Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

betys
29. pro 2010

@enka27 -a jak se daří Tobě?Jak roste pupík? 😀

jeany
29. pro 2010

Betys, díky za zprávičku. 😀
Luciiie velká gratulace. 😵 😵 😵 Přeji všechno nej a ať jste oba v pořádku. Už se těším na fotečky Štěpánka. Tak nakonec bude Štěpánek dostávat dárky co 2 dny. 😀, 24.12 na vánoce, pak 26.12. na svátek a 28.12 na narozeniny. Pěkné. 😀

betys
29. pro 2010

@jeany -a co je u Vás nového?jak rostete a baštíte?A kde jsou nějaké nové fotečky? 😉

jeany
29. pro 2010

Ahoj Betys, máme se dobře. Teď tu sedím s malým a moc psát nemůžu. Chce psát taky. 😀 Jak stáhnu nové fotky, přidám. Jen vůbec nestíhám, pořád máme návštěvy, dopoledne i odpoledne a mám tu na 14 dní stálou návštěvu. Takže moc k pc nemůžu.

kooblizek
29. pro 2010

Ahoj holky, jsem tu nová a tak nevím, jak to tady ještě chodí. Proč jsem vlastně tady? Ráda bych tu našla pár maminek, které by se nebáli a nechali se u mě zvěčnit na fotografii. Nejsem žádný fotograf-profík už vůbec né, jenom bych s ráda vyzkoušela focení těhulek a kde jinde takovou otázku těhulkám položit, než právě tady v některé diskuzi. Snad se nebudete zlobit a pomůžete mi s tímto nápadem. Není to nic komerčního a tak doufám, že to admini nesmažou.

Hledám těhulky nejlépe z Brna, Vyškova a okolí, co můžou přije do IP.

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
betys
30. pro 2010

Psala Lucka z porocnice.Cítí se totálně k.o.,břicho jí dost bolí,pořád má vývod z močáku.Štěpánkovi se trošku přitížilo,dali ho na noc do inkubátoru a dostává něaký vitamíny.Zatím netuší kdy je pustí domů ☹

pampeliska36
30. pro 2010

@betys teda to jsou zpravy ☹ snad budou oba brzo v poradku a pujdu brzo domu! ze ji moc pozdravujeme! a nevis, v ktere porodnici je?

betys
30. pro 2010

To nevím.Nemluuvila o Boskovicích?Nebo si to pletu?Zítra jí napíšu tak se zeptám.Nechci jí psár pořád dokola,raději ať odpočívá

elllenka
30. pro 2010

@pampeliska36 : Je v Boskovicích.

teckovanaorchidej
30. pro 2010

ahoj holky,
Lucince i malému posílám moc moc sil, ať jsou brzy v pořádku a doma.
Všem přeji mnoho zdraví a splněných přání v novém roce.
U nás nic nového, zazím všechno OK, trávím hodiny na Mimibazaru a lámu si hlavu, co objednat a co je zhola zbytečné.
Na Silvestra si dejte decko i za mě 🙂 🙂

betys
30. pro 2010

@teckovanaorchidej -decko si klidně dát můžeš.To prckovi neublíží.Určitě to nepřeháněj s nakupováním oblečení.Mimčo toho zase tak moc nevynosí.něco určitě dostanete když se narodí.Já jsem třeba ani nevyužila takovou tu tvarovanou podložku na přebalování.Mám na přebalováku jen molitan a přebal.podložku proti počůrání.Taky jsem nevyužili hřebínek a kartáček.Dobrá investice je polštářek s pecičkama-v DM stojí asi 70 kč.Taky jsem moc nevyužila klokanku.Matýsek v ní byl 1x a do jara z ní vyroste.Dobrá věc je taky sterilizátor do mikrovlnky.Za pár minut máš vyvařenou lahev i dudlík a na MMB se dá koupit použitý ta pár korun.Určitě si udělej zásobu plínek a ubrousků.Ty budou mizet závratnou rychlostí.Ono je na netu spousta věcí pro mimča ale je fakt na zvážení co se využije.A určitě se vyplatí kupovat na bazarech nebo v sekáči.Nové věci bývají strašně předražené 😠

lucifirek
30. pro 2010

Luciiie moc moc gratuluji.
To mě mrzí,že mají takovéhle komplikace. Držím pěsti,at jsou brzy fit a můžou vyrazit domů.
Ani taky nevím,kde rodila,vím,že jsme se bavili i o Bohnicích,ale nevím.

