Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lucifirek
6. čer 2010

Ahoj betys,určitě se brzy rozkojíš. 😉 Jen to nevzdávat,máš tu spoustu rádkyní. 😉 A až budeš mít chvíli,přihod fotečku. 🙂

pampeliska36
6. čer 2010

holky dekuju mockrat za info! takze kdyz mam dlouhy protokol a jdu si tedka prvni mesic pro antiko a udelaji mi tedka jen z krve hormonalni profil a ty ostatni veci... tak tedka nic platit nebudu, ze? jestli jsem to dobre pochopila 🙂

elllenka
6. čer 2010

pampeliska36: Zaplatíš si za antikoncepci. Nejsem si jistá jestli jsem zálohu platila když jsem si šla pro antinu nebo až na další návštěvě.

luciiiie
6. čer 2010

Pampel neměla bys 🙂 Až při tom samotným zahájení stimulky 😉

lucifirek
6. čer 2010

Pampeliška,neměla bych,až při zahájení stimulace. 😉

pampeliska36
6. čer 2010

holky diky! az tam budu uz se na to zeptam lepe. ale ted si beru penizky jen tak po skromnu na antiko 😀 jooooooo a nechame si zamrazit manzelovo spermio, takze vlastne i na to. a je to 🙂 diky moc za rady!!!

lukza
6. čer 2010

@betys věř svému tělu že se rozkojíš a pokud né tak se svět nezboří nebude první kdo by nekojil hlavně nad tím moc nepřemýšlej to ti vubec nepřidá.a tu noc ti nezávidím ony ty začátky jsou někdy kruté mě stávaly co 2hodky furt dokola aji přes den někdy vyjímečně vydržel 3hpodky nepapat a jak píšeš papání prdíky pláč pak usnul a pro mě to byko že za hodinu se opět papalo plakalo prdíky a furt dokola mě připadne že nejhorší je tak rěch 5týdnu než se prostě spolu mimi a maminka zžije.a uplně nejlepší to je po 3měsících to je najednou Lukášek jak vyměněný no jo ony taky přestaly totiž prdíky.ale ještě vydrž za pár budeš moct začít dávat kapečky na prdíky.

lukza
6. čer 2010

@natalka28 na ty krémy pozor mě když se blokl v těhu ten krk a měla sem límec tak sem se chtěla mazat krémem myslím že to byl fastumgel nebo jak se to píšeš ale říkala sem si že se prvně zeptát a jak jsme byly na pohotovosti protože sem se nemohla vubec pohnout tak mě řekly že v žádném případě tyto krémy nepoužívat že to jde všechno do těla.ale jak radí holky určitě to řekni

lukza
6. čer 2010

@lucifirek neboj je to normální a opravdu si nevybereš kdy je lepší ten konec jestli léto nebo zima.ale pro nás stejnak bylo duležeté aby nějaký konec byl že jo a bylo nám jedno kdy budeme těhu musím běžet

lucifirek
6. čer 2010

tak tak Lukzy,mě je to jedno,kdy to bude. Dokonce jsem zjistila,že chudám malý bude mít skoro stejně narozeniny a svátek.Ale to je jedno. Jen aby byl zdravý a všechno dopadlo dobře. 🙂

lukza
6. čer 2010

@lucifirek Lukášek má taky svátek v říjnu a narozky pak hned v lednu.ale aspon to máme všeci pohromadě manža má 4.1narozky 23.1 svátek a Já 13.12 svátek a 9.2narozky takže to budeme mít všeci tak pohromadě.kdyby se Lukášek nenarodil dřív tak sem měla císaře plánovaného na 8.2 takže by byll hned den po mně 😀

lucifirek
7. čer 2010

Ahojky
No já se koukala,že kubíček má svátek 25.7. a termín máme22.7,takže to bude mít hodně pohromadě,kdo ví,jestli se netrefíme uplně. Al eto máš jedno. Jinak já mám také svátek jak ty a narozky 3.2.tak jsme téměř stejně. 😀 A my jsme byli s mamkou a ségrou všechny ve stejném měsíci unoru já 3.,ségra 7. a mamka 14.Takže jsme se jim také zadařilli téměř na rok přesně. 😀
Já si byla ted pro papír na peníze a koupit konečně madla na komodu.,jem by mě zajímalo,kdo je přišroubuje. Ted se chystáme se ségrou ven. Pak vám dám vědět,co mrkvička,chci jí psát sms.
Tak zatím papa,večer na vás kouknu.

