Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

pampeliska36
29. kvě 2010

@natulaaa ja tedka cekam na MS, ktera ma prijit 6.6. a pak na to vletim kosmickou rychlosti 😉 🙂

pampeliska36
29. kvě 2010

@natulaaa a jdes na prvni konzultaci do poradny? my jsme byli u frgaly a mela jsem z neho strasne moc dobry pocit! ke komu jdete vy?.... jinak jak pise kveta, psala, ze je tu i tema, kde se holky aktualne snazi na unice: https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/car-unic... tak muzes sem tam chodit i tam 😉

natulaaa
29. kvě 2010

Pampel to ti věřím a odkud si ,já z Opavy,hoky vy jste všechny tak kolem Brna,my to máme i v ostravě,ale muj gyn spolupracuje s unicou a prý je to jedna z nejlepších klinik 😉 ,tak to prdím,i když je to tak daleko,ale když už na to musím,tak at to stojí za to 😉

natulaaa
29. kvě 2010

Pampel já jdu k nějakému dr.Malému,muj gyn právě říkal,že se s ním dobře zná,tak proto

kveta
29. kvě 2010

Ten "nejaký dr. Malý" je riaditeľom Unicy... 😀

natulaaa
29. kvě 2010

No tak to nevím proč jdu k němu,já ted kukla ny ty jejich stránky a to je asi nějaký šefík tam néé,no mi to domluvil muj gynekolog,tak možná jdem jen na první konzultaci k němu a pak mě přebere nějaký ten gynekolog,My se z Opavským primářem známe trošičku líp i s jeho manželkou ,tak seo mě strašně stará a domluvil mi to právě s ním,tak doufám,že je to dobrá volba

natulaaa
29. kvě 2010

Ty ale já mluvila se sestříčkou na te recepci a ona mi to potvrdila,že schuzka platí u něj a ví i o co jde,tak je to určitě i gynekolog néé a třeba jdu k němu jen po známosti právě přes toho našeho primáře 😒 😒 😒 😀 😀 😀 ,tak ted fakt nevím,proč mě objednali k němu,ale na recepci mi řekla,že má dost plno,tak asi nějaké schuzky má 😒

mrkvicka28
29. kvě 2010

Natálko prof. Malý je opravdu kapacita a je moc příjemný neboj tohle byla opravdu dobrá volba

kveta
29. kvě 2010

Hej, presne, je to kapacita...

natulaaa
29. kvě 2010

Holky fakt,jeeežiš tak to jsem ráda 😵 😵 😵 ,

lukza
29. kvě 2010

Ahojky holky

moc děkuji za pochvaly Lukáška 🙂))

Lucifrku to je skvělé že jsi se měla dobře.

Natula my měly špatný spermioram 5%morfolofii ☹ a já moc testosteronu v těle,zvýšený prolaktin,a nebyla u mě prokázaná ovulace.v Unice my daly dohromady hormony a manža začal baštit Eregmu Max a já Calibrum babyplan,podstoupily jsme 1x ET 2x KET,ale bez uspěchu .loni v unoru jsem byly na kontrolním spermiogramu a vyšlo mán malé zlepšení 8%morfologiie ,ale bylonám řečeno že máme jen 10%šanci přirozeného těhua to jen když vychytám plodný den přesně na minutu coš je nemožné tak mě to přímo řekly no a v květnu jsem an to s manžou jen tak při rychlovce vletěle v době oběda a sté rychlovky my právě vedle v postýlce spinká Lukášek takže prostě příroda si něldy umí poradit sama a rarita je že zrovna v tom Květnu jsme měly jen jeden sex měla sem nějaké problémy takže vím přesně den početí drobečka 🙂))

Jeany tak co jak to zvládáte je to lepší?a co koupání už si zvyká?

