Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

raduza2
16. lis 2010

@elllenka ¨velikanánská gratulace hodně zdravíčka ,at rostete jak z vody a jste zdraví

raduza2
16. lis 2010

@luciiiie no luciiii ty máš krásnýho pupíka 😉

luciiiie
16. lis 2010

@raduza2 Radu děkuju...

pampeliska36
16. lis 2010

@elllenka jeeeeeeeeeeeeeeeeee dlouho jsem tu nebyla a takova krasna zpravicka!!! gratuluju maminko! a hlavne zdravicko!!! 😀 😀 😀

ivetule
16. lis 2010

@elllenka moc gratulujeme. To byla teda rychlost. At vám Lucinka dělá jenom radost. 🙂 konečně zase holčička. Budeme se moc těšit na fotečky.

kveta
16. lis 2010

@elllenka Gratuľujem. Mám zimomriavky po tele z Tvojej skvelej správičky... 🙂

elllenka
16. lis 2010

Holky děkuji za přáníčka. Je to úžasné ji mít u sebe i když v porodnici to byl děs- jsem moc ráda, že jsme doma a mám jistotu, že mi ji už nikdo nevezme. Měla jsem ji u sebe v porodnici jen 2noci a to jsem is je ještě vyloženě vydupala :(
Právě jsem dokojila a jdu si zase lehnout.

Mimochodem manžel byl u porodu, ani se ho nikdo neptal- ani mě. Prostě ho tam nahnali, ale u mě stejně nebyl- byl někde v koutě, kolem mě bylo plno lidí ...

lucifirek
17. lis 2010

@elllenka velíkánská gratulace. 😉

jimmy1
17. lis 2010

@elllenka moooc gratulujeme 🙂 konečně holčička 😵

My včera na rehabce dobrý, byli jsme pochválení. Ale budem tam chodit dokud nebude Martínek chodit. I to cestování jsme nakonec zmákli, ještě existujou hodný lidi, který pomůžou 😉

luciiiie
17. lis 2010

@jimmy1 jste šikulky 😉

betys
17. lis 2010

@jimmy1 -to je dobře že Vás chválí
Už tady hodně dlouho nebyla Janča,snad jsou s Martínkem v pořádku.
Matýsek poobědval bramboru s mrkví a brokolicí,docela mu to i chutnalo.Teď sitroškupohraje a pak vyrazíme ven.Je hnusně ale nedá se nic dělat 😒

elllenka
17. lis 2010

Vložila jsem nějaké fotky, až budu mít víc času tak dám další. Ale nějak mi to blblo tak je mám na slovenských stránkách ...

luciiiie
17. lis 2010

@elllenka Lucinka je krásná holka...už se těším na toho našeho prcka.. 😉

elllenka
17. lis 2010

@luciiiie : Děkuji, těš se, je to úžasný mít miminko u sebe - pořád tomu nemůžu uvěřit, že ji mám.
Za chvilku se dočkáš, ale upřímně ti přeji, aby ti vydržel v bříšku do termínu- nepřála bych nikomu zažívat to co jsem musela já, když mi maličkou vzali :( Byla jsem v porodnici 5dní a měla jsem ji u sebe jen 2noci :(

betys
17. lis 2010

@elllenka -Lucinka je moc krásná,ani není poznat že je tak malinká.To že Ti jivzali si tak neber.Já jsem malého po císaři taky měla až druhý den a na noc ho zase vzali.Teď už ji budeš mít pořád u sebe 😉

pampeliska36
17. lis 2010

@elllenka to je ale kraaaaaaaaaaaaaaasna holcicka 😀 😀 😀 MOC GRATULUJU!!!

elllenka
17. lis 2010

@betys : no já ji měla jen na 2noci z 5ti :( a přes den jsem ji také moc neměla. ale co hlavně, že teď už jsme doma a nikdo mi ji nevezme 🙂

luciiiie
17. lis 2010

@elllenka no já bych ráda vydržela MINIMÁLNĚ do toho 38 týdne 🙂 Ale jak píše betys, ani není poznat, že je tak malinká...je to fakt kočenka 🙂

enka27
17. lis 2010

@elllenka Velikáááánská gratulace, Lucinka je překrásná 🙂 ! ! !

ivetule
17. lis 2010

@elllenka Lucinka je krásná. A ani nevypadá že je tak malinká. Neboj ted už ti jí nikdo brát nebude. Budete furt spolu. 🙂

elllenka
17. lis 2010

Nevíte proč a co dělat se škytáním? malou to trápí docela často :(

lukza
17. lis 2010

@elllenka jéééé strašně moc gratuluji tak jsis to nakonec přivolala že už bys chtěla mit mimi u sebe.Lucince přeji do života jen prostě vše nej nej at má dobré zdravíčko jen hodné lidičky kolem sebe.
a teda porod musel být fakt fofr hlavně odpočívej a už se těším na fotečky.

lukza
17. lis 2010

@elllenka už sem koukla na fotčky a je nááádherná a jaké má tvařičky na to že byla drobeček 🙂)
škytání je normální a neuděláš s tím nic prostě to patří k mimišku.a mě se Kuky narodil ve čtvrtek ráno v pátek mě daly malého jen na náštěvy nebo spíš manžovy v sobotu pak taky na náštěvy a pak mě ho už nehcaly u sebe takže sme ho taky moc neměla ze začítku u sebe.

