Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lukza
7. lis 2010

@elllenka a k té podprdě to mě taky vadilo ☹( ale budeš na za ní ještě ráída ze začáítku jak se ty prsa moooc nalevjají tak to aji dost bolí a budeš vždy už čekat kdy se prcek zbudí na baštu.ale vše pak pomine no ten začátek je ve všem na prd nebo já to tak vidím no jo ne to něco nového já se tak těšila že bud spát konečně na břichu ale skrz prsa to ještě dlouho nešlo.jsem fakt zvědavá co ti ta oční řekně ale je určitě dobře tam jít

lukza
7. lis 2010

@elllenka no nic už to balím na zítra držím moc pěstičky at dobře dopadneš na očním.dobrou noc

lenulinka21
7. lis 2010

@lukza to já taky nééé 😝 a to jsem TO měla v tandemu 😀 😀 rodila jsem taky 37+1tt 🙂

elllenka
7. lis 2010

@lukza : Přeji ti dobrou noc.
Já mám nohy jako medvědí tlapy :( kotník ani nevím kde je :( A hned u prstů mi začíná polštář ... no děs :( bolí to šíleně :( přemýšlím že budu dávat nějaké obklady nebo nějakou mast.

No, mám co jsem chtěla. Chtěla jsem být těhotná a mít mimčo tak teď to mám 😀 tu chvilku to snad vydržím ...
A pak tedy budu zase trpět s nalitýma prsama 😀 to je kombinace a pak bude dítko možná i kousta bradavky no mám se na co těšit 😀

luciiiie
8. lis 2010

čau holky,
tak to já teda musím zaklepat, ale žádný otoky nemám...občas mě zatahá bříško, ale jinak se cítím dobře 🙂

elllenka
8. lis 2010

@luciiiie : To je dobře, že je ti fajn 🙂 doufám, že tě to ani nepotká 🙂 Ani teď ani po porodu 🙂

luciiiie
8. lis 2010

@elllenka kamarádka si taky stěžuje, že je už jak balónek nafouklá. Vem si, kdyby bylo léto a byly horka, to by bylo mnohem horší. Cítím, že prcek je pořád napříč, zas na mě vystrkuje hlavu nebo zadek na boku. heh.

elllenka
8. lis 2010

@luciiiie : Máš pravdu v létě by to bylo příšerný :( Dneska u nás prší a je mi lépe. Sice mám nohy nafouklé, ale nebolí to. Ale radši se snažím moc nechodit. Naštěstí mám polévku uvařenou ze včerejška tak si ji jen ohřeji.
Také se mě miminko boulí, je to docela sranda. Když si hladím bříško tak mi manžel říká, abych mimčo nebudila 😀 a je super, že reaguje na manžu, jak si dá ruku na moje břicho tak se miminko začne hýbat a kope ho do ruky 😀

luciiiie
8. lis 2010

@elllenka To u nás se začne prcek hýbat, když přijde manža z práce a začne mluvit. Asi ho pozná po hlase 😀

elllenka
8. lis 2010

@luciiiie : Fakt? Tak to je pěkné 🙂 Můj toho moc nenamluví a navíc je doma spíš přec noc na spaní tak mimoušek ani nemá možnost ho moc slyšet :( ale v prosinci se to snad napraví, snad bude semnou doma.

luciiiie
8. lis 2010

@elllenka třeba si to jen namlouváme, ale myslím, že ti prcci už tak nějak vnímají a poznávají ty stereotypní zvuky (u nás třeba cvrdliká andulka, štěkají psi, naše hlasy) určitě to slyší 🙂

betys
8. lis 2010

Holky mě manža pár týdnů před porodem mazal nohy chladivoi koňskou mastí.Pěkně mi to ulevilo.A o tom jak je Vám těžko mi povídejte.Já jsem přenášela 10 dní takže jsem si to užila až do poslední chvilky.Císaře mi dělali s epiduralem-taky miprimář řekl že aspoŇ nepřijdu o ten zážitek když malého vytáhnou 😉

elllenka
8. lis 2010

@luciiiie : Myslím, nebo věřím tomu e miminko vnímá. Už teď na něj mluvím, pouštím pěknou hudbu. Manžel si včera nahrával nějakou hudbu do mobilu a to se miminku vůbec nelíbilo bylo to samé tuc tuc ... no prostě klasika pro chlapi 😀
a když je nějaké nervoznější tak když pohladím bříško tak se zklidní 🙂 a když se vyboulí tak hladím stále, užívám si to a hádám co to asi může být za část tělíčka 😀

elllenka
8. lis 2010

@betys : Koňskou mast? Ve čtvrtek se po ní podívám, říkala jsem si, že musím vymyslet čím nohy natírat. Včera mi docela ulevila koupel- včerla jsem byla ve vaně skoro pořád. Ale jakmile jsem došla na záchod tak mě nohy zase bolely :(
Musela sis užít :( přenášet tak dlouho si vůbec nedovedu představit :(

elllenka
8. lis 2010

Mluvila jsem s oční, narozdíl od sestry byla moc ochotná a jsem objednaná na příští týden 🙂 Rozkape mi oči, zkontroluje a uvidíme co řekne. Každopádně jen tak bez kontroly nechtěla říct jestli můžu rodit normálně nebo ne. Dívala se na moji složku, kolik dioptrií jsem měla před operací kdy byla operace ... no a musím přijít. Najednou našla pro mě místečko i takto brzo.
Proč jen jsou doktorky ochotnější než sestry :(
Takže příští týden v pátek dám vědět jak jsem dopadla.

