Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lukza
30. kvě 2010

Kači moooc děkujeme na Info a ono se to kojení fakt spraví chce to jen čas a je supr že se mají jinak dobře a ve čtvrtek teda pujdou domu jo to si jí tam nechají dlouho néé nebo se my to zdá?

lukza
30. kvě 2010

Zlutas moooc tě zdravím.

Luciiie jak se máš daří se dobře ve středu jedeš do Unici že?

Lucátko a co ty a páreček miminek?

Lucifirku a co ty už ti je uplně dobře nebo tě to ještě potrápí to že ti není dobře?

luccatko
31. kvě 2010

dobré ráno 🙂 dnes od pěti hore,nějak nemůžu spát....Lukza zatím vše v pohodě 😀 včera jsem byla u sestřenky probrat nějaké oblečení po její holčičce a jela jsem domů se třema velkýma igelitkama 🙂 taky jsme podědily fusak na zimu,druhý mám taky ještě po mě a po ségře 🙂 moje babička pomalu pro broučky plete svetříky,čepičky atd...umí lpést nádherně 😀 ve středu mě čeká zubař ☹ z toho jsem nadšená,já ty zubaře tak nemusíííím 😠

lucifirek
31. kvě 2010

Zlutas,tak on byl na veletrhu skoro stejně drahý,akorát jsme dostali slevu na autosedačku,tak byla o 700 levnější. NO nevím.Oni dodávají kočárky do jednoho obchodu u nás a nebo prostě po telefonu,jinak se bohužel reklamačka vyřídit nedá. Ale mayslím,že když zaváží ten obchod tady,tak by to nějak šlo.

lucifirek
31. kvě 2010

U nás celou noc a leje a vypadá to,že to jen tak nepřestane

lucifirek
31. kvě 2010

Lukzy musím zaklepat,ale je to lepší. Akorát cokoli trošku sním,tak jsem šíleně nacpaná a připadá mi,že mi bříško snad praskne. Přitom mě pořád honí mlsná.ALe to už lepší nebude.

luciiiie
31. kvě 2010

Lukzy jj, ve středu... dneska se musím už konečně objednat do toho prenatalu.
Luci tady taky leje, chystám se jet na pracák a když vidím, jak tam je, tak se mi nechce vůbec nikam 😠

mrkvicka28
31. kvě 2010

Luciferku tak tady taky opět leje jak z konve. za chvíli pojedu s malým k dr na kontrou byli jsme o víkendu na pohotovosti bolely ho ouška,ale naštěstí to na píchání nebylo.
Zítra jdem na další UTZ doufám, že si mě tam ještě nenechají,ale věci si sebou raději vezmu aby manža nemusel jezdit tam a zpátky.

zlutas
31. kvě 2010

Lucifírku díky za odpověď. Vím, že je na veletrhu měli levnější.Asi ho koupím u nás.

Lukza taky tě zdravím .

lucifirek
31. kvě 2010

Mrkvička tak ještě,že mu ty ouška nepíchali,chudera. Já také doufám,že si tě tam zítra nenechají,myslíš,že je důvod? Bolí tě pořád bříško? Snad bude všechno v pořádku. 🙂
Zlutas,no podle mě tam měli levnější ty starší modely,protože ten náš byl za stejné peníze jako na internetu.

jimmy1
31. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
Lukzi, v Ivančicích je myslím normálka, že po císaři pouští až za týden, známá to měla zrovna tak.
Mrkvička, chudina malej, ouška jsou svinstvo, taky jsem si s nima za mala protrpěla svoje... Za Honzíka se ještě nedával Prevenar, že? Držím pěstičky, aby si tě tam zítra ještě nenechali, doma je doma 🙂 ale všechno je pro dobro mimísek....
Luccatko, teda ty jsi ranní ptáče 😀

Já jdu dneska na 11 k zubaři 😨 se fakt mooooc těším, bojim, bojim...
Myslela jsem, že mě půjdou kluci aspoň doprovodit a psychicky podpořit, ale to počasí stojí za starou bačkoru 😠

