Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lucifirek
17. srp 2010

@lukza mě to dr.s laktační poradkyní vysvětlila,že si mě roztahává.PRoto má zase hlad každé dvě hodiny,dneska v noci taky. Asi už mu to nestačí.

@elllenka u nás se na cukrovku objednává. Malého doma nevážím. Zvážila ho jen dr. ALe je to vidět na oblečení a na vzhledu,že se mu daří dobře. 🙂

@kveta to prcek hezky roste.

betys
17. srp 2010

@lukza -záchod byl na chodbě kde jsem čekala,hned vedle mě.Mě to vyplachovní pusy laborantka dovolila.
@elllenka -mě na tu cukrovku objednala sestra z gyndy.Byla jsem v laboratoři na stejné klinice-v Židlochovicích

@kveta -tak to už je pěkný chlapík-nebo že by slečna 😀 .Stát se může všechno 😉

lucifirek
17. srp 2010

Lukzy a ono když se ta stolička objeví jednou za čas a netrvá to dlouho,tak se nic neděje,prostě miminko potřebuje víc,tak se častěji přisává a ono se to upravi. Nám už se zelená stolička objevila několikrát,vždycky to během jednoho dvou dnů zmyzelo. Ale včera mě překvapilo to,že byla taková tmavo zeleno hnědá,tak jsem měla strach.

jimmy1
17. srp 2010

Dobré ráno všem 🙂
dneska nám přijede táta a má dovolenou, tak tady bude 11 dní 😵 😵 😵

@elllenka objednává se na to, a musíš přijít na lačno 😝 objednávají to hned na ráno, takže naposledy jíš večer a napít se ráno můžeš jen čisté vody 😝 nic příjemnýho, ale co bysme pro ty naše zlatíčka neudělaly 😵 😵 😵

@lucifirek tak to vypadá na 6-tinedělní růstový spurt, že? 🙂 je to už kus chlapa 🙂

@kveta fíha, ty už to máš za pár 🙂 a Martínek ti hezky roste 🙂

@natalka28 koukni na tyhle stránky a určo tam najdeš, že to s tím klidovým režimem není tak horký 😉 CS 3 je v poho 😉
http://www.prozeny.cz/poradny/deti-a-rodina/18-...

lukza
17. srp 2010

Ahojky holky
@natalka28 já právě vubec nevím coi je ta ta klenba 😲 ale opravdu CS 3 je uplně v pohodě a je dobře že je protože jde vidět že tělo ví co dělat a připravuje se pomalu na to že mimčo pujde ven
Lucifirku my párkrát taky mívaly zelenou stoličku ale jak píšeš hned s eto spravilo.

Betys aha tak to jsi měla supr my měly záchod až dál a co maminka jak se cítí a co očenko malé už se to spravuje aby mohly spolu vegetit?

lukza
17. srp 2010

@kveta to je krásná váha už to máš za pár🙂)) já rodila za týden od tebe a malý měl 2800g takže asi jak to tvoje mimi 😀

Zlutas tak co už máš miminko u sebe myslím na tebe

lukza
17. srp 2010

@jimmy1 to máš supr že budeš mít tatku doma uplně ti závidím to u nás nehrozí mají moc práce takže dovča nehrozí ☹

elllenka
17. srp 2010

Holky děkuji všem za odpovědi. Aspoň na to objednání vyzkouším nový telefon snad ho do té doby budu mít, pořizuji si něco jako pevnou linku s telefonováním přes internet. Tak jsem zvědavá jak to bude fungovat.

Květa: už se ti to krásně blíží, těším se, až budu tak daleko jako ty 🙂

Jinak můj mě překvapil s tím, že zrekonstruujeme ložnici, ještě než se miminko narodí, ale má na to čaj jen do konce září, pak mu začne škola a to už neudělá vůbec nic :( Mám to navrhnout, mám z toho docela hrůzu co se týká barev, no snad to dobře dopadne.

luciiiie
17. srp 2010

@lukza díky za odpověď...nějak mě to pak napadlo, že on si to tam asi uklízí, tak mi sune orgány nahoru..ono to vždycky třeba za půl hoďky přejde, ale je to nepříjemný.
@kveta super! gratuluji!

