Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

betys
11. kvě 2011

Mě 26.5. vyhovuje.Ale kde?kam se vejdeme?
Já jsem po císaři taky nebyla na JIPce.Sledovali mě na normálním pokoji.Ale pouštěli mě 7.den.Slyším poprvé 5.den po císaři.

@luciiiie -já tak ypořád váhám s oblečením.Ale protože Mates se večvě válí po zemi-deka na zahradě je mu málo.Tak má body s dlouhým rukávem a slabší tepláčky.Kdyby už běhal tak bych dala krátký,ale takhle ještě ne.A hlavně ve stínu trošku foukalo.

elllenka
11. kvě 2011

@luciiiie : S oblíkáním malé mám také problém :( A nejhorší je to, když se někam přiblížím autem- v autě je přes den hnusně vědro :( Snažím se cestovat autem minimálně, ale i tak je to tak 2-3x do týdne :( a kočárek nemám vychytaný vůbec, když je moc teplo a musím kolem jedné hodiny ven to bylo jen jednou tak jsem jí dala jen bodýčko s krátkým rukávkem a jinak nic i nožičky měla holé, ale nechala jsem ji v kočárku zavřenou jako v zimě- zavřená přenosná vložka kočárku a ještě zavřená horní látková část kočárku- nevím jak líp to nazvat. Sebou jsem měla punčošky, deku a tričko, ale byla teploučká. Ale jinak nevím :( Ven chodíváme až kolem 15hodiny. Nebo chodíváme až k večeru kolem 18té na hodinku. Dopoledne už ven nechodím, jen občas do obchodu a pak už zůstaneme hodinku venku.

elllenka
11. kvě 2011

Jé sraz, no nechci nic slibovat, řeknu narovinu, že do Brna autem hrozně nerada jedu, kvůli parkování a městskou dopravou je to ještě horší :( teda od nás po Brně je doprava šalinama celkem vpohodě.
Až se bude vědět místo tak se mrknu kde to zhruba je a jak se tam parkuje a pak dám vědět.

elllenka
11. kvě 2011

@lukza : Blahopřeji k těhotenství, to je krásná zprávička. Dneska ta nejlepší 🙂 Je to úžasný, úžasný, úžasný moc Ti to přeji a trochu doufám, že nám se zadaří také tak brzo i když u nás bude nejspíš problém v tom, že manžela skoro ani nevídám a když už tak jen večer, kdy se nají a usne vyčerpáním :(

jeany
12. kvě 2011

Ahoj, tak Betys to je dobře, že můžeš.
No nevím, kde bychom si šli sednout. Dvakrát srazík už byl a sraz, kde se sejdeme byl před vlakovým nádražím v 11 hod. Jednou jsme šli do restaurace jen kousek od vlakáče. Dali jsme si oběd a poseděli pak u kávičky. Byla to restaurace nevím přesný název U jeptišek. Dobře tam vařili a nebylo tam moc lidí a venku na terase by děti mohli běhat. Tedy náš Martínek ne, ještě sám nechodí. 🙂
Nebo navrhněte něco jiného. Zase brzo mrknu co píšete.

Lukzo, gratuluji k negativnímu výsledku. miminečko je na fotkách krásné. 😉 Ty by jsi mohla přijít na srazík?

jeany
12. kvě 2011

Počítám kolik nás asi na srazík přijde: já, mrkvicka, jimmy, betys, lucifirek, elllenka a snad vladis a prcekpet. To je nás tak 8 osob. Kdo další? Pište. 🙂

luciiiie
12. kvě 2011

Holky my na srazík nepřijedem. Vůbec si neumím představit, jak bych zápasila s kočárkem v busu nebo nedejbože ve vlaku. .Ale přeju, ať si to holky hezky užijete a ať vám vyjde počasí 🙂

betys
13. kvě 2011

@luciiiie -to je škoda.
Já taky přesně nevím jak zvládnu cestovat s Matesem.Ve vlaku 100% nevydrží.Asi risknu jet autem a možná vezmu ségru jako pomocnici.Snad Vám to holky nebude vadit že si ji dovedu. 😉

jeany
17. kvě 2011

Ahoj holky, tak jsme se dnes dozvěděla, že příští týden jedu na služebku. Tak mi bohužel ten srazík nevyjde. Moc mě to mrzí, plánujeme to už takovou dobu. ☹ Tak si to domluvte bez mne. Nebo, jestli chcete posuneme to o týden, ale snad naposledy. Já bych přijela toho 26.5. určitě, ale bohužel nemůžu. Tak pište a já se budu dívat co nového.

