Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

betys
30. čer 2010

@kveta -teploměr máme,ale stačilo párkrát ho použít a už to máme v oku.Už to trfím úplně přesně.
jeany-Když Ti Martínek v noci tak dlouho spí-co krmíš jen Nutrilon?A kolik ho vypije?Matýsek pořád spí jen 3-3,5 hodiny.Napije se z prsu a pak 100 ml Nutrilonu

lukza
30. čer 2010

Ahojky holky

to je ale dneska vedro co 😝

@betys ještě má malý nárok spinkat jen tak a ber že ej to furt svaté jsou děti co se budí aji dřív.

@jeany to je supr že už vískáte je to hned veselejší že s malým.a pokud bude krásné aji září tak už se budete moc rochnit letos

@kveta jsem ráda že jsi to našla a opravdu je molitan supr tedka vždy večer ho dám ven on do rána pěkně uschne a jednou za měsíc se má vyvyřit v pračce uvadí teda že by se měl jednou za 3měsíce vyměnit ale furt se to dá stojí okolo stovky u nás a přece jen když se to spočítá tak než bude sedět tak koupím jen tak ještě dva.
já teploměr používámprotože sem zjistila že stačí aby mě bylo horko a pak se mě zdá voda teplá ale teploměr ukazuje že ještě není teplá. 😝

Holky tak se zkusila Lukáškovy koupit kouzelný hrneček od Aventu a on chudát neví jak stoho pít krásně se trefí do pusenky ale ta savička mu nechutná no jo není to jak dudel 😀 a dneska sem zkusila koupit štávu s mrkvičky a jen mu to kaplo do pusenky a ty škleby to bylo na pošurání ale teda já jí chutnala a je pěkně hnusná a prý je to bio je jak hořká a to sem mu to zředila vodou no jo chtěla sem aby v těch horkách nemusel pít čajík ale asi ze štávama neuspěju leda taks tou jablíčko s markví ta je sladká 😀

kveta
30. čer 2010

Dá sa ten molitan každý večer odstreďovať v práčke?

luciiiie
30. čer 2010

Ahoj holky,
jdu vás jen pozdravit 😉

@lukza bříško zatím neposkočilo a neposkočilo, dokonce jsem se dneska dívala, že jsem kilo zhubla. Tak já už nevím. V pátek jdu do poradny a jak jsem se nemohla dočkat, tak mám z toho zas nějakej blbej pocit, doufám, že bude vše ok
@lucifirek Luci to je mi líto, že je ti zas špatně, ale už se ti to krátí 😉 Vydrž prďka 🙂

Jééé Zuzi ahoooj, ráda tě tu vidím, i když tě Kelišová vídávám každý den na facebooku 😝

luciiiie
30. čer 2010

Koukám, že mrkvička podala info 🙂 No paráda, kluci mají hezkou váhu, mám z nich radost 😉

kveta
30. čer 2010

@luciiiie Neboj, s takýmto chudnutím počas tehu sa stretávam aj ja a bábo je stále v poriadku a stále rastie podľa tabuliek...

jeany
30. čer 2010

Betys, krmím Martínka pořád stejně. Prostě někdy sní večer 100, někdy i 130 a někdy ještě přidáme 30 ml, to když pořád pláče hlady. Myslím, že se budívá tak málo, že je už větší. Krmením to není. Váš Matýsek je přeci jen mladší a myslím si, že pak ti také bude spát déle. Matýsek je ještě maličký, to my jsme dlouho spávali jen 3-3,5 h. Takže se těš na to, že se to časem zlepší. Dřív jsme krmili kolem půl osmé a pak ještě kolem 11 hod. a pak se budil cca o půl druhé. Teď krmíme už jen kolem 8 a pak kolem půl druhé - druhé.
Dnes jsem byli v poradně a Martínek už váží 4700 g a měří 57 cm. Pěkně nám přibírá. Doktorka nám říkala, že až tolik by ani přibírat nemusel a to ho krmím méně a dávám tak 100 ml čaje. Přibral za posledních 14 dní 650 g a předtím přibral za 14 dní 800 g. Ale jak ho mám krmit míň, když má hlad a vůbec není tlusťoučký, nechci ho trápit hladem. To až teď se trošku zaobluje, ale pořád je ještě spíš štíhlejší, jen je dlouhý. Už nám vyrost o 10 cm. Dokonce jsme už předběhli sousedku. Ta při narození vážila 3,30 a dnes také byli v poradně a váží 4620 g.

