Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

kveta
11. srp 2010

@elllenka Pozerala som ten Tvoj kočík a nikde som nenašla zmienku o tom, či je skladateľný napr. do auta a aké sú jeho rozmery po zložení...

elllenka
11. srp 2010

@luciiiie : Popravdě já jsem ráda, když mi něco na pátek 13 výjde, většinou to bývá můj šťastný den 😀

elllenka
11. srp 2010

@kveta:
rozměry kočárku: d89 x š62 x v113 cm
- složený kočárek: d95 x š49 x v50 cm
- vnitřní rozměry přenosné tašky na dítě: d73 x š32 cm
- vnitřní rozměry hlubokého kočárku: d85 x š38 cm
- nosnost tašky na rukojeť: 1 kg
- nosnost nákupního košíku: 3 kg
- hmotnost: 19 kg

elllenka
11. srp 2010

@kveta : V těch rozměrech je také maličký problém, chceme koupit nové auto ... takže netuším jaké velikosti vyhledávat :(

Jinak manžel říkal, abych si s tím nedělala starosti, navíc to bude tak, že budu s mimčem cestovat převážně autobusem. A když někam pojedeme třeba za babičkama tak nejspíš bez kočárku, autosedačka na přenášení bude stačit a když bude mimčo chtít spinkat tak u každé babičky bude postýlka na spaní, teda u jedné prababičky nebude, ale ta má tak úzké chodby, že by tam kočárek neprojel :(

luciiiie
11. srp 2010

@elllenka ono to nějak dopadne... taky míváš takový poblblý sny? Mě se zdají každou noc a třeba i 3 🙂 Posledních 14 dní se mi zdá pořád o malých holčičkách, tak třeba se mi tam vlní malá maková panenka 😉
Mám pocit, že jsem naposled v pátek 13 byla u kartářky nebo u někoho takovýho, že jsem z toho taky měla větry a nakonec to dopadlo v pohodě 😝

elllenka
11. srp 2010

@luciiiie : Mívala jsem blbé sny, kolikrát až hodně pitomé, ale už to nějak přešlo na manžela 😀 Jednou mluvil ze spaní a chudák dýchal, jako kdyby běžel a když jsem ho pohladila, tak otevřel oči a začal mluvit, že musí zajistit vir, že napadl počítače a okolí a dokonce i obživnul 😀
Mě se teď špatně usíná, takže kolikrát usnu až ve 3ráno a spím až do 10hodin a to pak spím jako zabitá ...

Určitě to bude dobré 🙂 jen pozor na černou kočku 😀

luciiiie
11. srp 2010

@elllenka 😀 😀 😀 😀 😀 to já se kolikrát ze snu směju nahlas jak praštěná 😀 Jinak usínám dobře, ale chodím aspoň 5x na malou :-/
Jinak kočárek je hezkej 😉

elllenka
11. srp 2010

@luciiiie Jo s tím záchodem je to děsný :( Ale možná ještě bude hůř 😀 Stejně jsem moc ráda, že to tak mám, nelituji toho že jsem chtěla mít miminko 🙂

Ještě jsem kočárek neviděla v reálu, obávám se, že bude hodně nízký a to já zase nechci :(

luciiiie
11. srp 2010

@elllenka vždyť já taky ne 😉

elllenka
11. srp 2010

@luciiiie : Já vím, jen mi kolikrát říjde, že si tu chodím jen postěžovat 😒

luciiiie
11. srp 2010

@elllenka jo já si taky tak připadnu 😀 Prď na to 😉 Hlavně, že si rozumíme, ne?

luciiiie
11. srp 2010

Holky tak mi u jídla vypadla ze zubu plomba...no já se na to vyprcnu, teď abych valila k zubařovi, kterýho tak nesnáším ☹

elllenka
11. srp 2010

@luciiiie : tak to je nepříjemné, vezme tě hned?

luciiiie
11. srp 2010

@elllenka musím si zavolat až zítra, navíc jsem zaregistrovaná ještě ve svým předchozím bydlišti, takže budu muset zkusit místního. No mě jednou jebne. 😅

elllenka
11. srp 2010

@luciiiie : To bude dobrý, aspoň máš důvod změnit zubaře 🙂 Držím palce, aby tě brzo vzal. U nás je to se zubaři katastrofa :( Teď chodím ke známé sice musím jezdit dál, ale zase mám menší protekci v objednávání 🙂

luciiiie
11. srp 2010

@elllenka by člověk nevěřil, jak tam mají pořád plno, že? 😀

elllenka
11. srp 2010

@luciiiie : Spíš, že neberou bolestivé případy tak jak by měli :(
Odešla jsem od jednoho co mě chtěl objednat za 3měsíce, když mě šíleně bolel zub. Byla jsem s ním na pohotovosti a měla jsem jít hned druhý den ke svému zubaři- ten byl tak vzteklej :( Sestra také nepříjemná musela jsem ji hodně přemlouvat, aby mě vzali :( Hlavně, že bolestivé případy od 7-8, ale doktor si příjde na půl devátou :( škoda slov :(

lukza
11. srp 2010

@elllenka kočárek je hezký ale já když koukala na tyto tipy tak jsou dost nízké no záleží jak jsme velcí ale u nás by tento nekla´pl skrz manžu je dost vysiký a vypadal dost naprču a já mě se teda nelíbilo že bych se musela k malému hodně sklánět.ale to je muj názor.

