Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

betys
23. dub 2010

natalka-jenže oni tam skoro žádné nechodí.Teda žádné nové.Jjen pár známých tváří.

lucifirek
23. dub 2010

ok tak těhulky budeme chodit do nové diskuze.

natalka28
autor
23. dub 2010

Betys, ale třeba tam nechodí jen proto, že tam jsou samé těhule a jim se nechsou číst naše radosti a starosti s miminkama v bříšku! Když se nad tím zamyslím, tak já osobně by jsem se asi taky nevrhla do diskuze plné těhulek jako snažilka! Prostě by jsem tam napsalal něco jako, že ať se klidně ptají jestli potřebují poradit nebo tak něco, ale rozhovory na témata co už mám za výbavičku a jaké testy.... Je to asi moc na jejich psychiku v této době!

mrkvicka28
23. dub 2010

Betys na ten krk mám stopangin říkala že když to nebudu přehánět neuškoní a pak ještě pastil EMS jsou jen se mějakou přírodní solí, nejvíc mě ,ale štve ta rýmá no snad to bude tak za dva tři dny dobrý. Ještě že klukům to nevadí ti s v bříšku pěkně mrskasjí.

luccatko
23. dub 2010

ahoj....tak já už mám tu rýmu s plnou parádou,štípou mě oči,začíná bolet hlava,doufám,že se to aspon obejde bez horečky....jo,to je to počasíčko 😠

natalka28
autor
23. dub 2010

tak to je mně líto, holky, že jste nechlazený. Hlavně se brzo uzdravte!!!

lukza
23. dub 2010

Ahojky holky tak jsem tu a dala jsemto do oblíbených jen musím říct že je smutné že to tak dopadlo se rozdělovat už jsem to kdysi zažila na jedné diskuzi a jak to dopadlo tak že jak všechny postupně otěhotněly tak se stejnak přesunuly na tu druhou diskuzi a na staré neměl kdo novém příchozím radit co a jak ohledně IVF

natalka28
autor
23. dub 2010

Ahoj Lukza, ale co chceš dělat když to někdo bere jako psychický teror??? Mně ani nenapadlo jít do jiné diskuze, třeba nějakých těhulek nebo tak, ale ...

lukza
23. dub 2010

Natálko jj je to tak když to tak chtějí tak to bude lepší.já ještě chodím na diskuzi unor 2010 protože bylo fajn už v těhu že mohl člověk porovnat a tedka aspon je člověk v obraze co a kdy děti dělají

lucifirek
23. dub 2010

lukzi máš pravdu,ale co naděláme. Však my když jsme začínali,tak tam taky byli těhulky,které tam ted už nechodí,protože mají děti. Ale však se tu všechny najdeme. Já také chodím na jiné diskuze,ty mají alespon univerzální název,že se nemusíme nikam přeřazovat. 😀

kveta
23. dub 2010

Ahojte, tak ja som na bioparoxe so zapáleným hrdlom. V tom CARe, čo som bola na amnio, bola chorá účtovníčka.. 🙄

betys
23. dub 2010

kveta-to je srandovní slovo účtovnička.Stejně je dobrý že ještě tak dobře rozumíme slovensky.Dneska ty mladí už to vůbec neznají.
Já si dneska musím vyslovit pochvalu.Vyrobila jsem 3 trička do tomboly na zítřejší rybářský závody,převlíkla a vyprala jsem postele,poklidila a ještě se stihla natáhnout.Teď si dám sváču a zasednu k telce.
Ty nemoci se zase nějak rozmáhají-ségra je taky nachlazená,neteř měla kašel a teď něco leze na našeho taťku.Doufám že mě se to vyhne-bohatě mi stačí alergie 😠

kveta
23. dub 2010

Vaše slovo "Papoušek" je srandovnejšie.. 🙂

lukza
23. dub 2010

Betys držím pěstičky aby se ti nemoc vyhla jáměla v těhu dobré že jsem byla na vše imuní malí mě dotoval,ale za to když sem porodila tak celiu 6nedělku jsem byla na hromadě 😠 .jinak musím říct že jsi šikulka .

