Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

luciiiie
13. pro 2010

Holky přesně za týden mám termín....to jsem zvědavá, jestli to stihnem nebo budu následovat betys v přenášení 😉 Mi připadne, že se tam hošík zazimoval 🙂

Jinak všem Luciím, Luckám a Lucinkám přeji vše nejlepší k svátku 😵

lucifirek
13. pro 2010

@luciiiie 🙂

enka27
13. pro 2010

I za mě Lucinkám vše nej!!! 🙂

luciiiie
13. pro 2010

snad už poslední fotka bříška 😉

teckovanaorchidej
13. pro 2010

@luciiiie gratulace k jmeninám, luci, nádherné bříško, čéče, si nedovedu představit, že mi taky takové naroste.............
jo, a kdybychom se neviděly, tak ti přeji klidný, bezproblémový porod a zdravéhou mimouše 🙂 🙂 🙂

luciiiie
13. pro 2010

@teckovanaorchidej díky...počkej holka, ono to tam najednou bude to břicho 😀 a pak už bude jen růst a zavazet 😀

pampeliska36
13. pro 2010

@luciiiie lucko... preji bezproblemovy porod a... a hlavne at jste oba zdravi a v poradku!!! budu se tesit na info a fotecky 😉

pampeliska36
13. pro 2010

@lucifirek vsechno nejlepsi k svatku 😉

pampeliska36
13. pro 2010

@lukza nevim, jestli jsi lucie i ty... a kdyby jo 🙂 tak take preji vsechno NEJ k svatku! 😉

kveta
13. pro 2010

@luciiiie Pekné bruško... Už sem chodím x krát denne nakukovať, či nepribudlo ďalšie miminko...

natalka28
autor
13. pro 2010

Ahoj holky, taky nakukuju, jestli nemáme další přírůstek!🙂
Holky, vy co sjte nekojily nebo co jste kojily jen krátce - kdy Vám dorazila MS??? Malýmu bylo v pátek 10 týdnů a mrcha nikde!!!!!!!

kveta
13. pro 2010

@natalka28 A tehu test si robila?

betys
13. pro 2010

@natalka28 -to může být až za hodně dlouho.Já jsem kojila-odstříkávala 3,5 měsíce.U toho jsem brala nízkohorm.antiko.A pak jsem dlouho čekala až jsem si nakonec jela pro Agolutin do zadku a MS se laskavě dostavila.Kkaždá ženská to má jinak.Už jsi byla na gyndě na prohlídce?Určitě po skončení šestinedělí že?Zkus si zavolat sestřičce co Ti řekne.Já očekávám každým dnem příchod MS a vůbec se netěším.... 😠

natalka28
autor
13. pro 2010

No, před týdenm jsem si ( z hecu kamošek ) udělala test a byla tam slaboulinká druhá čárka 😲 , pak jsem si ještě dělala 4 testy ( poslední dneska ), ale ty už byly úplně bílý! Vím že těhu je "dar", ale já nechci mít teď dalšího prcka! 😒 Na gyndu jdu až 22.12. ... jsem z toho docela v pr...

jimmy1
13. pro 2010

@lukza @lucifirek @luciiie vše NEJ k dnešnímu svátku 😉
@elllenka i malé Lucince přejem vše NEJ 🙂

mám rozbitý počítač, tak jsem ho musela poslat k "doktorovi" a mám půjčenej jen starej noťas, to je průůůůda 😝 ale můžu být ráda, že mám aspoň něco. Sice dočítám, ale než se mi načte stránka, tak zapomenu na co jsem chtěla reagovat...

ivetule
13. pro 2010

@luciiiie krásné bříško. Přeju hlavně rychlej a bezproblémovej porod. 🙂 Každej den koukám jestli je další miminko. Všechno nejlepší k svátku přejeme tobě Lukze i Luciferkovi. 😉

lucifirek
14. pro 2010

@lukza @luciiiie holky taky vše nej k svátku. 🙂

lucifirek
14. pro 2010

@ivetule moc děkuji.

Holky těhulky,držím vám palečky. A moc se omlouvám,nestíhám nějak dočítat. A mrzí mě to,ale pořád je co dělat 🙂

luciiiie
14. pro 2010

@ivetule moc děkuji, jak za přání tak pochvalu bříška 😉 Četla jsem na snažilkách, že už se chystáš na začátek stimulky, tak Ti přeju hooodně štěsí a věřím, že bude mít Milda brzo sourozence 😉

Zítra mě zas čekají monitory. Zdá se mi, že mi nějak častěji tvrdne bříško, tak doufám, že je všechno v pořádku. Prcek vystrkuje nohy, chudáček už je tam narvanej....manžel nervózní, ten už by nejradši jel 😀 No veselo.

