Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

elllenka
16. zář 2010

Pěkné ránko, nebo spíš skoro poledne. Byla jsem teď 2dny bez internetu a teď sice internet mám, ale jen provizorně- pitomej router je na reklamaci a oprava bude trvat 2-3týdny, nejspíš jak mě viděl tak neměl odvahu říct oprava bude za měsíc 😀 Tak jsem zvědavá. Ale štve mě to, ani telefon mi nejde :(- mám to přes internet.

Jinak až na toto se u mě neděje nic nového, ale jsem pěkně naštvané na ten blbej krám, kupovali jsme ho v lednu a už selhal :(

luciiiie
16. zář 2010

@elllenka jé to je mi líto, mě stačilo, když nám nešla elektrika, to jsem byla v koncích.

Jinak to vypadá, že mám po klidným spaní, už 3 dny mi dělá strašnej problém usnout a to se mi přitom chce strašně spát, v noci se budím, chodím aspoň 10x na záchod, sotva se uvelebím, už se mi chce zas čůrat. Jak ležím na boku, tak se mi Štěpka sesune na tu stranu na které ležím, pak jdu čůrat a mám ho navalenýho buď nalevo nebo na pravo....no je to veselý. 😀 😀 😀 Ale co nadělám, to k tomu prostě patří 😉 A v noci mě táák pálela žáha.

Květa dneska rodí...bůhví, jestli už to má za sebou... holky nám pak dají určitě vědět.

jimmy1
16. zář 2010

Ahoj holky,
tak mi právě přišla sms od Květy

Martinko, 2900g, 48 cm. Obaja sme ok.

Supééééééééééééér 😉

luciiiie
16. zář 2010

@jimmy1 díky za info..... paráááda... 😵
@kveta gratuluji mámo! Přeju hlavně hodně zdraví pro vás pro oba a Martinkovi do života jen to nejlepší 🙂

teckovanaorchidej
16. zář 2010

@jimmy1 Gratulace veliká pro Květku, hodně zdraví, štěstí, jééééé já mám úplně husí kůži, uf 😅 😅 😅 😅

jeany
16. zář 2010

Tak taky mi přišla právě sms od Květy, Vidím, že Jimmy už to sem napsala.
Květy moooc velká gratulace. 😵

betys
16. zář 2010

-kveta-gratuluji.Hlavně hodně zdraví oběma. 😉

elllenka
16. zář 2010

@jimmy1 : To je paráda Květo moc gratuluji k Martínkovi, hlavně ať jste oba zdraví. Moc moc ti to přeji

elllenka
16. zář 2010

@luciiiie : Elektrika je ještě horší, to se mi už také stalo. To si pak člověk uvědomí, jak je elektřina důležitá :( Mě bez ní neteče ani voda :( Ani si nic neuvařím- mám sporák na elektřinu a to nemluvím o topení :( Radši ať je všechno v pořádku a všechno funguje jak má 🙂

Jo to spaní- připadá mi, že jsi mě teď pěkně popsala 😀 Včera jsem usnula až v jedenáct a o půlnoci jsem zase byla vzhůru :( No a o pěti jsem zase vstávala, tak jsem manžela aspoň vyprovodila do práce.
Na žáhu mám prášky, tak když je zle tak si je vezmu. Zjistila jsem, že po rajčatech, okurce mě žáha pálí nejvíc :(

lenulinka21
16. zář 2010

Jéééééé a máme tady další MAMINKU a MIMINKO 🙂 🙂
Tak obrovská GRATULACE 🙂 🙂 jen tak tady nakukuju a ejhle Květa porodila 😀

tak at jste brzy doma- miminku přeji do života jen to NEJ 🙂 hl.zdravíčko....

drndapetka
16. zář 2010

Také přeji Květě a Martínkovi jen to nej a ať dělá mamince jen samou radost 🙂

drndapetka
16. zář 2010

@luciiiie koukala jsem Ti do albíčka jaký mělas v 26tt malušenký bříšenko, takový roztomilý 😵 no počkejte na mě jak začnu přidávat fotečky s bříškem, už te´d jsem jak vagon v osmým měsíci 😀

ivetule
16. zář 2010

@lukza máme se dobře. Jsme ted s malím hodně venku. Chodíme na hřiště a tam Milda řádí. Ještě rychle než se nikam nebude dát pořádně chodit. 🙂 Začne zima a bude po vycházkách. A jak se máte vy?

