Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lenulinka21
4. zář 2010

elllenka: žádné mravence tam naštěstí nemáme 😀 možná tak
kočku a ted i kury 😀

Holky já v těhu prakticky NIC nedělala pěkně jsem si to užívala a ostaní prostě
počkalo.Užívala jsem si kluky dokud to šlo až budeš mít svého broučka v náručí nikdo
na tebe nebude mít 😀

elllenka
4. zář 2010

@lukza : Děkuji za pěkná slova, moc jsem to potřebovala 🙂 děkuji. Máš úplnou pravdu ...
Mimochodem váhu trochu řeším, ale spíš mám opačný problém, přibrala jsem zatím jen kilo :( Vážím 65kg na výšku 177cm je to hodně málo :( moc jsem se těšila, že v těhotenství přiberu. Hlavně že můj takta má šílenou nadváku a musí zhubnout má přes 100kg, nevím kolik přesně vím, že ještě loni měl 150kg- ten má tak co říkat :(

elllenka
4. zář 2010

@lenulinka21 : Pochopili zákaz? Já třeba tchýni nebudu zakazovat nic, ta mi tak moc pomáhá a nakupuje. řekla bych že to až přehání, ale je na ní vidět, že to dělá s láskou tak jí nechávám. Mám doma už i plínky 😀 a dovezla mi i prací gel pro miminka. Sice s tím teď bojuji, že to nemám kam dát, ale nějak si už poradím 🙂
A moje mamka za mnou zase moc jezdit nebude spíš bude vyvlávat, že za ní nejezdím, ale s ní budu mít boj a zakážu jí asi úplně všechno 😀

elllenka
4. zář 2010

@lenulinka21 : To ti závidím, mě už mravenci štvou :( manžel teď nakoupil nějaké domečky a dal je na zahradu tak jsem zvědavá jestli se to trochu pročistí :( Máš kočičku? Já mám na dvoře dva pejsky, jsem zvědavá jak přijmou mimčo, ale pejsky mám jen venku tak to snad bude v pořádku 🙂

lenulinka21
4. zář 2010

jééé elllenko: to jsme na tom stejně 177cm a vážím 64kg. po dvojčatech
mi nezůstalo NIC hi hi 😀

Kočku na baráku nemáme ale chodí k nám od sousedů.
Já jsem s moji máto neměla nikdy moc dobré vztahy ale po klukách jsem si s ní
udělala JASNO hned takže se pak po čase stáhla a do cničeho mi NEKECÁ a hL. neradí 🙂 🙂
A ted se vidíme tak málo, že ji vždycky tak trochu vydusííím 😀 a ona vždycky zavolá.

luciiiie
4. zář 2010

@elllenka přesně jak píše lukza, pod to se můžu jen podepsa. Vyprdni se na ně, neschopná ani blbá ani tlustá ani taková a ani maková nejsi!!!!... teď je nejdůležitější ten krásnej zdravej prcek v bříšku, za chvilku ho vyplkneš a všem ukážeš, jaká jsi pilná, zodpovědná maminka!!! Drž se a zkus se nad nima povznést, i když to určitě bolí, když jsou to vlastní rodiče, ty musíš být nad věcí,už kvůli prckovi 😉 Máš perfektní tchýni, manžela 😉 A že se válíš? Taky se válím..a co jako? Válíme se, dokud můžem, ne? Pak se nezastavíme 🙂 Posílám hodně sil a drž se kočko... 😵

luciiiie
4. zář 2010

Héj holky
@elllenka
@lenulinka21 vy jste nějaký modelíny, ne? Takový vysoký a štíhlý!

elllenka
4. zář 2010

@lenulinka21 : Něž jsem začala chodit do Unici tak jsem vážila jen 56Kg, v Unice jsem díky hormonům přibrala a doufám, že mi nějaké to kilo po porodu zůstane, nechci být taková vychrtlina

elllenka
4. zář 2010

@luciiiie : jo modelka na hlad 😀

luciiiie
4. zář 2010

@elllenka no vidíš, tak pak nechápu ty frfláky, že jsi tlustá 😉

elllenka
4. zář 2010

@luciiiie : Nejspíš si musí něco najít. Sestra z nich byla úplně hotová a pořád s malým lítala po doktorech. Nejdřív, že má miminko velkou hlavu a pořád cosi a teď mamka vykládá, jak malej neslyší - je chytrý babičku úplně ignoruje 😀

