Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

luciiiie
31. led 2011

@ivetule safriš...☹ To mě mrzí....ale dočkáte se, uvidíte, věřím tomu a vy musíte taky 😉 Milda bude mít ségru nebo bráchu trochu později, no 😎

teckovanaorchidej
31. led 2011

@ivetule to je škoda, ivet, myslím, máte ledňáčky? Tak příště někdy v tomto plodném roce.......

@luciiiie čáu, jak je? Holky, já už mám doma kočárek, no parááááááááááda. Vlastně už mám všechno, jen nachystat tašku a je to. Pak následuje malování ložnice a přestavba nábytku a pak už budu doufám jen čekat na čápa.....

lucifirek
31. led 2011

@ivetule to mě moc mrzí,máte mrazáčky,tak to určitě vyjde. Držím nadále palečky. 🙂

ivetule
31. led 2011

Holky děkuju moc trochu se uklidnuju ,že u Mildy to bylo úplně to samé. Taky šel až s KETU. Tak uvidíme. 😒

lucifirek
31. led 2011

@ivetule tak tak, ono to určitě vyjde příště. 😉 Nám to taky vyšlo napodruhé. 😉

ivetule
31. led 2011

@lucifirek děkuju i když jsem přeci jenom doufala,že by to mohlo vyjít a nic. ☹

ivetule
31. led 2011

@luciiiie všechno nejlepší k prvnímu měsíci. 🙂 Hodně zdravíčka.

lukza
31. led 2011

Ahojky holky
@ivetule jéé to mě je líto☹(( já tomu tak věřila

holky Luky je marod má chudáček 38.9 teplotu pokus se to do rána neuklidní tak sním zajdu k doktorovy je mě ho tak líto broučka to je naše první nemoc:

ivetule
31. led 2011

@lukza děkuju moc já taky ,ale bohužel. ☹ Snad to vyjde z mrazáčků. 🙂
At je Luky brzy fit. 🙂

lukza
31. led 2011

@ivetule určitě to výjde s mrazáčku tak jak tvuj syn🙂)) hlavně věřit a ty tedka musíš mít 3mc a pak mužeš až na KET a nebo je to už zase jinak.

jinak kuky už má 39.3horečku uf uf ale volali jsme na pohotovost tak nám řekly co a jak.

enka27
1. únor 2011

@ivetule Ach jo. ☹ Neboj, ono to vyjde příště - stejně jako u Mildy. 😉 Držím pěsti!

luciiiie
1. únor 2011

@ivetule děkujeme 😉
@teckovanaorchidej jéé, kára už je doma! super! beztak to tam šmudláš doma po kobercu, co? Nebo jste ho odvezli?

Holky, prosím vás....jak je to s tím kočárkováním??? Já si myslela, že vyjíždět nemám pokud je pod těch -5 stupňů jen zezačátku...teď drandíme každý den a to je určitě víc pod nulou, malej je navlečenej a jsme tam něco kolem té hodinky, já si nakoupím, chvilku pojezdíme a frčíme domů...nevadí to a nebo mám fakt být při takových mrazech doma?

ivetule
1. únor 2011

@lukza tak mi volal G tak mám zavolat v dubnu při menstruaci a 12 den cyklu se jede na UTZ a podle toho se uvidí. Když to bude v pořádku tak do deseti dní KET a jestli ne tak mě trochu nabudí léky. Takže uvidíme. 😉
Hlavně at je Kuky v pořádku. Když marodí ty prcci tak je to nejhorší. 😒

ivetule
1. únor 2011

@enka27 děkuju moc taky tomu moc věřím. Tak uvidíme. Už to bohužel neovlivním. 😒

teckovanaorchidej
1. únor 2011

@luciiiie čau, šmudlám po parketách. Hele, je super, jedním prstem se dá ovládat. Prostě mega.
Kočárkování v mrazu, já nevím, měla jsem mimina vždycky na jaře.
Nemocným miminkám přeji brzké uzdravení.
Ivet, tak v dubnu to už klapne, hodně štěstí.
Jinak u mě nic nového...tloustnu, jsem OK a chystám hnízdo.
enka, tak co, už máš Teutonku? Vřele doporučuju.......

