Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lukza
2. srp 2010

@luciiiie slepák většinou bolí na druhé staně než se nachází a potom už celé bříško a zvrací se u toho já mám slepáka venku tak sem to zažila.neboj to jsou ty vyzi mě to říkal doktor a pak se k tomu aji přidá bolest těch kostí mezi nohama bude se rozšiřovat páven ona se teda rozšiřuje celé těhu ale někdy to pocítíš víc.
taky jsem zvědavá kdy najdu perličku na dásničkách.
a ke kilum někdo prostě nepřibere nic jen se musí přibrat aspon to co váží dítě placenta a větší obsah krve já asi nejvíc začala přibírat okolo toho 25-30t.ale jak sem psala mám kámošku co v 32tt měla jen 3kg nahoře a doktor že by mohla nabrat víc ale že mimi je dobré takže pohoda

betys
2. srp 2010

Ahoj holky.
U nás se o víkendu ještě zapíjela Barborka.A taky máme novinku-Matýskovi sestoupily varlátka tak už nemá prázdný pytlík 😀 .Ale trošku mě zlobí-několik dní po sobě se mi večer pokadí při jídle po koupání.Kdxž ho přebalím tak se mi probere a pak špatně usíná-lumpík.Ale hlavně že kadí.Přešly jsme na Sunar a všechno je v pohodě.Musím to zaťukat....

lukza
2. srp 2010

@betys jéé to jsem ani nevědal že jste neměly varlátka to mě jaksi uniklo:-0
to je dobře že krásně srajdí i když v nevhodnou dobu no jo ono to chce vyzkoušet ty UM co sedne a co né.
ty jo ta Barborka bude ale zdravá a co maminka jak se cítí doufám že každým dnem lépe.

Lucifirku a co vy jak se máte co Kubiček je hodný a co prdíky.

Dlouho tu nebyla Jeany .Jeany jak se náme?

Jimmy a co vy rostete jak s vody co utíká to rychle jak jde cvičení.

Kveti a co ty a bříško jak se máte už se to pomalu krátí že vše je nachytané zbalené na cestu pro miminko?

luciiiie
2. srp 2010

@lukza tak díky za uklidnění 🙂 kosti mezi nohama? jéje...to jsou mi věci 😕

@betys gratuluji k sestouplým varlátkům! 😀 Potom nám vyfoť Matýska s Barborkou v tom kočárku pro dvojčátka.. Co maminka? už určitě sílí, viď 😉

Holky, vy jste si nechávali říct pohlaví, že? Psala mi Elllenka, že si říct nenechají, tak jsem jí psala, že je obdivuji..to bych nevydržela, když bych věděla, že to ten doktor vidí. Jsem prostě baba zvědavá 🙂 Druhá strana je, jestli nám to prcek pak ukáže...s nosem taky dělal drahoty 😉 Sranda je, že my tak nějak počítáme pořád s klukem. I tak o něm mluvíme. Tak aby to nebyla cácorka. Ale co! Hlavně, ať je prcek zdravej, pak je jedno, jestli má bimbase nebo pipku 😝

elllenka
2. srp 2010

@luciiiie : Zatím nepřibítrám, ale už nehubnu. Podle doktorky je to v pořádku. Včera dojela mamka a prý jsem přibrala- ta se tím úplně vyžívá, že přiberu min. 18kilo ... Včera jsem se hodně držela, abych se s ní nepohádala, ach jo.
Pořád chce, abych k ní jezdila, přitom ona může přijet za mnou, vymýšlí mi práci a co mám koupit, .... Už vůbec nevím co s ní.

Ultrazvuk i s genetikou máme ve středu, ale nějak to neprožívám, zase řeknou, že je vše v pořádku 🙂

lukza
2. srp 2010

@luciiiie já to taky nechtěla nejdřív vědět ale když mě doktor řekl chcete vědět cot o bude já už to vím tak přece doktor to nebude vědět a já né to teda nešlo tak jsme si to nechaly říct ,ale pokud se jednou podaří ještě další mimi tak si to asi nenechám říct no ale to říkám tedka🙂))

betys
2. srp 2010

@luciiiie -jestli půjdeš na Veveří tak tam si pohlaví většinou najdou.Nebo Tě nechají chvíli chodit po chodbě až se pootočí.Mě v těhu šíleně boleli třísla.Občas jsemsi ani nemohla stoupnout z postele.
@lukza -měla jsem se Sunaru trochu strach ale dobrý.
Mamce je zase trochu líp ale pořád nic moc.Ono co by taky člověk chtěl když Ti vyberou půl břicha.Dneska jela na kontrolu na gyndu tak jsem zvědavá co jí řeknou.
Fotky přidám jen co je natáhnu do počítače.Trochu nestíhám.Nějak nám zarostla zahrada tak mám teď dost práce.Snažím se pravidelně odstříkávat abych nepřišla o mlíčko.Mám od kamarádky půjčený sterilizátor do mikrovlnky.To je teda věc.Stačí 2 minuty a je hotovo.Docela to ušetří čas.

