Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

enka27
29. zář 2010

Ahoj holky, nevím, jestli si na mě pamatujete, zhruba před rokem jsem s vámi v jiné diskuzi prožívala své 1.IVF. A teď jsem se přesunula za vámi...po úspěšném KETu čekáme 1 mimi. Bylo to krapet náročnější, krvácení, špinění...a různé jiné kejkle... Zatím nemáme vyhráno, jsme v 10. týdnu, momentálně zápasím s nachlazením..ale vše snad zvládneme a za chvilku z vás budu tahat další rozumy v rámci "těhotenské poradny." Těším se moc vás zdravím!

luciiiie
29. zář 2010

@enka27 jéé moc ti gratuluji 🙂 🙂 🙂

luciiiie
29. zář 2010

@lucifirek No tak na to bych taky nešla...já z porodu strach nemám, protože absolutně nevím, co mě čeká a je to tak asi lepší. 😉 Kočárek Luci...to je boj...mám ze 3 favority a až pojedem na Veveří za cca 14 dní, tak se někde stavíme to omrknout. Teď zase vede x lander xa 2010 😀

inuna
29. zář 2010

Ahoj,zdravím vás všechny.Lucifírku tak co miminko,rostete jak z vody-červenec??Jak si to užíváš.Já jsem u starší dcery v Praze(sociálně-právní od září)a tady neprší ale je pod mrakem.Pamatuji jak jsi jela domů z porodnice a byli hici,že?Tak radši kdyby byli,tohle je takový depresivní.

betys
29. zář 2010

@enka27 -gratuluji. 😉

teckovanaorchidej
29. zář 2010

@enka27 ahojky, gratuluji a přeji, aby už žádné kejkle nenastaly. 🙂 🙂 🙂

kveta
29. zář 2010

Tak tu je prvá fotka... 🙂

kveta
29. zář 2010
luciiiie
29. zář 2010

@kveta ten je krásnej...takovej bobek...moc gratuluji a Martínkovi přeju do života jen to nejlepší 😉

lucifirek
29. zář 2010

@enka27 gratuluji a držím palečky at to dobojujete až do konce. 😉
@luciiiie x-lander se nám taky líbil i manželovi,ten zelenkavý a hnědý. Oba jsme viděli na veletrhu a pak vybrali ten,co máme.
@inuna ahojky,no já si to užívám na 100%. Je to super s malým.Je hodnoučkej. Jo to tenkrát byla šílená vedra a nevěděli jsme,jestli pouštět klimu nebo ne. 😉 Strašně to letí,že. Leonce je taky rok a půl.To je teda něco. A tak to s to v Praze užíváš ne? Tak je určitě lépe.Tady bylo fakt celý den kolem 7st. No hnus.
@kveta malý je nádherný.Určitě dělá jenom radost. 😉

teckovanaorchidej
29. zář 2010

@kveta nádherné překrásné děťátko, Kvetko, hlavně zdraví a hodně radosti

lenulinka21
29. zář 2010

kveta: vítej MAMINKO- bože ten je krásný 🙂 🙂 Malý Martínek je opradvu sluníčko ach holky to
je nádhera vidět nový život... 🙂 synovi přejeme do života jen to NEJ...

ostatní zdravím sice nepřispívám, ale čtu hi hi 🙂 🙂

teckovanaorchidej
29. zář 2010

@lenulinka21 viď, úplně jsem se silně silně zatěšila na to svoje mimi, ještě musím ale počkat.
je fakt takový hladký krásný chlapeček

lenulinka21
29. zář 2010

@teckovanaorchidej- i ty se dočkáš svého uzlíčku štěstí 🙂 🙂 zatím ho u sebe opatruj
a přeje Ti pěkné těhulkování 😉 😉

lukza
29. zář 2010

@kveta malej je nádherný.a co jinak jak to zvládáš musíš co,posílám hodně sil.

