Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

mrkvicka28
27. únor 2011

@lucifirek tak to jo to vím já myslela že už jste nějaký termín vymysleli. Ale asi bude lepší očkat až bude trochu teplejc pro ty naše prcky to počasí stojí za prd ,ale snad koncem Března už bude teplo. 🙂

betys
27. únor 2011

Matýsek má dneska 9 měsíců

luciiiie
27. únor 2011

@betys Jity gratulujem! Krásné fotky, čučím jak je Matěj už velkej kluk...moc mu to sluší! 😵

betys
27. únor 2011

@luciiiie -díky.Já se u těch fotek taky divím jak je velikej.Dneska měla tchýně šok když viděla jak si dám ukousl chleba s máslem.Ona ho pořád chová jak malý miminko ajemu se to stráááášně nelíbí 😀

lukza
27. únor 2011

@betys jéé už 9měsícu gratuluji toto utíká co?a krásné fotečky a to je přesně u nás TCH z něho furt dělá mimi a nechce ho všude postit a mu se to samozřejmně nelíbí.

tak holky kuky dneksa celý den jen chodil ale v prostoru se sám ještě nepostavil prostě se pustí a jde ale samozřejmně né vždy tu rovnpváhu udrží🙂))

ivetule
27. únor 2011

@betys gratulujeme devět měsíců to to letí. Krásný fotky. Matěj už je velkej chlap. 😅

lucifirek
28. únor 2011

@mrkvicka28 tak tak ted jsou pořád ty nemoci a venku taky nic moc.Kdyby už bylo hezky,tak by třeba i mohla být volná nějaká zahrádka. Dneska je u nás teda nádherně. Poprvé jsem nasadila sporťák,ještě to teda nedávám malému uplně do sedu.Ale když nespí,tak ho trošičká zvednu. Stejně už moc ležet nechce a sám se přitahuje.
Dneska poprvé začal lézt. Víckrát po sobě se přitáhl a dolezl do půlky obýváku.
Jinak už dělám jakní výzdobu. Něco jsem naaranžovcala na stůl.ségra mi dovezla jako dáreček primuly,tak už je to takové příjemnější.🙂

lucifirek
28. únor 2011

@betys gratulujeme,my máme ve čtvrtek osm. Strašně to letí že? KRásné fotečky,ta na koberči,jak si tam rozjímá 😀

mrkvicka28
28. únor 2011

@lucifirek tak to je Kubík šikulka

ivetule
28. únor 2011

@lucifirek Kubík je šikula. Ve sportáku se mu určitě moc líbí jak může koukat. 🙂

lukza
28. únor 2011

@lucifirek jééé už lezete super to je šikulka🙂)) a ve sportáku bude fajn a máš ho směrem k sobě nebo od sebe?teda už 8měsícu budete mít to je hrozné jak to utíká🙂))

@ivetule jak se máš ty?

ivetule
28. únor 2011

@lukza díky dobře. Užívám si malího co to jde. Začíná se mu rozvazovat pusa tak je sranda. A co ty jak je? 🙂

lucifirek
1. bře 2011

@lukza ještě neleze,jenom se plazí tak,že se přitahuje ričičkama. ted zrovna se snaží doplazit za mnou. 😀 Sporták jsem zatím zkusila,na spinkání je lepší asi hluboká korba,uvidíme,jaké budou mrazy. Jen je škoda,že mi nejde u sportáku přehazovat rukojet. A zatím ji mám směrem ke mě,jak mě nevidí,tak pláče. Má ted mamánkovské období. A ještě ho nenechávám sedět uplně. Jen ho trošku vyzvednu.

@ivetule ty dětičky,když začínají mluvit,to je sranda,no ono i potom. Vščera tu byla ségra s neteří,má dvacet měsíců. A teda to je prča,co ona vypustí a jakým stylem. 😀

betys
1. bře 2011

Holky prosím Vás jak dlouho jste používali prací prášek pro mimča?Díky 😉

luciiiie
1. bře 2011

Holky prosím vás, mohly byste mi napsat, proti čemu všemu jste nechávaly prcky očkovat????? Tady do mě zas valí cosi s pneumokokama, meningokokama a rotavirama a já nevím co už ☹ to by byl chudák celej rozpíchanej!!!! a je to vůbec k něčemu? chjo ☹
@betys zajímavej dotaz. Jinak já zkusila koupit ten sunar, co jste baštili vy a paráda...malej saje jak o život 😀

