Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

drndapetka
13. zář 2010

@elllenka však kukni do mýho albíka, mám tam všechny testíky 🙂

luciiiie
13. zář 2010

@zlutas ty jo tak to je fakt mazec...hlavně, že je Lucinka v pořádku a přeju Vám, ať už se to neopakuje... uuf

elllenka
13. zář 2010

@drndapetka : Já neschopenku nechtěla, ale doktorka mě docela vyděsila a pak mi dala 3dny na rozmyšlenou. No a doma jsem to probrala s manželem a ten byl pro neschopenku. měla jsem slíbeno, že mě ještě pustí do práce, ale po tom co jsem zkončila v nemocnici a to jsem jen ležela tak už se ani doktorky neptám a smířila jsem se, že do práce už nedojdu.

Neschopenka z Unici přejde pod tvoji doktorku, pokud ti ji bude chtít nechat, ale myslím, že to nebude problém. Rozhodně ji neukončuj a nenechávej si vystavit novou. Oni si to doktoři už mezi sebou nějak předají 🙂 Jen si hlídej každý měsíc lístek na peníze to ti už potom bude vystavovat tvoje doktorka. Mě lístek na peníze jednou vystavili v nemocnici.

elllenka
13. zář 2010

@drndapetka : Teda to je testíků 🙂 Jsou krásné. Já se hrozně bála, že tam bude jen jedna čárka, bála jsem se testovat i ten určený den. Pořád mi to připadá jako zázrak

drndapetka
13. zář 2010

@elllenka no já mám po dvou nevydařených těhu a v práci dělám 12ctky a mám psychicky náročnou práci, proto se nechci už vracet

drndapetka
13. zář 2010

@elllenka no a nevíš jak to budu mít s neschopenkou, když se budu stěhovat? to mi asi budou muset vystavit novou, že? ty máš vycházky jak?

luciiiie
13. zář 2010

@drndapetka Peti třeba váček nebo váčky najdete 😵 Já byla u mudry týden před potvrzovacím ultrazvukem a našli jsme jspolu en jeden váček (ještě bez srdíčka), tak jsem byla šťastná, že to aspoň není mimoděložní a za týden na UNICE našel Gogela váčky 3 i se srdíčkama. Takže pokud nic nenajdete, vůbec nic to neznamená 🙂 Oni vědí, proč tě objednávají až na ten 7tt 😉

drndapetka
13. zář 2010

@luciiiie já jdu na ten potvrzovací utz 6+4tt, zdá se mi to brzo, vždyť někdy jde srdíčko vidět i později, ne? 😕 To kdyby na Unice neviděli srdíčko, tak by si mě pozvali později na UTZ? Nebo jste tady všechny v daný termín srdíčka měly? 🙂

elllenka
13. zář 2010

@drndapetka : Neschopenku ti neukončí - nevím jak by to bylo ohledně účetnoctví. Aby to pak nebylo tak, že když ti ji ukončí a pak bys nastoupila znovu ( jednak by s tím měla asi sociálka problém) ale hlavně po vystavení neschopenky jsi 3dny doma zadarmo, pak platí zaměstnavatel a pak až teprve sociálka- tak aby jsi nebyla bitá na penězích.
Se stěhováním, to jen nahlásíš doktorce změnu bydliště s tím, že se stěhuješ, ona to musí nahlásit sociálce- jako změnu bydliště v domě marodění (aby věděli, kde tě zastihnou, když tě budou chtít zkontrolovat) a sociálka to musí schválit.
Vím, že tak to měl tatka, jen s tím rozdílem, že chtěl jet na 14dní na dovolenou tak mu to musela sociálka schválit.

Určitě ti s tím poradí doktorka. Jen nevím co je pravdy na tom, že která doktorka nám vystaví těhotenstkou průkazku tak u ní musíme zůstat až do konce- než nás pošle do porodnice. Někde jsem to slyšela.

S tou prací je to blbý, to je lepší neriskovat. Mě docela chybí i kolegové, ale nebudu riskovat.

luciiiie
13. zář 2010

@drndapetka mám pocit, že kdyby na unice srdíčko nenašli, že by ti vzali krev, jestli hcg dál stoupá a na ultrazvuk by jsi šla znovu za týden..ale nebuj, tam bude na UNICE srdčíko bít jak zvon!!! Máš tlustice jako prase, to by bylo, aby to tam nebylo!

elllenka
13. zář 2010

@luciiiie : Jak se cítíš? Včera jsem se bavila s tchýní a už to máme za chvilku 🙂 Prý mám ještě vydržet, vzpomínala jak to měla s dětmi. Manžela přenášela- byl líný jít ven 😀 a holky přišly na svět dřív. Tak mám počítat s tím, že budu spíš přenášet, nejspíš má pravdu, mimčo je líné se pohnout, kope jen když se mu něco nelíbí 🙂 tak to bude celej tatínek 😀

elllenka
13. zář 2010

@drndapetka : To už určitě srdíčko bude vidět 🙂 Bude to v pořádku 🙂 Máš krásné dvě čárky.

