Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

enka27
21. pro 2010

@betys No paráda, tak to dostaneš na nové šaty. 😉

elllenka
21. pro 2010

@luciiiie : že on chce být vánočním dárečkem? Asi si počká jak chodí Ježíšek- u nás to bývá po 18té hodině 🙂

elllenka
21. pro 2010

Jinak nestíhám dočítat :( chodím sem sondovat jestli už naní Lucinka 2v1.

Včera jsme byly u doktorky a už vážíme 4kila a po včerejší návštěvě je nějaká rozhozená musím kojit každou hodinu :( a ještě mi hodně zvrací :(tak snad se brzo uklidní a bude to zase jako dřív kojení po 3hodinách. Dneska jsem se vůbec nevyspala :(

kveta
21. pro 2010

@elllenka Zvážte podanie tekutín, ak veľa zvracká...

kveta
21. pro 2010

@elllenka Práveže Lucinka je 2v1 už dávno.. 😀 My ostatné sondujeme, či sa už nerozdvojila... 😀

jeany
21. pro 2010

Tak ze zvědavosti také nakukuji. 🙂 A nic nového. Luciiie ten Štěpánek nás ale napíná. 😀
Zdravím holky a přeji pohodičku před vánoci. 😉

betys
21. pro 2010

Holky na šaty nedostanu.Zub našla babička.Nějak nestíhám.Ještě je mi trochu blbě.Z rýmy mámzalehlý uši a je to strašně nepříjemný ☹

teckovanaorchidej
21. pro 2010

ahoj holky, Gábinka měří 24 cm na délku - celá, váží 300g a velikost nožičky má 3 cm. A je krásná a zdravá. Jupííííííííííí.
Obrázky dodám, jak budu mít trochu času, mějte se krásně 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Lucinko, myslím na vás oba... 🙂 🙂 🙂

betys
21. pro 2010

@teckovanaorchidej -gratulace! 😀

lucifirek
21. pro 2010

@teckovanaorchidej gratulace veliká. 🙂

luciiiie
21. pro 2010

@teckovanaorchidej taky moc gratuluji 😵

natalka28
autor
21. pro 2010
betys
21. pro 2010

Teda holky máte samý krásný přáníčka.To my jsme to letos nějak nezvládli ☹

lukza
21. pro 2010

@betys gratuluji k zoubku🙂

@luciiiie teda tak víkend neklapnul co a já tak věřila že to už bude kdy máš poradnu?

lukza
21. pro 2010

@teckovanaorchidej strašně moc gratuluji to je supr zprávička🙂)

holky krásné přánička já jaksi nestíhál letos udělat☹

lucifirek
21. pro 2010

@natalka28 krásné přáníčko,maličký je nádherný.

lukza
21. pro 2010

@natalka28 vše nej nej k dnešnímu svátku pokud jsi teda natálie 😉

natalka28
autor
21. pro 2010

@lucifirek děkuji🙂
@lukza nejsem, ale děkuju moc!!!

kveta
22. pro 2010

Luciiie sa nehlási... že by už bábo prichádzalo na svet? 🤐

luciiiie
22. pro 2010

@lukza Luci poradna je zítra...ona mi to tam zas určitě prošťourne.

@kveta fůůůůůůůrt nic......

holky tak mi řekněte, kde se stala chyba 😅 No jo, děloha je prostě děloha.... 😎

jeany
22. pro 2010

Holky, máte krásné přáníčka.
Luciie tak ještě nic, nakukuji a jsem zvědavá. 😀 Však on si dá načas. Třeba to bude o štědrém dnu....

ivetule
22. pro 2010

Holky přáníčka jsou krásná.

ivetule
22. pro 2010

@luciiiie teda ten Štěpánek si dává na čas. Třeba ti chce dopřát ještě Štědrý den doma a potom už vykoukne. 🙂

luciiiie
22. pro 2010

@ivetule no to je moc hodnej kluk teda 😀 Jsem říkala, že se aspoň naposled ještě pořádně nadlábnu 😅

elllenka
22. pro 2010

@kveta : Tekutinz podávat nemám, stačí jí to co má ode mě. Doktorka říkala, že to je normální, že je přepitá a že mám špatnou techniku kojení, že ji mám kojit 4minuty :( Na to kašlu, protože má Lucinka potom hlad- jednou jsem to zkusila a násilím jí po 4řech minutách odtrhla (samozdřejmě jsem jí malíček cpala do pusinky) - to se mi chtělo hroyně na záchod a malá mi potom strašně řvala hlady :( Tak jí kojím tak jak chce ona- jak si řekne tak dostane.

Vím, že je Lucinka 2v1 jen jsem se překlikla mělo to být- jestli už NENí 2v1

elllenka
22. pro 2010

Přáníčka jsou krásné, já ještě nic nevytvořila, nějak teď nestíhám. Snažím se dodělat doma vánoční výydobu, úklid ...

Lucinko drž se, moc na tebe myslím

kveta
22. pro 2010

@elllenka Ja viem.. len som žartovala.. inak s tými štyrmi minútami máš podľa mňa pravdu.. tiež by som neposlúchla lekárku pri takom príkaze..

lucifirek
22. pro 2010

@lukza jééé super fotečka. 🙂
@elllenka no teda co to je za radu kojit 4min. To jsem teda ještě neslyšela. My ze začátku kojili třeba půl hodiny. A musím říct,že i ted kojíme ve dve v noci po dvou a půl až třech hodinách.Žádné spaní v noci. 🙂

elllenka
22. pro 2010

@lucifirek : Já kojím po třech hodinách přes den v noci je to horší to mi od 22hodin nechce usnout a do 1hodiny si už ani nesnažím lehnout- to chce papat po hodině a je přisátá 20minut (ale dělá přestávky) po jedné hodině se to dá, to se pravidelně budí ve 3 a pak o 5ti a pak už po 3hodinách. Tak spím spíš ve dne než v noci :(

Doktorce se nelíbí, že moc přibírá. jak něco není podle tabulek, je to špatně :( Má teď 6týdnů a váží 4050g, ale jsem ráda, že tak pěkně roste- jak jsem ze začátku na ni neměla žádný obleček, tak teď už pomalu vyřazuji malé oblečky- do hodně věcí se už nedostane. Už nosí to co můj synovec ve 4měsících.

@kveta : Jasně v pohodě, ale ten překlep tam byl :( Jak to máš na vánoce? Budeš mít u sebe oba- ex i otce? Já vůbec nevím jak budou u nás vánoce probíhat- manžel si vymyslel, že kapra nejí a nechutná mu :( přitom vždy kapra jedl a ryby máme oba rádi- tak nevím co mu přelítlo přes nos :(

kveta
23. pro 2010

@elllenka Som s drobcom u rodičov, bez expartnerov.. a budúci rok bude drobec na vianoce u svojho biologického otca.