Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

betys
8. črc 2010

@luciiiie -přesně tak to za týden může být jinak.Mě se tak měnily taky chuzě.1 týden mi chutnal tvrdý sýr,další zase kojenecká výživa.Nejhorší bylo vždycky přijít na to co mi vůbec chutná.Celé těhu mi chutnaly buchty.Taky jsem po nich nakynula 😀

luciiiie
8. črc 2010

@betys hlavně, že Matýskovi šmakovaly, ne? 😉

kveta
8. črc 2010

Prestáva sa mi páčiť, že sa Lucifirek nehlási...

weny
8. črc 2010

ahoj holky. Luciferku, moc gratuluji a přeju hodně štěstí a zdraví.

mufinka0
8. črc 2010

Ahoj holky,..teď spíš prosím o odpověď ty co se jim IVF nepovedlo.. 😒 ☹ Od pondělí čekám MS a nic.. Ani žádná bolest břicha, prsou,.. nic!!! Jakoby ani neměla dorazit. 😲 Já jsem po IVF hned tu první dostala v termínu, druhou pak o 3 dny dřív a byla slabší než obvykle, ale teď furt čekám a nic. Dnes jsem teda měla jen světle hnědý výtok na toal. papíře a návaly horka, ale už zase nic. Těhu nemůžu být, nemám potrubí .. 😒 Nemáte nějaká zkušenosti s opožděním MS po stimulce?? Protože já měla vždy MS super pravidelnou.. Já tak chci mít všecko v pořádku, abychom třeba v září mohli zkusit druhý pokus.. Ale třeba je to znamení že září je příliš brzy.. 😒 😖

jeany
8. črc 2010

Květy, už jsem Lucince psala dnes 2 x a neozývá se mi. Psala jsme jí i teď večer. Čekám na odpověď a taky jsem nervozní. Snad je vše v pořádku a jen nemá čas.

jeany
8. črc 2010

Mufinko, já měla pak po každé stimulce ms pravidelnou, takže ti neporadím.

kveta
8. črc 2010

Mufinka0, mne chodilo krvácanie po ET prvý krát skôr ako malo a bolelo to šialene... Ďalšie cykly už boli štandardné...

jeany
8. črc 2010

Tak Lucinka se mi už ozvala. Píše mi, že tam měla velký šrumec, proto nepsala. Zatím je nepustí, měla špatné testy. Zítra jde znovu na nějaké další testy a uvidí se, jestli by ji pustili v sobotu. Pokud ty testy neklesnou, tak prý bude v nemocnici déle. Jinak ona sama se prý cítí fajn a Kubíček je v pořádku.
Psala jsem jí, že tady na ni taky moc myslíte. 😉

betys
8. črc 2010

@jeany -hlavně že se cítí dobře.Vím podle sebe že v nemocnici je to náročné na psychiku ale zase nemusí kromě péče o malého nic dělat.
My jdeme pomalu koupat a chrupat.Mměla bych žehlit ale vůůůbec se mi nechce 😠 .Nechcete se některá zastavit na výpomoc 😀

pampeliska36
8. črc 2010

@jeany to je dobre, ze jsou v poradku a ze se lucka citi dobre... a nevis, v ktere porodnici lezi? nejak jsem to mozna prehledla.

lukza
8. črc 2010

@jeany to je supr že se Lucinka cítí dobře a určitě ty výsledky se dají brzo do pořádku a pujdou domu hlavně že je Kubík zdravý a Lucinka se cítí dobře

lukza
8. črc 2010

@jeany sestry je mě hodně líto je to nespravedlivé ale jak píšeš je fajn že už jedno dítko má ,sice je to smutné a hodně že se další zadaří ale pak se nevyvýjí,ale to co má už doma jí aspon dodá sílu

drndapetka
9. črc 2010

Ahojky, je tu některá z Vás, která otěhu na první ICSI i přes sníženou fci štítné žlázy? Mě ji zjistili z krve, musím teď brát až do ET Euthyrox, tak mě zajímají zkušenosti druhých.....Termíny mi neposunuli 😕

