Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

ratatooy
28. únor 2012

@vodni to je normalni mě začali od 4 měsice padat a přestali po 7 měsíci,kadeřnice řikala že to tak mame většinou všechny

vodni
28. únor 2012

@ratatooy Jj, naštěstí už je to lepší, začíná to zarůstat, ale měla jsem fakt kouty do půl hlavy, regulerní pleše 😖

jezulicka
5. bře 2012

ahoj holky, moc vás všechny zdravím...Mám na vás takový dotaz..Malá mi ted začla odmítat jíst jí úplně minimum, je to nad lidské úsilí do ní něco dostat...Nevíte čím by to mohlo být?Nebo nemáte tu některá s tímto zkušenost?Díky za radu 😖 už jsem z toho neštastná.... ☹

luciiiie
14. bře 2012

Ahoj holky...jen dotázek....kryokonzervace stojí stále 1000,- za rok? Jinak vás všechny moc zdravím a doufám, že se máte fajn 🙂 už aby tu bylo konečně jaro, co? 🙂

lucifirek
14. bře 2012

Luci platili jsme v listopadu a stálo to 1000

lukza
14. bře 2012

Ahojky holky jdi vás aspon pozdravit jaksi tedka moc nestíhám je toho doma dost ale klucvi jsou milíčci kuky je tedka teda marod a jak na to není zvaklej tak je s toho špatný a přirom uknučený protivný uff je to náročné ale jinak pohoda kuky pozlobí a tomča je zlatičko.už se těším na jaro a léto.doufám že vi se máte všechny dobře a jdte zdravoučcí v rámci možností

luccatko
6. kvě 2012

Ahoj holky 🙂 tak náš Matýsek už je na světě,je to o něco dřív,ale je úplně v pořádku.nepotřebuje ani žádný přístroj, šikulka naše 😉 má 2340g a měří 45cm....narodil se 5.5.2012....

lukza
6. kvě 2012

@luccatko mooooooc gratuluji že jsi se stala už maminkou tak krásného klučka a v kolikátem se vlastně narodil brouček jinak jak tobě tak Matýskovy do života moc zdravíčka a užívejte každé minuty jeho dlouhého krásného života🙂)

luccatko
7. kvě 2012

@lukza narodil se ve 32 týdnu....žádný problém nebyl,prostě už chtěl na svět 🙂 hlavně že je v pořádku,sice si asi měsíc ještě poleží v nemocnici,ale nemusel ani na jipku,byl hned šikovný od začátku 😉 🙂

lukza
7. kvě 2012

@luccatko Luci a tobě praskla voda nebo prostě přišly kontrakce a je nádherný a sem moc ráda že je tak silnej a nemusí být nějak moc hlidanej a teda na ten týden má krásnou váhu kámoška tak rodila a malá měla jen 1600g takže tvuj chlapák je opravdu silák🙂)

jimmy1
8. kvě 2012

@luccatko moc gratuluju 😵 je super, že je všechno v pořádku, tak ať to vydrží!!! a kde jsi rodila? a kde Matýsek je??
Přeji vám jen všechno dobré a Matýskovi do života mooooc zdraví 😵 na 32. týden je ho teda kus a to je dobře 😉

mrkvicka28
8. kvě 2012

@luccatko moc gratulujem ke krásnému klučinovi, hodně zdravíčka a at jste brzo doma

luccatko
12. kvě 2012

Děkuju holky 🙂 začaly mi kontrakce a po třech dnech na kapačkách jsem rodila. nebyl tam žádný zánět,prostě nic...chtěl jít už ven 🙂 rodila jsem na obilnáku,tam mě převáželi od nás z Hodonína.Matýsek je tam stále a já za ním každý den dojíždím.Příští týden už se budem domlouvat,kdy mě vezmou zpátky a budu tam s ním asi týden(možná dva) a pak konečně pojedeme domů 😉 dnes už ho přemístili do postýlky...všechny výsledky má v pořádku,tak ted jen vydržet než ho pustí.Musí tam být zhruba dobu jako by se narodil ve 40týdnu,ale je moc šikovný,tak by mohl jít dřív,pokud vše bude jako doposud.

