Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

luciiiie
13. led 2011

@ivetule Ty jo Ivet teď jsem četla, že máte 13 bojovníků!!! a v neděli ET!!! To uteklo.... krásný počet, přeju hodně štěstí!

ivetule
13. led 2011

@luciiiie Luci děkuju moc. Máš pravdu hrozně to letí. Snad to dopadne dobře. A co Štěpánek? Už jste si udělali nějaký režim? Koukám,že to taky pěkně naskakujou ty týdny. Už dva týdna a dva dny. Připadá mi to jako chvilka co jsem furt nakukovala jestli už jo.

betys
14. led 2011

@ivetule -fakt to strašně letí.Zrovna včera jsem v lékárně přemýšlela kolik je Matýskovi měsíců.Chtěla jsem mu koupit nějakou baštu ve skleničce.Připadala jsem si jako blbka že nevím jak mám starý dítě.Ale před chvilkou mu bylo půl roku a teď už má skoro 8 měsíců. 😀

ivetule
14. led 2011

@betys jo jo je to pravda. Vždyt malej už bude za chvíli slavit dva roky. A připadá mi to jako chvilka co jsem si ho přinesla s porodnice. Na těch dětech vážně nejvíc je vidět jak ten čas utíká. 🙂

ivetule
14. led 2011

@betys A jak to zvládáš v práci a hlavně bez Matýska? 🙂

betys
14. led 2011

@ivetule -v práci jsem zatím byla jen párkrát.Příští týden už by to mělo být jinak.Uvidíme.Po Matýskovi mi bylo smutno a když jsem přijela domů a on se začal smát a mávat ručičkama tak se mi chtělo brečet.Uvidím jak budu muset docházet na pobočku až se to pořádně rozběhne.Ale všechny tam pořád upozorňuji že jsem tam na částečný úvazek a že tam nehodlá trávit celé dny.Tak snad topochopili 😉

vodni
14. led 2011

Ahoj, opět vám sem nesměle nakukuji s dotazy nováčka 😝 Nemáte prosím nějaký odkaz nebo tip co se nesmí v těhu konzumovat? Alkohol, plísňové sýry, uzený losos, tonik apod. jsou mi jasný. Ale co třeba různé koření (majoránka, tymián...) nebo bylinkové čaje (máta)? Nebo ty sýry - když se tepelně upraví - třeba trocha nivy na zapečené zelenině, to taky vadí? Sice to nechci nějak přehánět, ale na druhou stranu, taky si nechci třeba vyčítat, že jsem něco pokazila. Takže jen abych věděla, čeho třeba s větší mírou nebo opatrněji... 😉 Díky!

@betys Máš můj obdiv s nástupem do práce. Pokud vše vyjde, budu muset nastupovat taky hodně brzo. Nějak jsme se zadlužili a pracovat je třeba 😅

betys
14. led 2011

@vodni -já to mám jako OSVĆ.Nemusím platit soc. a zdrav.takže to nebudu nijak s úrací přehánět.Chci si malýho užít.Mám to spíš tak nějak do budoucna.Nasbírám nějaký zkušenosti a praxi.Smlouvy můžu klidně dělat i doma na počírači.
A s tím jídlem.Zase to s tím hlídáním nepřeháněj.Taky uvidíš jestli Ti nebude pořád zle-ale to Ti samozřejmě nepřeju.Alkohol škodí hlavně v prvním trimestru-potom 1 pivko nebo decka vína určitě není nic hroznýho.Koření jsem si nijak nehlídala.Možná tak nějaký chili-to asi ne.Plísňový sýry se nemají,ale trocha nivy na zapečení si myslím nevadí.Ty ryby jako tuňák nebo žralok se mají omezit na 1 porci týdně.
Zkus mrknout sem-je tady spousta rad http://www.porodnice.cz/search/node/bylinky v t...

vodni
14. led 2011

@betys Díky, já to tak myslela. Nechci to nijak přehánět, ale třeba s hermelínem děláme doma občas trochu orgie, protože nám moc chutná 😝 Takže je jasné, že u něčeho budeme muset omezit množství, jinak to zase tak prožívat nebudu 😉 Díky za odkaz, mrknu!