Jimmy takže já musím musím pak dát papíry do práce že jo?no budu si to muset už vyřizovat chtěla sem si formuláře stáhnout na netu ,ale s prominutím by se v tom Prasátko vyznalo mají to šiléné. 😖

pampeliska36
29. kvě 2010

@natulaaa ja jsem z brna 😀

pampeliska36
29. kvě 2010

@natulaaa no tak vidis... jdes primo k nejvyssimu 😉 to je super!

zlutas
29. kvě 2010

Ahoj holky, i když často nepíšu čtu vás skoro denně. Lucifirku po tobě je řada na mně. 10.8. by měla spatřit světlo světa naše Lucinka. Máme vybraný stejný kočárek jen my budeme mít ten červený. Kde ho budeš kupovat?

lucifirek
30. kvě 2010

Natula,my to máme do Unicy Brno také dál,jsme ze Žďáru nad Sázavou,taže cca 80km a mohli bychom jezdit do Sanusu Jihlava,to máme asi35km,ale doporučili nám Unicu,tak tu cestu radši oželím. A k prof.Malému super,ne? Bud ráda,že ti to tam domluvil tvůj dr. Bývá i v televizi v Sama doma. 😉 Je to,jak píšou holky,kapacita,tak žádné strachy. 😉
Zlutas ahojky,teda máte vybrané krásné jméno 😀. Manža chtěl taky Lucinku,ale za prvé jsem nechtěla,aby měla stejné jméno jako já a za druhé to bude kluk. 🙂Jinak my už kočárek máme doma někdy od konce dubna,objednali jsme si ho na veletrhu v Brněaa dovezli nám ho mnohem dřív,než jsme chtěli,tak je u tchánovců. Jinak se s ním jezdí naprosto superově. Myslím,že nezkazíte nic jakoukoliv barvou,jsou moc hezké všechny,krom té zelené,to není poje gusto. mě by se pro holčičku líbila ta růžová,je to taková sytá barva. Myslím,že jste zvolili dobře. A to se pak uvidí v provozu,že 😀

lucifirek
30. kvě 2010

my ho máme z obchod www.darababy.cz

natulaaa
30. kvě 2010

Lukza no mi taky zjistili prolaktin a dost vysoký, ale beru dostinex,tak jsem zvědavá,kolik si měla hodnotu prolaktinu,já 67 ale mi bylo řřečeno,že prolaktin se zvýšuje stresem a toho u mě bylo za posledního pul roku požehnaně,já se furt stresovala s tou cystou,furt mi brali krev na onkomarkery a dr měl i starch aby to nebylo něco vážného a já známá stresmenka jen brečela a brečela a někdy jsem byla hodně na dně,tak jsem zvědavá na kontrolní prolaktin,ted po te operaci jsem už uplně v pohodě,dobře to totiž dopadlo,žádný nádor a já se konečně sklidnila a už spím i v noci,tak jsem fakt zvědavá,jdu na kontrolní odběr,za měsíc a pokud budu v klidu,tak by mohl klesnout a k tomu ten dostinex 😒

pampeliska36
30. kvě 2010

@natulaaa taky jsem brala jeden cyklus dostinex a zabral mi... mela jsem jen mirne zvysenou hladinu 😉

natulaaa
30. kvě 2010

no ale já mám dost,tak jsem zvědavá,ještě toho se bojím,aby nebyl problém,já beru 2xtýdně pul tablety 😔

pampeliska36
30. kvě 2010

@natulaaa myslim, ze ty tablety ti zaberou. ja brala jen malou davku a zabralo mi to hned. uvidis. jak prijdes na unicu beztak ti udelaji hnedka odbery oni sami a zjisti, jak na tom jsi. takze bych se nebala! 😉

luccatko
30. kvě 2010

dobré ráááno 🙂 to je zase počasí,to už není možné.

jimmy1
30. kvě 2010

Lucifirku, vítám tě zpátky odpočnutou z dovolené 🙂 V Krkonoších jsme s manželem byli před 3 rokama a bylo tam skvěle 😵 a zoo v Dvoře Králové je úchvatná 😉 Jo a je fajn, že se Kubajs umoudřil a usídlil se v bříšku na netopýra 😵

My tady máme od včera do zítra tátu, tak si užíváme celá rodinka to pršivé počasíčko 😝

