.
Od 5měs.jsme začali dávat tuhou stravu (Kaši) apod a ja se kluci krásně sladili 🙂
Stejně jí, spí atd takže každá z nás má nějaký ten mateřský instinkt a že vše se dá
dobře zvládnout. 🙂

lukza: měli bychom udělat srazíííík 🙂 Luky má tady dva kámoše co mu
posílají PUSINU 😀

elllenka
4. zář 2010

@lukza : Určitě máš pravdu, jen nad tím vším moc přemýšlím. Tak jako třeba co se může jít když se kojí, ale nechala bych hodně věcí na instinktu. Ono totiž moje mamka umí jediné jenom člověka zhazuje a uráží. Takže když to pak poslouchám tak je mi do breku. Třeba tatka v práci (děláme v jedné firmě) rozhlašuje, že se mám dobře, že nic nedělám a jen se válím :( Pak mi do očí řekl, že jsem neschopná a tlustá (jenom proto, že jsem se nevešla do sestřiných těhotenských kalhot, protože mám širší boky) dřív jsem byla nad věcí a klidně jsem je poslala někam a když byli uražení, že nemůžou naplánovat moji svatbu (chtěli jen svatbu s rodiči mojí sestrou, synovcem a jednou z manželových sester- má dvě) tak mi řekli, že na svatbu nepříjdou- no i když to byla rána, tak jsem jim řekla, že je nenutím, že je to jejich volba, ale že jsou pozvaní. Nakonec přišli a svatbu docela kazili nadávali mi i na ní, ale naštěstí kolem mě bylo plno skvělých lidiček takže mám na svatbu nádherné vzpomínky 🙂

Ale teď asi těma hormonama ale hrozně mi tím ubližují, strašně moc. Přemýšlím co dělám špatně a ani se teď nedokážu pořádně bránit. Jediné řešení je nezůstávat s mými rodiči samotná, někdo musí být s námi třeba manžel nebo kdokoliv naši se pak chovají mnohem líp, ale stačí minutka, kdy manžel odejde a oni mě hned za něco nadají a jak se vrátí tak hned ztichnou a nahodí falešný úsměv :(

lukza
4. zář 2010

@lenulinka21 určitě by se jsme se měly setkat to bys bylo supr už je to přece jen kousek co jsme se vidělxy poprvé a napodled že🙂))) koukám na fotečky že jsi stejná a kluci sou fakt supr určitě se domluvíme abude dojedeme my a nebo vy to už je jedno

elllenka
4. zář 2010

@lenulinka21 : horší je, když řvou, že chtějí chovat ... vím, že kamarádka měla vždy nervy po návštěvách, každý mimčo choval a když s ním zůstala sama tak nemohla nic dělat a musela malého nechat vyřvat.

elllenka
4. zář 2010

@lenulinka21 : Dívám se na tvoje fotečky, ten dort na dece je super 🙂
Jak jsi se zbavila mravenců? Já mám s mravencama docela problém, zahrada je jich plná, stačí když si dám deku tak za chvilku patří mravencům :(

lenulinka21
4. zář 2010

jééé elllenko: já to měla přesně tak. Každý je FURT choval na rukách, a já nevím, co všechno
a já pak doma blázinec a nevěděla jsem kterého dříve NOSIT.
Až jsem fakt byla ZLÁ a hold to prostě ZAKÁZALA ale vyplatilo se to 🙂
Taky jsem kluky nechávala někdy pořvat si hold jsem věděla že se chtějí nosit-pokud to
ovšem nebyly PRDÍKY

A musím říct, že občas to do dneška zůstalo Tomáškovi ale už je fakt velkej na nějaké nošení 😀

Takže je na Vás ale já mám takovou zkušenost.

lukza
4. zář 2010

@elllenka je mě lito že to máš takové a na všechny se vyser s prominutím máš zdrave miminko v bříšku a to je nejduležitější váhu vebec neřeš já jí neřešila aspon byl Luky v měkkém 🙂)) né vím že se to lehko říká ale když to má člověk zažívat je to naprd ale počkej za nějakých 14týdnu už budeš mít prcka u sebe a věř že takové slova tě nerozhodí a kdž jo bude stačit kouk nou na ten uzlíček štěstí a srdíčko bude hned veselé a nad vše se povzneseš🙂)) a ještě všem ukážeš a co at si říkájí že se jen válíš však máš na to nárok já se taky jen válela a říkala sem si že je vše po tom hovno co dělám mys bydlíme s mojí babičkou a ona nám vaří prostě chce semtak uvařím já ale ona aby se nenudila tak chce vařit a taky poslouchám že se mám že mě baba vyří že nemusím nic dělat dřív mě to štvalo ale tedka si říkám at si říká kdo co chce aspon mužou závidět.tak to ber taky tak at závidí že se mužeš jen válet nic nedělat pěkně opečovávat mimi v bříšku.podívej když bude chtít někdo pomlouvat tak mužeš být sebe více dokonalá a ti dotyční si vždy něco najdou ab urazily ponížily atd.takže jak se říká" dokud o tobě mluví aspon všeci ví že žiješ" 😀 já to už tak beru