Kveti tak přeji aby bylo brzo zase dobře pěkně se kurýruj

lukza
23. dub 2010

holky tedka mě napadlo že já nespadám do tohoto tématu snad neva když sem otěhotněla přirozeně ale věřím že vám to neva 🙂))

mrkvicka28
24. dub 2010

lukzo myslím že takhle už bychom to rozdělovat neměli to bychom se pak dopracovali do 10 témat a nikdo by se nebavil s nikým. Prostě ptříš mezi nás a basta 🙂

betys
24. dub 2010

lukza-no to siještě rozmyslíme jestli nám toneva 😀
Já sem v podstatě taky za chvilku nebudu patřit.Nebudu ani snažilka ani těhulka.Bude ze mě diskuzní sirotek,snad se mě někdo ujme ☹
Jinak dobré ráno.Už zase jsem nemohla dospat.Z ležení mě bolí celé tělo.Tak vyženu manžela z pelechua nachystámnějakou dobrou snídaňku.Zase bude krásně 😎

betys
24. dub 2010

dívám se že to mám po ránu samý překlep.Snad mě omluvíte. 😉

bobbule09
24. dub 2010

Ahoj betys, můžu k vám, ikdyž nejsem těhule? Třeba se zadaří, když se vám sem nacpu 😀
Teda ty jsi byla včera akční 🙂 Já jsem dnes od šesti na nohách. Nejdřív se poblil pes, tak jsem uklízela, pak jsme šli venčit, převlíkla jsem postele, upekla buchtu a umyla nádobí. Teď jsem zapla pračku a ještě musím upéct chleba.
Pak se asi zhroutím vyčerpáním, protože mě pořád bolí ty nohy 😝

luccatko
24. dub 2010

dobré ráno 🙂 tak já to mám zase dneska jasně daný....hektolitry čaju s medíkem a postel 😒 ale naštěstí je mi o trošku líp jak včera,tak snad to bude brzy pryč.

lukza
24. dub 2010

oooooooo holky děkuji že tu mužu být a nemusím být někde sama na tématu 😀 😀 😀 😀 .

jinak přeji krásný slunečný den malí tedka spinká ale to je jen chvilka pak se napapá a šup do kočárku na zahradu na vzdoušek

natalka28
autor
24. dub 2010

Ahojky, já si myslím, že tohle je fórum pro všechny, kdo si s náma chce pokecat, takže i těhulky, i snažilky, i maminy i z CARu i přirozený těhulky, prostě všechny!!!! No ne???!!!

Luccatko - pěkně se kurýruj, ať si můžeš užívat sluníčka!!!

lukza
24. dub 2010

Natálko přesně tak kdo bude mít zájem připojí se jááá určitě 😀

kveta
24. dub 2010

Oslovila som adminov, aby túto tému dali prístupnú aj zo slovenskej stránky mk, lebo teraz sa musím prepínať kvôli nej medzi stránkami...

jeany
24. dub 2010

Ahoj holky, tak už jsem vás našla. 😉 Dnes je nádherně, to je dobře, člověk má pak dobrou náladu.
Lukzo, kdyby jsi sem nepatřila ty, tak za chvíli ani já ani betys, protože za chvíli se z těhulek přeměníme na maminky. /Sice já už jsem dlouho, ale to neva, dlouho jsem pak byla taky snažilka/. A gratuluji k dobrým výsledkům. To je dobře, že je to v pořádku.
Betys, to jsi šikulka, já toho nějak moc nestíhám a je pravda ani se moc nesnažím. Sice jsem předtím vyžeklila, ale nějak se mi nechce hýbat, bříško pořád tlačí. 😀

ratatooy
24. dub 2010

ahoj holky tak se k vám přidávám,ani jsem si nevšimla kdy jste toto téma založili ale je fakt že nemá cenu už chodit do snažilek.za chvíli z několika už budou maminky.já už se na to taky těším.

lucifirek
25. dub 2010

Holky na unicu patříme všechny,poradit můžeme všechny,prošli jsmesi pokusy a všechny víme,o co jde.
Jani neboj,ono se to tento rok nezblázní a práce počká. Tento rok prostě nebude jako každý jiný 😉,cekáš za chvilku prďolku a je potřeba si to pořádně užít až do konce. Bohužel někdy i s těma nepříjemnýma neduhama.

lucifirek
25. dub 2010

Já jdu za chvíli vařit gulášek s knedlíkem.
Včera jsem naplnila novou komodu a očistila postýlku. Zjistila jsem,že nemám skoro žádné dupačky,všeho ostatního dostatek,ale dupajdy asi čtvery. Až budu mít všechno podle svých představ,tak vám to nafotím. 😉

luccatko
25. dub 2010

krásné ráno 🙂 já jsem si dnes pěkně pospala,to už se mi dlouho nestalo 😉 rýma je už o něco lepší...ufffff,ale nějak jsem ohluchla na jedno ucho.manžel pomalu vyklízí jeden pokoj pro miminka,který jsem měla jako pracovničku.sestra mi s přítelem odjela pracovat do Španělska,tak mimi podědili krásně velkou komodu,jen je zatím prázdná,bojím se ještě něco nakupovat.i když nějaké košilky už jsem koupila,nemohla jsem odolat 😀

lukza
25. dub 2010

Lucifirku já měla dost dupaček ale nevyužila jsem je pohodlnější pro mě byly ty polodupačky takže u nás dupačky leží ladem 😒 .