ivetule
16. zář 2010

Přejeme Kvete i malému moc zdravíčka. Tak to je krása další maminka a miminko. At jste brzy doma pa 🙂 🙂

lenulinka21
16. zář 2010

ivetule: jj máš pravdu rychle ještě využít toho pěkného počasí 🙂
než příjde zima ono v té zimě to není jaksi ono ☹

ivetule
16. zář 2010

@lenulinka21 Přesně tak 😎

luciiiie
16. zář 2010

Holky prosím vás, kdy se prcek v bříšku otáčí hlavičkou dolů? To je taky asi indviduální, že? Mě připadne, že mám kolem pupíku takový tvrdo, občas jen na jedné straně a tlačí to, jestli tam strká hlavu nebo zadek. Kdyby mi tvrdlo břicho, tak to asi poznám, co?

luciiiie
16. zář 2010

že mi připadne spíš, že se tam mimís jakoby "boulí"

luciiiie
16. zář 2010

@drndapetka Peti to jsi myslela spíš ten pupkajs v 21tt, ne? Teď když se na to dívám, tak mi taky připadne směšný 😀

lenulinka21
16. zář 2010

luciiie: mě se taky bouleli hi hi 😀 😀 ale DVA to ti byla prča
až to ale u bolelo

drndapetka
16. zář 2010

@luciiiie nééé, i teď máš malinkatý bříško 🙂 na těch štíhlých postavách jsou ty bříška tak krásné 😵 tiše závidím. já se svýma 72 kilama (teď) budu ve 27týdnu stokilová vorvaň a moc hezkej pohled na bříško to asi nebude 😀

luciiiie
16. zář 2010

@lenulinka21 no Leni občas mi připadne, že normálně rve celou hlavu ven z břicha. Tak si vždycky hladím tu bouličku a mám ji tak v dlani...jak kdybych ho hladila 🙂 Bůhví, jestli to není zadnica 😀

lenulinka21
16. zář 2010

luciiiie: ch ichi no už jsem úplně zapoměla jaké to je 😀 místama
jsem měla pocit jeden z nich je úplně na boku 😀 taky tam teda OBA sebou pěkně mleli
vždycky se vyboulili ale jen na chvilku a pak se to zase vrátilo do normálu

Zkusím pohledat fotku jak jsem těhu myslím že jednu bych tam měla mít asi z 25tt jdu na to

lenulinka21
16. zář 2010

tak malá oprava bříško je z 30tt pak mrkněte do ALBA

luciiiie
16. zář 2010

@lenulinka21 ty a víš, že jsem ti chtěla napsat, ať si dáš do albíčka fotky bříška, jestli nějaký máš. A ty jsi ji tam už mezitím šupla. 🙂 Taková malá krosnička 🙂

lenulinka21
16. zář 2010

luciiiie: nooo krásně si to napsala hi hi 🙂 😀 ale do porodu bylo
ještě daleko když si na to vzpomenu tak uffff 😝 mě se fakt po porodu i ulevilo 🙂

drndapetka
16. zář 2010

Holky, mám hoznej strach ☹ vařím večeři, najednou mě začalo bolet břicho jak na mrchu,tak letím na záchod, na slipovce nic , ale utřu se toaleťákem a na něm hnědý kousky sliznice 😔 myslím, že je to všechno v háji, měla jsem to tak i minulej rok 😢 😢 😢 😢

betys
16. zář 2010

@drndapetka -to nic nemusí být,může to být jak se prcek zavrtává.nevěš hlavu 😉
Těhulky pěkný pupíky 😀
@luciiiie -někdy se může urovnat až v 35 tt.Máš ještě spoustu času.Já už jsem měla Matýska asi od 30 tt hlavou dolů,ale ségře se Barborka ještě otočila.

luciiiie
16. zář 2010

@drndapetka jéje Peti...ale tak jak to není čistá krev... nemysli hned na to nejhorší..může odcházet jedno z embryjek...taky si vem, že děloha je hodně prokvená. Moc ráda bych ti poradila, ale fakt nevím. Elllenka měla taky něco podobného. Běž si lehnout a zkus hoodně polehávat, zítra si zavolej na Unicu, oni asi stejně poradí to stejný, že máš ležet. Moc na Tebe myslím a držím pěsti, všechno bude v cajku, uvidíš 😉 Drž se.

luciiiie
16. zář 2010

@betys díky 😉