drndapetka
9. črc 2010

Ještě na jedno jsem se chtěla zeptat-jím už Marvelon a od té doby co ho beru je mi strašně špatně od žaludku-jako bych měla střevní chřipku, mám i průjem 😝 Dělalo Vám to taky, nebo to mám spíš z těch veder? 😕

betys
9. črc 2010

@drndapetka -mě to nic nedělalo.Mě bývalo špatně když jsme ješte zkoušeli otěhotnět přirozeně za pomoci léku z kombinace Duphaston,Clostylbegyt a Langeryn.Vždycky se ty léky pár dnů překrývaly a to mi bývalo blbě.Jako těhu nevolnost tak jsem se vždycky radovala a ono nic.... ☹

luciiiie
9. črc 2010

@drndapetka taky mi Marvelon nic nedělal...

jeany
9. črc 2010

Ahoj, jdu vás jen pozdravit, za chvíli jdeme s Martínkem do města a chci se stavit za sestrou v nemocnici. Dnes ráno byla na zákroku. Už se i přehlásila k druhému doktorovi. Taky jí řekli, že se na to, že se miminko nevyvíjí, mohl její dr přijít už dávno, kdyb jí udlěla ultrazvuk. 😠 Ještě, že už k němu nepůjde a bude mít jiného skvělého doktora. Ale už se cítí fajn a nic ji nebolí, psychicky to bude asi horší zase se s tím vyrovnat.
Pampeliško, Lucka leží v Brně v Bohunicích.

jeany
9. črc 2010

Lukzy, pěkná fotečka, jak si Lukášek papá nožičku. A taky je pěkně baculatý. Mně se líbí baculaté miminka. 😀 My se už také pěkně zakulacujeme. 😀

jeany
9. črc 2010

Fotečka ze 7.7., kdy měl Martínek přesně 2 měsíce.

lukza
9. črc 2010

@jeany krásná fotečka ty jo když koukám na ty vaše tak si teprve uvědomuji že doma už opravdu nemám miminko ale obra 😀
už samy si držíme lahvičku

betys
9. črc 2010

Tak já taky přidám toho našeho chlapíka ať nejsem pozadu,Fotky jsou skoro 14 dní staré,takže teď už je zase trošku větší.Ale nestíhám ty nové fotky stahovat do počírače ☹

pampeliska36
9. črc 2010

holky mate mooooooooc krasne chlapecky 😀 😀 😀

pampeliska36
9. črc 2010

@jeany to je mi moc lito tvoji sestry... to je fakt des! ☹ jak je to mozne, ze se mimi prestane az tak daleko (tj. ve tretim mesici) vyvijet?

luciiiie
9. črc 2010

@jeany Martínek je krásnej 😉
@lukza No Lukášek má teda nádherný velký modrý kukadla...
@betys Fešák...

prostě máte holky úžasný kluky 😉

pampeliska36
9. črc 2010

holky vy jste vsechny zustali po IVF na rizikovem tehotenstvi? nebo jak to je?

ivetule
9. črc 2010

Ahoj holky jeany,lukzo i betys kluci jsou moc šikovní. posílám i to naše zlatíčko.

@pampeliska36 já jsem doma byla od začátku.

luciiiie
9. črc 2010

@ivetule Milošek už je kus chlapa 😉 jinak perfektní bazének...a ty tři houby tam 😀

@pampeliska36 já jsem taky doma od začátku, ale na rizikovým teda nejsem...i když bych asi mohla 😉

betys
9. črc 2010

@pampeliska36 -byla jsem na neschopence až do šestinedělí,takže do včera.Nemám nárok na mateřskou takže nastupuju rovnou na rodičák ☹

kveta
9. črc 2010

@pampeliska36 Nie je to prípad Jeanynej sestry, lebo jej miminko sa prestalo vyvíjať skôr ako v 12. tt, ale koniec tretieho mesiaca je zlomový v tom, že mnohé orgány miminka už začínajú fungovať a držať na živote bábätko a ak nezačnú fungovať, tak dochádza k potratu... preto je toľko potratov v prvom trimestri a keď orgány nabehnú, tak riziko potratu je výrazne menšie.