@enka27 strašně moooc gratuluji a moc přeji aby bylo už vše v pořádku a za 30týdnu jsi měla zdravé krásné miminko už v náruči.

jinak všechny moc zdravím jsme tu jen na skok

lucifirek
30. zář 2010

@teckovanaorchidej neboj ono ti to uteče,ani nebudeš vědět jak. A to pak uvidíš tu radost,každý den,co bude prcek dělat nového a pod....
My jdeme už příští týden na poradnu ve 3.měsíci. Šíáleně to letí. BUdou nás poprvé očkovat. A očkování proti pneumokokům prý nechává až na 4.měsíc,aby nejdřív zjstila,jak bude malý reagovat na hexavakcínu.

@lukza Luci,tak jak? Co ten kašel,zlepšuje se to?

betys
30. zář 2010

@lucifirek -my jsme očkování zvládli dobře,jen malýmu trošku zatvrdlo to místo na nožičce.Hned jsme dostali na pneumokoka Synflorix (snad jsem to napsala dobře).Ten je zadarmo.Dr. říkal že nezi tím a Prevenarem není velký rozdíl a za ušetřené penízky máme Matýskovi nechat píchnout klíšťovku-myslím že v 18 měšsících.Tak to tak asi uděláme.Rotaviry jsme nenechali očkovat.Těch virů do bříška je strašně moc a stejně pak třeba může mít průjem ze salmonely. ☹

lucifirek
30. zář 2010

@betys taky necháme asi jenom pneumokoky. A asi Synflorix,je tam jen rozdík,že Synflorix je na 10 a Prevenar13 je na 13 nějakých těch druhý.Nevím jak se to jmenuje přesně. Těch očkování ty dětičky mají tolik,že nechci zbytečně zatěžovat. Aspon ted,když je maličký. A pak asi taky možná ty klíštata a ještě dávají tu žloutenku A. Ale to se dává až nějak mezi druhým a třetím rokem.Ještě si o tom musím přečíst,nic moc o tom nevím. A ty Rotaviry asi taky nenecháme.

betys
30. zář 2010

@lucifirek -to vím že Synflorix je jen na 10 pneumokoků ale Dr.říkal že může být i víc druhů ne ž těch 13 co má Prevenar a hlavně různě mutujou a pod.Takže ani ten Prevenar nemusí pokrýt všechno.
Dneska jdu na 11 k zubaři.Bojím,bojím.... ☹

@kveta -Martínek je krasavec 😉

teckovanaorchidej
30. zář 2010

Holky taky vám bývalo tak nevolno? Nezvracím, ale je mi špatně. Přejde to po vysazení Estrofemu a Utroše? Nemáte nějaký recept, jak si ulevit? Jsem od půl 4 vzhůru, blivno, snědla jsem trochu piškotů a pomohlo to, ale tak jen do 8. Teď už zase zle. ☹ ☹ ☹ ☹

lucifirek
30. zář 2010

@betys to máš pravdu,myslím si,že žádná vakcína neobsáhne všechny typy. My asi půjdeme do toho synflorixu. To máš jak se chřipkou,sice tě oočkuí,ale neznamená to,že ji nechytneš.
Teda zubaře ti nezávidím. Jenom na prevenci? NEbo tě bolí zub? Manžel byl dneska na kontrole.Minulý týden se mu udělala boule,tak mu to prořezávali a čistli. A už to má v pohodě. A já budu muset taky asi vyrazit. Při skousnutí mě bolí jedna zaplombovaná stolička.Problém je v tom,že už je hodně tenká sklovina a je to ještě dětská stolička a druhá už nevyroste,takže jestli už to nepůjde spravit,tak mi budou dělat můstek. ☹ A na to se fakt netěším.

luciiiie
30. zář 2010

@teckovanaorchidej ahoj...no a jak...ale já teda i zvracela. Přešlo to samo kolem toho 12tt. Piškoty jsou dobrý, zkus si jich trošku vždycky dát než vstaneš z postele. Jinak nevím...někomu pomáhají ty zázvorový lízátka, někomu třeba banán...to jsem ti asi moc nepomohla, heh...

