Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

betys
22. zář 2010

Holky kafe v přiměřené míře vůbec neuškodí.Samozřejmě né 5 hrnků nějakýho zabijáka.Ale normálně 2 hrnky slabšího kafe s mlíkem neuškodí.Já jsem ho taky pila.Ke konci těhu mi tlak trochu stoupl ale jinak jsem měla spíš nízký.
Dnesk auž jsme byly s manžou v hračkářství nakukovat na vánoční dárky.Asi nechám Matýskovi koupit chodítko.Jen musím vymyslet typ.

elllenka
22. zář 2010

@betys : Jsem ráda, že nejsem jediná s nízkým tlakem 🙂
Také už pokukuji po vánočních dárcích, ale nějak nevím co koupit :( Dneska jsem obešla pár obchodů a přemýšlela jsem co bych koupila manželovi k narozeninám, vůbec netuším :( Upeču mu dort, ale chtěla bych mu dát aspoň nějakou drobnost. Je blbý, že už všechno má. Dílnu má bezvadně vybavenou, kravaty si také kupuje sám, ...

betys
22. zář 2010

@elllenka -přesně tak,ti chlapi všechno mají.Můj je zase rybář - všechno má.Teď mů ségra předplatila časopi.Nebo co nějaká dražší láhev?Můj miluje portský.Nebo nějakou lehnou erotiku..... 😀 Ale záleží na co se cítíš....

elllenka
22. zář 2010

@betys : Jo můj má také rybářskou výbavu, pěknou skoro novou- řekla bych, že ji nikdy nepoužil 😀 několik let do něj hučím a přemlouvám, aby jsme šli na ryby, ale nemá rybářský lístek tak by jsme museli s někým, ale nechce.
No a takových věcí má spoustu. Co potřebuje nebo se mu líbí tak si koupí sám.

Láhev- asi to bude znít divně, ale nepije a láhve, které dostaneme se nám kupí ve spíži.
Erotiku, toho má na internetu.
říkala jsem si, že bych objednala kytici z párků a kabanosů a ozdobit by to mohli cigarety ... Ale možná to chce na narozeniny něco trvalejšího.

betys
22. zář 2010

Já myslela jako erotiku s tebou,třeba jako si na pupík uvázat mašli a dát se mu jako dárek.Kamarádka to takhle udělala a prý to mělo úspěch 😀

elllenka
22. zář 2010

@betys : Jo takto- to bych mohla zkusit 🙂 nějakou mašli doma najdu 😀

luciiiie
23. zář 2010

Ahoj holky,
nevíte někdo co Květa? Ti doma asi ještě nebudou, co? Těším se na fotečky Martínka 😉
Jinak u nás nic nového, boulíme se jak o život. Jo a k tomu kafču, já taky piju kafe každej den...zezačátku mi nechutnalo, teď jo..ale jen slabounký a s mlíčkem.
Jinak jsem jak pošahaná s nakupováním oblečení pro prcka....Holky já bych si tak naliskala už. Včera jsem domalovala obrázek nad postýlku, hodím vám ho do albíčka 😉 Tak jsem měla aspoň nějakou zábavu.

betys
23. zář 2010

@luciiiie -s tím nakupováním oblečků to moc nepřeháněj.Já nestíhám třídit malý věci ze skříně.Matýsek roste jak z vody a některý věci neměl ani oblečený.Něco určitě dostaneš a fakt se to nedá stihnout prostřídat.
Myslím že Kvetu by dneska mohli pustit.Je to týden co rodila.Tak uvidíme 😉

luciiiie
23. zář 2010

@betys no dyť já to právě Betys vím, že to neunosíme...proto bych si nejradši nabřinkala... 😒

elllenka
23. zář 2010

Hlavně, aby se Květě jizva pěkně zahojila a byla v pořádku. Jsem ráda, že jí vyšelo vše co si přála- jak císařský řez tak i nadstandartní pokoj tak snad bude vše tak jak má být a nic nepříjemného jí nepotkalo a nepotká 🙂

