Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

betys
1. črc 2010

@zuzuza -my na břicho dáváme.Protáhne si tím pupík a vyžene zapomenutý brkance.A v kočárku tak i spí.Když nemůže zabrat na zádech tak na břiše určitě usne.To má po mámě.V těhotenství mi moc chybělo že nemůžu spát na břiše,teď už to naštěstí jde 😀

lukza
1. črc 2010

@lucifirek budu na tebe mooc myslet zítra ,ale věřím že to bude ok.i kdyby to musely vyvolávat tak se neboj Kubík už je pěkně dopečený tedka jenom přibírá,neříkaly ti kolik tak váží ale myslím že k těm 3kg už bude mít. 😀 a jak už jsi vlastně 38týden tak je to v pohodě.

@betys máte krásnou váhu a hlavičku vytrénujete 😀 mě taky v těhu chybělo spát na bříše spím tak furt a po porodu sem si to pak už užívala na břiše i když skrz jizvu to nešlo hned.a mě Luky spinkál do tedka na zádech ale tedka jak se přetáčí tak spinká na boku a teda šíleně cestuje po postýlce 😲

Tak holky očkovaní šlo dobře byly slzičky ale jen chviličku a pak se smál ale tedka večer už měl zvýšenou teplotu a spapal mě jen 70ml před spaním uvidím jak bude v noci ale jako vždy čekám horečku až ráno ,ale aky furt doufám že by jsme to mohly zvládnout tentokrát bez horeček protože představa že v těchto horkách bude mít ještě třeba jak minule 38,5 tak je mě stoho už smutno no uvidíme jak to bude

kveta
2. črc 2010

@lucifirek Neboj, v tomto štádiu už je maličký naozaj pripravený zdravý prežiť, ak by musel už vykuknúť na svet... Držím palečky...

jeany
2. črc 2010

Ahoj holky, tak mi psala Lucinka a už si ji nechávají v nemocnici. Vyšly jí špatně naějaké testy. Bude mne informovat, tak vám to sem vždy napíšu. Držím palce, aby hlavně bylo vše u obou v pořádku. Mně se Martínek taky narodil v 37 tt, takže i oni to už jistě dobře zvládnou. 🙂
Dnes jsem byla s Martínkem dopoledne ve městě a venku je pěkný hic. Byly jsme si pro fotečky z vítání. Jsou pěkné, město je dává udělat a dává je pak zdarma.

luciiiie
2. črc 2010

jéje...Luci držte se, držím pěstičky 😉
Jinak my byli dnes na poradně a všechno je v pořádku, malej se tam vrněl a dával ručičky v pěst...
holky to je tak strašně krásný...někdy tomu nemůžu pořád uvěřit, že se jsme se taky dočkali..až se mi chce z toho bulet 😵 😵 😵

betys
2. črc 2010

@jeany -tak to budeme na Lucku myslet.Matýsek chrupe na verandě,je tady chládek.Ale i tak spí neklidně.Ven možná půjde až tak po 17 hodině. 😎

pampeliska36
2. črc 2010

jeje.... jeany... diky za info! doufam, ze budou oba v poradku.

pampeliska36
2. črc 2010

@lucifirek moooooooooooooooooooooc na tebe myslim!!! 😉

lukza
2. črc 2010

Jeany díky moc za info o lucifirkovy.věřím že to bude vše v pohodě mimi už je v krásným týdnu takže to je v pohodě a aspon si je tam pohlídají 🙂)) moooc je pozdravuj

Holky jak zvládáte ty vedra a co mrnata?

