Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

luciiiie
23. pro 2010

Holky, takže jsem otevřená na špičku prstu...Na Štědrý den doma a 25.12. nástup do nemocnice na vyvolávačku 😕 kurňa...

ivetule
23. pro 2010

@luciiiie tak za chvilku s tebe bude mamina. Ještě si užiješ Štědrý den s manželem a hurá pro Štěpánka. Ještě aby je Štěpánek nepřekvapil a nešel ven dřív. 🙂 Krásné Vánoce a hlavně klidnej a rychlej porod. 😀

ivetule
23. pro 2010

Holky přejeme krásné Vánoce a hezky si užijte svátky. 🙂

luciiiie
23. pro 2010

@ivetule Ivi děkuju 🙂 Vám taky přeji hezké Vánoce, s Mildou to už bude paráda 🙂 A hodně štěstí na leden na prcky!!! Co na leden, hodně štěstí do celého roku 🙂

betys
23. pro 2010

@luciiiie -třeba se vyvolávačky nedočkáš jako já.Měla jsem jít ve čtvrtek na vyvolání a ve středu ráno mi tekla voda.Akorát že nakonec proběhl ten císař,ale rodit jsem začala sama.Tak držím pěsti 😉

luciiiie
23. pro 2010

@betys Jity díky, jsi hodná...nevím proč, ale mám z té vyvolávačky strach 😕 Včera už jsem myslela, že pojedem, ale nakonec mě bolesti přešly...asi se otevřel ten čípek nebo nevím, co to bylo. Zítra večer se zkusíme ještě pomuchlovat a třeba nakonec vyleze sám. Jak řekla, že nás 25.12. v 9:00 čeká nástup, tak začal zběsile kopat 😀 Snad si dá říct 😉 Však kdyby něco, ozvu se 🙂

jimmy1
23. pro 2010

@luciiiie z vyvolávačky nemusíš mít strach 😉 mně taky Martínka vyvolávali (kvůli preeklampsii a brutálnímu tlaku)
sice se to pak zvrtlo v císaře, ale to bylo proto, že byl Marťula blbě natočenej s nakloněnou hlavičkou a nesestoupil do porodních cest, i když jsem byla naplno otevřená.
Držíme pěstičky 😵

luciiiie
23. pro 2010

@jimmy1 jéé jimmy díky... 🙂

jeany
23. pro 2010

Všem přeji krásné a pohodové vánoce a hodně štěstíčka a zdravíčka do nového roku. 🙂
Těm, co už mají miminka přeji, aby jste si to užili, budou to vaše nejkrásnější vánoce. 😵 Pro nás to jsou nejkrásnější vánoce s Martínkem. 😵 😵 😵 Těhulkám přeji krásné zdravé miminka a snažilkám, aby v tom příštím roce se to povedlo a měli také svá vytoužená miminka. 😉

Luci, takže po vánocích nástup. Já si myslím, že když budeš v pohodě a pozitivně naladěná, vše bude dobré. Já jsem se pak před porodem vůbec nebála, jen jsem byla ráda, že už to přišlo a budu mít miminko u sebe. Já jsem pak měla strach jen a jen o malého, nic ostatníhjo mě nezajímalo. Ty už teď máš vlastně jistotu, že nejpozději 25. se Štěpánek narodí. Takže užívej posledních dnů v těhu a pak už budeš maminka. 😵 A budeš se cítit jako ten nejšťastnější člověk na světě. Uvidíš. 😵 😵 😵

pampeliska36
23. pro 2010

Ahojte holky 🙂 i ja vam preji krasne vanocni svatky a hlavne plne klidu a pohody a tech nejkrasnejsich rozzarenych detskych oci 😀 a to bude, protoze jsou to ty vase prdolatka vysnena 🙂 😉

lucifirek
23. pro 2010

@luciiiie držím pěstičky,aspon víš,že už to bude a nebudeš muset dál čekat. 😉 NEboj,mě to taky vyvolávali a přežila jsem to . 🙂 Tak na tebe budu myslet a moc se těším na fotečku maličkého. A třeba jak píše Jíta,si to prcek zítra rozmyslí a půjde ven sám.Nebo třeba ještě dneska 😀 Tak se zítra pořádně nacpi,at máš hodně síly na porod. 🙂 Stejně to strašně uteklo.