Lukzi, netuším proč je to tak složitý, proč si to prostě nevyřídijou sami 😝
Je potřeba na sociálce si vyřídit "Potvrzení o nároku na dávky (náhrady) ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku" a to hned 2x jednou za rok 2009 a podruhé za rok 2010 (pokud jsi byla na mateřské už v roce 2009).
Pak s těmahle papírama jít na úřad práce a mít vyplněný formulář "Žádost o rozhodnutí o volbě nároku na rodičovský příspěvek" a druhý formulář "Žádost o rodičovský příspěvek" tam pozor, je potřeba mít ho podepsaný i od manžela. K tomu je samozřejmě potřeba rodný list dítěte.
Jo a na té žádosti o rodičovský příspěvek se píše od kdy o něj žádáš a když já to mám tak, že mi končí mateřská 21.6. tak za ten měsíc dostanu na mateřské víc než 7600 takže už v tom měsíci nedostanu rodičovské, a proto si musím do té žádosti napsat, že žádám o přiznání dávky až od 1.7.
Nesnáším formuláře!!!!!!!!! 🤐

elllenka
30. kvě 2010

Krásné ránko, dívám se, že teď budeme každý měsíc obdivovat nové miminko 🙂 Od července až do října a v říjnu budou dokonce dvě 🙂 to je paráda 🙂

Jimmy: to papírování je příšerně, musím si to přečíst ještě jednou jsem z toho úplně jelen, co kam donést 😀

jimmy1
30. kvě 2010

Elllenko, je to samé papírování kvůli pár kačkám 😝 A to já jsem si myslela, že když na ÚP jdu kvůli porodnému, tak rovnou vyřídím i ten rodičák 😀 ha ha ha 😀 a navíc tam máme mooooooooooooooc "příjemnou" paní... Ať žije byrokracie...

natalka28
autor
30. kvě 2010

Ellenko, v říjnu budou 3 miminka🙂

elllenka
30. kvě 2010

natalka28 : Máš pravdu Lucátko bude mít dvě 🙂

jimmy1: řeknou aspoň co a jak nebo čekají na maminky, aby si všechno pohlídaly ... docela mě štvě, že si úřady nic nepředají ideální by bylo zajít na jedno místo, nebo proč někam chodit, tak jsme těhotné a jak porodíme a vyřídí se rodné číslo miminka tak by pak mělo jít všechno automaticky :( To by byl krásný sen 😀

jimmy1
30. kvě 2010

No já mám elllenko obavy, že kdo si to nehlídá a nezařídí a nepozjišťuje všechno sám, tak má prostě smůlu... Taky jsem si najivně myslela, že všechno vyřídím jen na ÚP, ale bohužel musím ještě na sociálku OSSZ do Brna, fakt paráda, jako bysme toho cestování s Martínkem neměli dost i bez tohohle 😝

kveta
30. kvě 2010

Asi mi neuveríte, ale ešte stále je Váš spôsob vybavovania omnoho "priateľskejší" než je na Slovensku. Tu napríklad na jednu dávku treba obísť postupne štyri miesta... Do 24 hodín od odchodu do pôrodnice musíme ísť s dieťaťom k lekárke, atď, atď. Niektorá dávka sa dá vybaviť osobne matkou len do 14 dní od pôrodu /už sa po cisaráku vidím, ako stojím v rade na úrade/... atď, atď...

mrkvicka28
30. kvě 2010

elenko miminek bude víc my čekáme někdy v červenci ( oficialně v září) mimnka tři tys na nás zapomněla 😎

elllenka
30. kvě 2010

Mrkvicko na tebe jsem nezapoměla, jen jsem si neuvědomila, že vlastně budou tři 🙂 Brala jsem to po maminkách 😀

Udělala jsem takový pěkný přehled 🙂

LUCIFIREK : TP 22.7.2010
ZLUTAS : TP 16.8.2010
MRKVICKA28 : 3mimi, TP 7.9.2010
NATALKA28 : TP 11.10.2010
LUCCATKO : 2mimi, TP 6.10.2010

Pak budu já, zatím mám termín 6.1.2011, ale kdo ví co řekne ultrazvuk z Veveří 🙂