Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lucifirek
21. říj 2010

@elllenka Já jsem dávala na prdíky toho Pupíka a měla jsem ještě olej od Salusu na bříško a natírala jsem vždycky po koupání a po směru hodinových ručiček.

luciiiie
21. říj 2010

@elllenka jéé ty jsi hodná, že jsi mi to tak pěkně popsala i s cenama 🙂 díky!
polštářek s peckama mi koupila mamka, taky z toho DM 🙂

elllenka
21. říj 2010

@luciiiie : Polštářek ještě nemám :( ani na prdíky nic nemám, to bych měla dohnat :( jenže do DM se nedostanu kvůli tomu čípku :( zkusím tam někoho poslat.

luciiiie
21. říj 2010

na prďáky mám jen ten polštář, koupím i to co psaly holky, až se dostanu do normální lékárny. Tady je taková provizorní, kde má jen ten základ a co nemá to ti objedná 😅 I když občas překvapí 😝

luciiiie
21. říj 2010

kdyby ses tam nedostala, tak určitě nějaký nahřívací polštářky najdeš i na netu 😉

elllenka
21. říj 2010

@luciiiie : Hlavní je, že je ochotná a objedná 🙂 v mé díře není žádná :( Ale jak chodím k doktorce do poradny tak hned vedle je lékárna tak nakupuji tam 🙂

luciiiie
21. říj 2010

@elllenka no ona je spíš jak se vyspí. Minule jsem si tam byla s receptem na ten utrogestan, už ho neměla a že ho teda objedná, jenže mě by to nevyšlo než by to přišlo, tak jsem jí řekla, ať mi ten recept vrátí, že si pro něj zajedem do větší lékárny, že nemůžu vynechat a měla jsi vidět ten rypák jakej nahodila. Mrskla po mě receptem a při odchodu mi ani neodpověděla 😀

betys
21. říj 2010

@elllenka -pupíkem mažeme večer po koupání a když to vypadalo na bolení tak taky.Ale už asi začnu vynechávat,Matýsek už se hodně hýbe a nemá s prděním problémy 😀

luciiiie
21. říj 2010

holky a PUPÍK se taky koupí v lékárně?

kveta
21. říj 2010

@luciiiie Áno, v lekárni.

Tak hlásim, že maličký je takmer plne kojené miminko. Za posledný týždeň dostal len dva krát umelé mliečko... ale veľa toho nenaspí, takže je to dosť únavné... Včera za 24 hodín spal približne 6 hodín... Inak mu chutí a je zlatý, len keby ho netrápilo bruško /klasika.. prdíky/ a vtedy je chudák podráždený...

betys
21. říj 2010

@kveta -už jsem si říkala že dlouho nepíšeš.Prdíky jsou nepříjemné.Ale gratuluji k mlíčku,to nám se bohužel nedařilo ☹ .Nic Vám na prdíky nepomáhá?Kapky,mazání,polštářek....Mě Dr.ukázal jak prstem mačkat bříško aby se mimčo líp vyprdělo a myslím že to pomáhalo.
Teď náš lump zrovna mručí v křesílku.Na spaní je ještě brzo.Jinak Matýsek toho naspí docela dost.Jen se posledních asi 5 dní po půlnoci vrtí a kňučí.Možná zuby.

lucifirek
21. říj 2010

@kveta tak to mám radost,že se vám daří kojit. Nám na bříško nejvíce pomáhalo nahřívání polštářkem a masírovala jsem bříško přez dupačky,to taky trošku zahřeje. A malý hned prděl. 🙂 A pití kmínového čaje.¨,ten piju pořád,je dobrý i na tvorbu mlíčka. 🙂

lukza
21. říj 2010

@kveta supor že kojíte paráda a k prdíkum nám pomáhalo nahřívaní masáž nazaní a nejvíc to když sem si ho dala na nohy nožičkama s k sobě a cvičila mu sněma prostě jak když by jel na kole a pak vždy přitáhla k bříšku a to střílel jak diví

mrkvicka28
22. říj 2010

Ahoj holky jdu si k vám na malou chvíli postěžovat. Včera jsme se s manžou pěkně pohádali, od té doby co máme kluky doma je pořád nervozní a podrážděný, do noci sedí u počítače a když po něm něco chci tak se tváři jak ho to hrozně otravuje. Před týdnem mi dokonce řekl že už ho ten kolotoč nebaví. Já vím že je to pořád dokolečka krmení přebalování oblíkání ,ale to přece věděl. A navíc po něm toho moc nechcu a kdy taky když je do 16-17 hod. v práci.Nevím jak si to představoval. Kluci jsou přitom hhodní samozdřejmě že občas pěkně řvou obzvláště když řvou všichni najednou ale za pár měsíců vyrostou a už se s němi člověk trochu domluví.
já fakt nevím co s tím takovou reakci jem vůbec nečekala. No nic půjdu ty naše zlatíčka vykoupat páč večer jsme to poněkud nezvládli a já si to alespon udělám v klidu 🙂

