Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

betys
26. led 2011

@jimmy1 -tak yjsme nějak nachcípaní.Nos už skoro dobrý,ale spíš Matýskovi rachotí v krku.Dr.ho v pondělí poslechl a dobrý.Dáváme Hedelix na odhlenění.Asi je to teď všude.Ségra Barborku taky odsává. ☹

ivetule
26. led 2011

@jimmy1
@lukza tak přejeme všechno nejlepší k blížícím se narozeninám. Vy máte 1 a my už 2. To to letí. 🙂

ivetule
26. led 2011

@jeany já radši čekám vždycky až na to datum. Mám s toho docela nervy.Stejně se to už moc blíží. 😉 Jinak děkuju moc ,že na mě holky myslíte. Dám vědět jak to dpoadlo. 🙂

ivetule
26. led 2011

@lucifirek děkuju moc ještě chvilku drž. Budu si ho dělat radši až v pondělí. Nemám odvahu si ho dělat dřív. 🙂

enka27
26. led 2011

@teckovanaorchidej Ahojky, já zase poslouchám, že nemám bříško skoro žádné. To si nevybereš.. 😒 Co cukrovka, doufám, že dobrý...
@lukza Přeju krááásnou oslavu a všecko nej. 😉
@jimmy1 Děkuji moc, více v IP.
@ivetule Moc a moc držím palečky!

Jináč já mám děsné fofry v práci, pořád něco...a to už mě straší, že budou potřebovat min. konzultace i když budu na MD, no potěš. Fakt mě to štve, ale nevím jak z toho ven, jsem takový osel zodpovědný....ach jo.

jimmy1
26. led 2011

@jeany @enka27 právě jsme se vrátili z pošty, balíčky jsou na cestě k vám, měly by prý dorazit zítra nebo nejpozději v pátek 🙂

@ivetule díky, taky přejeme Mildovi vše NEJ a super dárek by byl sourozenec v bříšku, ne? 😉 tak ať ta testovačka dopadne // 😵
@lucifirek taky moc díky 😵

jeany
26. led 2011

Jimmy, jsi moc hodná. Ale já tě nechtěla honit. 🙂 Jen jsem chtěla vědět, jestli jsi to poslala. Martínkovi pak doveu dáreček, něco pěkného vybereme a něco jsem už pořídila. 😉

luciiiie
26. led 2011

@teckovanaorchidej hmm hmm, pěkná kára..pěkná...s tou se bude jezdit 😉 co cukrovka matko? dobrý, že jo?

@lukza
@jimmy1 Holky i já se přidávám a klukům přeju všechno nejlepší k narozeninám...pořádně si užijte oslavu 😵 😵

enka27
26. led 2011

@jimmy1 Jašňačka, dám vědět a ještě jednou díky. Pupík děkuje za pozornost. 🙂
@teckovanaorchidej Ten kočárek je parádní, asi se po podobném taky poohlédnu.
@luciiie Co u vás nového?
@betys Něco řádí...všichni kolem mě jsou marodní včetně dětí. Tak se držete a hodně pijte čajíky.

lukza
26. led 2011

Ahojky holky

všem děkuji za příníško pro lukyho🙂)

@ivetule strašně moc na tebe myslím a držím pěstičky aby jsi v datum testovaní našla krásné // jo a užíte si oslavu 2narozenin🙂)

všechny ostatní moc zdravím

jezulicka
27. led 2011

Ahoj holky všechny vás tu moc zdravím...tak jsem byla včera na kontrole utz,a dozvěděli jsme se že čekáme holčičku,tak je to super , že konečně víme co to bude..Jinak mimi má už 22cm,váží 215g,vše jak má být...A chtěla jsem se zeptat kdy jste měli první pohyby?a odkdy jste si nakupovali výbavičku?a kolik tak ks na určitou velikost vůbec nevím co kupovat...a plenky jste si taky nakupovali dopředu a jaké jsou nejlepší?díky moc... 🙂

teckovanaorchidej
27. led 2011

ahoj holky, výsl. cukrovky ještě nevím
moje zamluvená kára je super, moc jich tu není a doufám, že nebude moc poruchová
jezuli, pohyby jako prvorodička asi tak 19. - 21. tt, jak kdo
výbavičku jsem začala shánět po 20 tt na MMB
počty a co přesně už neřeším, jsem v situaci, že si koupím, co se mi líbí a zhruba tak odhadnu kolik - musím si své poslední těhu náležitě užít 😉 😉 😉 😉
plenky mám zatím 10 klasika hadrových z MMB na různé blití a podkládání, asi 2 mega balíky papírových nejmenší velikosti do začátku a do porodnice a dál plánuji koupit tak 10 nových s potiskem, na lepší, třeba k doktorovi apod.
když tak koukni sem

http://www.nunynek.cz/
nebo www.brumla.cz - výborné zboží
MMB (mimibazar)
www.laclik.cz
http://www.amalkamimi.cz/

jezulicka
27. led 2011

@teckovanaorchidej ahojky děkuji moc za odpověd..jsem úplně mimo a nevím co první koupit..je to tolik věcí že hrůza....tak snad postupně se to bude nakupovat... 😉 tak se drž at cukrovka dopadne dobře...