betys
14. led 2011

@vodni -já třeba hermelín nejím tak mi to vůbec nechybělo,ale nivu občas dávám do masových závitků.Myslím že když je to tepelně upravený tak by to nemělo vadit.Já jsem si zase třeba netroufla dát tatarák v těhu-přecejen je to syrové maso.

lukza
14. led 2011

Ahojky holky vubec nestíhám poslední dobu koníka Luky je nezmar ani na chvíly se nezastaví tak za ním furt lítám a to ještě sám nechodí ale i tak už zvládá vše a klidně obejde celý obývák🙂)

takže vás jdu jen pozdravit a doufám že se máte všechny dobře a jste zdraví.

luciiiie
15. led 2011

@ivetule Štěpka je hodnej kluk 🙂 V noci vstávám jen jednou, tak je to fajn. Dnes jsme byli venku na prochajdě, spal jak dřevorubec 🙂 Na zítra ti držím pěsti ať vám vyberou ty nejsilnější bojovníky a ať se bobci pořádně zahryznou! A věřím, že budete mít nadílku i do mražáčku 😉

jimmy1
15. led 2011

Ahojte holky 🙂
dělala jsem trochu pořádek v jedné kuchyňové skříni a objevila jsem tam poklady, který už neupotřebíme, tak je nabízím ZDARMA k poslání, kdo byste měl zájem 😉
všechno jsou to origoš zabalené nenačaté věci

1) Calibrum Mami 60 tablet (expirace 31.5.2011)
2) Megafyt Čaj z listů maliníku 20 nálevových sáčků (expirace 17.7.2011)
3) Nutrilon 1 (od narození) 300g (expirace 4.8.2011)
4) Nutrilon 2 (od ukončeného 6. měsíce) 300g (expirace 1.9.2012)

Neváhejte a pište, ať to zbytečně nevyhodím 😉

enka27
17. led 2011

Ahoj holky, taky nějak nestíhám. Minulý týden byl pracovně masakr, tento se nerýsuje o moc lépe. Dobrá zpráva ale je, že cukrovka se nepotvrdila. Asi jsem prvně udělala chybu v tom, že jsem šla na druhý odběr hodinu po odebrání krve a ne hodinu po dopití toho sladiska. Takže jsem, myslím, měla o 15 min. kratší limit. Je to jen moje úvaha, ale přijde mi logická. Zapomněla se zeptat, jaký čas mám vlastně hlídat.

@luciiie Tak to je bezva, že je Štěpánek takový chrňoš a hodné miminko. 😉
@vodni Tak do 4. měsíce jsem byla v jídle opatrná a nejedla jsem vůbec již vyjmenované dobroty. (I když úplně v počátku jsem měla 4 malá piva, protože jsem po ET špinila a myslela jsem, že je to zase ztracené. Ale to mi není ke cti, tím se neinspiruj.) Od 4. si občas dám plísňové sýry, ale jedině převařené - např. nivový dresing, nebo zapečené. Dávám si pozor i na játrové paštiky - nepřecpávám se jimi.
@betys Jsem ráda, že mám příklad, že se dá práce zvládnout i při mateřské. Mám to taky v úmyslu. V současnosti mám 2 příjmy - jsem zaměstnanec + ještě pracuji na ŽL. A k tomu ŽL bych se chtěla po MD vrátit - abych měla něco na přilepšenou a taky, abych úplně "nevypadla ze hry" a byla stále v rámci možností orientovaná...Ale přiznám se, že mám obavy z toho, jestli se to dá zvládnout.

enka27
17. led 2011

@jimmy1kdyby se nikdo nepřihlásil (jsou tu čerstvé matky), tak bych když tak zájem měla. Ale počkám ještě, jestli se nevyjádří holky, pro které je tvoje nabídka aktuálnější. 🙂

vodni
17. led 2011

@enka27 Ahoj a moc díky 🙂 A gratuluji k nepotvrzení cukrovky 😉

jeany
18. led 2011

Ahojte holky, nakukuji 😀
Jimmy, jestli ta nabídka platí, mě by se hodil Nutrilon 2. Ale jsem ochotná ti poslat peníze. Už jednou jsi mi ho poslala. Jsi moc hodná. Nebo se ti na sraze se budu revanšovat nebo koupím něco Martínkovi. Vyber si. . 😉

jimmy1
18. led 2011

@jeany Určo pošlu a ráda, než bych to vyhodila, tak aspoň to Martínek využije 🙂 no a co za to? Nejlíp na sraze něco Martínkovi, když už teda něco 😉 Tvou adresu jsem našla v IP, tak jestli jste ji nezměnili, tak můžu poslat 😉
@enka27 a tobě pošlu ten zbytek, když mi písneš do IP adresu 🙂