luciiiie
4. zář 2010

@elllenka prď na ně 😉 Jinak je u tebe vše v pohodě? Mě zas začaly trápit ty blbý křeče do noh 😒 V noci mě chytla do pravé nohy a dnes to cítím celej den. 😢

lenulinka21
4. zář 2010

HOLKY takový lidi si vždycky něco NAJDOU bla bla

Jak píše luciiie- vyvalujte se co to jde pač pak se opravdu nezastavíte-to není strašák ale je to tak 😉
jak se malé narodí vše se točí kolem něj já si pamatuji že jsem
si na začátku nebyla schopna ani hlavu umýt hi hi 😀 a furt jsem jen kojila a kojila
hladovci to byli a taky na žízen to přední mlíčko pač se narodili v létě 🙂

Až si upravíte smiminkem režim uvidíte jak Vám vše půjde ud ruky a budete na sebe
pyšnééé 🙂 a ti druzí zezelenají závisti ale vy budte READY 🙂

K těm vahám- chi jsem tak akorád manža si nestěžuje a postavu už tak moc
neřeším.Když jsem nastoupila do UNICI tak jsem měla 65kg a mě tam řekli
mohla byste přibrat 😅
Ale po porodu se vám figura FAKT změní úplně jsem na sebe čuměla a ted to neřešííím.Mám zdravé děti
a kráááásné manželství a ostaní závistivci jsou inženýři tříbarevní... 😀

elllenka
4. zář 2010

@luciiiie : Zatím jsem v pořádku i když poslední dvě noci jsem nespala. Jo křeče máš je v lýtku? Mě to také začalo dělat. Naposledy to bylo nějak moc, že jsem to rozcházela 3 dny. Pak jsem si v lékářně koupila šumivý multivitamín s vápníkem, hořčíkem ... a od té doby mi to už nedělá, ale nevím jestli je to tím.

luciiiie
4. zář 2010

@elllenka jo je, mě už to dělalo dřív a mudra mi předepsala hořčík, beru 2 tablety denně a teď to začalo zas. Tak jestli mi to zvýší, uvidím. Vždycky se smýkám v posteli jak vorvaň než si sednu přes to břicho, noha bolí jako prase než se k ní dostanu, teď to tam ručně rovnám 😀 to musí být pohled. Tak to je dobře, že je ti dobře 😉

elllenka
4. zář 2010

@lenulinka21 : máš pravdu chci mít pěkné manželství a hlavně spokojenou rodinku 🙂 A narušitelům se vyhýbat 😀

Tak jsem si postěžovala a už je mi trochu lépe 🙂 Děkuji

elllenka
4. zář 2010

@luciiiie : Já se také vždy zkroutila. dřív před otěhotněním jsem mívala křeče v malíčku u nohy tak už to znám, ale toto se s tím nedá srovnat ta bolest je mnohem horší :( Tak jsem si říkala jestli je to bolest jako u porodu ...

luciiiie
4. zář 2010

@lenulinka21 jo Leni, máš pravdu, hlavně, že jste všichni zdraví, spokojení a šťastní....to je víc než nějaká noha nebo zadek bez celulitýdy, ne? 😉

luciiiie
4. zář 2010

@elllenka haháá taky tak blbnu 😀 😀 😀 To jsem seděla u zubaře, vrtala mi zub (bez umrtvení), no byl to hnus a já zavřený oči a teď jsem si říkala, ty jo, až budu rodit, tak to bude horší, tak to musím teď vydržet.

elllenka
4. zář 2010

@luciiiie : To jsem ráda, že tak neuvažuji sama 😀

lenulinka21
4. zář 2010

Jasně HOLKY jen vydržte co nejdýl 🙂 a celulitida je kámoš snad všech
ženských ale normálním chlapům se toho trocha tuku i líbí než aby se
pořezali o nějakou kost hi hi 😀

Počkejte až budete řešit co obléct nebo spíše kolik vrstev dát malým v zimě hi hi 😀
Já to měla v létě a hice jak prase a taky jsem nevěděla 😅 jestli dát krátké či dlouhé bydy
když měli kuřátka 2 týdny do toho stěhováááání ale to je jiný přiběh...

elllenka
4. zář 2010

@lenulinka21 : Ty jses stěhovala s prckama? To muselo být šílené :( Stěhovala jsem se několikrát a vždy to byla šílenost :( Lepší je vyhořet než všechno stěhovat 😀

lenulinka21
4. zář 2010

chi chi elllenka to jo stěhování už nikdy!!!