luciiiie
2. srp 2010

@elllenka 😀 😀 😀 Ultrazvuk i s genetikou máme ve středu, ale nějak to neprožívám, zase řeknou, že je vše v pořádku 😀 😀 😀 To je hezky řečeno 😀 No to je jasný, že všechno bude OK! Ale zas prcka uvidíš 😉

luciiiie
2. srp 2010

@betys jj Betys, minule jsem tam taky šmatlala po chodbě asi 15 minut, zkrs tu nosní kůstku 😀

elllenka
2. srp 2010

@luciiiie : S tím pohlaví je to různé, někdo to vidět chce a mimčo to neukáže- tak to měl bratránek a někdo to vědět nechce a mimčo se předvede- to měl kamarád. navíc hodně doktorů se klidně přeřekne. Takže to záleží na okolnostech, ale jsem přesvědčená, že to vědět nechci. Kdyby to nevyšlo a něco se nečekaného stalo tak ještě mimčo nebude mít jméno a nebude to takové děsné :( Navíc se těším až porodím a dozvím se co to je.
Náhodou je hodně lidí co to vědět nechtějí a mě je jedno co to bude. Sestra chtěla holčičku a když se na ultrazvuku dozvěděla, že je to kluk tak to ořvala a chtěla ho dát pryč, pak že si zvykla a nakonec se těšila, až se malej narodí ...

luciiiie
2. srp 2010

@elllenka však jasný, já to nemysela nijak zle ☹ Já jen, že tě obdivuji, protože bych to sama nevydržela, víš? tak jsem to myslela 😉

luciiiie
2. srp 2010

@elllenka Ale abych řvala, že je to holka když jsem chtěla kluka...to nééé... 😕

elllenka
2. srp 2010

@luciiiie : s nosní kůstkou jsme měli také problém, ale nemusela jsem chodit- na to bych se jim mohla vykašlat.
Mám pocit, že doktoři zbytečně straší. Asi mi v tomto pomohlo, jak jsem ležela v nemocnici. Teď už to tak neprožívám a nehlídám se. Jak mi řekli v nemocnici, dopadne to tak jak to dopadnout má, jestli příjde potrat tak ho nikdo nezastaví a když mimčo bojovalo do teď tak bude všechno v pořádku. Tak tomu věřím a nepřemýšlím, že to dopadne jinak. Jako s tou genetikou, sice mě tam doktorka poslala, ale už nedokázala vysvětlit proč mě tam posílá ani co mě čeká jediné co mi řekla, že je to něco úplně jiného než vyšetření plodové vody.

betys
2. srp 2010

@luciiiie -já bych to taky nevydržela.Mě to bylo jedno.myslela jsem že to bude holka a Dr.Vlašín tam našel pindíka 😀 .Takže je to matýsek.Myslím že v našem případě,když jsou děti vymodlený a dlouho očekávaný na pohlaví fakt nezáleží.To už je pak jen taková třešnička na dortu když je to zrovna to pohlaví co si víc přejeme. 😉
Matýsek teď usnul v postýlce,Ale určitě mu to dlouho nevydrží.Bude mít hlad.Aspoň se můžu v klidu odstříkat.

elllenka
2. srp 2010

@luciiiie : Můj by to chtěl také vědět, ale spíš, že se nás všichni ptají a moje mamka zase psychicky vydírá- že už to vím a nechci jí to říct, že ona je moje maminka ...
Chtěla jsem vzít na ultrazvuk tchýni a pak jsme chtěli jít po obchodech, můj by nám dělal řidiče 🙂 ale kvůli genetice s námi nepojede a asi ani nepůjdeme po obchodech :( už to nestihneme :( ach jo.

elllenka
2. srp 2010

@betys : Tuším, že to bude holčička 🙂 z Unici je tolik chlapečků, že už by to chtělo i holčičku 😀

luciiiie
2. srp 2010

@betys přesně jak píšeš..... 🙂

@elllenka to budete mít asi jak my Ellli, ona se vás zeptá, jestli máte nějaký genetický poruchy v rodině, jestli máte sourozence, rodiče jestli jsou zdravý, sestaví si tam takovej rodokmen a pojedete domů. Otázka 15 minut. Možná ti vyšlo taky něco málo vyššího při triple testu než mělo být, zkrs to, jak jsi ze začátku krvácela. Ono jak se potom všechny ty hodnoty z triple testu sečtou dohromady, tak to vyjde celkově jinak než podle jednotlivých hodnot. Nám vyšlo vysoký jen to AFP a k tomu nám pak genetiřka napsala poznámku,že hladina je ovlivněna po redukci 2 plodů. Takže jsme tam jeli vytřepaní jak pikolíci a ona na nás čuměla, kdo nás tam jako s tímhle poslal. Je to jak jsi napsala, jestli má přijít potrat nebo něco, stejně s tím nic nenaděláme a když se mímo drželo do teď, tak už bude snad vše ok.