Akorát jsem teď mimo provoz, jsem děsně nachrmlaná, takže se na poštu dostanu asi až příští týden 😎

jeany
18. led 2011

Jimmy, adresa pořád platí. Jsi moc hodná. Na sraz dovezu dáreček pro tvého Martínka. Na srazík se těším a budu ráda, když tě poznám.

lukza
18. led 2011

Ahojky holky

@jimmy1 tak co jsou u vás taky přípravy na 1narozeniny uteklo to co jak voda vubec tomu nehcci věřit že už máme doma takové chlapáky.

@enka27 supr že cukrovka se nepotvrdila🙂)

@luciiiie to je užasné že Štrěpánek je hodný a tak krásně spinká🙂)

lucifirek
18. led 2011

@luciiiie to je suer,že Štěpánek je takový spavec.Tak toho hezky užívej. 😉
@ivetule taky držím moc pěstičky. My se chystáme asi na podzim na další pokus,pokud se nezadaří přirozeně,o čemž teda pochybuju.

ivetule
18. led 2011

@lucifirek děkuju moc. Snad se bude držet aspon jedno. 🙂 Nám to bohužel přorozeně nevyšlo takže jsme šli na další pokus.

lucifirek
18. led 2011

@ivetule bojovníčků máte hafol.A jak to vlastně dopadlo? Nějak jsem asi přehlídla,nebo špatně četla.

ivetule
19. led 2011

@lucifirek nakonec nám zůstalo pět bojovníčků. Všechny blastocysty. Dvě mám u sebe a tři jsou zamražený.

jimmy1
19. led 2011

@lukza já se teď kurýruju, jsem marodná, kašlu jak tuberák, pusu mám slitou oparama, rýma jako trám, že nestíhám uklízet posmrkaný kapesníky 😝 takže narozky zatím neřeším 😎 máme teda nějaký dárky koupený a něco ještě objednaný a čekáme až to dojde, ale oslavu budu řešit až příští týden.
Stejně to vypadá, že přide v pátek akorát babi s dědou naši, a v sobotu na otočku přijedou babi s dědou Svitavští. Nejlepší je, že si vzal táta dovolenou a bude tady s náma od pondělí do soboty 😵 😵 😵

@ivetule parádní úrodička, opatruj blastičky v bříšku a ať se naučí hezky malovat // 😉
My pokud se nestane zázrak, že by to šlo samo, tak bysme na podzim asi taky absolvovali další pokus na Unice.

ivetule
19. led 2011

@jimmy1 tak at jsi brzo fit a hlavně at to nechytne Martulka. Já jsem byla taky pěkně nastydlá. To dělá to počasí. My budeme slavit tenhle víkend. Už se moc těším. 🙂 Už začínám mít trošku nervy. Ještě že tu mám mámu tak na to aspon tolik nemyslím. 🙂

jeany
19. led 2011

Ivetule, držím palce, aby jsi na testíku našla krásné dvě //. 😉

ivetule
19. led 2011

@jeany děkuju moc. A co malej? Hrozně to utíká už 8 měsíců. 🙂

betys
19. led 2011

Ahoj holky.Mám čas napsat z práce.Máme tady klídek a za chvilku poběžím domů za Matýskem.Vypadá to že se o něj pojkouší nějaký bacil.Snad to ustojíme ☹
@ivetule -držím palečky 😉
@lucifirek -máte moc pěkný fotečky,ještě že existuje facebook 😀 .Vypadáš super jak jsi zhubla.Já chci takyyyyy ☹

lucifirek
19. led 2011

@ivetule teda tak to je super. Tak třeba budou dvojčátka.To bude vid. 😀 To mám radost,že se takhle daří.NEmám ted nějak moc čast tady holky sledovat.

@betys jeee moc děkuji.lNo sama bych se k hubnutí nedonutila.Ale osud to nějako zařídil a tak jsem spokojená.
Jínak se fakt těším na srazík,doufám,že nás dojede co nejvíc.