Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

lucifirek
18. kvě 2010

Jimmy tak bechtěrev to snad nebude,protože to je fakt hnusná choroba,má ji kolegyně a je to prý dědičné,takže se to může kdykoliv projevit.
Jani ty se máš,však si užívej každou volnou chviličku. 😉

betys
18. kvě 2010

Tak se nám právě rozbila pračka.Zadrnčela,zasmrděla a je po ní.To jsou radosti 😠

lucifirek
18. kvě 2010

Teda betys tak to nezávidím,ještě k tomu shánět novou pračku. Jsi ji asi zavařila 😀 .Nebo budete volat opraváře?

lukza
18. kvě 2010

Ahojky holky

Betys tak to teda nasere s prominutím a zrovna tedka když budeš potřebovat hodně prát co? 😠

Jeany uvidíš že koupání se zlepší Lukášek řval jak tur ze začátku a pak jsme zjistily že stačí dát voda 38-38,5stupnu a bylo to lepší hold byla mu ta voda studená ,ale miminka ze začátku hodně plakají,ale vydrž a bude dobře náš malý se už uplně rochní ve vodě ale dávám furt teplejší vodu.

Lucifirku stou baterkou je to hodně osvědčené mimi jde za svělem.a kočička taky pomáhá ono je hodně cviku ale jsou dost náročné a někdy doktoři nedoporučí.ale hlavně věř to prý taky hodně pomáhá,ale hlavně měj na pameti že opravdu mimi moc dobře ví proč se kdyžtak neotočí že ví že by mu to mohlo ublížit.ale tvuj poiklad v bříšku se otočí jen ještě nechce být hlavičkou dolu to víš je to nepohodlné být úřece hlavou dolu několik týdnu 😉

Jimmy jj Lukášek je užasný už se směje i nahlas tak mám vždy slzy v očích je to boží a cvičení taky zvládáme někdy a pláčem někdy v pohodě podle nálady.a stále je jen na MM takže je dobře a co vy je dobře že máš vysledky dobré ,ale s něčeho to být přece musí že.mě po spinálu když je škaredé počasí prozně bolí žíly na levé noze 😠

Kveti co pesan doufám že jsem něco nepřehlédla a nebodám do vosího hnízda 😲

Mrkvičko je supr že kluci mají takové váhy a je mi moc líto že čípek už začíná zlobit třeba se tak zastaví a dál nepostoupí budu držet pěstičky at mužeš být ještě dlouho doma

lucifirek
18. kvě 2010

Jo Lukzy se mu nedivím,být hlavou dolu jak netopír 😀 šmudla občas řádí jak o život,zlatíčko. Se fakt nemůžu už dočkat.

betys
18. kvě 2010

luci-opraváře asi zavoláme.mamka má známého.A podle toho co řekne se zařídíme. ☹

lukza
18. kvě 2010

Lucifirku no přesně jak netopír 😀 .to věřím že se nemužeš dočkat však za pár to už bude .
Betys jak čato tedka chodíš na monitor už asi hodně často že?

betys
18. kvě 2010

lukza-do teď po týdnu a teď už po 3 dench.Zase v pátek tam pojedu.Říkali že mě nechají přenášet maximálně 12 dní a pak vyvolávačka.To snad nebude nutné. 😉

natalka28
autor
18. kvě 2010

Luccatko - moc, moc, moc ti držím pěstičky na zítřejší velký UTZ! Třeba prolomíš tu klučičí bariéru a budeš mít krásnej páreček nebo dokonce dvě princezny!!!🙂 Jdeš hned ráno?

lukza
18. kvě 2010

Betys držím pěstičky aby vyvolávačka nebyla nutná uvidíš že o víkendu to bude má se udělat trochu hezčí počasí a tak malý se rozhodne jít už ven 😀

betys
18. kvě 2010

luccatko-je pravda že by jsme potřebovali nějaké nevěsty pro ty naše chlapíky.Tak rovnou 2 kusy by se hodily 😀
lukza-do víkendu ho třeba nějak "pošťouchnem".To víš chlapi už se nemůžou dočkat zapíjení

lucifirek
18. kvě 2010

Betys třeba to bude prkotina a když ne,tak budete muset koupit novou,to je teda pech. 😠 Vyvolávačka snad nebude nutná.Doufejme. 😉
Luccatko,tak se těšíme na zprávičky z utz. 🙂

luciiiie
18. kvě 2010

Ahoj,
holky prosím Vás nevíte, jestli se může pít mátovej čaj? Někde jsem četla, že může, jinde zas, že nemůže, tak jsem z toho jelen 😖 Připadne mi, že ten jediný mi dělá dobře 😅

lucifirek
18. kvě 2010

Luciiie mám pocit,že mátový čaj se zrovna v těhotenství nemůže,až před porodem. Ale teda nevím proč. Tak kdyby sis udělala jenom slaboučký.

lucifirek
18. kvě 2010

Luciiie a jak ti jinak je?

luciiiie
18. kvě 2010

Luci fáákt?? ☹ a meduňkovej?
Jinak pořád zvracím, ale už to není tak hrozný 😉 ale to jsou věci, který se dají přežít 🙂 V neděli jsem spořádala svíčkovou s 6 knedlama a měla jsem v bříšku jak v pokojíčku.. a dneska jsem zas nesnědla skoro nic, takže je to tak na střídačku.

mrkvicka28
18. kvě 2010

Květa cerlkáž čípku se nedělá, protože je tam větší riziko infekce která by molha narušit plodové obaly.
Holky mě ani tak nevadí že bych měla byt já v nemocnici,ale nevím co to udělá s malým. Ještě nikdy nebyl doma bez mámy doma.
A navíc mi dneska umřela babička ( bylo ji 91 let ),bylo to pro ní vysvobození,ale stejně.
Tak si zítra nachystám tašku do nemocnice a druhou pro kluky a budu pokud možno pořád ležet s polštářkama pod zadečkem.

lukza
18. kvě 2010

Mrkvičko je mi to líto s babičkou .a věřím že nejhorší je jak to bude brát Malý že nebudeš doma a už ho nějak připravuješ?