luciiiie
7. čer 2010

ahoj,
Luci u nás vede jednoznačně Štěpán, toho už jsme měli vyhlídnutého při prvním pokusu a ten má svátek 26.12. a taky bysme měli podle všeho rodit v prosinci 🙂 Takže asi tak 😅

jeany
7. čer 2010

Ahoj holky
Betys, já jsem na tom s mlékem stejně. Jsem ráda, že ještě občas kojím. Jednou kojím a jednou dokrmuji, ale jak kojím, tak ještě pak taky musím dokrmit a Martínek sní po kojení hravě 60 ml a víc. Takže mléka mám čím dál méně. Už se tím netrápím. Ze začátku jsem to i obrečela, ale teď už to beru s nadhledem. Říkám si každá kapka mateřského mléka dobrá a zbytek papáme Nutrilon. Člověk to neovlivní a nic s tínm nenaděláme. A to já jsem ze začátku hodně pila čaj pro podporu kojení, hodně pila až 2,5 l denně, jedla dost mléčných výrobků a nzabralo nic. Takže tak. Netrap se tím a jakto půjde, tak to půjde. Myslím, že by to mohl ovlivňovat i stres, takže to hoď za hlavu. I když já musím říct, že v žádném stresu nejsem, ale prostě nic nenadělám, když se nám dedaří plně kojit. Jinak jak píšeš, taky jsem první noc měli takovou náročnopu. Teď to máme tak, že některou noc spí nádherně. Krmíme třeba kolem 21-22, pak se vzbudí kolem 2.30 a pak třeba až v 7 hod. a to někdy po krmení si hned odbrkne a zase tvrdě spí. Ale jsou dny, kdy i v noci hůř usíná a třeba hodinku ho musím uklidňovat.
Co se týká toho jak holky píšete, že děti budou mít narozky a svátek blízko sebe. Tak já mám jednu známou, která dala jména dětem ten den co byli v kalendáři. takže Kryštof má ten den svátek i narozky a malá Klaudie také. Ještě, že jí to vyšlo, že zrovna ten den, když se narodil kluk bylo v kalendáři klučičí jméno a tak jí to vyšlo i u holčičky. jen nevím, kdyby bylo v kalendáři rzovna nějaké šílené jméno, jestli by to dala. 😀

jeany
7. čer 2010

Jo a dnes má Martínek 1 měsíc. Hodím fotečky. 🙂

betys
7. čer 2010

Ahoj holky.matýsek je v kočárku na vycházce s babičkou,tak můžu nakouknout.Konečně jsem dala fotky.Zatím jen z porodnice.
jeany-já kojím každý 3 hodiny 20 minut z každýho prsu a pak ještě dokrmuju 60 Nutrilonu.Někdy vypije jen 30.Dneska jsem si koupila odssavačku tak ještě zkusím na mlíčku zapracovat.Taky piju kojící čaj.Matýsek mi v noci špatně odbrkává.Někdy usne pěkně ale někdy ho to tlačí.Dneska ve 3 se na nás přijede podívat dětský Dr.Mám kupu žehlení-hlavně prťavý věcičky.Pomalu už vyřazuju nejmenší oblečky.
Bohužel nestíhám dočíst co se tady událo když jsem byla v porodnici.Teď už snad budu nakukovat pravidelně.Máte někdo zprávy o Mrkvičce?Musí jí to tam být dlouhý ☹

jeany
7. čer 2010

Betys, tak my pomalu dorůstáme do nejmenších velikostí. 😀 Martínek měl minulý týden už 3250 g a 50 cm. 😀 Ale my to všechno doženeme. 😀 Už jsem taky hodila dnešní fotečky. Teď mi Martínek krásně spinká na dvorku.
Lucka napíše mrkvičce a uvidí, jestli jí odepíše jak se má.

jeany
7. čer 2010

BNetys, už jsem ti koukla no fotky. Moc pěkné, Matýsek je krásný chlapeček. Jde vidět, jak je tatínek na něho pyšný. A jak jste tam spolu, když jdete z nemocnice, tak tam vám to všem spolu moc sluší. 😉

lukza
7. čer 2010

@betys Mtýsek je krásný moooc se vám povedl prdola jeden.a to kojení neřeš já vím mě se to říká,ale jak píše Jeany každá kapka dobrá pro malého.