Jo a včera jsme dali Martínkovi ochutnat na radu Mrkvičky nejdřív banán 😀 to bylo žůžo 😀 takový překvapení v obličejíčku, co to jako je??? Ale pusinu pak otvíral a mlaskal, tak asi dobrý 🙂 dostal trošku, asi jako 2 třešinky 😵
Zkusím přidat fotečku z prvního papání 🙂

lucifirek
31. kvě 2010

Jimmy tak zubaře nezávidím.Myslíš,že ti něco budou dělat? Já ted strach většinou nemám,protože zuby mám zdravé a nikdy mi nic nedělají. Až čase mě bude čekat můstek na dva zuby,které mám pořád dětské a druhé mi nevyrostou.
Jíé to muselo Martínkovi chutnat,banánek je sladký. A já myslela,že se začíná zeleninkou. Tak fotečku přidej,to jsem zvědavá. 🙂

lucifirek
31. kvě 2010

Jimmy teprve jsem koukala na fotečky z vítání občánků,moc hezké. Martínek je krásnoučkej. 😉 Ale jak to strašně letí.

jimmy1
31. kvě 2010

Tak se mi povedlo tam ty fotky dát 🙂

Luci, děkujeme za pochvalu, strááááášně to letí, už to vůbec není to malinkatý miminko, ale pořádnej chlapák 😵
S tím papáním si myslím, že vcelku je to jedno čím se začne, jestli ovocem nebo zeleninou, však MM má taky sladkou chuť 😉 Hlavně začít po troškách a nenásilně ochutnávat, získávat nové poznatky 🙂 A mrkev je vlastně taky sladká... Toť můj názor 😉

No a k tomu zubaři... Když jsem byla v prosinci, tak to jsem tolik strach neměla, ale dneska to na mě nějako padá 🤐 Mám obavy, že nějaký kázek se možná po tom těhulení a teď "kojení" asi najde ☹ BOJÍÍÍÍÍÍÍÍM 😀 co se týká zubaře jsem šíííííííílenej strašpytel 😀

bobbule09
31. kvě 2010

Jé, tak nakukuju a koukám, že betys už má Matýska taky u sebe, takže oooobrovská gratulace 😵
jimmy, ten Martínek je krásnej, takový sluníčko 🙂 🙂
Mě v noci praskla cysta, takže stále bez miminka a bez naděje, že ještě nějaké někdy bude. To bysme museli vyhrát ve sportce a to nehrozí 😢
Tak se tu babulenky opatrujte, za chvilku bude rodit Lucifírek, jak to letí 😨
Pa a všem jen to nej nej nej 😵 😵

lukza
31. kvě 2010

Ahojky holky

Mrkvičko ouška dokáži pozlobit přeji aby bylo brzo dobře a držím pěstičky aby si se dneska vrátila domu.

JImmy já byla v porodnici 5dní i s dnem udělání cisaře proto sem se divila.
zubaře ti nezávidím mě tedka už týden roste 8 a je to pěkný opruz
Jé vy už valíte banánek já se na něho taky chystám a dala jsi ho trošku a pak se dopil mlíčkem že jo?taky sem zvědavá jak se bude na banán tvářit 🙂)) a dáváš ho tedka furt každý den aby si zvykl a pak přejdeš na něco jiného?

lukza
31. kvě 2010

Jimmy krásné fotečky a opravdu mu hodně chutnalo 🙂))

vladis
31. kvě 2010

ahoj holky dlouho jsem tu nebyla gratuluju betys k Matýskovi
holky nezacínáte s těma príkrmama moc brzy pokud dětem stačí mlíčko od vás tak bych počkala a ještě se má začínat zeleninou aby si dítě zvyklo po sladkym by vam nemusely chtít tu zeleninku ale to záleží jen na vás píšu jen jak jsem to dělala já jinak máte krásný prcky rostou jak z vody co?
my jsme marod takže u nas nic moc porad tady chrci vysavač

mrkvicka28
31. kvě 2010

luci nic mě nebolí ,ale délku čípku ničím neovlivním

jeany
31. kvě 2010

ahoj holky 😀
Ahoj Lucifirku, zdravím tě tady po dovolené. 😀
Jimmy, já jsem byla u zubaře minulý týden ve čtvrteka a měla jsem 2 kazy a ještě mě poslala na rentgen na nemocnici. Tam jsme byla dnes s ve čtvrtek jdu zase k zubařce a uvidím co na tom rentgenu najde. Ale zuby už mně nebolí. Mně zase zbař tak nevadí. Já jsme po dcerce mívala problémy se zuby a zkusila jsem si a tak už to nějak neřeším. Člověk si zvykne na všechno.
Lukzo, koupáníčko je už lepší. Když ho vysvlíkám dás e to, ale pak jak ho mydlím na osušce na stole, tak u toho řve jak tygr, ale jakmile ho položím do vaničky, přestane plakat. Ve vodě se mu moc líbí. Jinak s tím mlékem, včera sjem odstříkávala a dokonce jsem měla jen 10 ml. Je to čím dál méně. Ráno jsem ho kojila, byl přisátý skoro hodinku a pak ještě vypil 60 ml příkrmu. Tak si myslím, že mu toho moc u kojení asi neteklo. ☹ Ale s tím nic neudělám. Snažíms e pít hodně tekutin, piju čaj na podporu mléka a nebvím co víc udělat. Jsme z toho nešťastná. Kojení se mi moc líbí, je to takový bližší kontakt s miminkem než u flašky, ale co zmůžu.
Zdravím všechny ostatní.........

