Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lukza
27. srp 2010

@ivetule ale díky moc za odpověd budu hledat zoubky 🙂))

ivetule
27. srp 2010

@lukza tak at brzy najdeš a máte zase na chvilku klid. 🙂

luciiiie
28. srp 2010

Ahoj holky....
ozvala se mi Lenulinka21, mají se dobře, hošíci už mají rok. Mrkněte k ní do pasu, má tam 2 fotky 😉

jimmy1
28. srp 2010

Ahoj holky 🙂
včera na neurologii Martínek totálně stávkoval 😀 není to přeci žádná cvičená opice, která na povel ukáže co umí, ne ? 😝 takže pásl jen na předloktí a vůůůůbec nespolupracoval... Zůstáváme dál v rehabilitačním programu a na kontrolu máme přijít za 2 měsíce.
Od včera večera jsme sami doma, táta je už zase v práci, a je to fakt znát, přesně jak jsem si myslela... Nechce být sám, vyžaduje si pořád mou přítomnost 😎 tak jsem ráda, že jsem aspoň zvládla mu uvařit oběd, když spinkal.

Máme nový parní hrnec a je to bašta ta zeleninka uvařená v páře 😵 Chutnala mi dneska mooooc a Marťulkovi taky 😵

Jo a dneska má Marťulík 7 měsíců 😵 tak gratulujem taky Lukáškovi @lukza 😵 šíííííleně to letí....

lenulinka21
28. srp 2010

Ahoj tak jsem zpátky po hooodně dlouhé době 🙂 🙂

Dlouho jsme nebyli připojeni ale ted už jsme ONLINE napořád 😀

Vím, že luciiie čeká chlapečka a zrovna ŠTĚPÁNKA toho máme v rodině fajn kluk má už 5let.
Jinak dvojčata oslavili v červenci svůj 1 rok života 🙂 úplně to uteklo až mi na oslavě ukápla slzička.
Kluci jsou každý ÚPLNĚ jiný.ale to je dobře jinač by to byla nuda 😀
Ten o minutu staší je pája divoký po mě, už chodíííí, 🙂 pořád zpívá a směje se prostě akční batole.
Tomášek je opatrný, vše dělá s rozvahou a jen tak do ničeho nejde. Za to ale pusa mu jede 😀
mohl by se živit jako moderátor 😀 ještě nechodí bojí se pustit a jsem i ráda pač 2 chodící dítka najednou
je docela mazec 😀
Něco si dočtu uvidím,co stihnu.

lenulinka21
28. srp 2010

Malý dodatek Pája má 11zoubků a Tomášek 10ks 😀
Zase Tomík proplakal každý druhý zub ☹ a Pája NIC 🙂

luciiiie
28. srp 2010

Leni no kluci jsou naprosto úžasní...mají kukadla obrovský 😉 Musíte mít doma pořádně veselo 😀

@jimmy1 Jééé tak gratuluji Martínkovi k výročí... a přeju, ať máte tatínka zas brzo doma 😉

@lukza Lukáškovi taky gratuluji k 7 měsícům 😉

betys
29. srp 2010

Ahoj holky.My bojujeme s rýmou.Pořád odsáváme a kapeme.Matýek měl v pátek 3 měsíce.Asi už ho zlobí zoubky.Pořád slintá,cpe všechno do pusinky,zuřivě to kouše a občas špatně jí.Dost mručí a kňučí. ☹
V pondělí jsem chtěla jít do poradny a měl mít Matýsek očkování ale uvidíme jeslti bude fit.Naši jeli na víkend ke známým na chatu,manža je v práci tak je mi tady nějak smutno.Počasí už je taky úplně podzimní.Zase fučí studený vítr. 😠

lenulinka21
29. srp 2010

Ahoj 🙂
Lukza tak Vy už máte 7 měsíců-páni nedávno se narodil 🙂

luciiie jj u nás se nenudíme pořád je něco, hl.každý den je úplně jiný kluci
pořád něco vymýšlí a taky jeden na druhého žárlí ale je to radost je pozorovat 😀

Betys: ahoj tak máte rýmičku mě se osvědčila odsávačka na ten vysavač-výborná věcička
z počátku jsem měla strach že jim vysaju celý nos 😀 ale je to velmi šetrné a člověk to využije
pač dětem trvá nějakou dobu než se naučí smrkat sami.

lucifirek
29. srp 2010

@jimmy1 těm dětem se ti doktoři moc nezamlouvají vid.Ségře malá řve u dr. i když jí nic nedělá. Gratulujeme k 7 měsícům,toto letí.