Luciiie celkově v těhu se správě nemají bylinky nebo je jich hodně málo co se mužou a hlavně se nesmí urologický pruduškový atd .tyto se nesmějí

lucifirek
18. kvě 2010

Luciiie musíš to vydržet,já to tak mám ted taky. Taky zvracím a na začátku jsem zvracela taky. Někdy dobrý a někdy nesedne nic,ani suchý rohlík. A ten čajík se fakt asi nemůže. Mě teda docela pomáhala coca-cola ledová. Jenom po trošičkách. I když ta by se taky moc neměla,ale mě dělala dobře.
Mrkvička to mě moc mrzí,že ti zemřela babička ☹ ,to se dožila uctyhodného věku.

lukza
18. kvě 2010

Lucifirku a neřádí ti malý po coca- cole? 😀

luciiiie
18. kvě 2010

mrkvičko s babičkou je mi to líto... ☹
Tak já to radši moc pít nebudu, díky 😉 Luci já si nestěžuju, aspoň vím, že je snad vše v pořádku 🙂
Holky dívám se na zprávy a normálně bulím..to je hrozný s těma povodněma...chudáci lidi ☹

lukza
18. kvě 2010

Luciiie jj ty povodně jsou šílené.
Jo hooky slyšely jste že se bude vracet zpět mateřská takže opět budou penízky jak dřív a i nám Jimmy to celé doplatí🙂))

lucifirek
18. kvě 2010

lukzy ted už ji nepiju,ale na začátku těhu to bylo jediné co mi trošku pomáhalo,i když někdy ani to ne.
Luciiiie,jsme na tom podobně,je to nepříjemný,ale člověk je rád,že má v bříšku mimčo. Já to taky už nějak do konce překlepu. Na zprávy taky koukám a ted je tam nejen o povodních,ale zase nějaká ženská zahodila miminko.
Luciiie zkus tu coca colu,ale samo jí nesmíš vypít litry. 🙂 😉

jeany
18. kvě 2010

Lukzo, jestli to už odsouhlasili a budou mateřskou vracet, je to super zprávička. Já mám dostat poprvé tentop měsíc mateřskou, ale jen za 14 dní a zatím nic. Jak ti to chodí? Kolikátého v měsíci, Ještě mi ani nepřišel žádný papír o schválení. Tobě přišel nebo to nechodí, vždyť já ani nevím. Nemocenská mi za prvních 14 dnů přišla a teď netrpělivě očekávám tu mateřskou a čekám kolik to bude. Počkám asi do 20. a budu se muset na sociální asi ozvat a zeptat se.
Martínek už mi zase spinká a tak můžu zase chvilku brozdat po netu. 😀

lucifirek
18. kvě 2010

Tak já jsem tu zprávu o mateřské promeškala.Ale pokud to je od června,tak já budu nastupovat asi někdy v červnu,tak by mi to možná mohlo vyjít.

betys
18. kvě 2010

Ten mátový čaj se nesmí hlavně před porodem a při kojení-prý se po něm ztrácí mlíko.
luciiie-mě od nevolnosti pomáhal čaj pro těhule od Teekanne.Bylo mi po něm líp
Ty povodně jsou hrozný,taky jsem u zpráv bulela.
lukza-s tou mateřskou to máte dobrý,já bohužel nedostanu vůbec žádnou ☹

betys
18. kvě 2010

jeany-nechci strašit ale holky z okolí na první mateřskou čekali docela dlouho 😒

kveta
18. kvě 2010

Mrkvička, je mi to ľúto. 😔

Luciiie, mätový čaj sa nesmie v tehu iste, spúšťava potraty.

Lukza, havino je na tom tak, že momentálne sa tvári ako zdravý pes. Bohužiaľ prognóza nie je tak ružová. Má poškodený predný lalok mozgu, nejak to súvisí s imunitou /pri lumbálke zistili priveľa bielych krviniek v mozgomiešnom toku/, ale viac sa to dá odiagnostikovať len v Amerike a aj to len biopsiou, ktorou ju trápiť nemienime... Momentálne berie lieky na potlačenie imunity, nám známy Prednison, aby sa v mozgu nekopili biele krvinky, a uvidí sa, či ju to zachráni nastálo alebo časom položí definitívne. Šance sú vraj 50 na 50. Viac sa momentálne robiť nedá... Ale teším sa každému dňu s ňou navyše, lebo na Slovensku ju už chceli pomaly utratiť, takže aj toto je malé víťazstvo. Maličká nijak netrpí, necíti bolesti, takže to, že sme ju nedali utratiť nie je predlžovaním utrpenia... Inak by som sa samozrejme utrateniu nebránila...

betys
18. kvě 2010

luciiie-mrkni na www.porodnice.cz a tam si ty čaje zadej.V těhu se můžou oba.Však si to pročti 😉

lucifirek
18. kvě 2010

Betys tak nám zase na kurzu říkali,že před termínem porodu mátový čaj právě máme pít. Akorát ne při kojení. Jinak mě z toho čaje pro těhotné bývalo ještě hůř.Prostě si asi každý musí vychytat,co mu dělá na žaludek dobře. mě pomáhali banány,cola,..