Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

betys
27. kvě 2010

Zdravím všechny sestra zatím stále nic.Večer jí řekli že to vyvolají ráno ale asi to přišlo samo Pavel zaní odjel ve 2,30h takže čekáme že to snad už brzo bude.Určitě bude vše v pohodě.Přeji všem pěkný den Katka

natalka28
autor
27. kvě 2010

Káťo, děkujeme za info a držíe Betys pěsti!!!🙂

betys
27. kvě 2010

Tak už máme Matěje 3,70kg a 53cm snad je to přesně.Oba jsou v pořádku.Musel jít ven císařem hlavní je že je vše v pořádku.K.

jeany
27. kvě 2010

Ahojky 😀
Jimmy a Lukzo, odsávačku mám. To bylo první, co sjem si v lékárně koupila. Zkusím tedy odstříkávat, jestli tam ještě nějaké mlíčko bude. Malého jsme ráno nakojila a pak ještě vypil 50 ml Nutrilonu a teď zase pěkně spinká.
Taky pořád myslím na Betys, psala mi večer, že ráno by jí to měli vyvolávat. Od té doby se mi ještě neozvala. Jo, teď se dívám, že tu psala i její sestra. Taky doufám, že všechno bude mít v pořádku a budou oba zdraví.

jeany
27. kvě 2010

Katko, děkujeme za zprávičku a že Betys moc gratulujeme a ať jsou oba hlavně zdraví. Super zprávička 😵 😵 😵

kveta
27. kvě 2010

Fúha, tak Betys mala pravdu, že potrebuje lekárov od začiatku až do konca. Nevadí, hlavne, že je Matej v poriadku na svete... Gratuľujem. 🙂

elllenka
27. kvě 2010

betys: Moc blahopřeji, hlavně že jste oba vpořádku.

natalka28
autor
27. kvě 2010

Moooooc velk gratulace Betys k Matýskovi!!!!
Tak teď je na řadě Lucifirek🙂

betys
27. kvě 2010

Všem moc díky čakáme až nám tatínek přiveze ukázat fotky.Moc se těšíme hlavně naše Andulka prý bude na tetu hodná a bude pomáhat 😉 Snad to tak bude.Přeji všem pěkný den.K.

jimmy1
27. kvě 2010

Jujda, tak už je to tady 🙂 Sice císař (fuj, viď Lukzi), ale hlavně, že jsou vpořádku 😵 Takže Betys moooooooc velká gratulka 😵 a těším se na fotečky..

My jsme se teď vrátili z druhé dávky očkování (hexavakcína a prevenar) a Martulka je nějakej ukňouranej. On je teda divnej už od rána, protože ve 3 ráno jsme vstávali kvůli prdíkům, ve 4 už byl hlad a v 6 už bylo vyspáno, takže opravdu super noc 😠
Jo a "bohužel" jsem po cestě u masny potkala známou, která mi pohlídala kočár 😀 takže průvan v peněžence, ale aspoň bude něco v mrazáku 😉

mrkvicka28
27. kvě 2010

Betys moc elká gratulece Matýsek je pěknej macek tak at jste brzo doma 😎

luciiiie
27. kvě 2010

Betys: moc moc moc gratuluji 🙂

luccatko
27. kvě 2010

etys:také mooooooooooc gratuluju 😀

luciiiie
27. kvě 2010

holky teď mě napadlo..kdy vám vůbec dali těhu průkajdu?

kveta
27. kvě 2010

V 12.tt.

mrkvicka28
27. kvě 2010

Luciie u dvojčátek budou čekat do 12tt jestli zůstanou obě, je to běžný postup kvůli syndromu mizejícího dvojčete, který se vyskytuje do 12tt po tomto kritickém období už je jen malá pravděpodobnost že se něco stane 🙂

luciiiie
27. kvě 2010

ona se mě právě ptala, jestli už ji chci, tak mi to právě připadlo brzo 😕 A to jsem ještě měla před redukcí, heh.
Mrkvi jak je? Včera jsem se musela smát, jak jsi tu psala o tom kocourovi 🙂

natalka28
autor
27. kvě 2010

Holky, jak je to s nástupem na mateřskou? Proč se uvádí 6 - 8 týdnů a jakej je rozdíl v tom, když nastoupíte 6 týdnů nebo 8 týdnů? A to je přesně třeba 6 týdnů před termínem porodu??? Díky