betys
17. kvě 2011

Mě by posunutí nevadilo,ale přizpůsobím se většině.Teď je sice Matýsek nemocný,ale do té doby se snad vykurýruje 🙂

jimmy1
17. kvě 2011

My jsme klidně taky pro posunutí 😉

lucifirek
17. kvě 2011

Holky já klidně také pro posunutí,počasí je stejně nic moc. A at se nás sejde co nejvíce.Kdo ví,kdy se zase uvidíme,co🙂
Já tedy vůbec nevím,zda jet vlakem,mám strach. A autem sice řídím,ale v Brně jsem ještě nebyla a neznám to tam,tak abych pak celý den nebloudila po Brně. 😀

jeany
18. kvě 2011

Holky, tak fajn, posuneme to o týden. Takže ve čtvrtek 2. června. Může být? Už to mám zapsáno a budu s tím určitě počítam. 😀 Já pojedu vlakem. Cesta nám trvá tak 45 minut a myslím, že to bude příjemná cesta, Martínek se bude dívat z okna. A myslím, že je to pohldnější než autobus, můžu mít kočárek u sedadla. Horší to bude při výstupu z vlaku, z nástupiště se pak musí po schodech, ale říkám si, že někomu řeknu ať mi pomůže a hotovo. Takže cesty se neděsím, spíš se na to moc těším.
A už se na vás holky těším. 😉

jarkabilik
18. kvě 2011

Ahojky holky zdravím všechny hlavně ty co znám. 🙂

lucifirek
18. kvě 2011

@jarkabilik jeee ahojky,moc ráda tě tu vidím. 😉 co je u vás nového?

jarkabilik
18. kvě 2011

@lucifirek ahojky jsem taky ráda, že jsem tě tu potkala.Nového bohužel nic není snad jen že jsem zpět v drogerii v které jsem pracovala,sice na zkrácený úvazek, ale přeci.Po nezelých dvou letech jsem si připadla jako bych měla jen dovolenou a vrátila se po ní.Co u tebe nového? 🙂

lucifirek
18. kvě 2011

@jarkabilik změna je život ,že?Hlavní je,jestli jsi tam spokojená. U nás nového nic.Kubíček nám dělá radost.Za chvíli oslavíme první narozeniny. Jsem na něm závisák a on taky. Ted je to asi moje nejhezčí období v životě.Tak se snažím si to užívat. Také bychom chtěli i druhé mimi,ale uvidíme. Třeba se poštěstí. V unoru jsem měla revizi po zamlklém těhu. A od té doby nic.

lucifirek
18. kvě 2011

@jarkabilik ted jsem chvíli malovala Kubíkovi pokojíček,maluji mu tam obrázky Krkounů a pak musím všechny stěny namalovat nažluto.Snad to stihnu do narozenin. Moc času na to nemám.

lucifirek
18. kvě 2011

@jeany ahojky,no taky mám strach z toho nastupování a vystupování,to teda fakt nevím,jak na to. A mám z toho dost strach,hlavně v tom Brně. Takové podivné existence tam.

mrkvicka28
19. kvě 2011

@lucifirek My pojdem autem jiná doprava nepřichází v úvahu , a už jste někdo vymyslel kam já abych si naplánovala cestu a rozmyslela kde nechám auto . Já bych třeba měla návrh ve Vaňkovce je tam dost prostoru je to kosek jak od valakáče tak od autobusáku a dá se tam i v pohodě parkovat. A v pohodě projedem s kočárama. 🙂