luciiiie
2. srp 2010

@elllenka Ty to s tou mamkou nemáš holka lehký jak tak čtu... ☹

elllenka
2. srp 2010

@luciiiie : Nevím co mám s mamkou dělat, je to ještě horší ... ale všude je něco, tak si nechci moc stěžovat ...

elllenka
2. srp 2010

@luciiiie : Jenom 15minut? To snad ani nemá cenu tam chodit :( To je úplně zbytečné :(
Chtěli i křestní jména, nebo stačí jen příjmení a jak moc do hloubky jde rodokmen?

elllenka
2. srp 2010

Včera jsme trochu vybírali jména- máme seznam jmen, které postoupili do druhého kola 😀 Jsem zvědavá které vybereme. Strašně se mi líbilo jméno Lucinka, ale asi se ho vzdám- je to asi blbý, ale svátek a narozeniny by mělo dítko hned po sobě :(

luciiiie
2. srp 2010

@elllenka no možná 20 😝 s čekáním 40 😀 Né nechtěli, jen jestli máme sourozence a jestli mají děti. Jména po Tobě chtít nebudou. Rodiče, jestli jsou v pořádku - po zdravotní stránce, jestli jste měli v rodině nějakou vážnou nemoc. Jestli byl někdo postiženej, pak si tam zapisovala krevní skupinu, co děláme za zaměstnání, jak dlouho jsme se snažili o miminko, kolik IVF máme za sebou a to je asi tak všechno.

luciiiie
2. srp 2010

Ellli my bysme hrozně chtěli Štěpána, to byl měl taky narozky, svátek a dokonce i vánoce v jeden měsíc 🙂 Ale toho se asi nevzdáme. 😉

elllenka
2. srp 2010

@luciiiie : aha a nakonec řeknou, že je vše v pořádku 😀 Tak to je v pohodě, už jsem se bála, že půjdou do hloubky a k sestřenicím a bratrancům. Snad nás vezmou jak jsme objednaní v 18:00 i tak budeme čekat dlouho, ale nechtěla jsem to mít ve dvou dnech tak to mám tak pitomě :(

elllenka
2. srp 2010

@luciiiie : U nás chci Lucinku jen já, můj se ještě nerozhodl- líbí se mu více jmen, ale je to krásné vybírat jméno 🙂

jeany
2. srp 2010

Ahoj holky, jdu vás pozdravit. Vrátili jsme se z dovolené, bylo to super. Teď vybaluji a peru a nestíhám. Ještě, že je Martínek tak hodný a spinká a nechá mně pracovat.

Mrkvičko - veliká gratulace !!! 🤐 🤐 🤐

Zbytek dočtu, až budu mít čas a asi to brzo nebude. Už na dnešek a zítřek mám nahlášeny návštěvy.

jeany
2. srp 2010

Jé, teď se dívám, že ty smailíky u gratulace mrkvičky jsem dala špatné, měly tam být tyto: 😵 😵 😵

luciiiie
2. srp 2010

@elllenka né, neboj. Jako co to mělo za smysl ta poradna,když nám ani nedoporučovala tu amniocentézu, to ti nepovím, ale kažodpádně jsem měla nervy v prdeli když jsem si nesla domů žádanku.. a to nám ani nedělali ultrazvuk, že stačí ten důkladnej ve 20. týdnu. Tak mi pak řekni, jak si má člověk těhu užívat.

elllenka
2. srp 2010

@jeany : Je super, že jste byli na dovolené, ale není na to mimčo moc maličké? Já bych ráda jela na dovču s mimčem když mu bude cca půl roku, kdybych nekojila tak bych ráda k moři. Můj příští rok dostuduje- teda aspoň doufám, tak bych to chtěla oslavit dovolenou- pár let jsme nebyli kvůli jeho škole nikde, jen na víkendy, když se podařilo.

elllenka
2. srp 2010

@luciiiie : asi se musíme na doktory vykašlat, gynekoložka nás asi bude znervózňovat a strašit, ale pak se člověk dozví, že to vůbec není tak jak doktorka říkala ... ale štve mě to, čemu potom věřit. Jaká bolest je ještě normální, kdy se roztahuje děloha a která je už špatná ... to samé když se mě ptá na tvrdnutí břicha- vůbec netuším jak to poznám :(