betys
30. čer 2010

My se budem vážit zítra.Myslím že ve váze vás doženeme.Celý odpoledne nám nešlo čerpadlo na vodu.Až teď to manža opravil.Jještě že tak.Zaliju truhlíky a rajčata a jdu chrnět.matýsek už chrupe. 😉

zuzuza
30. čer 2010

Holky, tak jsem prihodila nějaké nové foto, ale aktuální nemám, to až o vejkendu🙂

lucifirek
1. črc 2010

Zuzi fotečky jsou krásný, Sebík je hezký vlasáček a frajer. 😉 😀

zuzuza
1. črc 2010

Hih díky Luci, no už se těším na fotečky vás těhulek, zrovna jsem byla na návštěvě za kamoškou v porodce a nemůžu uvěřit, že byl Sebík tak malý, už si na to ani nějak nepamatuju:((

lukza
1. črc 2010

Ahojky holky
@kveta jj určitě se dá odstředovat ale stačí ho aji jen vyždívat v ruce a pak ho nechat někde doschnout.

@luciiiie ničeho se neboj bude vše v pořádku já mám kamoško co je tedka těhu dokonce čeká už 3mimi a ještě v 23t neměla žádné bříško a nepřibrala vubec nic a pak najednou bříško vylezlo ale stejnak má nahoře zatím jen cca 3kg a to už je tak v 26t.

@zuzuza Ahooojky traky tě tu ráda vidím a fotečky jsou krásné 😀

@jeany mě Lukášek taky tak steračně nabýral oni ty mimča to chtějí asi dohnat my už tedka máme tak 8,6kg ale je pravda že už tedka poslední měsic přibírá ohodně meně asi se už dopapal taky bylo na čase. 😀

@lucifirek jak je ?je to lepší aspon o trochu už se ti to krásně krátí muže to být kdykolv dneksa máš kontrolu že?tak at je vše OK

lukza
1. črc 2010

za chvíly vyražíme na poslední očkovaní to zase bude boj 😲 a zítra beztak proleží chudátko v horečce

luccatko
1. črc 2010

Luci děkuji za vzkaz od mrkvičky,taky ji moc pozdravuj 😉

jeany
1. črc 2010

Zuzy, krásné fotečky, pěkně Sebík povyrostl. 🙂
Lukzy, tak ať vám to očkování dobře dopadne a zítra ať je Lukáškovi dobře a nemá horečky. 😉

lucifirek
1. črc 2010

Tak já dneska zase akční ráno,vzhůru od půl třetí,pak na poradnu,te jsem dorazila a nic moc. Já jsem těm svým komplikacím nepřikládala nějak moc význam,jsem si říkal,že je to v těhu normál. Já totiz nespala,ráno jsem zvracela a strašně mě svědila kůže na celém těle.NOhy a ruce oteklé i ráno,což by nemělo být. Ani to zvracení.Doktorce se to moc nelíbilo. Takže mi hned před monitorem dělali kontrolní krevní obraz na ty krvinky a železo. A ještě krev na jaterní testy,kys.moč. a ještě něco. Rozpíchané ruce natřikrát,nějak mi tak krev netekla. Sestřička se sice snažila,ale brali mi to natřikrát. A zítra musím přijít na kontrolu a pro výsledky,tak jsem zvědavá.Naštěstí malý na monitoru řádil,tak je snad OK.