betys
31. kvě 2010

lukza:Prý to po císaři tak byvá.Možná jak kde nevím.Už to vydržíme.Pavel tam ted jel a odpo.tam pojedem my tak jí to aspon rychleji uteče.

jeany
31. kvě 2010

Jo a mateřská mi přišla dnes. Zdá se mi to nějak málo. Nevíš Jimmy prosím tě jak se to počítá? Myslela jsem si, že ta částka bude jako nemocenská a není. Nemocenská je přece 60 % a myslela jsem si, že tak je i mateřská. Nevím přesně, musím to někde vyhledat i na netu.
No a ta tabulka kolik se tu v nejbližší době narodí miminek, je super. Přeji všem těhulkám ať je vám dobře a užíváte si těhulkování . 😉

jimmy1
31. kvě 2010

Jeany, mám tušáka, že mateřská je 60% ale jen z 90% denního vyměřovacího základu, takže míň jak neschopenka, ale oni nám to doplatí pak zpětně 😉
S tím mlíčkem je to boj... mně se taky kojo líbí, ale prostě nám to nejde, tak to nehrotím a odsávám co to dá... Ještě bys mohla zkusit meltu, já jí piju přes litr denně 😉

jimmy1
31. kvě 2010

Jo a nedá mi to a musím se s váma podělit o dnešní "historku" 😀
Od rána do mě můj drahý manžílek rýpal, jako že jdu k tomu zubaři a že mi určo něco najdou a že to vrtání bude bolet a furt kolem mě chodil a dělal "bzzzzzzzzzz, bzzzzzzzzzzzz" jako vrtačka...
No a já teda šla a opravdu mám 3 kazy, 2 mi spravila hned a na jeden jdu až v červenci. A když už odcházím z recepce, tak mi paní povídá: "A kde je manžel?? Je objednaný na 11:30" 😀 😀 😀 úúúplně jsme to zapinkali, tak jsem mu volala a on že si dělám legraci... no nakonec dorazil, pěkně ho potrápili a navíc půjde ještě 3x 😀 😀 😀
To má za to 😝

mrkvicka28
31. kvě 2010

jimmy dobře mu tak , my máme jít k zudaři 14 června tak uvdíme taky to nesnáším.

luciiiie
31. kvě 2010

Jimmy 😀 😀 😀 😀 tak to je dobrý 😝

lucifirek
31. kvě 2010

Jimmmy super,patří mu to vid,když někdo štourá. Ono se mu to většinou vždycky vrátí. 🙂
Tak já uklidila byt,ještě musím vytřít dlažbu v kuchyni a koupelně.Ale to je na deset minut. Dala jsem píct bábovku,podle nějaké nového receptu z netu,tak jsem zvědavá,těsto mi už leze z formy,tak snad nepřeteče. 😀
Ahoj Luciiie ,jak je?

jimmy1
31. kvě 2010

Jeany, právě jsme se vrátili z pošty 😉 Balíček máš na cestě a měl by dorazit prý zítra nebo pozítří, povídala paní pošťačka 🙂

jeany
31. kvě 2010

Jimmy, už jsem to taky našla, že je to sice 60 %, ale z 90% denního základu. Tak jak to píšeš. Tak to vlastně doplatí až pak, někdy prý v říjnu. Ta historka je dobrá. 😀
Luci, jakou bábovku děláš? Pak taky napiš, jestli byla dobrá. 😀 Já jsem dlouho nic nepekla. Manža teď párkrát koupil v Peny Tiramisu a bylo fakt vynikající, jako domácí, žádná umělotina. No a včera mamaka přinesla koláčky, které pekla, taky je měla výborné.

lucifirek
31. kvě 2010

Jani bábovka je luxusní,moc dobrá.http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=79190 tady máte recept.
Já pekla na cestu buchty a byli výborné. Tiramisu doma dělávám občas také.