lucifirek
22. říj 2010

@mrkvicka28 to mě moc mrzí,že to je u vás takové vypaté.Těžko říct, co se těm chlapům honí hlavou. 🙂 Nevím,jestli to pro ně není zajímavý. Než s těmi dětmi začne být legrace. Můj manža většinou nestíhá ani koupání. Je pořád někde pryč. Max.v neděli strávíme společně. Stejně jsi dobrá,že ty vaše čtyři děti,z toho tři miminka zvládáš sama. To tě fakt obdivuju,ale manžel by ti měl být oporou. S tím,že budete mít tři miminka jste souhlasili oba a muselo mu být jasné,že to nebude jednoduché. Myslím na tebe a drž se.Snad se to brzy spraví a manža se trochu zapojí.

lenulinka21
22. říj 2010

@mrkvicka28 ahoj 🙂 no chlapi už jsou hold takový 😒 oni moc nemají
představu jaké TO bude po narození dětí-ve vašem případě trojčátek 🙂 berou to
někteří tak. že chodí do práce, živý rodinu apod a zbytek je na ženě... no snad se TO spraví
až kluci povyrostou, ted s nima ještě není žádná legrace ale myslím, že manžel tomu
příjde na KLOUB jakmile se kluci začnou více hýbat, lézt apod. tak si s nima bude hrát 🙂
Ten kolotoč musííí být těžký ale tohle zvládneš jakmile se ti kluci sladí-máááš vyhráno 🙂 😉
Já mám jen dvojčátka ale za to prvorodička 😀 a jak se mi kluci sladili tak to bylo báááájo 🙂
Pevné nervy a hodně sil 🙂 🙂

elllenka
22. říj 2010

@mrkvicka28 : To je škoda, třeba se časem více vžije a zapojí se více. Možná má nějaké trable v práci a byl unavený ... ale je fakt, že to mohl říct i jinak.
přitom manžel by nám měl být oporou, na koho jiného se spolehnout, že?

betys
22. říj 2010

@mrkvicka28 -u nás je to podobné.Manža si vydrží s Matýskem hrát,ale nesmím po něm nic vyžadovat.V noci vůbec nevstává.Ale už nic neříkám,nechci se doprošovat.Večer chodí z práce utahaný a naštvanýmají tam nějaké změny a jsou z toho všichni nervozní.Často to obrečím.Zrovna včera se urazil když jsem ho sprdla ať Matýska tolik nechová.Pro něj je to zábava ale malý si na to rychle zvykne a když jsem pak sama doma tak bych se z toho zbláznila.Drž se,mažela to určitě přejde-třeba má zrovna svoje dny 😉 .

lucifirek
22. říj 2010

@betys @mrkvicka28 koukám,že je to všude stejné. Manža taky pořád v práci,domů chodí večer. S malým si hraje rád.Ale málo kdy to stihne. YTed ještě to stěhování. ALe nedělám si naděje,že až budeme přestěhovaní,že by měl více času,ono se zas něco najde. ☹ Radši si ani nestěžuju,občas teda nějakou poznámku uštědřím,ale jinak na to prdím,nemá to smysl. Ale tuhle jsme si tak stěžovali se ségrou,že ty chlapi nic nenapadne,třeba vzít si děti samotní někam ven,aby měla žena víc času doma třeba něco uklidit. A on mi na to řekl,že nemůžeme čekat,že nás to napadne,že pokud něco chceme,tak to máme říct narovinu. Takže od chlapů radši nic neočekávejte,že je něco samotné napadne. 😉

mrkvicka28
22. říj 2010

holky děkuji za podporu manža hlavně srovnává kluky s honzíkem. toho jsme večer položili do postýlky a v osm hodin už spinkal, ale u kluků to tak není když se v osm napapají tak třeba do desíti trva než všichni usnou a on už byl zvyklý na svůj klid. Nejvíc mě štve když má některého z kluků v náruči a musí sedět u počítače a hrát při tom slovní fotbal. a když pak přijde nějaká návštěva tak se při krmení tváří jak je to sůpr a jak se k tomu hlásí, vždycky přemýšlím na co si jako hraje.

mrkvicka28
22. říj 2010

@lucifirek to je pravda nenapadne je nic,ale horší je že i když jim řekneš aby něco udělali tak jim to musíš říc aspon třikrát než tě vůbec zaregistrují.

