Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

zlutas
19. srp 2010

Ahoj holky, naprosto nestíhám. Takže malá Lucinka se narodila 12.8. ve 12.23 císařským řezem váha 3370 délka 49cm . Cířař proto, že mi večer 11.8 odtekla voda a i druhý den při kontrole zůstávala hlavička nahoře a čípek na špičku prstu. Ale bylo to snad i lepší než normální porod. Už jsem 2 den doma a malá se mnou docela cvičí. Špatně spí, mám zatím málo mlíka a po příkrmech jsem jí musela pomáhat rourkou vykadit se. Takže jsem buď kojila, rourkovala nebo nosila. Docela náročné noci. Teď jí poprvé vozí v kočárku neteř. Zatím se nevrátila, tak předpokládám, že už konečně spinká. Mám tady mamku, takže se naštěstí nemusím starat o jídlo 🙂 Fotky snad později, fakt nestíhám, ale je to celý tatínek. 🙂

luciiiie
19. srp 2010

@zlutas gratuluji k Lucince.... 😉 Hodně štěstí do života a hlavně zdravííí 🙂

kveta
19. srp 2010

@zlutas Gratuľujem. Užívajte si ten malý uzlíček šťastia... 🙂

elllenka
19. srp 2010

@zlutas : Blahopřeji, přeji vám, aby jste byli všichni zdraví 🙂 hlavně maličká 🙂

elllenka
19. srp 2010

@kveta : Super, hlavně, aby bylo všechno v pořádku 🙂 S těmi doktory je to děsné :(

betys
19. srp 2010

@zlutas -velká gratulace.Konečně slečna mezi naše chlapíky 😀

pampeliska36
19. srp 2010

@zlutas moc gratuluju k holcicce a at je zdrava a roste jak z vody 😉 😀

lukza
19. srp 2010

@zlutas strašně mooc grtauluji k Lucince a přeji jí do života jen to krásné hlavně zdarvíčko a zdravíčko i tobě.už se těším na fotečky ty jo jak tě čtu tak sem si hned vybavila ty začátky jak píšeš krmení rourkovaní pláč ale neboj brzo bude dobře a je supr že ti mamka pomáhá 😀

jimmy1
20. srp 2010

@zlutas gratulka veliká 🙂 přejeme Lucince mooooc zdravíčka a štěstíčka a ať vám dělá samé radosti a jen malilinkaté starosti 😵 😵 😵

elllenka
20. srp 2010

Jsem moc ráda, že tu máme holčičku 🙂
Utíká to strašně rychle, už si musím domluvit kdy ukončím neschopenku a nastoupím na dovolenou z loňska. A pak už šup na mateřskou. Hurá vánoce, už jsem se na vánoce tak dlouho netěšila jako teď 🙂

luciiiie
20. srp 2010

Tak 3.9. jedem v 7 ráno na cukrovku..ojoj.. dostala jsem žádanku, takže se u nás taky objednává 😉 Jinak je vše v pořádku. Holky to se bere krev jako z prstu, jo?

kveta
20. srp 2010

Holky, Natalka28 sa tu včera neobjavila.. Dúfam, že ma nepredbieha s pôrodom... 😕

natalka28
autor
20. srp 2010

@kveta neboj!🙂 Jsem pořád 2 v 1 a doufám, že ještě pár týdnů budu!🙂

elllenka
20. srp 2010

@luciiiie : Ty už chodíš na kontroly k doktorce po 3týdnech? Já jdu až příští týden. Možná proto, že tento týden má doktorka dovolenou ...

luciiiie
20. srp 2010

@elllenka no teď jsem chodila co 4 týdny...příští poradnu už mám za 3 týdny.

zlutas
20. srp 2010

Tak jsem přidala foto Lucinky. Děkuji všem za gratulace. Musím zaklepat od dnešní noci mám vzorné miminko. Včera jsem si zašla do porodnice malou zvážit před a po kojení . Nakojila jsem 45-50ml, takže už nedávám žádné příkrmy a jen kojím a malá je v pohodě.

betys
20. srp 2010

@zlutas -moc krásná papenka 😉

luciiiie
20. srp 2010

@zlutas krásná panenka ta vaše Lucinka 😵 😵 😵

lukza
20. srp 2010

@betys zoubky to klidně mužou být oni ještě nevylezou ale vevnitř se celou dobu hýbou mě taky kolikrát připadne že už musí vylest ale nakonec přestane slintat a zase se vše na nějaký čas sklidní.
@kveta to je supr že sji našla gyndaře

elllenka
20. srp 2010

@zlutas : je nádherná

lukza
20. srp 2010

@zlutas je krásná princezna.a supr že už jen kojíš jen tak dál

kveta
20. srp 2010

@zlutas Je krásnučká.. 🙂

lucifirek
20. srp 2010

@zlutas Lucinka je nádherná. At vám beruška dělá jenom radost

kveta
21. srp 2010

Holky, mám otázku: normálne jem, dokonca mám pocit, že jem viac ako pred týždnom, žiadne diéty, bábo podľa ultrazvukov rastie o trošililinka rýchlejšie než vrstovníci, takže zjavne tiež netrpí podvýživou.. a pri tom som za posledné tri dni schudla jedno kilo... Stalo sa to aj Vám?

betys
21. srp 2010

@kveta -mě teda ne.Já jsem nehubla.Ale to zase není tak moc-kilo.Neměla jsi třeba větší fyzickou námahu?

kveta
21. srp 2010

Bola som viac unavená, takže práve naopak, viac som sa šetrila...

betys
22. srp 2010

My máme doma docela veselo.manža donesl z práce úžasnou rýmu.Mě už to drží 2 dny,trochu mě škrábe v krku.Matýsek začíná taky soplit,tak mu to odsávám a zatím prokapávám nos mořskou vodou.Snad to nebude horší ☹
Mlíčka ubývá,myslím že dotáhnu ten 3.měsíc a bude konec.No co se dá dělat.
Barborka jede zítra už potřetí na oční a jejstli to nebude dobrý tak pojedem do Brna do dětské nemocnice.Samý radosti 😒

kveta
22. srp 2010

@betys No, vyzerá to, ako keby ste si zriadili súkromnú nemocnicu... Cíti sa aspoň maminka lepšie, aby sa o Vás postarala, ak by ste zaľahli s rýmou? 😕

betys
22. srp 2010

@kveta -mamka je pilná chůva.Bere si oba kočárky na zahradu pod slunečník a hlídá dětičky. 😎

lukza
22. srp 2010

@betys to mě je líto že jste tokový marodi přeji at se to více nerozjede a je brzo zase dobře a malé je mě líto držím pěstičky aby zítra slyšely jen dobré zprávy
@kveta jááá teda nehubla ani nájodou ale je možné že pokud malý nabírá více než má tak si to možná bere s tebe,ale popravdě si myslím že tedka k tomu konci už to není tak hrozné když se něco zhubne,ale to je muj názor.

Jinak všechny moc zdravím a užívejte miminek a doufám že se všem daří dobře 😀