Bylo to tak že jsme scháněli větší byt konkrétně 3+1 bydleli jsme v malinkém 2+1
Pořád nic pořádného nebylo a PAK to přišlo ale to už jsem byla na spadnutí.Zrovna jsem ležela v nemocnici na
udržení a manžel mi oznámil mám byt. 😀 A tak to šlo já pak porodila po 7 dnech jsme šli domů do starého bytu
tam jsme byli ale jen JEDNU NOC a šup s miminkama a věcma jak do HIMALÁJÍ K MÝM RODIČŮM.
věděla jsem že to bude MAZEC ale jinak to nešlo. ☹
Mezitím manžel s kamarády stěhoval do nového bytu a dělal tam ještě hodně uprav a makal snad
20hod denně 😝
2 týdny jsem tam musela být u máti a nakonec mě už vyhazovala nenápadně, že si musí pořádně UKLIDIT
pač se mi ženil v té době BRACHA bomba načasované, že? Máme i RD ale tam bydlí tchyna je jí 75 let a u ní by to nešlo tím tuplem ufff

elllenka
4. zář 2010

@lenulinka21 : Teda to bylo všechno skoro zaráz. Ale aspoň bydlíte ve větším a je to určitě lepší 🙂
Většinou to tak blbě výjde, zrovna když se to nehodí

lenulinka21
4. zář 2010

elllenka: přesně tak ve městě je to pro mě zatím lepší. Vše je po ruce 🙂
hl.doktoři pro děti apod. O víkendech právě jezdíváme na barák je to na vesnici, kde je
klid a žádné auta.Byli jsme tam v létě co to šlo bazén pro kluky houpačky i chováním
byli jiní a večer nám vždycky únavou krááásné odpadli 😝
A vy bydlíte v RD? A odkud jsi? Nemáš to v pase napsané hi hi

elllenka
4. zář 2010

@lenulinka21 : Bydlím v domečku na dědině a právě bez autobusu nebo auta se nikam nedostanu :( Je to blbý, ale do teď nám to vyhovovalo, domů jsme si jezdívali odpočnout po práci. Tak ten klid byl perfektní.

lenulinka21
4. zář 2010

jj klid je k nezaplacení to v paneláku slyšíš FAKT všechno ale fakt 😀
A vám IVF vyšlo na poprvé? Nebo jak to bylo vůbec nevím

elllenka
4. zář 2010

@lenulinka21 : Z paneláku původně pocházím. Vyrostla jsem tam a pak když rodiče koupili domeček tak to byl docela šok, ale už jsem si zvykla usínat v tichu a teď když je nějaký hluk tak mi to pěkně vadí a budí mě to 😀 Už bych nemohla žít v paneláku ani v menší bytovce. Slyšet každé spláchnutí ....

Já jsem měla CSI jejda, teď nevím jakou to má zkratku, prostě rozšířené IVF, připlatili jsme si za všechno co šlo. První pokus nevyšel a pak z mražáčků se podařilo 🙂 1KET vyšel a ještě máme zmraženo na jeden pokus 🙂

lenulinka21
4. zář 2010

elllenka:tak to je SUPER, že máš zamraženo 🙂 my bychom chtěli i třetí
mimi ale pokud to půjde přirozeně 😅

kveta
4. zář 2010

@elllenka Mala si komplikovaný začiatok tehotenstva, krvácala si.. a vtedy je šetrenie sa aj v neskorších fázach tehotenstva úplne na mieste... A že je niekto schopný tehotnej vyčítať priberanie... sorry, ale ten človek je pod úroveň... aj keď je to Tvoj otec...

Mne raz jeden človek povedal, že nejak strácam formu... /no áno, však časť tehotenstva som len ležala bojujúc o udržanie bába.../ cvičenie mám od lekára zakázané prakticky od začiatku až do pôrodu... Tak som sa dotyčného spýtala, že či mám podľa neho radšej cvičiť, udržiavať si tak postavu a ohroziť dieťa... Odvtedy bol na tú tému ticho... 😀 Beriem to tak, že teraz je bábo naprosto prvoradé.. a až sa drobec narodí a ja sa skurírujem z cisaráku, tak začnem zase cvičiť a posilovať, ako som bola zvyknutá...

Inak som 2v1, dnes bez akýchkoľvek problémov... Len môj psík je na tom zase horšie, nespoznáva ma, je apatický, takže sa zase vrátil problém s mozgom... Zvýšili sme po dohode s veterinárom dávky liekov a snáď sa zase dostane do normálu...