@jimmy1 užij si manžu 😉

Vy jste mě úplně dostali teď s tím CS teda. Ona mi řekla, že je to normální a že to teď tak bude až do porodu, ale mě to teda moc normální nepřipadne, když vy jste měli 2 někdy až za dýl. Každopádně budu chtít vysvětlení. Jak už jsem psala Natálce, jsem ráda, že se tu řeší takový věci, protože člověk sám ví prdlačky.

natalka28
autor
17. srp 2010

@elllenka pokud půjdeš na cukr na Obilňák ( záleží kam ti dr.doporučí nebo pošle ), tak tam se určitě neobjednává, prostě příjdeš mezi 7 a půl 8 a až budeš na řadě, tak tě vezmou. Znám spoustu holek, kterým je kolem 30-ti a spousta z nich na ckru nebyla, tak asi záleží na dr.

@lukza @jimmy1 taky si myslím, že to není tak šílený. Asi pokud se neotvírám ( o tom nic neříkala ), tak by to mělo být snad v poho!

@kveta super, těším až budem na takové váze taky🙂

betys
17. srp 2010

@lukza -mamka je už zase o trošku lepší.Barborka pořád nemá očička dobrý.Včera byla na proplachování kanálků a zítra jede zase.Strašně u toho plakala,slyšela jsem ji až na chodbu. ☹
Dneska přijede na návštěvu praštěná sestřenice,to bude něco 😠 .Snad doveze Matýskovi nějaký pěkný dárek.Nejlépe penízky na Sunárek 😀

luciiiie
17. srp 2010

@betys praštěná sestřenice 😀 😀 😀 😀 😀

elllenka
17. srp 2010

@betys : barborky je mi líto, myslela jsem si, že se jí to zpraví dřív :(
Nebo by ti mohla dovézt sunárek rovnou 😉 Já už si u tchýně objednala zavinovačku, těší se, že mimču něco koupí.

betys
17. srp 2010

@elllenka -Barborka má očička lepší ale ne úplně dobrý.Potkali jsme na očním paní a ta tam byla s dcerkou 3x.Tak uvidíme.Sunárek si raději koupím sama v DM a nasbírám si za něj bodíky 😀 .
Matýsek chhrupe v kočárku tak půjdu asi žehlit 😒

elllenka
17. srp 2010

@betys : využíváš slevu pro maminky a miminka? Přemýšlím o tom, ale DM mám docela z ruky, dostanu se tam tak 2x za rok :(

luciiiie
17. srp 2010

@elllenka Ellli můžu se zeptat? kdy čekáš výsledky z té plodovky?

elllenka
17. srp 2010

@luciiiie : tento pátek

jimmy1
17. srp 2010

@elllenka my jsme ty celkový výsledky plodovky měli mít za 14 dní od odběru, ale když jsem se koukla 10. den od odběru na net, tak už tam byly 😉

elllenka
17. srp 2010

@jimmy1 : Mohla bych to zkusit, ale ... nevím, jsem nějak podezdřele v klidu 😀

elllenka
17. srp 2010

@jimmy1 : Ještě tam nic není

jimmy1
17. srp 2010

@elllenka tak třeba zítra 😉 já jsem tam tehdy koukla náhodou... šla jsem na kontrolu na gyndu, tak jsem tam jukla a ono už to tam 3 dny viselo 😎
držím pěstičky, abys tam našla takovou dobrou zprávu jako my 😉

elllenka
17. srp 2010

@jimmy1 : Oni stejně řekli, že tam je to jen informativní a že oficiální výsledek pošlou mé doktorce. Snad by se to nemělo lišit.