bobbule09
22. říj 2010

Holky, promiňte, že vám sem lezu, ale buďte rády aspoň za to, co doma máte a že vám ti vaši chlapi aspoň občas pomůžou. Můj manžel nikdy syna ani nepochoval, nebavilo ho to a nijak extra o dítě ani nestál. No ale stalo se, tak když jsem po něm něco chtěla, jeho odpověď zněla: Chtělas dítě? Tak se starej a neotravuj. No a doma ho to nebavilo čím dál víc, tak si našel milenku a domů už chodil jen občas. Naštěstí jsem se s ním zavčasu rozvedla a teď mám zlatýho chlapa, který by mě strašně rád s miminkem pomáhal. Jenom nějaké mít 😢
Tak jsem tu napsala svůj názor a zase už jdu. Mějte se 🙂

betys
22. říj 2010

@mrkvicka28 -jo jo ten počítač a hry nám byl čert dlužnej-ale bez něho by jsme si tady zase nepokecali.Matýsek teprve usnul.Vůbec nemohl zabrat.Ségra říkala že i Barborka nemohla usnout.Nemůže na ně působit úplněk?Tak jdu rychle něco udělat než se zase vzbudí.
Na dvoře probíhá zabíjačka,naštěstí mě u toho nepotřebují.Aspoň že je tak krásně a svítí sluníčko 😎

elllenka
22. říj 2010

No jo, už jsme si za ty roky chlapi asi rozmazlili :( Můj je v práci od rána do večera a když večer příjde tak si sedna k PC a jediné co ho zajímá je co bude k jídlu. Občas mi s něčím pomůže, ale jinak si lehne na gauč k televizi a kolikrát usne dřív než zkončí zprávy :( trochu doufám, že až bude mimčo tak bude domů jezdívat z práce dřív, ale moc tomu nevěřím.

lucifirek
22. říj 2010

@betys určitě na ně má uplněk vliv. 🙂

betys
22. říj 2010

@lucifirek -teď tady byla známá a říkala že její dcera je taky už druhý den pěkně protivná.Už nevím jak toho našeho lumpa zabavit,nejradějiby se jen choval ☹

lucifirek
22. říj 2010

@betys betys fakt jsme to řešili s holčinama ještě z jiné diskuze při minulém uplnku 😀 Má to vliv jak na nás,tak na dětičky. A zajímavé je,že když třeba píše některá z nás,co mají děti za problém,tak je nás většinou víc. 😀 malý je teda zlatý.Ale v noci jsme taky spali tak podivně.
Jo a u nás počítač ted oblíhám jenom já. 😀 Protože manža ho má v práci a vrací se většinou pozdě večer nebo v noci. A jsem ráda,že ho mám,protože bych nebyla tady s vámi a nikým v kontaktu. Však už jsem přemýšlela,že musím manžovi dát ukol,at v novém bytě co nejdříve zapojí internet.
Jo a manža taky většinou vezme malého na gauč a kouká s ním na televizi. Ale malého už to tak nebaví,jako dřív,vyžaduje pozornost. No i když teda musím říct, že někdy čučí po televizi a hlavu by si vykroutil když ho odnáším.
Ale nechci si na manžu stěžovat. PRáce a ještě ten byt.
@mrkvicka28 jo to máš pravdu. Já už se teda většinou neobtěžuju se něčeho dožadovat.Protože většinou není ani kdy. Jednou za den si telefonujeme. A večer už většinou spíme. I když je mi jasné,že to asi není dobře. A když chlap ví,že všechno zvládáš,tak se rozhodně nepřetrhne a nenamáhá se.

lukza
22. říj 2010

@betys to je uplněk dokonce říkaly že tedka je uplněk že děti a miminka budou rozmrzelé protivné a dospělí náladový a unavení říkaly to v TV že tento uplně je jakýsi jiný.
ale musím říct že u nás každý uplněk má vliv a to na spaní Kuky má slabí spánek furt cestuje je v noci plačtivý a chce furt hladit.

lukza
22. říj 2010

@mrkvicka28 je mě to moc líto jak píše Lucifirek těžko říct co ti chlapy mají v hlavě třeba se to vše srovná musí si jen zvyknout na ten kolotoč asi si to představoval lehčí ale jak píšeš za chvíly povyrostou a bude to jiné nevím co ti jinak poradit posílám moooc sil.

mrkvicka28
23. říj 2010

Tak manža se včera vrátil z práce a donesl mi kytici růží a moc se omlouval. Tak uvidíme jak dlouiho mu to vydrží prostě to budem muset vydržet, ještě že jsou kluci tak zlatí