drndapetka
13. zář 2010

@elllenka
@luciiiie Holky, děkuji za rady a útěchu, já jsme teď samá otázka 😀

elllenka
13. zář 2010

@drndapetka : To já byla a jsem také samá otázka 🙂

drndapetka
13. zář 2010

@elllenka a jak máš prosím Tě vycházky? Já mám teď na 4 hodiny denně, ale jelikož nemám rodiče v městě ve kterém bydlím, ale 40 kilometrů dál a 4 hodiny je na návštěvu i s cestou dost málo a zase se mi nechce riskovat, že mě sociálka vychytá, že nejsem doma, tak by mě zajímalo, jestli jako těhulka mám právo na delší vycházky nebo jestli třeba neexistují i neomezené vycházky 😅

luciiiie
13. zář 2010

@elllenka ale tak dobře, díky za optání 😉 Štěpka má často škytavku, a kope teda jak šílenej. Minulej týden mi zas tak natlačil něco na plíce nebo na co, že jsem myslela, že mě odvezou, bolelo mě dýchat, jsem ho přemlouvala, ať si lehne jinak, za 15minut si dal říct a všechno bylo v cajku. Jinak už nevydržím dlouho chodit když jdem na procházku se psama, musíme často odpočívat. Měla bych se objednat na to Veveří safriš. Jdeš zase k té Drábkové?

elllenka
13. zář 2010

@drndapetka : S vycházkami co jsem tak zjišťovala to záleží na doktorce jak si to dokáže se sociálkou vyřídit. Některé holky mají neomezeně.

Mě na začátku dala vycházky na 4hodiny, že mi víc dát nemůže. že mám stejně jenom ležet a nikam nemám jezdit. Chtěla mi dát 2hodiny dopoledne a 52odpoledne, ale mám to tak jako ty, rodiče nemám blízko. Tak jsem ji přemluvila a dala mi vycházky od 14-18hodin.
Jak jsem se vrátila z nemocnice a po nějaké době, kdy mi bylo lépe tak jsem to zkusila jestli mi nedá neomezené vycházky- nechtěla, prý to dát nemůže, ale posunula mi to mám vycházky od 10-18hodin.

betys
13. zář 2010

@drndapetka -neschopenka Ti z Unici přejde pod Tvého Dr.,po Umělém na to máš nárok.Mě vycházky dali až asi po 12 tt.Záleží na domluvě s Dr.Neomezené vycházky existují,ale fakt záleží na Dr.
Gratuluji všem novým těhulkám.Můj manža má dneska narozky a přesně před rokem dostal ten nejhezčí dárek-test se dvěma dálnicema. 😀 .
jimmy-jakse začne šidit odstříkávání tak je to hned poznat.Já jsem taky vynechala 1 noční a to možná byla chyba.Ale už nic nenadělám.Ale obdivuju Tě,zabere to šíleně času a nejhorší že se to musí dělat aspoň trošku pravidelně.

elllenka
13. zář 2010

@luciiiie : Jo když si nějak blbě lehne tak je to blbý, mě se také občas špatně dýchá, ale hlavně v noci mám prblém, když si lehnu tak mám pocit, že mi všechno vyteče ze žaludku :(
Na Veveří si zavolej, ať si můžeš vybrat nějaký pěkný termín, já si tentokrát docela vymýšlela a volala jsem jim 2x.
Tentokrát jdu k nějaké Pavkové- tu ještě neznám, ale prý je to šikovná doktorka říkala sestřička 🙂 Drábková ten týden dělá odběr plodové vody. Mě šlo hlavně o termín, chtěla jsem jet s manželem, tak aby si nemusel brát volno z práce.

elllenka
13. zář 2010

@betys : To je krásný dárek. Můj má za chvilku narozky a vůbec netuším co mu mám dát :( Nějak mě nic nenapadá.

luciiiie
13. zář 2010

@elllenka já si zas musím podložit pupek peřinama, mi připadne, že se to tam jako navalí všechno na jednu stranu, tak to jako podestýlám. Kdyby mě někdo pozoroval, tak nevím 😀

elllenka
13. zář 2010

@luciiiie : také si břicho podepírám, horší je, že mě začínají bolet záda, tak si občas lehám na záda, aby se páteř trochu srovnala, ale to se mimísku moc nelíbí :( A to ještě máme relativně malé bříško 😉
Asi si koupím kojící polštář a budu si ho dávat na spaní pod břicho.

luciiiie
13. zář 2010

@elllenka taky jsem o něm přemýšlela. Se vždycky musím smát jak si tu píšem co s těma pupkama děláme 🙂 a máš pravdu, to jsou ještě pupánky, počkej, až to pohrnem s pupkama.

teckovanaorchidej
13. zář 2010

@jimmy1 děkuji za přivítání, budeme teď samá otázka 🙂
Já mám vycházky neomezené, ode dneška.

elllenka
13. zář 2010

@luciiiie : To jo asi je to tím, že jsme na tom úplně stejně tak máme stejné potíže, jsem ráda, že v tom nejsem sama 🙂
Jsem zvědavá jak moc ještě bříško vyroste, také bych si ho mohla vyfotit, ještě nemám ani jednu fotečku :(

elllenka
13. zář 2010

@teckovanaorchidej : To se máš, také by se mi líbili neomezené vycházky, ale stejně jsem jenom doma a šetřím se i když teď jak je chladnější počasí je mi až moooc dobře 🙂 ale za chvilku už nastupuji na dovolenou a pak na mateřskou tak už to vydržím.

drndapetka
13. zář 2010

@teckovanaorchidej jééé, a to Ti dal Tvůj doktor? ty se máš, já chci taky ☹

betys
13. zář 2010

@elllenka -já jsem mu nechala udělat hrnek,tričko a podložku pod myš s Matýskovou fotkou.mrkni na www.fotolab.cz tam si můžeš vybrat a vytvořit dárky.Mám v plánu asi hrnek nebo něco i tchýni k vánocům.To víš jak je na tom fotka mimina tak jsou z toho všichni pos...... 😀

teckovanaorchidej
13. zář 2010

@drndapetka jo jo, mám moc hodnou paní doktorku

luciiiie
13. zář 2010

@betys Betys to máš pravdu s tím usíráním...my zatím rozdávali jen ultrazvuky a usíračky byly taky 😀