elllenka
27. kvě 2010

natalka28: Co jsem vyčetlla tak 8týdnů před plánovaným porodem se dává těm co ještě pracují a ty které mají neschopenku tak 6týdnů předem, ale nejspíš to záleží na doktorce

elllenka
27. kvě 2010

luciiiie: Já ji dostala v 7.týdnu, hned jak mi to potvrdili v Unice 🙂

jimmy1
27. kvě 2010

Natalko, je to v rozmezí 6-8 týdnů před termínem porodu, nejdříve 8 nejpozději 6 týdnů před porodem. Pokud jsi na PN tak je lepší jít až 6 týdnů před porodem, ale třeba s mým gyndr. nešlo rizumně komunikovat o tomhle a prostě jsem musela nastoupit už 8 týdnů před.
No a ta mateřská je na 26 týdnů ode dne kdy nastoupíš. Takže když nastoupíš dřív tak taky dřív končíš a přecházíš na rodičovskou 😉

luciiiie
27. kvě 2010

Natalka28 dívala jsem se ti do albíčka a jsi fakt holka šikovná...ty rámečky jsou parádní!!! 🙂

lukza
27. kvě 2010

JÉÉÉ Betys moooc gratuluji tak už máš svého uzlíčka u sebe moc mu do života přeji zravíčko štěstíčko a at má krásný život.a tobě Betys také moc zdravíčka a at ti Matýsek dělá jen samou radost už se moc těším na fotečky.

Natálko já byla na PN a szala sem si mateřskou 8týdnu dopředu protože to bylo přes vánoce a už sem chtěla chodit ven kdykoliv a né furt se ohlížet na vycházky.

Lucinko já taky prukajdu dostala až ve 12týdnu.

betys
27. kvě 2010

Tak jsme se právě vrátili z Ivančic sestra všem moc děkuje za přáníčka.Malej je moc krásnej.Sestra je pěkně zmožená ale určitě to bude už jen dobrý.Pavel má nějaký fotky tak je sem pak určitě dají.Mějte se pěkně K.

pampeliska36
27. kvě 2010

betys.... take se pripojuji ke gratulacim!!! 😀 😀 😀

lukza
27. kvě 2010

Mrkvičko chtělo by to další fotečku pupíka🙂)

natulaaa
27. kvě 2010

Jéé holky,zdravím vás,to jsem ráda,že slyším,že je tolik těhulek z uniky,já se o tom,že bych měla na IVF dověděla před dvěma dny po operaci,když tak jukněte fotoblog,tam to mám popsáno a takže bych i ráda slyšela názory tam na tu kliniku a trošku i ceny,ale ty jsou asi u každého trošku individuální ,to jsem usoudila z toho videjka co tam má ta klinika na stránách 😒

kveta
27. kvě 2010

Natulaaa, asi moja odpoveď vyznie trocha sarkasticky, ale po prečítaní si Tvojho fotoblogu by som sa v prvom rade už nenechala operovať tým operatérom, čo Ti robil prvú operáciu cysty... Sú minimálne dva spôsoby operácie cysty, a zrejme vďaka tomu, že nezvolil ten druhý /menej pohodlný pre operatéra, zdĺhavejší, ale menej rizikový z hľadiska opakovania cysty/ si tam, kde si.

Po druhé: dala by som si ešte dva tri mesiace na skúšanie o počatie prirodzenou cestou, prípadne aj pomocou folikulometrie... Predsalen IVF je dosť brutálny zásah do organizmu a u Teba prirodzené počatie nie je vylúčené.

Ak chceš vedieť ceny, tak neviem ako je to v Čechách, ale na Slovensku je podstatné vedieť z ktorej si poisťovne, lebo spoluúčasť poisťovne sa líši...

elllenka
27. kvě 2010

natulaaa: Co se týká cen je to zhruba všude stejné liší se to jen málo. Hlavně záleží co ti doporuší, jeslti klasické IVF tak to platí celé pojišťovna, pouze se přispívá na léky. A jinak za všechno ostatní se platí.
Mě doporučili ICSI a pak jsme si dopláceli za vše co šlo, prodloužená kultivace, ...

Na Unice po vyšetření vám navrhnou řešení, dají ceník a předběžně zpočítají kolik to bude stát

mrkvicka28
27. kvě 2010

luciiie je mi dobře akorát si asi budu muset nechat zvýšit dávky magnesia občas mě ečer tvrdne bříško.
Lukzo tak já zítra hodím ffotečku bříška.