enka27
19. kvě 2011

Ahojky, 6.5.2011 se nám narodil Ondra, 52 cm, 3,77 kg. Po 20 hod. trápení, kdy vyvolali porod, ale dostavily se pouze kontrakce po 3-5 min., bez toho, že bych se otvírala jsme frčeli na císaře - malý toho měl za tu dobu plné kecky, já taky. Ani dál jsme to neměli jednoduché - hraniční úbytek váhy, oba atb kvůli infekci ze streptokoka(měli jsme málo plodovky, kterou nám ještě píchli a 8 hod., čekali nevím na co...), malý roztřesený, vyšetření kyčlí - široké balení, utz ledvin a mozku naštěstí ok. I tak si máma pořádně poplakala. Teď už jsme doma, zdráně kojíme, ale Ondra nechce spinkat, řve jak pavián, ačkoliv je nabaštěný, přebalený. No divočina. Blahodárný vliv to má na postavu, nemám problém se vlézt do původní velikosti, i když stejně pořád chodím v teplákách.. Ale je to paráda mít doma takový poklad. Jen kdybych si mohla krapejtek zchrupnout.

Mějte se moc fajn a užijte si srazík!

mrkvicka28
19. kvě 2011

@enka27 moc gratuluji Ondra byl kus chlapa a neboj to se srovná 🙂

jimmy1
19. kvě 2011

@enka27 gratuluju, císař tada není nic moc, ale co už, že? 😎 tak ať se z něj brzy vyzdravíš a Ondrášek ať hezky prospívá a je zdravoučkej jak řípa 😵 😵 😵
Popláčeš si v šestinedělí určitě ještě párkrát, já řvala furt jak želva 😝
Jo a neboj vyspíš se, za pár měsíců, ale ženský tělo je dokonalej stroj a všechno to zvládne 😎 Těším se na fotečku Ondráška. A můžu se zeptat, kde jsi rodila??

jarkabilik
19. kvě 2011

@lucifirek Tak změna moc ne je všehno stejné jak bylo než jsem musela odejít co se týče práce, takže jsem se moc věcí ani učit nemusela.Toto ale letí co se týče malého 🙂 Určitě malému stihneš vymalovat 😉

jarkabilik
19. kvě 2011

Co vy ostatní jak se stále máte a co děti rostou 😉

jarkabilik
19. kvě 2011

@lucifirek A co se týče druhého miminka myslím si že i když byl nezdar že se určitě tělo umoudří a než se naděješ bude druhé 😉

jeany
19. kvě 2011

Tak prve: Enko, moc gratuluji k Ondráškovi. To šestinedělí je opravdu náročné, ale nádherné. 😵 Tak ať js
i brzo v pořádku a malá ať ti dělá jen samou radost.

Jarkablik, zdravím tě tu. Dlouho jsi tu nebyla. Plánujeme srazík, nemohla by jsi také přijet? Snad to bude 1.2. ve čtvrtek.. Nemůžu moc psát, malý je u mě a pořád mi sahá na klávesnici.

jeany
19. kvě 2011

Jarkablik, tak jsem četla, že pracuješ v drogerii. Aspoň nějaká práce, že. S prací je to asi všude těžké.
Já sice již také začínám pracovat, ale jen na pár hodin dopoledne a odpoledne chodíváme s Martínkem na procházky. Martínek už měl minulou sobotu 1 rok. Letí to.

jeany
19. kvě 2011

Lucifirku, nejhorší budou ty schody na nástupiště, já vím. Kdyby mi nikdo nepomohl, tak já bych mohla přinejhorším Martínka snést ze schodů a postavit dole na zem a pak si kočárek snést sama. Martínek ještě nechodí, ale stojí, když se něčeho přidrží. Jinak si myslím, že nějací lidé, kteří pomůžou, tam budou. Divné existence tam jsou, to vím, ale co s tím. Budeme si muset dávat pozor a být raději mezi lidmi, kdybysme čekali na vlak. Kdybych přijela dřív já, tak bych tě mohla čekat u vlaku a pomohla bych ti. Ještě se mrknu, kdy mi co jede.
Holky a sraz si dáme v těch 11h.?

jimmy1
19. kvě 2011

Holky, to cestování je mazec, že? 🙂 já většinou jezdím s manžlem, ale párkrát jsem už musela sama, a zatím se vždycky našli ochotní lidi, kteří mi s kočárem pomohli 😉 ale jezdím autobusem 😝