lucifirek
1. črc 2010

Lukzy tak at to očkování v pohodičce zvládnete. 😉 U nás je sice teplo,ale docela často pod mrakem,tak je to v pohodě. Mě teda zase bolí šíleně nohy,že se nedá nic moc dělat.Je jsem hodila prádlo do pračky a převlíknu postele.

pampeliska36
1. črc 2010

@lucifirek jejda lucy... snad bude vsechno v poradku!!! to je porad nejakeho testovani, co? zitra na tebe budu myslet, ale verim, ze je vse v nejlepsim poradku 😉

lucifirek
1. črc 2010

@pampeliska36 taky doufám,žebudeme ok

jeany
1. črc 2010

Luci, tak to tě lituji, že je ti tak špatně, to u mně zas tak moc nebylo. Raději víc odpočívej. Snad ti ty výsledky dopadnou zítra dobře, budu držet pěsti a myslet na tebe. Ono se to už blíží ke konci a lepší to už nebude. Bohužel. Já jsem už skoro zapoměla jak mi bývalo ke konci těhu špatně, mně pálila hodně žáha a občas jsem večer zvracela, ale ty to máš ještě náročnější. Mně naštěstí nohy ani ruce nenatíkaly. Ještě to tu chvilku vydrž a výsledek bude stát za to. 😵 😵 😵

lucifirek
1. črc 2010

Jani kvůli malému to vydržím 😉 A uklidnuji se,kdyby dopadly ty testy blbě,tak i kdyby vyvolávali,tak malý bude už 37+nějaké dny,tak už by byl dostatečně dozrálý a snad v pořádku. Mám o něj strach. Kdyby se něco dělo,dám ti určitě vědět.

pampeliska36
1. črc 2010

@lucifirek luci to bude urcite vsechno v poradku. neboj 😉 budu na tebe zitra MOC myslet!!!

lucifirek
1. črc 2010

@pampeliska36 děkuji,já se určitě ozvu,nebo dám vědět po janči. 😉

pampeliska36
1. črc 2010

@lucifirek MOC NA TEBE MYSLIM!

lucifirek
1. črc 2010

to jsi hodná. 😉

luciiiie
1. črc 2010

@lucifirek Lucie to bude dobrý, uvidíš 😉 My máme zítra poradnu, takže bude všechno dobrý u obou 😝

pampeliska36
1. črc 2010

holky tehulky... chtela jsem se jen zeptat... uz si picham Dipherelin... a nevim, jestli uz ted se ma vice pit nebo na to budou upozornovat az po odberu vajuch? ze po tom odberu hrozi ten hyperstimulak? diky moc za rady 😉

betys
1. črc 2010

@pampeliska36 -hyperstymulák hrozí podle počtu vajíček.Mě se dostavil myslím druhý den po odběru a dakší den už mi bylo hodně zle.Říká se hodně pít a hodně bílkovin.
Jinak jsme byly dneska s malým u Dr.Takže hlásím váha-5100g a délka 58 cm.Docela dost jsme vyroslti.Všechno je v pořádku jen matýsek málo drží hlavičku tak ho musím víc trénovat. 😉

lucifirek
1. črc 2010

pampeliška,hlavně po té punkci musíš hodně pít. Ale i ted,v těch teplech není od věci zvýšit příjem tekutin.
Betys krásně rostete. 🙂

zuzuza
1. črc 2010

Lucifirku, doufam, ze bude u tebe vse ok!!!!
Betys, nic si z toho nedelej, ze nedrzi hlavicku, sebik strasne dlouho nechtel past kone, pac jsme ho od zacatku nedavali na bricho, pak se vztekal a rval, ale jak se zacal otacet na bricho, tak furt pase, dokonce aji v kocaru, jezdime jak komedianti, hodim vam foto, porad pase, skoro celej den, takze neboj, maly to dozene, ale musis ho furt davat na bricho jako my🙂
Holky, ja musim zaklepat, ze sebik ma dnes za sebou 3. ockovani a zatim ani jednou nemel teplotu a nic, tuk tuk, snad to i po dnesnim ocko bude ok.