Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

mrkvicka28
7. kvě 2010

Hodila jsem vát tam fotečky našich zvířatek( některých)

lukza
7. kvě 2010

Betys jím těstoviny s kečupem a nebo nějakou omáčkou a rýži ze zeleninou nebo pečené maso ale mu být libové a dá se říct že už nic jiného nejím a jen to kombinuji rýže s mrkvičkou rýže se zeleninou atd.ale dalo to práce to zjistit na co je háklivý my na ty prdíky opravdu hrozně trpěly když jsme přijely s porodnice tak ten 1týden byl jen o hrozném pláče kroucení se a výčitku že jsem neschopná matka co neví jak dítěti pomoct no hruza.ale jak se mohly začít dávat kapečky tak se to na chvíly spravilo ale nám ten sabsimpex moc nepomíhal takže nejlepší to bylo od toho co jsem mohka začít dávat baby calm ale to se muže až od 1měsíce jinak to bylo furt do kola a to až do nedávna cvičení, masírování ,nahřívaní ,rourkovaní , kapečky .ale tedka to už je opradu o strašně moc lepší tedka ho to potrápí opravdu jen když zhřeším a nebo když sním něco co nemám odskoušené a zjistím to až po jídle.no a ráno jogurt a večer třeba chleba ze sýrem ale aspon šla váha dolu ale furt mám 6kg nahoře

Mrkvičko tak to budete mít krásné doma jen toho prachu co atd☹

lukza
7. kvě 2010

Mrkvičko kde najdu fotečky?

betys
7. kvě 2010

lukza-jestli je třeba mrkvicce hned nevymazali.Mě taky sebrali fotku.jak kdyby to nebylo jedno.Že je baví pořád se v tom vrtat. 😒

lukza
7. kvě 2010

Betys to je baví mazat fotky já se třeba dovím že ti ještě nesmazali tuto profilovou vím že pokud nejde vidět do tváře hned to mažou proto já nemám profilovou nemám na to nervi čekat kdy co smažou

lukza
7. kvě 2010

Betys už máš krásné bříško ale už je to někdy otrava že jo?a co jak se cítíš krom unavy?

betys
7. kvě 2010

lukza-hruza.Břicho tlačí,v noci chodím každý 2 hodiny čůrat.Nebo spíš jen tak cvrknout.Nemůžu se ohnout-boty,ponožky.A štve mě že jsem neschopná.Ale už to snad nebude dlouho trvat.Dneska jsem konečně uhnala manžela ať se s pupíkem vyfotí aspoň doma na digitál.Do ateliéru jsme to nějak nezvládli ☹
Mě právě smázli fotku asi předevčírem.A musela jsem se smát jaký mají pravidla na zadání fotky do profilu.Jak kdyby to nebylo jedno.
Jdu si lehnout.Za chvilku zase budu vylízat na záchod.No co se dá dělat.Dobrou noc holky 🙂

lukza
7. kvě 2010

Betys dobrou noc a co nejmín učuranou noc ale je supr že víš že za pár už budeš bez pupíka a noční čurání nahradí noční kojení

lucifirek
8. kvě 2010

Lukzy teda to fakt nic nejíš. ALe máš naprostou pravdu. Znám to od své sestry a švagrové.Švagrová o prdících vůbec nevěděla,mohla vcelku všechno. A ségra,tak ta jedla jenom staré pečivo s máslem. A přesto měla malá prdíky,masírovali,nahřívali,tygříkovali a ani to někdy nepomohlo.
Luzky ale malý už bude mít tři měsíce tak už by to mělo být lepší.
Ellenka Betys má naprostou pravdu s tím císařem.U přirozeného porodu tě sice bolí při sezení spodek,ale jinak člověk zvládne všechno. Ale po císaři jeto blbé. První den ti prcka ani nedají,protože ležíš na jipce, břicho tě bolí jako pr.... a nemůžeš se pomalu ani zvednou. Kámoška říkala,že byla i dost slabá a měla strach,že malého upustí. Je to velký zásah do těla. A ještě můžou nastat problémy s kojením,myslím hlavně u celkové narkozy.
Mrkvička to je dobře,že je manžel ohleduplný a nechává tě šetřit se. Nemá cenu nic ryskovat.

lucifirek
8. kvě 2010

Lukzy ségře u malé nepomáhal ani sabsimplex,ani ty rahé probiotické kapky,nakonec jí doktorka nechala namíchat nějaké kapky v lékárně a ty pomohly asi nejvíc. A co to je baby calm? Jinak moje ségra přibrala 22kg a do půl roku to měla dole,to se ti taky ještě upraví.

lucifirek
8. kvě 2010

Za chvíli půjdu uklízet,dneska přijede ségra s kámoškou,která nás bude obě stříhat,tak se těším na nějakou změnu.

