Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

betys
13. kvě 2010

Dobré ráno.U nás nic nového,tak jsem se rozhodla že s manžem zajedem do Brna do Makra a DM ještě něco nakoupit.Třeba Matýska troškurozhýbu 😉

kveta
13. kvě 2010

Ahojte. Psík je hospitalizovaný v Brne na špecializovanej klinike, s určitosťou je to poškodený mozog /vyhasína mu jeden reflex/, teraz sa zisťuje z čoho a nakoľko.

Včera som videla malého na 3D, fotky dostanem až o tri týždne /hlavná vec, že zinkasovali platbu hneď/... Maličký je úplná kópia biootca... 😀 A vyzerá byť úplne zdravý a v poriadku.

Mimochodom v pondelok som absolvovala ďalšiu jazdu do nemocnice /menštruačné bolesti v 10-minútových intervaloch/, takže momentálne som už na magnéziu a aj na Guajacurane... Vyzerá to tak, že ten Guajacuran na svalové kŕče parádne zabral a som bez bolestí... Pri tomto tehotenstve sa fakt nenudím... 😠

lucifirek
13. kvě 2010

Ahojky
Betys tak hezky pokupte,co potřebujete. 😀
Dneska se tam teda Kubíček hezky mele. Je to prdelka. 🙂
Kveta s pejskem mě to mrzí. A k 3D gratuluji,jste malého už viděli.Stejně to letí jako voda,už jsi 22.tt

lukza
13. kvě 2010

Ahojky holky

Betys hezky si nakup třeba je to naposled s bříškem 😀

Květi s pesanem je mi to moc líto.a už se těším na fotečky s 3D já když sem jí měla tak sem na ní churt koukala mě jí daly hned po UTZ.

Lucifirku asi ti povyrostlo bříško a Kubíček má zase víc místečka tak se muže vrtět o stošets 😀

Lucii a jak se cítíš ty?

Hanuli tobě se to pomalu krátí do pokusu co?

Jeany pujde teda zítra domu nebo je nějaká změna?pozravujte jí aji malého

natalka28
autor
13. kvě 2010

Ahoj holky, mám zánět zubu, včera mi ho zubař vyvrtal a dal umrtvovací vložku, aby zbytky živých nervů doumřely. Pak mi tam dal provizorní cement. Zub už nebolí pořád jako před tím, ale nesmím na něj kousnout, jinak se můžu po... Mám teď děsnej strach o miminko. Mohlo by se mu skrz to něco stát?????????? Dík

kveta
13. kvě 2010

Natalka, mohlo. Zápaly v ústnej dutine môžu vyprovokovať potrat... aj preto sú tehulky odosielané k zubárom. Každopádne sa nestresuj a ak by si mala čo len najmenšie podozrenie, že sa niečo deje, nabehni do nemocnice... /Nech tam nebehám sama... 😉 /

natalka28
autor
13. kvě 2010

Ale jaký nejmenší podezření? Když mám strach, tak mně připadne podezřelé všechno!!!☹ Nevím co mám teď dělat a jak zabránit nejhoršímu!!!☹ ☹ ☹

mrkvicka28
13. kvě 2010

Naty bud v klidu pokud zánět léčíš tak to bude v pořádku
Mě je dneska pod psa. V noci jsme spala snad 3 hodiny kluci řádili jak diví a dneska mě pálí žáha z každého jídla i z banánu.
Jsem zvědavá co budu zítra jíst, asi si zkusím udělat dušenou mrkev z hráškem a brambory.

kveta
13. kvě 2010

Natalka, ono je to najhoršie podľa môjho odhadu za Tebou, lebo zápal zjavne ustupuje... Podozrivé: menštruačné bolesti vystreľujúce do chrbta alebo do stehien, pravideľne sa vracajúce /menštruačné/ bolesti, špinenie, tvrdnutie bruška, krvácanie. Ale vôbec to nie je tak, že každá tehulka, čo má zápal, na to aj doplatí... neboj... A vždy sa to dá zastaviť liekmi, len treba včas nabehnúť do nemocnice... Ale napadlo ma, čo môžeš urobiť ako prevenciu hneď: štyri krát denne Magnezium 500 mg tablety... Ak ich nemáš, vezmi si aspoň tehu vitamíny, čo máš doma, mali by obsahovať magnézium... Ale hlavne klííííd, relaxuj, nenervuj sa.

lucifirek
14. kvě 2010

Mrkvička to mě mrzí,že ti je takhle zle,tak tě to taky neminulo ☹ .Mě dřív banán na žáhu pomáhal a ted už taky nic. Já už snad nemám jídlo,z čeho by mě ta žáha nepálila,jo možná tvaroh a mléko.Jinak nic. Musíme to nějak přežít. Taky jsem vědavá,co budu dneska jíst.

lucifirek
14. kvě 2010

A dneska už možná vlastně pustí Jeany z nemocnice. Ta se teda má. 🙂 Už budou hospodařit s Martínkem doma. 🙂

lucifirek
14. kvě 2010

Jinak včera jsem to sem ani nepsala,ale měla jsem nějakou prudkou reakci na potravinu. Vařila jsem polévku a od švagrové jsem dostala pikantní hrašku,tak jsem polévku tímto zahustila. Okamžitě mě začal svědit obličej,udělal se mi knedlík v krku,že se mi hůř dýchalo,svěděla pusa,pustilo se mi z očí a rýma a několikrát jsem zvracela. Tak jsem myslela,že budu muset k doktorovi. Ale naštěstí jsem si vzala dithiaden a asi jak jsem zvracela,tak se to dostalo ven a zlepšilo se to samo od sebe. Ale teda měla jsem nahnáno. To už se mi dlouho nestalo,hlavně tam nebylo nic,na co bych si myslela,že mám alergii. O čem vím,tomu se vyhýbám.

elllenka
14. kvě 2010

Holky, mrzí mě jaké máte potíže. Držte se. Hlavně aby bylo mimi v pořádku.