@lenulinka21 kluci jsou teda rošťáci 🙂 mají kukadla. To to uteklo co.
@betys to ti teda nezávidím,tak at je Matýskovi brzy lépe. včera u nás pořád lilo. Počasí na prdlačku.
Dneska asi možná vyrazíme do Brna omrknout nábytek.
@lukza ahojky,tak jak se máte vy? Je to lepší? A vy už máte taky 7 měsíců.
My měli dneska zase noc. Včera malý špatně jedl,na začátku kojení v pohodě a ke konci už se kroutí,pláče,kope nožičkama ručičkama. A přitom by tak rád jedl. Ale asi ho bolí pořád to bříško. Vstávali jsme každé dvě hodiny. Ted tu spinká vedle mě na sedačce. A taky se nám dělaji podebrané pupínky pod dudlíkem a na oušku. Nemáte s tím někdo zkušenost? já jsem mu to potřela lihem a pak bepantenem. A snažím se,aby ten dudlík neměl moc v pusince a měl to na vzduchu a v suchu.začíná nějak slintat. Jinak ale zase tak nepláče.

lenulinka21
29. srp 2010

Ahoj Lucifírku 🙂 tak už je z tebe taky maminka 🙂 Kubíček je pěkné jméno
měli jsme ho v záloze 😀 Malého budo usicher trápit prdíky ☹

betys
29. srp 2010

@lenulinka21 -já odsavačku na vysavač používám.Je to super věc,kapu Nasivin a střídám to s vodou-Libenar.Ale ještě si chci koupit dětskou Vincentku-prý hodně pomáhá.
@lucifirek -možná zkus heřmánek na ty pupínky.My jsme ho dávali na potničky ale nepomohl nám.Časem se ztratily. 😉

kveta
29. srp 2010

Hlásim pokles bruška... V mojej pôrodnici je nenormálna situácia, väčšina lekárov má budúci týždeň dovolenku, tak sa modlím, aby ma to nedraplo práve vtedy, keď budú všetci zdravotníci uštvaní a nebudú mať čas... 😕

No a okrem toho ma chytila mánia prípravy hniezda, takže periem už aj vecičky veľkosti 68 a 74.... Inakšie príznaky blížiaceho sa pôrodu nemám...

lukza
29. srp 2010

@kveta tak kdyby to už na tebe přišlo tak přeji at je vše v pořádku a zvládneš to aji s prckem na 1mě kleslo břicho večer v 8hod a před pulnocí už praskla voda.
@lucifirek děkuji za optání jj už je zase vše ve starých kolejí tuk tuk tuk at to nezakřiknu asi měl jen špatné období.já bych taky vyzkoušela heřmánek ale jen v malém množství je to dost alergen ale zda vše pěkně vysuší.
@lenulinka21 ahojky vítám tu na z5.co kluci jsou to zlatička že jo.jj my už máme 7měsícu utíká to rychle.
@betys co maminka cítí se každým dne lépe?
@jimmy1 taky sis včera uplně vybavila porod jak kdyby to bylo nedávno a ono to je už 7měsícu strašně to utíká že kolikrát furt nemužu uvěřit že ten boj jsme vyhrály
@luciiiie,@elllenka jak se cítíte těhulky?
Mrkvičko jak se daří klukum?
Zlutas a co vy jak válčíte už je to lepší?

betys
30. srp 2010

@lukza -díky za optání,mamce už je skoro dobře.Dneska jela na gyndu na kontrolu tak snad bude všechno v pořádku.
S Matýskem dneska na očkování nepůjdeme.Rýma se moc nezlepšila a navíc u nás dost lije tak ho nechci zbytečně tahat ven. ☹
Lukza,Jimmy-Ten čas fakt hrozně letí.Pamatuju si jak jsem chodila sledovat fotky Vašich pupíků a trošku jsem Vám záviděla.Pak jsem obrečela Vaše porody a už máme doma takový obry 😉

lucifirek
30. srp 2010

Ahojky. 🙂 Tak u nás počasí na prdlačku.
My ted měli zase bojový víkend.Ze soboty na neděli malý skoro nespal.Pořád vstával a baštil. A včera večer ho bolelo bříško,tak plakal.
Dneska ráno má ty pupínky na pusince podebrané,vypadá jak puberták. Zkoušela jsem to potřit tyčinkou lihem. A zkusím ten vzorek Sudocrem. Naštěstí jdeme ve středu na poradnu. Z toho heřmánku mám strach. Ale koupím v lékárně a asi zkusím.

@betys držím mamce palečky,at to má v pořádku.
Taky mám stejné pocity. Než jsem otěhotněla,myslela jsem si,že nás takové štěstí snad nikd nepotká. A ted tu leží se mnou

elllenka
30. srp 2010

@kveta : snad se miminku bude chtít na svět až v termínu a to snad už budou mít doktoři po dovolených a budou pěkně odpočetí.