Luciiie- je to první dítko a navíc vymodlené tak se ani nedivím, že nakupuješ a utrácíš 🙂 Při druhém si to už tak neužiješ 😉

elllenka
24. zář 2010

@luciiiie : Za chvilku jsme ve 30týdnu. Také ti připadne, že to strašně uteklo? Myslela jsem, že se sem nedostanu a teď už řeším, že si příští kontorlu u doktorky nechám ukončit neschopenku, vyberu si dovolenou a pak šup a budu na mateřské ...
Příjde mi, že jsem nedávno šla do Unici ...

luciiiie
24. zář 2010

@elllenka ahoj...máš pravdu, hrozně rychle to uteklo...pamatuju si, jak jsem holkám "záviděla" týdny, že mají za sebou různá vyšetření, který jsme my dvě měly před sebou a najednou jsme tu taky 😉 Je to krásný a na druhou stranu když tak večer ležím, tak přemýšlím, jestli to všechno zvládnu...když bude plakat, jestli budu vědět, co mám dělat, jak ho oblíct, aby mu nebyla zima..poslední dobou hledám kočárek, tak se mi o tom v noci už i zdá... 😎

elllenka
24. zář 2010

@luciiiie : Takové obavy mám také, ale řekla bych, že to nějak vycítíme ... Stejně nám do toho budou někteří kecat ...
Kočárek jsem už vzdala, domluvila jsem se s manželem, že ho koupí až když budu v porodnici, pokud do té doby nevybereme nějaký, který se bude oboum líbit. Tak jsem zvědavá 🙂 Ale stejně kočárek by neměl být doma před porodem tak to tak bude lepší 🙂
dlouho tu nebyla tabulka tak ani nevím jestli se ještě narodí nějaké miminko než budemem mít my dvě 🙂

luciiiie
24. zář 2010

@elllenka jako já si vždycky nějakej vyberu a zkušené matky mi ho properou a zkritizujou a mám zas prd. 😀 Ale tak zas jsem ráda za každou radu 😉 No teď by měla rodit natalka28....a pak už nevím...pak asi ty? 😉

elllenka
24. zář 2010

@luciiiie : Jo zkušenosti jiných jsou nejlepší 🙂 Ale nakonec si přece jen musíme jeden vybrat, dřív to bylo lepší byl 1 nebo 2typy a nebylo co řešit 😀 Tchán říkal, že kočárek kupoval on, že si tenkrát ani nemohli vybrat barvu. To by se mi nejspíš nelíbilo :(

No jo Natálka, už tu dlouho nebyla. A já a jejda ... škoda, že porod nemůžu zaspat 😀

drndapetka
24. zář 2010

Ahojky holky, tak jdu z kontroly. Na UTZ jsem měla pana dr. Gogelu, viděl v děloze jednu dutinku s embrijkem, nejdřív říkal, že srdeční akci ještě nevidí a ptal se, kdy jsme byli na ET, tak říkám, že 28.8., tak povídal, že to není ještě měsíc, že srdíčko ještě může být později....a pak najednou říká-počkat počkat, teď jsem viděl něco pulzovat, a manža hlásil, že to taky vidí, a to seděl metr dál od monitoru 🙂 já tedy viděla jen dutinku se žloutkovým váčkem, já si zapoměla brýle, tak embrijko jsem tam nerozpoznala ☹ Pan doktor si ale tím srdíčkem i tak nebyl jistý, do papírů mi napsal, že srdeční akce není zatím zřetelná a pozval si mě znovu na kontrolu příští čtvrtek 30.9. No a nemám ani fotečku, a to jsem si na recepci za ni zaplatila 30kč a pak v tom stresu jsem ji ani nedostala, tak snad dostanu příští týden....Takže mě čeká další čekání 😝

lucifirek
24. zář 2010

@drndapetka gratuluji k utz,určitě tam bude,neboj. 😉 A to se ted ty fotečky platí?My ji tedy dostali bez toho,aniž bychom museli platit.