jeany
27. led 2011

Jimmy, dnes balíček přišel. Díky. 😉

enka27
27. led 2011

@jezulicka Gratulace k děvčátku. 🙂 Já jsem pohyby cítila od 20. týdne, ale to jsem netušila, že je to mimi. Docvaklo mi to až tak kolem 22. týdne, do té doby jsem si nebyla jista, jestli to nejsou střeva. 😀
První kousky do výbavičky jsem pořídila ve 23. týdnu, kdy mi je kamoška přivezla z Anglie. Vybírala jsem hlavně bodíčka, jelikož tam doufám, že se snad nemůžu splést a koupit něco, co nevyužiju. Jinak jsem amatér jako ty. 🙂 Mám už i nějakou kosmetiku a plenky (pemprsky - prý jsou nejlepší, nevím...) - v Tescu byla před časem akce, tak jsme s kamoškou, co má 2 letého chlapečka vyrazily a ona mi poradila, co nakoupit. Jinak bych se v tom asi dost plácala..
A minulý týden jsem od ní po malém nakoupila oblečky do cca 2 let věku, tak doufám, že budu ušetřena zběsilému nakupování...já totiž lítání po obchodech moc nemusím. Ještě mi toho hafo chybí...😖
Kočárek má parádní teckovaná, uvažuji, jestli se po něm taky nepoohlídnu...
@tesckovanaorchidej ..jestli teda neva, že opakuju 😅

betys
27. led 2011

@lukza ,
@jimmy1 -Vašim velkým klukům všechno nejlepší.
My máme dneska 8 měsíců.
Jjestli můžu poradit k těm nákupům.Myslím že ty nejmenší plínky je celkem jedno jaká značka-Hugies,Papers,happy.Přebaluje se dost často,takže myslím že to mimčo nestihne pročůrat.To až časem.Látkový plíny mám taky na blitíčko,utírání,podkládání.Hadříky-my jsme úplně minimálně využili vel.56,ty další už jo.Určitě si dávejte pozor aby dupačky nebo overálky na spaní měli rozepínání mezi nohama-je to praktický kvůli přebalování.Zapínání je lepší na cvoky než na klasický knoflíky.A na overálku je lepší zapínání v předu než na zádech.To jsou takový moje postřehy.
Budete rodit do tepla takže určitě nějaký bodýčka s kr.rukávem a slabý čepičky.
Plínky klidně nakupujte do zásoby-mizí fakt hodně rychle 😀 .Kosmetiku asi raději ne,kdyby náhodou byl nějaký ekzem nebo něco.

luciiiie
27. led 2011

@betys jé tak to taky gratuluji 🙂 My máme zítra měsíc 😵
Jinak u nás látkový plíny (mám je taky na ublinkávání, podkládání apod.) jedou ve velkým...to peru pořád, 😎 Velikost 56 ještě nosíme, ale už pomalu najíždíme na 62....Jinak jak píše betys, cokoliv na cvoky je praktičtější než klasické knoflíky. 😉

luciiiie
27. led 2011

a kosmetiku jsem kupovala před pár dny a máme Sebamed, ta nám vyhovuje 🙂

teckovanaorchidej
27. led 2011

@luciiiie no ne, je to možný? Už máte měsíc?
To utíká jako hrom. Fakt.
Dneska jsem objednala na MMB postýlku, už se těším, až bude doma, zatím peru a žehlím hadříky.












lukza
27. led 2011

@jimmy1 nevím zda se zítra dostanu na netu takže už dneks avše nej nej k zítřejším narozeninám Martinka hlavně hodně zdravíčka štěstíčka a at ten druhý rok je tak dokonalí jako ten první 🙂))

@ivetule aji vám přeji do toho třetího roku vše nej nej a hlavně zdravíčko toho není nikdy dost🙂)

jimmy1
28. led 2011

@lukza děkujeme a přejeme Lukáškovi vše NEJ NEJ NEJ 🙂

Děkujeme za přáníčka holky 🙂

ivetule
28. led 2011

@lukza
@jimmy1 Takže přejeme všechno nejlepší Martínkovi a Lukáškovi. Hlavně zdravíčko. 😅

luciiiie
29. led 2011

@ivetule Ivetko na pondělí Ti přeju kráááásnééé tlustice!!!!!!!!!! Držím pěsti kočko! 🙂

ivetule
29. led 2011

@luciiiie Luci děkuju moc,ale bojím bojím že tam nic nebude. ☹

betys
30. led 2011

@ivetule -na zítra tfuj tfuj.Hodně štěstí ať je pořádná dálnice 😉

teckovanaorchidej
30. led 2011

@ivetule tak hodně štěstí, at jsou tam

lucifirek
31. led 2011

@ivetule tak jak.Myslím na tebe a doufám,držím palce jenom na dobré zprávičky.

ivetule
31. led 2011

Tak holky bohužel žádný dobrý zprávy. Nic tam není. Ach jo, 😔

jimmy1
31. led 2011

@ivetule chjo, škoda... Milda si bude muset na sourozence ještě chvilku počkat. Ale kdo si počká, ten se dočká 😉 Máte mražáčky, že?

betys
31. led 2011

@ivetule -no škoda.... ☹