jimmy1
17. srp 2010

@elllenka lišit se to bude jen tím, že na tom pro gyndr. bude razítko a podpis 😉

elllenka
17. srp 2010

@jimmy1 : Aha, myslela jsem, že doktorka dostane něco víc. Ale stejně to bude v pořádku 🙂

betys
17. srp 2010

@elllenka -mám kuponky pro mimča a maminky a za body dostávám další slevové knížky.Jezdím do Brna do DM tak 1x za měsíc.nebo dám někomu kartu ať mi tam nakoupí.
Tak návštěva donesla dáreček i korunky tak je to dobrý.Hned jsem zaúkolovala švagrovou ať mi skočí do DM pro 2 Sunary.
Barborka byla dneska v poradně a už váží 4,3 kg.Taky už je zní slečnna,ale vedle toho našeho obra je pořád droběk 😀

elllenka
17. srp 2010

@betys : tak já to zkusím a objednám si to také 🙂 Zkusím se zaregistrovat přes internet už jsem se dívala na přihlašovací formulář. Výhodou je, že je DM ve Vaňkovce, takže když přijedu autobusem na Zvonařku tak to mám po cestě. Už mi dochází krém proti strijím tak by se mi hodila nějaká slevička- pokud tedy prodávají takové krémy.
Prý mají dobré olejíčky pro děti.

elllenka
17. srp 2010

@betys : Chápu to dobře, že nakoupíš nějakou věc na kuponek ze slevy pro miminko a ještě sbíráš body do jiné kartičky? Takže pokud bych chtěla využívat všech výhod tak se musím zaregistrovat jak pro miminka- nastávající matky a i do active beauty karty? Mám v tom trochu chaoz, asi by bylo jednodušší tam zajet a zeptat se pokladní pokud by zamnou nestála řada lidí ...

betys
17. srp 2010

@elllenka -jo chápeš to dobře.Za registraci jako těhulka a pak přihlášení mimča dstáváš pravidleně kupony.A můžeš se zaregistrovat do DM active beauty a dostaneš čipovou kartu kam se Ti za každý nákup načítají body a za body pak vybíráš odměny-slevové knížky a ještě jiné věci.

lucifirek
17. srp 2010

@jimmy1 asi ano,i ta laktační poradkyně to říkala.
@lukza my už začínáme mít taky nažloutlou stoličku. Snad se bude tvořit zase víc mlíčka a bude spokojený,když mu ted nestačí.
No ale povím vám,dneska proplakal celý den,to se nám ještě nezstalo,jsme zakřikli,jak máme hodné miminko. Pořád se kroutil plakal,nemohl spinkat. Ségra mi donesla nosítko,tak ho aspon budu moct mít u sebe v nosítku,když bude plakat. Jsem totálně K.O. takže půjdu spát. Jestli už teda ten náš kulíšek usne. Je mi ho chuderky líto.Dneska se vůbec nevyspinkal,rád by,ale pořád ho něco budilo a trápilo. ☹ A pořád byl u prsa,klidně i dřív jak po dvou hodinách a pil třeba třičtvrtě hodiny. Asi se tím i uklidnuje,když ho bolí to bříško. A ani nechce dudlík

@elllenka tak to budete mít hezky čisto a novo pro miminečko. 🙂
@luciiiie já teda nevím,jak je to s tím CS,ale někdo mi říkal,že je to u každého jiné. Někdo má třeba před porodem ještě dvojku a na 10tku se dostane třeba během dne.Záleží,jak se každému ty cesty připravují.

lucifirek
17. srp 2010

Jinak dneska jsem byla na kontrole po šestineděli. Měla jsem s sebou i malého. Sestřička nechtěla věřit,že mu je teprve šest týdnů,když ho viděla a slyšela,kolik váží a kolik měl porodní váhu. Za těch šest týdnů přibral skoro 2kg.
No nic malý konečně usnul,tak jdu taky zalehnout,dokud spinká. 🙂Dobrou