Mě se zvracení vyhýbá, ale zase mám křeče v břiše a trochu krvácím, tak se obávám nejhoršího 😒

betys
14. kvě 2010

Dobré ráno.Pořád 2v1.
luci Ty si to teda užíváš.
mrkvicka-vůbec si nedovedu představit jak spíš když začnou řádit 3 kluci to teda musí být.Mě stačí ten 1 prďolka.
Jeany se má.Už bch taky chtěla být doma ikdyž mám trošku nervy jak to zvládnu,ale mamka a ségra mi pomůžou 😉
Počasí je hnus.Lije jak z konve 😠

lucifirek
14. kvě 2010

ellenka drž se,spíš odpočívej,snad to nebude nic hrozného. 😉 Každá máme nějaké trápení.
Betys teda Matýsek tě napíná. A neboj určitě to zvládneš v pohodě,obavy jsou normální,asi je máme všechny.
U nás taky lije a lije. To bude zase pouť,jestli bude takhle pršet,tak ani nepůjdu.

kveta
14. kvě 2010

Ellenka, ja som cez tehu krvácala 5 krát a malé sa drží... Len nepohnute lež celý deň, nanajvýš sa prejdi na záchod... Zobkaj lieky, napr. Duphaston a relaxuj. Hovor si napríklad, že bude ako má byť... že ak je bábo poškodené, je dobré, ak odíde... a ak nie je, tak pri Tebe vydrží... Nehladkaj bruško, ani sa ho nedotýkaj perinou, lebo to "povzbudzuje" kŕče. Veľa šťastia. Neboj, ešte nie je po všetkom!!!

natalka28
autor
14. kvě 2010

Holky, nedíváte se někdo na TV markíza na Modré z nebe? Teď tam byl příběh malé Verunky, která byla očkována v době, kdy měla nějaký zápal a její rodiče ve 3 letech zjistili, že nevidí! Pěkně jsem to obrečela a mám slzy v očích vždycky, když si na to vzpomenu. Strašně krásná, hodná a chytrá holčička. Kdyžtak mrknětě http://www.markiza.sk/clanok-relacia/modre-z-ne.... POZOR NA OČKOVÁNÍ. Moje neteřinka byla naočkovaná, když měla rýmu a během posledního měsíce měla 3x antibiotika a týden horečku kolem 40C, už měla nastoupit do nemocnice, ale teploty naštěstí polevily. Prošla si už i zápalem plic a to jí v úterý bude teprve půl roku!☹

lukza
14. kvě 2010

Ahojky holky

Jeany už pujde domu to je supr 🙂

Natálko jj to je známe u očkování proto se musí očkovat když je dítě uplně zdravé a má zahojeno očkovaní na TBC.pokud by mělo třeba rýmu a naočkovalo se tak pak bude trpět na rýmu už furt.

Elenko drž se a hlavně odpočívej uvidíš bude to dobré jak píše Lucifirek každá si prostě musíme v těhu něčím projít co je nepříjemné a vystraší.

Přeji hezký u nás deštivý den

natalka28
autor
14. kvě 2010

Ellenka, určitě to bude dobrý. Já měla ze začátku křeče taky pořád a holky tady Ti můžou potvrdit, jak jsem plašila. Pěkně odpočívej, nestresuj se a příspěvky typu - potrat atd. - vůbec NEčti!!!!! Myslím, že ani pohlazení bříška či peřina Ti nemůže ublížit!!! To už je trošku přehnané!

betys
14. kvě 2010

ellenka-přesně jak píše natalka.Taky jsem měla křeče.Když se Ti něco nebude zdát tak upaluj na gyndu nebo do nemocnice.Měly by Tě ošetřit všude.Já jsem taky byla v 9 tt a všechno bylo dobré.Hlavně klídek.Zkus pospávat a zaměstnej hlavu!Uvidíš za pár týdnů si na nějaké špinění ani nevzpomeneš 😉

mrkvicka28
14. kvě 2010

elenko většina krvýcení v těhotenství nic neznamená. Neboj buzde to dobrý.
Luci ty si taky teda užíváš.

betys
14. kvě 2010

To já semusím pochlubit že je mi dneska celkem dobře.Až je to podezřelý.Třeba už se něco chystá 😀

lucifirek
14. kvě 2010

betys tak bud ráda,třeba jooo, 🙂 Janča ještě nepsala,tak nevím,jesti už je doma nebo ne.Snad se brzy ozve. 🙂

elllenka
14. kvě 2010

Holky děkuji, právě přemýšlím jak zaměstnat myšlenky, abych nemyslela na těhotenství a mimčo, ale nejde to :(
Také se všechny šetřete a hlavně za chvilku snad budeme mít všechny mimča u sebe 🙂

lucifirek
14. kvě 2010

Elllenka ono to někdy jde těžko,známe to asi všechny,každá jsme si to běhěm toho těhotenství aspon jednou zažila. 🙂 🙂 Tak se neboj.

kveta
14. kvě 2010

Ellenka, ja si v takých momentoch púšťam komédie na videu...

Mám novinku: havino má lokálny zápal mozgu, je to liečiteľné!!! 🙂 Chvála Bohu za dobrých odborníkov z Brna...

betys
14. kvě 2010

luci-taky jsem na Janču myslela,ale nechci ji otravovat.Snad se ozve sama.Ono jí bude chvilku trvat než se zaklimatizuje

elllenka
14. kvě 2010

kveta: To je skvělá zpráva 🙂

elllenka
14. kvě 2010

Už se těším až Jeany něco písne a na fotečky 🙂