Jeany ty jo už měsíc toto letí.už se těším na fotečku🙂)).a ta známá to teda udělala dobře ještě že jí to vyšlo to pohlaví 🙂

Právě ve správách ukazovaly trojčátka co se narodily s umělého oplodněníé tak sem si hned zpoměla na Mrkvičku. 😀

Lucifirku tak to mamce taky vyšlo všechny mít v unoru 😀 .

luciiie takže taky v jeden měsíc to bude mít aji s vánocemy dohromady🙂))

Lucátko jak se máš ty už je vše dobře

přeji hezký den

betys
7. čer 2010

Teď jsem zjistila že jsou homeopatika na podporu kojení.Říkal mi to i dětský Dr.když u nás odpoledne byl.Asi je zkusím.Tady je odkaz kdyby to někoho zajímalo http://www.porodnice.cz/node/37700
lukza-děkuji,spíš se povedl na Unice, je celý manžel 😀

lukza
7. čer 2010

@betys podoba se bude furt měnit Lukášek když se narodil tak ze mně nemět ale vubec nic pak okolo 3měsíce by celý já fuet sem slyšela že jsem porodila svoji kopírku a tedka tak poslední 4dny je zase celý manža každý to říká 😀

jeany
7. čer 2010

Lukzo, už jsem fotečky hodila. 🙂

elllenka
7. čer 2010

Pěkný večer, v těch týdnech se vůbec nevyznám :( mám v tom ještě větší chaoz než před tím :(
Původně mi doktorka napsala termín porodu na 6.1.2011, dnes po ultrazvuku mi napsala termín porodu 18.12.2010 - docela velké rozpětí :(

No a celkově to mám divné :( Podle ultrazvuku na Veveří jsem byla v pátek 11+6 a dnes jsem podle mé doktorky ve 13náctém týdnu - že jí to vychází podle termínu porodu, které uvedli na Veveří- 18.12.2010 Mám pocit, že něco na Veveří špatně napsaly :(

lucifirek
7. čer 2010

Ahojky holky,dřív jsem se sem nedostala.
Mrkvičce jsem psala,jak jí je a že ji všechny pozdravujete. Odepsala mi,že kluci se drží zatím v bříšku,ale hrozně se tam nudí.Musí vydržet.

elllenka
7. čer 2010

Hlavně aby byla Mrkvička v pořádku i miminka, moc ji pozdravuj 🙂

lucifirek
7. čer 2010

Pozdravovala jsem od všech. 😉
Betys Matýskovi to moc sluší. To máš dobré,že se ti takhle návštěvy střídají a hlídají.Taťka je hrdej 😉a určitě ho pořádně zapil.
Jeany je vidět na fotečkách,že Martínek hezky přibývá. A máš pravdu,co říkáš Betys s kojením. ˇˇClověku je to každopádně líto,když to nejde. Ale když tomu neporučíš,někdo je k tomu stavěný,někdo ne. Skoro každá mamka si přeje kojit,ale někdy to prostě nejde.

lukza
7. čer 2010

@jeany je užasný a jak pěkně porostl bobeček 😀

@elllenka nejpřesnější by měl být právě UTZ s genetiky ale jak se tam mohly seknout 😲 to máš teda vělký rozdíl v TP já měla jen 4dni .i když jak pak měřily malého v 30týdnu tak mu to ukazovalo že bych měla rodit až 1.3 😲 jinak sem TP měla 14.2-18.2,ale vidíš nakonec malý přišel mezi nás už 28.1 akorát ty počky jsou dost blbé pak skrz tripp testy a testy na cukrovku to se pak muže pěkně něco prošvihnout 😠

@lucifirek jsi hodná že jsi jí napsala a pozdravovala jsi jí od nás je supr že se kluci drží jen tak dál

lukza
7. čer 2010

Holky prosím vám chtěla sem opravit tabulku na stánkách Unici ale jaksi se v tom tápu tak prosím jak budete mít čásek tak na to koukněte a pisněte mě do IP jaké máte kdo změny děkuji je akorát tedka nakopčená na aktuální stránce

lukza
7. čer 2010

@betys Jak budeš mít chvilku uprav si v pase že už mám mimi těch 44týdnu vypadá děsivě 😖 vím že není moc čásku proto píši jak budeš mít čásek a náladu at taky všichni vidí že už jsi maminka 😀

lukza
7. čer 2010

Jo ještě holky myslíte že bude vadit když vymažu s tabulky holky jako co čekají naboj to jsou holky co tam už vubec nechodí a aji co jsou v aktuálních tak o nich nic nevím.nechala bych tam těhulky a maminky a pak dopsala ty nové holčiny co bojují co myslíte