já uplně padám jsembez energie a Luky nemuže moc spát máme doma šílené horko 😝
Jéééé my konečně poprvé po očkovaní jsme bez teplot jen strašně bojuji že Luky mě nechce vzít vubec na milost jak čajík tak vodu ani štávičky chtěl by jen MM ale s té lahvičky si nevytáhne mlíčko jenna žízen,asi začnu pomalu s mrkvičkou at si zvyká na nové chutě dřím mě čajík pil ale tedka už chce jen MM sice včera sem do něho dostala 40ml čaje ale byl to boj a ještě k tomu je to malé množství na tyto horka

kveta
2. črc 2010

@luciiiie Tebe sa z toho chce bulet? Ja som to už x krát dojatím oplakala... Stále nemôžem uveriť tomu, aké šťastie ma postretlo... 😀

kveta
2. črc 2010

Lucifírkovi veľmi držím palce a dúfam, že to bude mať čo najrýchlejšie za sebou, keď teda testy nevyšli najlepšie... Budeme tu mať ďalšie bábo!!! 😵

luciiiie
2. črc 2010

@kveta 😉 mě to chytne vždycky na kontrole, když ho vidím 🙂

musím si koupit nebo někde půjčit tlakoměr a přeměřovat si tlak ☹ U doktora mi vždycky vylítne 😅 Dnes mi naměřila 140/90 heh 😕

jeany
2. črc 2010

Psala mi Lucka, že má help syndrom, nevím co to je, musím si to někde na netu naít. Prý asi zítra by jí kvůli tomu porod vyvolávali, tak jsem zvědavá jak to bude. Pořád na ni myslím. Zítra jí zase napíšu jak se cítí a jak se jí vede. Strašně moc ji držím place, aby vše dobře dopadlo.

lenceslava
2. črc 2010

holky já to četla na netu co to je, chudák lucka. hlavně at to dobře dopadne. budu jí držet palce.

pampeliska36
2. črc 2010

doufam, ze vsechno dobre dopadne... taky jsem si neco malo precetla na netu a moc ji i miminku drzim pesticky, at jsou oba v poradku.

kveta
2. črc 2010

Kurnik, na čo čakajú???
@jeany Odkáž, prosím, Lucifírkovi, nech tlačí na okamžité vyvolanie pôrodu... je zbytočné to odďaľovať.. sakra.

ivetule
2. črc 2010

@jeany vyřid luciferkovi že držíme moc palce. At jsou oba v pořádku. Moc na ní myslíme.
Ráno hned kouknu jak to vypadá jestli jsou nějaký zpráva od luciferik.

betys
3. črc 2010

Hellp syndrom-je porucha jater a krevní srážlivosti v těhotenství.Při zjištění se těhotenství ukončí prý je to nebezpečné pro mamču i dítě.Určitě budou oba v pořádku.Katka

betys
3. črc 2010

Ten minulý příspěvek psala moje ségra.Chodí sem nakukovat a všem Vám moc fandí.Ona takové problémy nemá,čeká svoje druhé dítě.termín má 20.7.
Pořád musím na Lucku myslet,snad se jí to pěkně rozběhne a bude to bez komplikací.
Jani a kde je v nemocnici?U nich?Nebo ji někam poslali?Jsem po ránu zvědavá že?Dobře jsem se vyspala.Teď už utíkám něco dělat než bude synáček mít hlad. 😉

natalka28
autor
3. črc 2010

I já držím Lucifirkovi moooooc pěsti!!!

Holky, naposledy jsem Vám psala, že mám sníženou klenbu a CS1. Od té doby mám šílenej strach z předčas.porodu!!!:-( Teď je to ještě horší, protože se mně ve čtvrtek stalo to, že jsem vylezla z auta, vešla do lékárny a tam jsem cítila, že ze mě něco vyteklo, ale nevím jestli jsem si učůrla nebo co to bylo!!! Hned jsem šla na WC a na toaleťáku jsem měla bílý výtok nebo co to bylo. Od té doby mám panickou hrůzu, že mně odchází plodovka!!!!☹ Mám pocit, že mám furt navlhlé spodní prádlo, ale nevím, jestli to je z těch veder a pocení nebo co! Mám teda nachlazenou ledvinu, ale že by to bylo tím!!!!!!!?????????? Jsem z toho dost vedle, k dr.budu volat až ve středu a nerada bych něco pos....!

