Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

drndapetka
18. zář 2010

@jimmy1 no to by mě taky zajímalo, jak je ta tříkolka stabilní? 😕 ale já myslím, že do města fajn, ne, mě se vždy tříkolky líbily 🙂 kupovali jste ho jako celou trojkombinaci? a někde v obchodě nebo přes internet? já se tak ptám a zatím mám čas 😀 ale úplně mě ta kárka nadchla 😵

luciiiie
18. zář 2010

Osobně jsem teda tříkolku nechtěla, ale teď když si ho tak prohlížím....je fakt hezkej...vrznu si ho hned do oblíbených položek a musím okouknout naživo 😀

luciiiie
18. zář 2010

ale ta cena do řiti...ta cena...

lenceslava
18. zář 2010

@luciiiie a kolik chcete investovat do kočárku? já ten cam našla za 15000 to mi nepříjde zas tak moc. já mam tedy vybraný kolem 10000 i se sedačkou.A pro dvojčata za 15000

luciiiie
18. zář 2010

@lenceslava Leni no já měla zatím tak nějak vybranej ten, co tu má většina holek a to danny dorjan sport 2010 a mám ho tu v oblíbených položkách cca za 8000,- Ten cam mi vyjel prvně za 17000 teď jsem taky našla za 15000. Je jasný, že jak člověk pořádně pohledá, tak ho určitě najde i za míň 😉 A je fakt, že na kočárek chtějí přispět i rodiče. Jen, že jak jsem byla zvyklá na těch 8000 tak teď mě fláklo přes oči 17000 a protočily se mi panenky víš 😀 Jinak taky chcem kolem těch 10 000.

lenceslava
18. zář 2010

@luciiie danny sport je taky na našem seznamu.Jen nevím kterej si nakonec vyberu,to bude boj. Mám vybraný Tako,Danny sport,Frikon verano,Taky jsem chtěla X-lander ale ten jsem zavrhla kvůli tomu že nejde dát po i proti směru jízdy.U danny sportu se mi moc líbí ten stříbrnej.No vozidlo by bylo,jen aby vše dobře dopadlo.

luciiiie
18. zář 2010

@lenceslava ani nemluv, když se dívám po kočárkách, tak jsem jak v Jiříkově vidění....je jich tolik, že člověk pomalu zapomene jak se sám jmenuje. 😕 Jen je škoda, že ten cam nemá nafukovací kolečka :-/

lenceslava
18. zář 2010

@luciiiie no já koukala napřed jen na netu a tad bych je chtěla časem omrknout naživo, a pak objednat na netu protože tam to vyjde asi levněji.Už vidím manžu jak se mnou bude trajdat a koukat na kočárky. 😀 I když třeba překvapí.

drndapetka
18. zář 2010

@luciiiie myslím si, že nafukovací kolečka jsou taky někdy na prd - prý u některých kočárků jsou špatně dostupný ventilky blbě se foukají 😝 jo a našla jsem nejlevnější za 12 900,- 😉 to už jde, ne?

luciiiie
18. zář 2010

@lenceslava taky to tak uděláme. Favority si ukládám, pak je pojedem omrknout, omakat, ošahat a nakonec taky objednáme z netu, vyjdou tu určitě levněji, to máš pravdu. 😉 A teď na mě vybafl CAM Cortina X3 Tris Evolution 2009 za 12000 i s možností nafukovacích koleček, takže je fakt, že kdo hledá - najde.

luciiiie
18. zář 2010

@drndapetka No to je jiný kafe než 17 000 😀

lenceslava
18. zář 2010

@luciiiie kdybys ho tak někde našla zadarmo že? 😀

luciiiie
18. zář 2010

@lenceslava ale tak já vím, že frfňu hovadiny a že si myslím, že seženu nějakej za 5000 🙂 Je mi jasný, že se ty ceny tak pohybují, chtěla jsem jen říct, že nemůžu po rodičích chtít, aby mi zacvakali kočár za nějakých 20 000. 😉

lenceslava
18. zář 2010

@luciiiie já to tak nemyslela.Však jasný.Hlavně já si myslím že i levnější kmočárky jsou pěkný a udělají stejnou službu jak ty dražší. 🙂

luciiiie
18. zář 2010

@lenceslava 😉 😉 😉

jimmy1
18. zář 2010

@luciiiie
@drndapetka
zatím kočárek sloužil dobře i na sněhu i v blátě 😉 a stál nás jen 7000,- protože jsme koupili už ojetej, po jednom dítku na inzerát, koupili jsme to komplet celou trojkombinaci.