1tralala
31. pro 2010

holky stalo se vam nektere ze pri zavadeni utrogestanu jste meli ruzovy vytok?

lenkajiraskova
31. pro 2010

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jestli je tady nějaká těhulka která má problém se špiněním.Jsem v 14tt po umělém oplodnění IVF.Plod zatím podle všech vyšetření je v pořádku.Od 25.12.2010 jsem začala slabě špinit.Je to hnědý výtok.27.12.2010 jsem pro jistotu zajela do nemocnice v Benešově na vyšetření.Na ultrazvuku bylo vše v pohodě a při gyno prohlídce taky nic nenalezeno.Dostala jsem 3x1 ascorutin a klid na lužku.Potom jsem se stavila u své gynekoložky.Ta když si přečetla co my daly tak s tím nesouhlasila.Udělala my ultrazvuk.Ta tam najednou viděla hematom a Vcestné lůžko.Napsala my na to špinění Cyclo3forte 2x1.Po 4 dnech braní pořád občas špiním.Mám z toho obavy.Nemáte někdo nějaké zkušenosti s tímto?Děkuji za odpovědi.

kveta
31. pro 2010

@lenkajiraskova Krvácala som asi päť krát počas tehu, príčina neznáma. Brala som Ascorutin.. Mám pocit, že Ascorutin nemôže ublížiť, je to len silnejšia forma celaskonu, takže ten by som na Tvojom mieste brala... a vcestné lôžko môže znamenať špinenie až do pôrodu... a samozrejme cisarák a hospitalizáciu pár týždňov pred pôrodom.

kveta
31. pro 2010

@betys Ďakujem za správy od Luciiiie. Prosím odkáž jej, že na ňu myslíme a držíme naďalej palce... A ak čo len trocha môže, nech začne čo najrýchlejšie chodiť, to veľmi pomáha pri rekonvalescencii...

lenkajiraskova
31. pro 2010

@kveta Děkuji za odpoved.Snad to bude tak jak píšeš.Protože už jsem vloni o to dvakrát přišla,ale to bylo normální cestou.Přeji ti krásný silvestr.

pehu
31. pro 2010

@lenkajiraskova
Já jsem krvácela i špinila od 7 do 16 týdne. Měla jsem tam vždy hematom. Byla jsem hospitalizovaná v nemocnici a bez 3 dnů jsem tam ležela 6 týdnů. Raději se mi ani domů nechtělo ,protože jsem měla velké obavy, aby vše dobře dopadlo.
Také jsem brala ascorutin. Některý lékař řekne, že to pomůže a jiný je opačného názoru.
Přeji ti, aby jsi měla těhu bez dalších problémů 🙂 .

lenkajiraskova
31. pro 2010

@pehu Děkuji.Já doufám,že to taky nebude nic vážného.I když strach je veliký. Přeju ti pěknýho silvestra.

ratatooy
31. pro 2010

@luciiie i mi gratulujeme ke štěpánkovi aŤ jste zdraví,neboj břicho brzo přestane bolet

Holky přejeme všem do nového roku mnoho ůspěchů a jinak holky co čekají na mimi ať mají bezproblémové porody.

betys
31. pro 2010

Holky tak všechno nejlepší do nového roku,hlavně zdravíčko pro Vás a Vaše dětičky.A kdo se na dětičky chystá tak hodně štětsí při snažení. 😉

betys
31. pro 2010

Tak mi asi admini sebrali fotku.Dala jsem tam jinou ,snad se jim bude líbit.Že je to pořád baví... 😠

jimmy1
31. pro 2010

Ahoj holky 🙂 přejeme vám všem maminkám, těhulkám i snažilkám všechno NEJ do nového roku 😵 zdraví, štěsí a mooooře lásky 🙂
Jarmila, Petr a Martínek

kveta
31. pro 2010

Veľa šťastia do nového roku všetkým prajem... a v novom roku samé pozitívne správičky.. 🙂

lukza
31. pro 2010

Ahojky holky

psala Lucinka že malého už nemá v inkubátoru a že si ho dneska sama koupala a že doufám že pujde brzo domu a všechny mooooc pozdravuje.

jinak já všem přeji vše nej nej do nového roku a at je celý rok krásný a at máme všechny aji s prckama mají hodně zdravíčka

mrkvicka28
31. pro 2010

Tak holky a všechny miminka všechno nejlepší do toho roku 2011 hlavně zdravíčko broučkům a všem těhulkám krásné těhulkování a snadný porod 🙂

lucifirek
1. led 2011

@lukza tak to je super,že už má Lucinka Štěpánka u sebe 🙂

lukza
1. led 2011

jo a ještě Lucinka psala že kyčle má Štěpánek v pořádku.🙂))

A co jinak holky jaký byl silvestr u nás v poklidu doma jen já manža a muj bráška a pak přišel kámoš na chvíly jinak jsme seděly do 3hodin a ráno se mě nechtělo stávat.a Luky celý silvestr prospal takže žádná petarda ho ani neprobrala🙂)

betys
1. led 2011

@lukza -my jsme seděli u známých.Hráli jsme karty,popíjeli,nacpali si pupíky a v 1 šli spát 😀 .Matýsek ráno vzorně spal až do 8 takže jsme si odpočali.Odpoledne chceme s manžem vyrazit do kina-musíme využít že je babička doma a pohlídá.Zítra jde manža do práce,takže máme dneska poslední možnost.Ale napřed se naobědváme-bude zajíc na smetaně.Mňam 😉