luciiiie
1. únor 2011

přidala jsem pár fotek 😉

ivetule
1. únor 2011

@luciiiie krásný fotečky. Moc to sluší Štěpánkovi. 🙂 Jinak já jsem jezdila s MIldou furt ven. V kočárku byl zabalenej takže mu bylo krásný teplo. 🙂

ivetule
1. únor 2011

@teckovanaorchidej Děkuju snad už jo. Tobě ty týdny krásně naskakujou to je krása. Četla jsem všechno nachystaný jenom tašku. Jenom at se ještě princezna drží. Narodí se v krásným měsíci. To budete moc bez peoblémů ven. 🙂

luciiiie
1. únor 2011

@ivetule Ivetko děkuju za odpověď 😉 Četla jsem, že v dubnu jedete pro sněhuláky...to bude cobydup...navíc už bude jaro (doufám), to se bude krásně těhulkovat 🙂

sladlenka
1. únor 2011

@luciiiie psala jsem IP

luciiiie
2. únor 2011

@sladlenka já jsem zapomněla odepsat...promiň, už jsem to napravila 😉 Snad ti to nějak pomůže 🙂

betys
2. únor 2011

@luciiiie -Matýsek je sice větší ale chodíme ve pořád.Teda aspoň jedou denně.Obličej mu mažu krémem do zimy.Je oblečený a ve fusaku.Když ho vytahuju tak je vždycky krásně teplý.Jen nesmíme zapomínat na rukavičky... 😒 .Do kočárku nefoukne takže si myslím že mimoušům je tam dobře.A my se taky potřebujeme na vzduchu vyprdět.... 😀

luciiiie
2. únor 2011

@betys že jo? já si taky myslím, že je mu tam fajn. Pusinu mu taky mažu krémem na zimu, je dobře oblečenej, pak v kombinézce, fusaku a ještě má deku....šmudla. Já navleču palčáky a valíme. Zas nejsem hrklá, abych s ním jezdila po venku třeba půl dne, ale tohle mu určo jen prospěje.
Holky dík!

enka27
2. únor 2011

@teckovanaorchidej Ahojky, ještě ne, ale už si na ni brousím zuby. 🙂
Holky, co myslíte krémem na zimu? Je nějaký extra do chladna pro mimi?
Jinak u nás vše dobrý, včera poradna - mimi kolem 1 kg a 28 cm. Nakonec jsem se rozhodli, že připravíme pokojíček (myslela jsem, že to budeme řešit později), takže nás čeká malování, nákup koberce a pak zařizování + příprava výbavičky. Už se na to děsně těším. 🙂

jeany
2. únor 2011

Ahojky
Ivetule, tak snad to vyjde příště. Jak píšeš, že i Milda byl z kketu, tak i další miminko se tak může podařit. Držím pěsti. 😉
Luciie, moc krásné fotečky. 🙂

jimmy1
2. únor 2011

@lucifirek 😎 nakukuju občas na vaše žirafky 😎 to je super mazec 😉
@enka27 my máme pro Martínka spešl zimní krém pro mimíska 🙂 a to zařizování pokojíčku si užij dokud to pupík dovolí 😉 my jsme přestavovali ložnici až když jsem měla obr pupendo a akorát jsem mohla koukat 😝
@betys @luciiiie Martínek mi rukavičky bojkotuje, nemá je rád, umí se kvůli nim pěkně rozčílit a taky se v nich nedá moc dobře papat rohlík 😀

luciiiie
2. únor 2011

@enka27 no to jsou krémy na pusinu speciálně do chladu 🙂

betys
2. únor 2011

@jimmy1 -Matýsek taky rukavičky moc nechce.Když chrupe tak mu ruce přikryju,ale když je vzhůru tak je pořád vytahuje
@enka27 -my máme krém od Biodermy.Do zimy dělá i Nivea a určitě víc značek.

enka27
2. únor 2011

Aha, díky moc. To jsou věci, jde vidět, že jsem vážně co se týče péče o mimi "nepolíbená".
Ale co už mám i já - amatérka, je krém na opruzeniny a ten už asi i vyzkouším. Břicho teda moc velké nemám - prý.. (já myslím, že ujde 🙂 ) ale prsa mi porostla tak, že se mi mezi nimi vytvořilo něco jako potničky. Váženě sexy. Tak si říkám, že krém připravený pro mimi prubnu, jestli zabere. 🙂

betys
2. únor 2011

@enka27 -a další užitečný krém je Pupík-na mazání bříška.Je dobrý proti prdíkům.Můžeš ho taky vyzkoušet na sobě 😀