Holky všem vám s Kubíčkem přejem krásné vánoce. 🙂

luciiiie
23. pro 2010

@jeany
@lucifirek Holky díky 😉

A všem vám přeju krásné Vánoce!!!!!

kveta
23. pro 2010

Všetkým prajem krásne a pokojné vianoce... a Luciiie, veľa šťastia na pôrod a veľa síl na užívanie si prítomnosti drobčeka...

teckovanaorchidej
23. pro 2010

Milé holky, přeji všem pohodové vánoce a v dalším roce samá splněná přání, radost, klid, pohodu, zdraví, štěstí a peníze 🙂

teckovanaorchidej
23. pro 2010

Luci, přeju ti, aby bylo všechno v pořádku a pohodový porod s vánoční atmosférou 🙂 🙂 a hodně šťastných chvil s mimouškem 🙂 🙂

lukza
24. pro 2010

Ahojky Holky posílám příníčko a tobě
@luciiiie přeji aby porod ještě chviličku počkat a užila jsis vánoce krásně doma s manžílkem a 25.12 to přišlo samo bez vyvolávačky,ale vše zvládneš🙂)

vladis
24. pro 2010

ahojky přejeme Vám všem krásné vánoce a štastný Nový rok vladka a david

lucifirek
24. pro 2010

@lukza Luci LUkášek je užasnej.

@vladis děkujeme.A jak se vůbec máte?

kveta
25. pro 2010

Tak, Luciiie, veľa šťastia... Myslím na Vás...

betys
25. pro 2010

Luci-já taky na Vás myslím.Už jsem celá nervózní a čekám že třeba pípne SMS dřív .... 😉 Přesně si vzpomínám na sebe jakou jsem měla radost že mi začala týct voda.A pozítří už má Matýsek 7 měsíců,toto letí....

kveta
25. pro 2010

Sakra, to dnešné čakanie na miminko je nekonečné..

betys
25. pro 2010

@kveta -a to si ještě počkáš.Psala jsem Lucce.Nastoupila až večer a na noc jí dají vyvolávačky.Takže to asi hned tak nebude.Takže to vypadá že se Štěpánek narodí na Štěpána

jeany
25. pro 2010

Ahoj holky, taky nakukuji celý den a tak se třeba nakonec Štěpánek narodí zítra, na svůj svátek. 😀 Jen ať to má rychle za sebou. Zítra ráno zase mrknu.
Jinak všem přeji krásné svátky...
Martínek byl ze stromečku nadšený, časem dám fotečky.

kveta
25. pro 2010

@betys Ďakujem za info... Tak zajtra..

lukza
25. pro 2010

holky tak koukám že betys už vám to napsala taky jsem psala lucince

betys
26. pro 2010

Ach jo.Lucka pořád nepíše.Už jsem celá nervózní,ale nechci ji otravovat.Tak musíme čekat.... 😉

lucifirek
26. pro 2010

Teda my jsme nedočkavé,že jo 🙂 Taky pořád nakukuju,co a jak. 🙂

teckovanaorchidej
26. pro 2010

Jůůů, pořád nic?
Myslím na Lucku, aby byla s miminkem v pořádku a brzy ho chovala 🙂 🙂
Koukám, že nás napíná 🙂 🙂 🙂

betys
26. pro 2010

To je hrozný jak je člověk nervózní za druhého.Snad se nic nezkomplikovalo.Třeba jen odpočívá a užívá si miminka. A na zvědavý drbny z koníka si vzpomene později 😀

jeany
26. pro 2010

Tak taky nakukuji. 😀 Taky doufám, že ej v pořádku. Pořád na ni od včera myslím. A držím palce. 😉