betys
3. črc 2010

@natalka28 -hlavně nestresuj ať si to ještě nezhoršíš.Já jsem měla bílý výtok skoro celé těhu a může to být i únik moči jak mimčo tlačí na močák.Mě se zdála plodovka bezbarvá možná jemně narůžovělá.A nemůžeš si zajít někam do nemocnice nebo porodnice?Tam by Tě taky vyšetřili.Takovým papírkem by udělali test jestli to je plodovka.Zbytečně se budeš nervovat až do středy a kdyby se něco dělo tak by se to aspoň začalo řešit.Raději nečekej a někam si zajdi.Mě taky vyšetřili u Milosrdných v brně bez problémů.Nnebo můžeš na Obilňák.Do středy je ještě dlouho.Ale nechci Tě strašit... 😉

kveta
3. črc 2010

@natalka28 Súhlasím. Do nemocnice ešte dnes. Daj si intímku, tá tu tekutinu zachytí a v nemocnici otestujú priamo tú intímku. Nachladenú ľadvinu treba okamžite liečiť. Chce to lekára ešte dnes, vážne. A kľuuuud. Stres nepomáha. Drž sa.

natalka28
autor
3. črc 2010

Díky za odpovědi. Ledivnu léčím od středa - no mám být v teple a odpočívat a v největších bolestech Algifen.kapky nebo do nemocnice na kapačky - víc se dělat nedá!
Do té porodnice na vyšetření bych musela co chvilka - třeba je to jen jak se teď děsně potím a v té lékárně jsem si učůrla.....
Jakým papírkem to tam zjišťují? Nešlo by pořídit něco domů???

betys
3. črc 2010

@natalka28 -to nevím jestli se to dá pořídit.Je to takový papírek myslím že zelený a když je to plodovka tak zmodrá.už si to přesně nepamatuju.Musíš vědět sama jak se cítíš,ale lepší mít jistotu a být v klidu.Ten stres mimču moc nepřidá 😒

jeany
3. črc 2010

Ahoj holky, dnes se mi Lucka ještě neozvala. Nechtěla jsem ji po ránu hned psát, abych ji nerušila, ale teď už jsem jí napsala. Květy, také jsem jí psala, že jsem o tom syndromu četla a že je lepší takové těhu co nejdřív ukončit porodem. Věřím, že tamní doktoři jsou dobří a dělají co můžou. Každou chvilkou čekám, co Lucinka napíše. Moc na ni myslím. 😉

jeany
3. črc 2010

Natalko, jestli máš podezdření, že by to mohla být plodovka, určitě je lepší zajet do porodnice a vzít si tam intimku a oni tam okamžitě zjistí, jestli to fakt plodovka. Zkouší to papírkem a ajk píše Betys, když to zmodrá, je to. Já být tebou, raději bych tam fakt zajela, jsi přece jen v 26 tt a kdyby se něco dělo, oni by si v nemocnici už poradili. Víš, aby jsi něco nezanedbala. Já ti věřím, že se ti tam nechce, ale já byhc tam přece jen jela. Udělej sama jak myslíš. 😉

jeany
3. črc 2010

Lucinka mi teď napsala, že ji zavezli sanitkou do Brna do Bohunic, kvůli případné transfuzi a že tam hrozil akutní císař. Prý má dnes zase ještě horší testy a tak jí porod už vyvolávají. Dál nepsala jak jí to vyvolávají zda tabletkou nebo kapačkou. Nechci jí teď otravovat otázkama, tak jí jen napíšu, že ji všichni moc držíme pěsti a amyslíme na ni. Já jsem holky nervozní, ale věřím, že vše dobře dopadne. Jak jinak. 🙂

luciiiie
3. črc 2010

Luci mooc na tebe myslím....Držte se.... Jani díky za zprávy 😉

betys
3. črc 2010

Držím Lucce palce.Hlavně aby byly oba v pořádku.Snad to bude mít brzo za sebou 😉

kveta
3. črc 2010

Lucifírku, drž sa... 😕