elllenka
14. pro 2010

Opožděně přeji k svátku všem Lucinkám vše nejlepší 🙂

Poslední dobou když se sem připojím tak tu mají údržbu :(

@luciiiie : teda máš krásné bříško, moc ti to sluší 🙂 Myslím na tebe každý den, tvůj broučínek si asi počká přesně na termín- jsi šikovná, že jsi to zvládla až sem.

elllenka
14. pro 2010

Našla jsem fotku bříška, fotila jsem se sama- 26.10. (11.11 se Lucinka narodila)

a fotka Lucinky už má měsíc za sebou 🙂

jeany
14. pro 2010

Ahoj holky, jdu sem na vás mrknout. Musím si aspoň zběžně přečíst, zda je tu něco nového. Já mám teď shon. Nákupy, pečení vánočního cukroví, úklid. Však to znáte. Martínek mi právě usnul a je naštěstí hodný. Posadím si ho k sobě do kuchyně v sedátku se stolečkem a docela se zabaví a já můžu péct. Zatím jsem zvládla od včera 5 druhů i s nazdobením. Ještě něco dodělám zítra a vrhám se na úklid. 😀
Připojuji Martínkovy poslední fotečky.
A napište co u koho nového.
A moc vás všechny zdravím.... 🙂

jeany
14. pro 2010

Luciie, tobě se to už blíží každým dnem. Teď budu nakukovat častěji, abych věděla, zda jste v pořádku a kdy se ti to narodí. Moc na tebe myslím. 😉
Ellenko, krásná fotečka Lucinky. A bříško jsi tedy velké neměla. Jak se vede?

jeany
14. pro 2010

Teď tu čtu, že bylo Lucie. Pozadu přeji všem Lucinkám vše nejlepší. 🙂

elllenka
14. pro 2010

@jeany : Teda Martínek je už velký kluk za chvilku už bude mít rok - toto letí 😒 Mě ten měsíc s Lucinkou utekl strašně rychle :( Jinak máme ještě přehozený režim, v noci nespíme a ve dne spíme obě 🙂 Dneska to celkem šlo tak jsem byla vyspaná už v devět hodin tak jsem uklízela. A teď čekám až manžel příjde z práce, aby hlídal Lucinku a já zatím povysávám. Teď mě čeká žehlení a za chvilku se Lucinka zbudí a budu kojit. Mléka mám až moc, vadí mi, když to všude teče :( Když malá dělá fóry a nechce se přisát tak je všechno od mléka :(

Jinak něco málo mám napečeno, dneska večer chci dozdobit perníčky a zítra asi zabalím dárečky, pro každého mám něco jen nevím co koupit tchýni a tchánovi vůbec mě nic nenapadá :(

luciiiie
14. pro 2010

@elllenka a kde máš kočko jako břicho? 😀 To je mazec, takovej pidi pupek. Lucinka je krásná holka. Je vidět jak hezky roste 😵
@jeany díky...jaký jsem měla pořád bobky z porodu, tak najednou přešly...nic víc si nepřeju, než hlavně, ať je všechno v pořádku.... Martínek je už kus chlapa. No letí to 😉

jeany
14. pro 2010

Lucii, já jsem těsně před porodem, dá se říct den před porodem už vůbec neměla strach a všechno šlo velmi dobře a hodně rychle. Také ti to tak přeji. Držím palce ať jste hlavně v pořádku a je to bez problémů. Jak se bude chlapeček jmenovat?

elllenka
14. pro 2010

@luciiiie : No mě přišlo obrovské, kdo ví možná proto že bylo tak malé jsem měla takové problémy, když se mi tam tak mačkala, ale podle doktorů tam měla dost místa ... Jo to je už tak dávno, už si ani nevzpomínám jaké to bylo s břichem

jeany
14. pro 2010

Ellenko, tý jo, Lucinka už má měsíc. Letí to. To je dobře, že máš dost mléka. Já kojila částečně do 7 týdne, pak jsem mléko ztratila úplně. Kojením také hodně ušetříš. Martínek měl Nutrilon na zhruba na 4 -5 dní a to balení stojí 320,- Byl to mazec. Teď už pije mlíčko jen 2x denně, takže už se to dá. Už ho slyším, že se mi budí, tak jdu za ním. 🙂

elllenka
14. pro 2010

@jeany : hlavně je to bez starostí- nemusí se nic vařit, chystat ... mám mléko vždy připravené, jsem zvědavá jak dlouho budu kojit, teď můžu mít mléka dost a za pár týdnů může být všechno jinak.
Dej Martínkovi pusu ode mě- tetky koníkovky 😉 také jsem se byla podívat na Lucinku, už si brouká, za chvilku se zbudí tak budu přebalovat to zase bude řev :( a pak kojit a uspávat 🙂