luciiiie
30. zář 2010

@lucifirek mě to s tím zubařem čeká taky (můstek), už teď se na to těším....říkala, že to necháme až porodím, teď mi to nemůže kvůli těhu zrentgenovat. 😒

teckovanaorchidej
30. zář 2010

@luciiiie díky, já jsem celé dopoledne úplně mimo provoz, den ode dne je to horší, no co už, musím vydržet 🙂

lucifirek
30. zář 2010

@luciiiie no to jsme na tom teda stejně. Já právě mám jednu stoličku a ještě jednu trojku dětské a druhé už mi vůbec nevyrostou,nejsou vůbec založené. Tak jsem zvědavá,jak dlouho ještě vydrží,když už víc jak dvacet let přesluhujou 😀 Stolička nic moc,tak už asi doslouží.Trojka zatím drží. Já jinam se zubama problémy nemám. Mám zuby po tatkovi a dědovi.Ti si zuby nečistí a nemají,to ani děda,žádné plomby. 🙂

lucifirek
30. zář 2010

@teckovanaorchidej jak radí Luciii,vždycky si dej pár piškotů než vstaneš. Já teda zvracela ze začátku dost. A na konci ještě víc. Na začátku jsem fakt neměla na nic chut. Jedla jsem opravdu jen banány,nebo piškoty a taky mi pomáhala dost coca cola,jenom trošku,nechat ji hodně vychladit a po doušcích pít. Ona by se moc neměla,ale já byla ráda,že něco pomohlo. Lízátka jsem taky zkoušela a nejsou špatný. Nejhorší byla taková ta hnusná chut v puse.

luciiiie
30. zář 2010

@lucifirek to já mám právě blbý zuby ☹ Brácha si je nečistí a jestli má jednu plombu, tak možná přeháním. ☹ nespravedlnost. Jo a jinak k tomu zvracení..včera se mi začalo jaksi navalovat, tak jsem si na Tebe vzpomněla, že se ti to pak taky vracelo. No to ještě bude. Už zas začínám být unavená jak na začátku těhu, v noci čumím do stropu a přes den padám na hubu...musíme ještě vydržet 😉
Luci a proč jste nakonec nešli do toho x-landera? jestli se můžu zeptat?

teckovanaorchidej
30. zář 2010

@lucifirek díky, no držím se, zatím nezvracím, ale štve mě, že jsem úplně neschopná cokoliv dělat, ale nějak to přežiju

lucifirek
30. zář 2010

@luciiiie měla jsem to fakt taky tak.Střed těhotenství byl nejlepší. Na začátku zvracení,na konci taky. To mě pak šíleně pálila žáha a všechno jsem měla v krku apak to zvracení. Fuj tajbl. A unava taky. Já už jsem ke konci spala fakt jenom na levém boku a skoro v sedě. Do X-landeru jsme nešli proto,že se nám zdála malá korbička a mělká. Ale jinak vzhledově byl teda pro mě jednička. Jen jsem měla dilema mezi tou hnědo oranžovou a zelenou.Ale asi ta hnědo oranžová se mi líbila uplně nejvíc..

@teckovanaorchidej to kdybys viděla,jak vypadalo domácnost na začátku těhotenství u nás. Bordel.Byla jsem unavená,bylo mi špatně. Pak jsme jednu chvíli byli oba s manželem nemocní.Takže jsme jedli pytlíkové polívky. 😀

betys
30. zář 2010

@lucifirek - u zubaře byla prevence a nic nenašel.Hurá!
Povezu mamku na gyndu na kontrolu tak vezmu ukázat Matýska paní Dr.Mamka už chce jít od pondělí do práce.Snad to zvládne.Budu jí hlídat a jak se mi nebude pozdávat tak hned zakročím.