betys
8. kvě 2010

Dobré ráno.U nás nic nového.Špatně jsem spala.
luci-kamošku po císaři chtěli přestěhovat na jiný pokoj a ona si ani nebyla schopna zbalit tašku.Pro srovnání mi vždycky říká-co byla schopná po normálním porodu dělat za 5 hodin tak to po císaři ani za 5 dní.Ještě rok po císaři při špatném pohybu cítí bolavé břicho.Chtěla by začít cvičit ale na břicho toprostě nejde 😒

jimmy1
8. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
k prdíkům... chjo, to je trápení a kluci na to trpívají prý víc než holčičky.
My jsme si s nima užili svoje 😒 Sab simplex je akorát tak sladkej, takže Martínkovi chutná, ale efekt pro nás žádnej 😠 takže jedeme v těch drahých probiotických kapkách (ještě že tuhle byl děda služebně na Slovensku... ono dát 600,-Kč nebo 10 euro je docela rozdíl 😝 ).
Jídelníčem mám značně omezenej taky. Mezi zakázaná jídla patří třeba cibule, česnek, luštěniny jsem radši ani nezkoušela, košťálová zelenina, chleba nemůžu ani starej, takže jedu jen v rohlíkách, kynutý buchty taky nemůžu, ani vajíčka a s kořením musím hooodně opatrně.
Takže jím starý rohlíky, kořenovou zeleninu, rajčata, papriky, okurek, sýry, libový maso, brambory, rýži a těstoviny.

Včera jsem si myslela, že už je Martulka dost pohyblivej a zkusila jsem do rizota udělat masino na trošce cibule 😀 dobře mi tak, když se dneska ve 4 ráno začal kroutit, kopkat nožičkama a nadávat... 😕 Takže nastoupilo zase nahřátí bříška pecičkama, cvičení nožkama a bylo po spánku 😝

jimmy1
8. kvě 2010

No a k tomu císaři... fujtajbl, ještě teď mě občas (souvisí to i s počasím??) pěkně bolí podbřišek a moje břišní svaly jsou asi v nenávratnu 😖 no a na nějaký cvičení jednak není zrovna moc času, druhak jsem lenošná 😀 a do třetice to pěkně bolí 😔
ale chtěla bych začít chodit od září cvičit tady do tělocvičny, jestli teda bude hlídání 3x týdně.

lucifirek
8. kvě 2010

Betys ted už teda ten spánek stojí za prdlačku vid. No snad už to nebude na dlouho.I když jak nám říkala porodní asistentka,je to trénink na vstávání k miminku. 😉
Jimmy,Lukza,Betys,on si to opravdu pak člověk rozmyslí,co bude jíst,když miminko pláče a kroutí se a člověk nevím,jak by mu pomohl. No sama jsem na to zvědavá.

mrkvicka28
8. kvě 2010

teda nevím proč mi ty fotky smazali tak vám je hodim sem na mrknutí

betys
8. kvě 2010

mrkvicka-teda kolik těch zvířátek máte?my máme 4 psy-teda fenky.Ikdyž u Tebe se předpokládá láska ke zvířatům když máš veterinu.Máš střední nebo vysokou?To byl vždycky můj sen,ale já mám jen stř.zemědělku.A zemědělství jde pěkně do...háje takže nevím co budu po mimču dělat.Ale na to je dost času

luccatko
8. kvě 2010

dobré ráno 🙂 dnes jedu k babičce se domluvit na hlídaní naší kočky....je mi z toho smutno,jsem na ni dost zvyklá,mám ji osm let,ale když tu budou miminka,tak to jinak nejde.je to hrozný mazel,tak snad mi ji pak babička vrátí 😅 😀

lucifirek
8. kvě 2010

Mrkvička ten druhý pejsek je krásnej. To my máme jenom rybičky. 😉

lukza
8. kvě 2010

Lucifrku baby calm jsou kapečky an prdíky na přírodní bázi ale mužou se až od ukončeného 1měsíce ale ty nám teda aspon zabraly .Lucifirku mi už měly 3měsíce a je to teda lepší už si stím poradí ale né vždycky hold když mu tam hodím něco nového na zkoušku a nesedne to tak ho to zase potrápí.ale oproti začátku je to už svaté

Jimmy taky to znám když člověk něco zkusí a pak by si nejraději naliskal já si dala u mekáče Cheesburga měla sem na něho hroznou chut a pak sem myslela že si naliskám malí dokonce až plakal jak ho to bolele musela jen rourkovat nahřívat cvičit a jen chovat a utěšovat.a to samé bylo když sem zkusila čokoládu s oříšky to bych si taky naliskala.
Já po císaři uplně v pohodě o jizvě a bříšku vubec nevím jen ze začátku to bolelo když sem dlouho nosila malého ale jinak pohoda .a jizva je krásná 😀

Mrkvičko krásné fotečky

Lucátko to je smutné že musíš svojí kočičku dát pryč ale jak píšeš co člověk nadělá děti jsou na prvním místě ,ale u babičky jí bude dobře horší by bylo kdybys jí musela dít někomu cizímu

Betys ještě stále 2v1

lukza
8. kvě 2010

A co jeany psala jestli se rozkojily?

