Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lucifirek
5. čer 2012

@ivetule moc děkuji 🙂

betysek
6. čer 2012

@lucifirek Teda, to je super, že se to povedlo přirozeně. Taky moc gratuluju. 😉

lukza
14. čer 2012

@lucifirek lucinko moc gratuluji mám velikou radost hlavně at je vše v pořádku držím pěstičky

lucifirek
27. čer 2012

tak dnešní kontrola v pořádku. Odebrána krev na NT screening. Tak jsem zvědavá. Jen hodnoty štítné žlázy jsou zvýšené,bez omezení funkce,takže objednání na nedokrinologii.

lucifirek
27. čer 2012

@jimmy1 já tu pořád nakukuju 🙂

jimmy1
27. čer 2012

@lucifirek já mám ještě čas 😉 ještě jedu v pondělí znovu do porodnice a teprve se prý domluvíme na termínu plánovaného císaře 🙂

lucifirek
28. čer 2012

@jimmy1 ahaaa,to já nevěděla,že máš plánovaný císař. Tak držím palce 🙂

lukza
29. čer 2012

@lucifirek jen tak dál a necháte si říct pohlaví a nebo to bude překvápko?jak se jinak cítíš máš nevolnosti nebo je to v pohodě?páni koukám že Kubík bude mít za pár už 2roky to tak utíká to je stranšé

lucifirek
1. črc 2012

@lukza Luci dneska jsme s rodiči oslavili narozeniny,má je sice až v uterý,ale dneska se to hodilo,dárečky jsme mu stejně dali dřív. Dostal kolo a čtyřkolku. Jinak já se cítím nic moc.Nevolnosti jsou pořád a hlavně únava a motání hlavy,jak kdybych byla opilá,to je nejhorší a ty tepla také nic moc. Ale snad už to brzy skončí. Pohlaví si chceme nechat říct,ale jinak mi to je jedno.🙂
A co ty,máte se dobře?
A přidávám pár foteček 🙂

lukza
1. črc 2012

@lucifirek fotečky máte krásné jdeš vidět že jste si to užili a přeji aby ti bylo brzo dobře a ono je fakt jedno co bude mezi noži´čkama po tom všem čím si člověk prošel je rád že děti jsou a když se zadaří přirozeně a druhé další dítko je to super🙂) u nás jinak dobré kluci jsou raubíři Luky má tedka období vše je moje tak je to trochu boj a Tomča je zlatičko už má zoubek a jinak moje zdravičko nic moc zlobí mě ledviny a byla sem v nemocnici a ještě mě asi nednou to čeká ale vubec se mě tam nechce je to bez dětí šilené ale zvládly jsme s Tomčou i po 4denní pauze se opět vrátit ke kojení tak sem ráda a doufám že i další hospitalizace moje nám to nepřeruší moc ráda bych ještě kojila hlavně tedka přes léto protože mě moc nejce pít vody a čaj už vubec né

lucifirek
2. črc 2012

@lukza Luci děkujeme. Letos jsme větší oslavu nedělali,oslavili jse to je takhle sami. A pak mu přijela popřád bábí s dědou.🙂 Letí to teda hrozně. Na mimi se těšíme moc,snad to zdraví bude rozumné a nebudou větší potíže.
Tobě Luci přeji,aby tě zdravíčko přestalo zlobit. Dokážu si představit pocity bez kluků a manžela. Ale když se nedá nic jiného dělat. A kluci jsou teda šikulky,že to zvládli a s tím kojením také super, Přece jenom je to pohodlnější v tom létě.-)

luccatko
9. črc 2012

lucifirek tak tady čtu dobré zprávičky 😉 moooc gratuluju 🙂

luccatko
9. črc 2012

@pehu my jsme byli na ketu v září a bylo to 4500kč

mrkvicka28
10. črc 2012

@luccatko je a jak se vám daří jek rostete?

luccatko
10. črc 2012

@mrkvicka28 máme se fajn...jen Matýsek je v těch vedrech ubrečený(což se nedivím).chodíme ještě po doktorech a na cvičení,ale zatím je vše v pořádku.Matýsek má 4,5kg a 53cm...už je to chlapák 😀

mrkvicka28
10. črc 2012

@luccatko tak to je šikulka ti doktoři i cvičení je první rok děs,ale pak už je to pohoda. Ale víš jak radějí víc péče než něco zanedbat. tak hezky přibirejte a někdy pošli nějakou fotečku 🙂 🙂

pehu
10. črc 2012

@luccatko děkuji za informaci 🙂.

lucifirek
10. črc 2012

@luccatko děkuji 🙂 Matýsek je šikula 🙂

Jinak dneska proběhl NT+ a vše je v pořádku,za měsíc trippl testy.
🙂

andinecka
14. črc 2012

@lukza
Luci, a kam chodíš na nefrologii?? já ke sv. Anně.

lukza
17. črc 2012

@andinecka já chodím na novou polikliniku myslím doktr Batěm nebo tak nějak se jmenuje a u sv anny je taky doktr to ani nevím no tento je dobrý ale už bych byla ráda kdybych tam nemusela chodit zítra mě čeká kontrola ale šutr nevyšel takže mě bude čekat vyndání a to se mě teda vubec nechce do nemocnice zase bez dětí mě užírá.a počkej ty jsi tady od nás to ani nevím🙂 a co mě štve že tu není v nemocnici urolofie takže s emusí do přerova☹(

andinecka
17. črc 2012

@lukza
já jsem byla ve fnusa u Mudr. Strnadové - naštěstí se tělo nějak umoudřilo samo
( a jinak já jsem taky Uničanka - chodím k dr. G)

Přeji, ať je líp, s dvěma dětmi to musí být docela náročný - pomáhá ti někdo s hlídáním??? A na jak dlouho by to v Přerově bylo???

lukza
17. črc 2012

@andinecka já sem s prostějova🙂)
a jinak mě pomáhá mamka ale mě je tedka dobře až na to že šurám moc často ale jinak pohoda prostě kámen se usadil a nezlobí a hodně mě po khla ta hadička co mě zavedly s ledviny do močáku ale dokud je kámen uvnitř tak vyhráno není musí ven a v té nemocnici tak na 3dny pokud budou tolerantní že mám doma dítka a brzo mě pusí doktr nehcce aby mě to rozbíjeli že by to mohlo být nadéle na na kojení to není vubec dobré moc rengenu že je spíš aby mě uspali a rovnou ho vytáhly že sice budu v nárkoze ale menší zlo na kojení a já se kojení zatím nehci vzdát když je mlíčka dokst tak je to škoda and i tentokrát zvládneme pauzu a oddělení a pak se zase přisaje uvidíme ale udělám pro to všechno.-))

andinecka
18. črc 2012

@lukza
píšu až teď, malá měla nějaké trápení, usla až ve 24hod a vstávala s řevem ve 4.hodiny.
Přeji ti, at je konečně líp. A at to s kojením zvládáte dál. Hodně sil.