lucifirek
8. lis 2010

Ahojky, tak jenom v rychlosti. malý je od včera takový uknouraný a chce se pořád nosit,tak nějak nestíhám.
U dr. nám udělali stěry,ale říkala,že tam asi nic nebude.Podle toho,co jí říkám to vypada na kojeneckou kolitidu. Zatím nemusím přestávat kojit,protože malý prospívá a je celkem spokojený. Ale musím držet přísnou dietu. A podlení nemůžu v podstatě nic. Musím si o tom něco načíst. A nějak zatím nestíhám,snad večer.
Holky dočtu vás až později,ted musím letět.Malého jsem uspala v kočáře,tak at něco málo stihnu zas vybalit.

betys
8. lis 2010

@elllenka -jo koňská mast-je hřejivá nebo chladivá.Tak mě dělala dobře ta chladivá.mazal mi lýtka,nárty.jsem strašně lechtivá takže vždycky riskoval že mu vykopnu zuby 😀

lukza
8. lis 2010

Ahojky holky

@elllenka na ty krémy pozor já když se měl seknul ten krk a musela sem nosit límec tak sem se na pohotovosti ptala zdy se mužu něčím mazat jako chladivé gely atd. a doktor říkal že v těhotenství ty krémy gely nemužu že se to dostává do těla a k mimi ,ale čtu že betys se mazala mě řekly že nesmím.
to je dobře že doktorka byla milá a vezme tě.

musím běžet dočtu později

elllenka
8. lis 2010

@lukza : No teď jsi mě dostala 😒 stejně bych se zeptala v lékárně jestli to teď můžu používat.

lukza
8. lis 2010

@elllenka radči se zeptej nechci plašit jen sem napsala co mě tenkrát řekly na pohotovosti ale třeba u té konské masti to je jinak koukej betys to používala mě tenkrát řekly že v I a III trimestru se to nemá že sice není přesně nic prokázané ale proč něco riskovat sama sem se divila že se to nemá 😲

lukza
8. lis 2010

@elllenka tedka sem na to koukala na netu a nikde o těhu nic nepíši u té konské masti aji tam v diskuzi byla těhule co se na to ptala ale nikdo jí neodpověděl jen sem se dočetla že to roztahuje cévy a tím lépe proudí krev a tak nevím zda to pak moc neprokrví dělohu ale to je jen moje doměnka

betys
9. lis 2010

@lukza -já jsem si nechala nohy mazat jen večer,tak to snad není taková dávka a taky jsme to tenkrát hledali a myslím že dokonce na porodnice.cz to doporučovali.Jinak léčivé mati se nemají používat.Jájsem si občas Voltarenem mazala koleno-taky by se to nemělo ale šíleně mě bolelo.
Matýsek dneska v noci pokňourával.Vstávala jsem k němu skoro každou půlhodinu.Teď ještě usnul.Asi ty zuby.A pořád žádný ne a ne vylést 😠

luciiiie
9. lis 2010

@betys
@elllenka já jsem si koňskou mastí tenkrát mazala ty lýtka..jak mě do nich chytala ta křeč 😀 A budu se po vás opakovat, taky jsem to hledala na netu, jestli můžu nebo nemůžu a nenašla 😀DDD Ale to jsem si mazala jen tak občas, né třeba týden v kuse a 3x denně, měla jsem to natáhlý a ulevilo se mi. Je to dobrá věc, my máme taky tu chladivou a hodně ji využíváme. 🙂 Ale ona by určitě lékárnice poradila.

elllenka
9. lis 2010

@betys : Děkuji, tak ICE gel mám doma- jen jsem se ho teď bála použít 😀 Ale radši to s tím mazáním nebudu přehánět.

ratatooy
9. lis 2010

ahoj všem jdu si zas pro radu,malej pije bebu premium,a najednou mi u jídla začal vyvádět jak šílenej chvilu pije v klidu pak se začne kroutit řvát pak se poblinká a znovu chce jíst a furt takhle dokola asi půl hodiny,tak nevím jestli je to mlíko najednou špatný,celou dobu to bylo ok.

enka27
9. lis 2010

Ahoj holky, po nějaké době se ozvývám a připojuji k trendu Unicy - čekáme chlapečka. 🙂 Všechny moc a moc zdravím!

lucifirek
9. lis 2010

@enka27 gratuluji. PRostě tam dělají převážně kluky. 😀

luciiiie
9. lis 2010

@enka27 mooc gratuluji!!!!!

betys
9. lis 2010

@enka27 -gratulujeme 😉