lucifirek
8. kvě 2010

lukzy Janča psala,že by jí malého měli už dnes nebo zítra dát do postýlky. Do ted se nahříval v inkubátoru. A že by měli začít zkoušet přikládat a kojit. Mlíčko prý zatím nemá.Ale to určitě přijde a brzo se rozkojí-Malý je prý krásný. Cítí se dobře a je štastná.

lukza
8. kvě 2010

tak to je krásné že už bude mít Martínka u sebe 🙂))) a jak ho přiloží tak se mlíčko určitě sputí.to je supr že se cítí už se na malého těším

betys
8. kvě 2010

Tak já jsemdneska měla návštěvní odpoledne.Jako členka zastupitelstva jsem byla přát na dvojích 80. narozeninách.Tak jsem se nacpala samýma dobrotkama.
A teď budu odpočívat a trávit.Prcek zase řádí ale jinak se nic neděje 😉

lucifirek
8. kvě 2010

Betys to je dobře,že sis dala,kdo ví,kdy si zase dáš,hlavně,že ti chutná. 😉
Mě teda dneska bolíšíleně hlava a když si lehnu,tak stejně nemůžu usnou a je mi blbě.To bude noc.

lukza
9. kvě 2010

Betys to je dobře že jsi se nadlábla 🙂))

Lucifirku tak co jaká byla noc?

Jeany už má možná Martínka u sebe že to je rozkošné.

Mrkvičko jak se cítíš ty do kluci jsou hodní.

Holky včera sem byla naštívat kámošku co je v 23tt a ona vubec nic nepřibrala a je jak kdyby se jen trochu přejedla žádné bříško a to čeká už 3dítě 😲 uplně sem žasla.

A co jinak těhulky jak se cítíte doufám že je vše v pořádku

lucifirek
9. kvě 2010

Luzky vyspala jsem se,ale zase jsem vstávala a brala si anacid,to už je téměř každodenní pravidlo. I s prázdným žaludkem mě pálí. 🙂 Mám o jedno kg mín,než ve čtvrtek. Ale určitě nestrádám ani já ani brouček. Dneska budu dělat kaši s řízkem.
Lukzy já si snad ani nedokážu představit,že budu mít taky brzy malého u sebe. Uplně Janči závidím. Musí to být nádherný. A ještě takovýho prdelku malinkatýho. 🙂
S tou váhou je to mazec,někdo nepřibere skoro nic a někdo tolik vid. Ale většinou to člověk shodi rychle. Prostě to máme nějak dané od přírody. U nás všechny ženské v těhu (ségra,mamka,babičky)přibrali kolem dvaceti kg. Tak jsem zvědavá,jak na tom budu já.

lukza
9. kvě 2010

Lucifirku je dobře že jsi se vyspala a je mi líto že tě to tak zlobí.jéé to bych si dala řízek,ale musím ještě počkat až dokojím 😖 ,ale mnam mnam mnam já si budu dělat rýži se zeleninou 😒 jako obvikle ale co bych pro drobečka neudělala no on už to není drobeček už máme 7kg a 65cm je to dlouhán 🙂 .
už se ti to taky krátí bez že já za 7týdnu už měla malého u sebe🙂)).ale je ten konec náročný co už člověk ví proč se říká že II trimestr je nejkrásnější a nejlepší.

lucifirek
9. kvě 2010

Lukzy já se na řízeček taky moooc těším.Snad mi nebude zle,ale hodně se těším i na tu kaši. Téda ten váš prdelka krásně roste,to snad není ani možné. Přijde mi to pořád tak neuvěřitelné,když si vzpomenu,na to naše trápení. Jak jsme tu všichni byli smutní,že se nedaří. 😉 Tak tak ten prní a poslední trimestr je náročnější. Není to příjemný,ale nechci si stěžovat,jsem za to strašně vděčná a kvůli malému to vydržím a moc se na něj těším.
Jinak jsem přihodila fotečku s pupíkem a novým sestřihem.
🙂

lukza
9. kvě 2010

Lucifirku už sem viděla fotečku krásnéééé 🙂))
JJ taky na to vzpomínám jak jsme tu všechny tvrdě bojovaly neslo to sebou aji hodně slz a né jen z mého neuspěchu ,ale i když se jiným nezadařilo ale přineslo to ovoce nebo spíš miminko mě do postýlky jeany taky a vám ještě v bříšku já mám ze všeho takovou radost samozřejmně nejvíc s Lukáška ale to to je jasné ale 😀 přeji všem aby se zadařilo a pokud možno na první pokus,ale to se ovlivnit nedá bud je to štěstíčko a nebo si prostě musí člověk tu štěstíčko hodně vyplakat a vymodlit.
A stejně vidíš mě doktoři v unoru řekly že máme tak 10%splodit přirozeně ale to jen když vychytám plodný den přesně na minutu a že to nejde a v dubnu při rychlovce my těch 10%spinká právě v obývaku na gauči.to nechci nic říct na Unicu aby se někdo nezlobil ale ani doktoři nejsou všemocní příroda si to udělá po svém a to je dobře 😀