@luciiiie určitě 13pátek bude štastný my máme kontrolu na rehabce a bude psát posudek na neurologii tak to musí být štastný den.

lukza
11. srp 2010

@luciiiie pokud se tí zdá o holčičkách tak budeš mít holčičku teda říká se to mě se za celé těhu zdálo jen o klukách a modrých věcech a máme kluka a aji podle stáří krve jak se to počítá mě vyšel kluk.🙂)je mě líto že máš problémy se zuby.

zlutas
11. srp 2010

Takže jsem pořád doma, i když dnes v noci jsme měli generálku 🙂 . Po půlnoci mi začalo něco téct po nohách, myslela jsem, že je to plodovka, tak jsme jeli, ale test ukázal, že to byla asi jen plodová zatka a s výtokem. Čípek mám na špičku prstu a měkký, takže se to už chystá. Domluvila jsem se, že půjdu domů a pokud se bude něco dít přijedu. Tak asi už je to otázka hodin. Dnes celý den lenoším a spím, jen jsem uvařila manžovi asi 3 jídla ať mi tady neumře 😀 . Kočárek máme Danny dorjan prestige 2010 červeno- černý.-

lukza
11. srp 2010

@kveta už se ti to krátí co ty jo zase budou miminka nejdřív zlutas a pak ty už se moooc těším na fotečky

lukza
11. srp 2010

@zlutas jééé takže už za pár přeji moooc štěstíčka k porodu a hodně sil jak je už čípek měký tak to muže být opravdu kdykoliv

lukza
11. srp 2010

Holky Luky se už naučil si sundávat ponožky takže furt lítám a spravujije 😖

elllenka
11. srp 2010

@lukza : Právě z toho mám obavu jsem vysoká. Tak nevím, osobně jsem ho nevyděla :( Píšou že je výška 113cm, ale nikde jsem nenašla jak to měří :( jestli to je po boudičku tak je nízký. Ale Dorjan danny sport 2010 má 116cm- to je jen o 3cm víc, tak nevím. Budu muset se na kočárek podívat někde v obchodě ...

elllenka
11. srp 2010

@zlutas : Držím palce 🙂

lukza
11. srp 2010

@elllenka neuvádí se ta vyška po vyšku rukojeti?že rukojet muže být vysoko ale korba je nizko ale to nevím zda to tak je musím leda kouknout do papíru a zkusit přeměřit náš jak to je

natalka28
autor
11. srp 2010

@luciiiie děkuji za pochvalu fotek, ani jsem nedoufala, že to nějak dopadne🙂

@zlutas držím pěsti, ať jde vše jak má a ať to máš rychle za sebou!

elllenka
11. srp 2010

@lukza : To právě netuším. Byla jsem v obchodě v Chicu a tam ten typ neměli a některé kočárky byli moc nízké a na lístečkách neměli uvedenou výšku kočárku. Prodavaček sjem se ptát nechtěla, jen jsem si zhruba chtěla udělat představu.

luciiiie
11. srp 2010

@lukza no tak to bude pátek šťastnej den, to je jasný 😉 No my nějak počítáme pořád s klukem, když tu všichni mají z Unicy kluky, tak to jsem teda zvědavá 😀 😀 😀 Ale miminko to bude milované stejně, ať to bude mít pipinu nebo bimbase 😉

lukza
11. srp 2010

@luciiiie letos se celkově rodoly hrozně moc kluci co znám tak všeci mají skoro kluky ještě to zkus podle té krve říká se že krev se mění každý 7rok života a u jakého pohlaví je mladčí tak takové bude mít mimi pohlaví takže příklad při početí já měla 26let a manža 24 a krev se mění v 21letech co je nejblíž nám a tím pádem manža měl mladčí krev tak to je kluk od příštího roku kdy mě bude 28 a počaly by jsmetak by to měla být holka ale to se teprve uvídí nejde to jen vypočítat když jsou partneři od sebe akorát 7let.holky co máte mimča zkuste si to vypočítat a pisněte zda vám to vychází zajímalo by mně to díky