@jimmy1 supr že rehbka dopadla dobře a neboj malý bude za chvíly chodit a budete mít po cvičení.

@luciiiie tak tedka jsi na řadě ty,ale ještě pěkně vydrž a máš krásný domeček takový menší no taky jsi hubenourek🙂)

lucifirek
17. lis 2010

@elllenka náš škytavka trápí taky i ted dost často. V porodce mi dr. říkal,že se s tím nic moc dělat nedá. někdy škytá z hladu,někdy po jídle. Když škytá před jídlem,tak stačí se napít a přejde ho to,jenže když je najedený,tak asi nic. U vás teda napapaná Lucinka. 🙂

lucifirek
17. lis 2010

@elllenka maličká je teda nádherná. 🙂

elllenka
18. lis 2010

Holky víte co je zvláštní, i když se v noci moc nevyspím, jak stávám k malé a přebaluji, kojím ... tak je mi mnohem lépe než v těhotenství. Opravdu mám spoustu energie a síly. Cítím se moc dobře a jsem moooc ráda, že už nejsem těhotná 🙂
Už jen, aby se zahojily všechny bolístky a bude to úplně super 🙂
Malá teď spí tak mám chvilku na snídani. Už jsem dala prát prádlo a mám tu šílenou kupu na žehlení- manžel se snažil a pral, když jsem byla v porodnici, ale asi to žehlení nechám na něj ...

elllenka
18. lis 2010

Celkem mě šokovala moje sestra. Má skoro pětiletého chlapečka. Otěhotněla přirozeně okamžitě a když mě navštívila v porodnici tak se mi svěřila, že nedávno byla na potratu :( Zaplatila za to 3tisíce, že teď ještě dítě nechce ... ale aby používala antikoncepci nebo nějakou ocranu - to se jí nechce už vůbec. Je mi z toho smutno, hlavně když se podívám na moji berušku ...

Nechci být zlá, ale přála bych jí, aby až časem bude chtít druhé dítě tak aby mít nemohla

betys
18. lis 2010

@elllenka -ono se to klidně může stát.Mám známou,není už nejmladší-33 let a ještě nemá dítě.Taky se svěřila že byla na potrtu protože měl apocit že ještě dítě nechce.A teď jim to nejde.
Hlavně Ti přeju ať Ti ta energie vydrží,ono už to může být někdy únavné-třeba když v noci trápí mimčo bříško.Ale to štěstí je k nezaplacení.
Včera jsem hrozně bulela u Dr.House.Jak se tam ztratilo miminko a pak ho našli.Byla to moc hezká holčička 😉

elllenka
18. lis 2010

@betys : S bolením bříška jsme si už užily :( Ale naštěstí jsem přišla na ot proč- kvůli hroznům. Dostala jsem je od tchýně (ví, že mám hrozny hrozně ráda), ale malá se pak skoro nevyspala :( vůbec mě nenapadlo, že by mohly být hrozny nadýmavé :(

Mrzí mě, že někdo jako třeba my, uděláme pro dítě všechno a dáváme hodně peněz do možnosti mít dítě a někdo druhý pak platí za to, aby mu dítě vzali ... moc mě to mrzí. že neví jestli s tím se kterým teď bydlí, bude chtít být za rok, za pět let ... že jsou spolu jen 4měsíce a že chce jít do práce ... No asi to nepochopím, nebo aspoň né teď.

Hormony jsou hrozné, manžel včera odjel na služební cestu, posunul si to na svátek, aby vyjeli večer a mohli pracovat hned ode dneška od rána a mohli se co nejdříve vrátit domů (jinak by dnes vyjížděl ve 4hodiny ráno) no a já to hrozně obrečela, když jsme se loučili, nikdy jsem tak nebrečela. jen jednou, když odjížděl na celý měsíc, ale teď bude pryč jen dneska a v pátek. Chudáčkovi jsem to ztížila, jednak s emu vůbec nechtělo od naší holčičky a pak když viděl ty moje slzy ... ach jo, nedokáži být teď silnou a být mu oporou :(

jimmy1
18. lis 2010

@elllenka v šestinedělí hormony vládnou 🙂 takže já jsem ho skoro celý probulela 😎 někdy smutkem, jindy jsem zase brečela z radosti a většinou prostě jen tak, slzy a slzy a slzy 😀
a hrozny jsou nadýmavý moooooc. Ještě si dávej pozor i na jablka, i loupaná umí nadýmat... nejlepší je nastrouhat je najemno a nechat trochu "ohnědnout" pak už je to OK 🙂

Jo a Lucinka je krásná 😵 😵 😵 na těch fotkách vůbec není vidět, že by byla malinká 😉