enka27
2. bře 2011

Ahoj holky, všechny moc zdravím. Jako obvykle nestíhám, tak jen na skok. U nás vše ok, mám dokopané žebra, pošlapaný žaludek, takže vím, že je mimi veslá kopa. Břicho mám prý pořád docela malé, ale mimi je ve velikosti o týden napřed, takže se prý můžeme těšit na porodní váhu přes 3,5 kg. No,uvidíme. Tak já zase běžím makat. Mějte se moc fajn!! 🙂

betys
2. bře 2011

@luciiiie -my máme hexavakcínu-ta je povinná a pak Sinflorix-je zadarmo.Dr. nám říkal že si máme penízky schovat na pozdějsí očkování na klíšťata.Rotaviry jsme nedávali,shocli jsme se s Dr.že to stejně nepokryje všechny druhy a není dobrý toho tolik do prcka rvát.Náš Dr.je v tomhle rozumný,nesnaží se vnutit za každou cenu.

@enka27 -toto letí,za chvilku budeš vyhlížet čápa?Už máš připravenou tašku 😀

luciiiie
2. bře 2011

@betys díky! 🙂

jezulicka
2. bře 2011

ahojte holky všechny vás zdravím,chci se zeptat měla jste některá v těhotenství zvýšený později tlak?ne moc vysoký ale zvýšený?

jimmy1
2. bře 2011

@luciiiie na pneumokoky jsme nechali očkovat Prevenar13, je to teda s doplatkem cca 300Kč na dávku. Jinak samozřejmě hexavakcínu (je povinná). Rotaviry jsme taky neočkovali, ale příští mimi asi nechám 😉 je to vakcína ne injekční, ale dává se do pusy. Nejdřív v 9. týdnu života, nejpozději tuším ve 20. týdnu života. Později chci nechat naočkovat na klíšťovou encefalitidu.
@jezulicka pokud je tlak do 140/90 je to OK, pokud je vyšší než tato hranice, tak bohužel už se jedná o vysoký tlak ☹ ale chce to změřit i doma v klidu, protože existuje tzv. "syndrom bílého pláště", že se ti zvedne tlak jakmile jsi u Dr. ale přitom doma ho máš normální 😉 Pokud se opravdu jedná o vysoký tlak, tak léky v těhu jsou DOPEGYT. Toho jsem zbaštila mooooře 😎 ještě se musí hlídat bílkovina v moči, protože preeklampsie je svinstvo 😠 ale dá se to uhlídat 😉

jezulicka
2. bře 2011

@jimmy1 díky já mám ttak tak 126/80 bílkovinu v moči jsem ted na kontrole neměla nic,vše ok...tak uvidím jak to půjde dál při nejhorším se to bude pak řešit...

teckovanaorchidej
2. bře 2011

@jezulicka ahojky, klid, to je krásný tláček, musíš uvážit taky chybu měření a syndrom bílého pláště 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jezulicka
2. bře 2011

@jimmy1 víš já měla tlak vždycky tak 112/65 tak mě to trochu šoklo už to mám asi 5 dnů...ale u toho doktora to mám syndrom to mě vždycky stoupne tak na 145/76 sestra se směje už mě zná...pak mi změří třeba znovu až vyjdu od doktora a mám už třeba jen 128/76 no tak to já mám vždycky nervy... 😠

jezulicka
2. bře 2011

@teckovanaorchidej ahojky to já vím...a ty máš tlak v poho?

teckovanaorchidej
2. bře 2011

@jezulicka no ani ne, já mám tak 91/59 🙄 🙄 🙄

jezulicka
2. bře 2011

@teckovanaorchidej ty jo tak to máš pěkně nízký...

jezulicka
2. bře 2011

@teckovanaorchidej a kolik si už přibrala?

teckovanaorchidej
2. bře 2011

@jezulicka 20kg 😢 😢 😢

jezulicka
2. bře 2011

@teckovanaorchidej já myslela že tím jak tolik přibírám že se mi ten tlak právě zvýšil..tou námahou na tělo ne?

jezulicka
2. bře 2011

@teckovanaorchidej no dobré...já už mám taky 11kg 😖 takže jdu jak ty...