@lukza : Mě je fajn, ale už mě ubíjí to čekání na další kontolry spojené s vyšetřením, jestli je vše v pořádku. Teď mě čeká cukrovka a pak už snad budu mít od všeho pokoj.

@betys : Držím palce, aby byla maminka v pořádku. U nás také prší :( Pořád myslím na ty co mají zaplavené domy :(

luciiiie
30. srp 2010

Ahoj
@lukza mě je dobře, díky za optání...občas mě sice táhne zas ten pravý podbřišek, ale teď má prcek rychle růst, tak asi roste děloha a vazy dostávají zabrat. Když spím na boku, tak si musím podestlat pupek, jinak se mi špatně leží. Ale to zas frfňám a to mě teprv čeká pořádnej bancek.

@betys přeju, ať je maminka v pořádku a Matýska, ať brzo přejde rýma.

@lucifirek oni vám ve středu určitě na poradně poradí, určitě bude Kubík brzo v pořádku...mám pocit, že i Zuzčik Sebík měl nějaký problémy, že jsem si s ní o tom psala, ale on měl asi ekzém.

U nás taky prší...ve čtvrtek jdu k zubaři, v pátek na cukrovku. To jsem zvědavá na tu sladkou šlichtu, jaký to bude, heh. Jinak ve snažilkách mají holky už po ET. Všechny tři mají zavedeno po blastocystách, tak věřím, že se zadaří a budou tu nové čekatelky 😉
Viděli jste tu reportáž o Matějovi s těma mandlema? To je hrůza..narazila jsem na něj i tady, ve fóru na Koníkovi...poslala jsem aspoň DMS...je to příšerné ☹

betys
30. srp 2010

@lucifirek -nám heřmánek poradil Dr.ale moc nepomáhal.Ten Sudokrém zkus,taky jsem ho dávala-malý bude vypadat jak indián na válečné stezce 😀 .Matýskovi už to teď vyskočí jen ojediněle 1 pupínek nabradě.

lucifirek
30. srp 2010

@luciiiie @betys snad to bude brzo dobré.Když nedudá (on většinou chvíli a pak ho vyplivne)tak se mu to krásně zatáhne,ale jak začne dudat,tak slintá a má to rozmočené. Ten Sudocrem je asi dobrý. Píšou tam i přímo na akné...

@luciiiie jé to jsem ráda,že mají holky po ET,nějak to nestíhám sledovat a mrzí mě to,ale práce je nad hlavu. Tak věřím,že se holky brzo přidají mezi nás těhulky a maminky. 🙂

kveta
30. srp 2010

Stále 2v1. Odhadom váži drobec tri kilá... Dúfam, že ešte vydrží v brušku do návratu lekárov z dovoleniek...

natalka28
autor
30. srp 2010

Holky, prosím Vás, co můžu v mém týdnu těhu na bolest v krku a bolest hlavy? Můžu vůbec něco? Co Bioparox? Díky
@kveta drž se🙂

kveta
30. srp 2010

Bioparox môžeš iste, tiež som ho brala v 16.tt. s požehnaním obvodnej lekárky.

lucifirek
30. srp 2010

natalka jak píše kveta,bioparox můžeš určitě

lukza
30. srp 2010

@lucifirek pokud má na obličeji pupínky jak akné tak je to v pořádku to se čistí tělíčko od hormonu co dostal s tvého těla máš totiž za sebou tedka 6nedělku a tělo se vyčistilo a do mlíčka šlo více hormonu a Kubík je s toho jak puberták je to uplně normáloní my to měly taky a na žo nic nedávej jak budou hormony ustupovat zmyzí to samo .

betys
30. srp 2010

@natalka28 -bioparox a paralen,čaj a zalehnout. 😉

betys
30. srp 2010

Musím se pochlubit jak paseme koníky 😉

luciiiie
31. srp 2010

@betys jééééé Betys...ten už je velkej!!!! krásnej kluk a šikovnej...gratuluji 😵 😵

luciiiie
31. srp 2010

holky, včera když jsem večer ležela, jsem cítila takový pravidelný jakoby ťukání..cca půl minuty - minutu..myslíte, že mimís měl škytavku a už jsem to tak cítila? A nebo cvičil v rytme..jináč nevím co to mohlo být 😀

lenulinka21
31. srp 2010

Betys: malej je úžasnej a jak krásně pase 🙂 ani se nenaděješ
a budeš snižovat postýlku 😀

luciie: 😀 😀 jj to byla určo škytavka a já to měla dvojnásob ale
to je dobře aspon o sobě dává mimi vědět 🙂