jimmy1
18. zář 2010

@drndapetka máme zeleno šedou kombinaci, tady je foto
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jimmy1/album...

betys
19. zář 2010

Ahoj holky.Tak mi jsme včera u nás měly babský hody.Pěkně jsme si to užili.Ale dneska ráno nám umřel děda takže takový drsný návrat do reality.Takže teď nás čeká smutné plánování.Ach jo. ☹

luciiiie
19. zář 2010

@betys to je mi moc líto... ☹ ☹ ☹ upřímnou soustrast ☹

lucifirek
19. zář 2010

@betys upřímnou soustrast. ☹

elllenka
19. zář 2010

@betys : Upřímnou soustrast, je to smutné ...

jimmy1
20. zář 2010

@betys to je mi líto, upřímnou soustrast...

My jsme dneska měli noc jak blázen, Marťula měl horečku, chjo... tak valíme za chvíli jak odsaju k doktorce...

lucifirek
20. zář 2010

@jimmy1 to je mi líto,že je martulka nemocný,ted asi něco řádí. Mamža j taky nachlazenej,ale včera odjel na školení a vrátí se až v úterý,tak snad to nechytne malý. Švagrová volala,že malá je taky nemocná. Asi to blbý počasí,chvíli zima,chvíli teplo,na chřipky nejhorší.

jimmy1
20. zář 2010

@lucifirek no já jsem taky na hromadě, mám "rýmečku" a "kašílek" 😀 ale teplotu nee, tak chci, ať na něj mudra radši koukne.
A to se mi v pátek žení bratr a mám mu jít za svědka, takže nemoc se nám fáááákt hodí ☹

Luci, tak snad už pak bude manža dobrej 😉

elllenka
20. zář 2010

Pěkné ránko, když čtu jak řádí nemoce, tak se musím přidat :( bolí mě v krku a mám šílenou rýmu. Udělala jsem si čaj s medem tak snad to aspoň trochu pomůže. Holky držte se, hlavně nepřeji rýmu miminkám ...

betys
20. zář 2010

@elllenka -na krk je dobrý Bioparox
Holky děkuju za podporu.Naši teď zařizujou pohřeb,pak musíme vymyslet co s miminkama.Já to mám dobrý,můžu dát na chvíli ke tchýni,ségra to má s Barborkou horší.Nějak to vymyslíme.
Matýska včera trápily zuby.Celý den kňoual a pořádně nespal.Na noc jsem mu dala Nurofen tak se vyspal.Šel spát úplně bez jídla a vydržel hlady až do 4 hodin.Snad to bude dneska lepší.
@jimmy1 -ať se brzo uzdravíte 😉
Nevíte co Kveta?Nikomu se už nehlásila jak se jim daří?

elllenka
20. zář 2010

@betys : Jestli to nepřejde tak se ve středu zastavím v lékárně- musím zase na kontrolu k doktorce :(
Ale nechci moc brát léky, aby si na to mimčo nezvykalo už v bříšku :(
Přinejhorším pohlídá tvoje tchýně i Barborku, kdyby to jinak nešlo ...

betys
20. zář 2010

@elllenka -Barborka je trochu uplakánek a hlavně ségra kojí,snad to nějak vyjde nebo se odstříká.Myslím že Bioparox je v pohodě,užívali jsme ho tady snad všechny těhule.

elllenka
20. zář 2010

@betys : Tak s kojením je to blbý :( Snad to nějak vymyslíte.
Já už teď si občas beru prášek na pálení žáhy a další prášky bych si brala jen kdyby mi nic jiného nezbylo. Ale po čaji se mi v krku ulevilo, tak snad to přejde.

ivetule
20. zář 2010

@betys upřímnou soustrast 😢 .
@jimmy1 at jste brzy v pořádku. To je tím počasím. Chvilku tak a za chvilku zima.
U nás je dneska krásně. Svítí sluníčko a je teplo.