luciiiie
13. kvě 2012

@luccatko jéé Luci, co to tady čtu? no parááda! moc vám gratuluji 🙂) hlavně zdravíčko pro vás oba a Matýskovi do života jen to nejlepší 🙂))) jéééé

mrkvicka28
14. kvě 2012

@luccatko na obilnáku jsou machři tam se má Matýsek jak v bavlnce. Neboj nebude tam muset být až do termínu porodu. Když se pěkně rozkojí a bude mít dobrou váhu tak vás půstí i dřív. a když už je na postýlce tak to je supr bude to malý šikula... 🙂 🙂 🙂

luccatko
14. kvě 2012

dnes jsem se s mudr dohodla,že od pátku budu na hostinském pokoji....matýska budu mít u sebe 🙂 na to už se těšííím

mrkvicka28
15. kvě 2012

@luccatko Tak si to zžívání pěkně uživej. Matýska má na starosti asi Mudr. Kaplanová že? Jestli jo tak jí od nás moc pozdravavuj je fakt odborník na svém místě.

luccatko
15. kvě 2012

@mrkvicka28 jj mudr Kaplanová...je velmi ochotná a krásně vše vždy vysvětlila

mrkvicka28
15. kvě 2012

@luccatko jo byla fakt supr tak jí od nás pozdravuj možná si ještě vzpomene. to je Matýsek v těch nejlepších rukách. A ty s ním budeš na pokoji nebo budeš na hostinském a chodit na kojení( tak jsem to měla já)? Nejhorší bylo to noční vstávání podle budíku.....

luccatko
15. kvě 2012

@mrkvicka28 budu s ním na pokoji..určitě ji budu pozdravovat a myslím, že na trojčátka určitě nezapoměla 😉 🙂 jen mi napiš jméno do IP,s mrkvičkou bych asi nepochodila 🙂

lucifirek
16. kvě 2012

@luccatko moooc gratulujeme,mám velkou radost,že je Matýsek tak šikovný a moc vám to přejem 🙂 Hodně štěstíčka,zdravíčka a at vám dělá jenom samou radost.
🙂

ivetule
18. kvě 2012

@luccatko moc gratulujeme k Matýskovi. At vás brzy pustí domů. Hodně zdravíčka. 🙂

luccatko
20. kvě 2012

Děkujeme 😉 🙂 🙂

luccatko
21. kvě 2012

tak v pátek jedu s miláčkem domůůůů.....konečně 😉 😀 😀

mrkvicka28
21. kvě 2012

@luccatko tak to jesuper zprávička.

luccatko
31. kvě 2012

Od pátku jsme doma a Matýsek se má k světu...taky plíce má určitě v pořádku 😀 už to přestává být to spavé miminko co bylo v nemocnici.jen to 3hodinové vstávání mě asi zabije,ale co nadělám 😉 🙂

mrkvicka28
31. kvě 2012

@luccatko to je supr to vstávání ti nezávidím 🙂 🙂 🙂

jimmy1
31. kvě 2012

@luccatko super, že je vám doma fajn 😉 a co tě nezabije, to tě posílí 😎 vydrž, on si začne noční spaní prodlužovat časem 🙂 teď má ještě co dohánět... tak ať vám pěkně prospívá 😵

lucifirek
31. kvě 2012

@luccatko mě to vstávání ze začátku nevadilo,ale pak to byl mazec.Ale ono to rychle uteče a bude to v pohodě a v klidu se vyspíte. 😉

lucifirek
31. kvě 2012

Jinak já jdu zítra na utz v 7.tt a čekáme jestli se ukáže srdíčko. Byla jsem na utz před 14.dny a byla vidět bublinka a všechno bylo v pořádku. Tak doufáme,že to nedopadne,jako minule.