drndapetka
24. zář 2010

@lucifirek no jo, 30 kč, ale já bych za ni klidně dala i víc 😀

betys
24. zář 2010

@drndapetka -příště už tam bude srdce jako zvon 😉
My se chystáme na pohřeb,máme to v 16 hodin.Ach jo.A´t už je to za nám ☹

luciiiie
24. zář 2010

my jsme taky dávali 30 kaček...ale to si myslím, že to bylo za ten ultrazvuk a fotku jsme dostali zadáčo... 😕
@elllenka a já myslela, že už máte kočárek vybranej 😉
@drndapetka Peti už jsem ti to sice psala do snažilek, ale uvidíš, že příště bude srdíčko krááásně vidět 😉

elllenka
24. zář 2010

@drndapetka : Hlavně že něco bylo vidět 🙂 Také jsem platila 30Kč, ale to bylo tuším za vyšetření. Fotku mi dal p.Gogela zadarmo.

elllenka
24. zář 2010

@betys : Držte se. Snad bude mít pěkné rozloučení ...

elllenka
24. zář 2010

@luciiiie : Teoreticky vybráno mám, jen manželovi se to moc nezdá. Teda nelíbí se mu barvy tak se dívá i po jiných ...
Pokud nevybere něco lepšího tak koupí typ, který mám vybraný a jelikož ho mají v brně na prodejně a je možné si ho ihned koupit tak není problém a klidně s nákupem můžeme počkat 🙂

betys
24. zář 2010

@elllenka -já jsem si vybírala kočárek aby se dobře houpal.U nás jsou škaredé silnice a když je kočárek tvrdý tak je mimčo hrozně vytřepané.Ten náš má takové ty pásky místo pérování jak mívaly kočárky když jsem byla dítě.Mates je v něm spokojený jen trochu rychle vyrostl 😉

elllenka
24. zář 2010

@betys : Já na zimu chci velké nafukovací kola se vzorkem 🙂 Ten co mám vybraný má bezvadné pružinové pružení- dá se to upravit podle potřeby a také se to dá úplně zablokovt, aby se kočárek houpal. To se mi celkem líbí 🙂 Zvlášť k nám do terénu a do sněhu 🙂 Ale blbý je, že k němu není autosedačka a nedá se korbička oddělat a na podvozek nacvaknout autosedačku :( Autosedačka se dá nacvaknout jen na korbičku a to se mi moc nelíbí :( Toto je jediná nevýhoda, kvůli které váhám s nákupem kočárku.

luciiiie
24. zář 2010

to já jsem zas pořád řešila velikost korbičky jak magor, aby se tam vlezl fusak a tak a přitom vlastně bude miminko nejmenší přes zimu když se narodí a až přejdem do sporťáku, tak bude vlastně teplo. U nás zatím teda veda x-lander XA 2010, tak jsem zvědavá, jak vypadá v reálu 😉

kveta
24. zář 2010

Ahojte, po raketovom štarte kojenia sme na nule, malý odmieta prsník, takže odsávam a bohužiaľ aj dokrmujem.. Pôrod prekonal moje pozitívne predstavy, na tretí deň som už behala po oddelení ako srnka a omylom ma chceli dokonca prepustiť, lebo som im pripadala tak ok. Maličký je nádherný, je mojou novou životnou láskou... Fotky dodám až budem mať čas.. Majte sa pekne...

Je Natalka28 ešte 2v1? Sú nejaké významné novinky? /nemám čas dočítavať/

betys
24. zář 2010

@kveta -vítáme Tě zpátky.Z kojení si nic nedělej ještě se to může zlepšit.Hlavní je že malý dostává aspoň nějaké Tvoje mlíčko.Hlavně ať jste oba zdraví 😉

elllenka
24. zář 2010

@kveta : Super, že jsi doma 🙂 a že jsi tak fit 🙂 Třeba si maličký zvykne a budeš pěkně kojit. Jsem tak ráda, že máš maličkého u sebe, hned bych s tebou měnila, ale ještě si musím počkat.

betys
24. zář 2010

@elllenka -dočkáš se.A jednou budeš ráda když si kočárek vezme někdo ven a budeš mít minutku pro sebe. 😉