Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

mrkvicka28
23. kvě 2010

Betys tebo ten Malej dává zabarat už aby se mu chtělo ven

betys
23. kvě 2010

mrkvicka-taky si to říkám.Teď jedem s manžem asi 30 km pro víno tak třeba mě v autě trošku protřepe 😀

lucifirek
23. kvě 2010

Luciiie to se ti vůbec nedivím. Asi bych taky nemohla spát.
Jinak po obědě se mi udělalo lépe. Byli jsme v zoo jihlava se známými. Jsem docela utahaná,ale byli jsme aspon na čerstvém vzduchu.
Manža jel ještě do práce a chystá se do hopůdky na hokej. Já si půjdu radši dát spršku na ochlazení a zalezu si do postele a pustím si nějaký veselý film.

lucifirek
23. kvě 2010

Betys teda Matýsek se tě drží.To nevím,čím ho donutit,aby se už umoudřil.Ale může to přijít každou chvíli.

luciiiie
23. kvě 2010

Jéé Luci, do Jihlavy se taky chystáme 🙂 Vypadá to tam hezky, stojí to za to? 😉

lucifirek
23. kvě 2010

Luciie,určitě je to tam hezké,každý rok dělají nové a nové věci,je to menší zoo,ale i tak to bohatě stačí,než to člověk projde.

lucifirek
23. kvě 2010

My ještě při cestě z Krkonoš zajedeme do Dvora Králové.

mrkvicka28
23. kvě 2010

Luci tu zoo ti teda závidím, taky bych někam tak ráda vyrazila,ale mým povyažením je jen postel ☹ .
Manža taky vyrazil do hospudky máme ji za rohem tak mě alespon donesl dobroučkej nanuk.

luciiiie
23. kvě 2010

Ve Dvoře je to moc hezký 😉
Mrkvi, počkej, to pak budou výlety s klučíkama 🙂

mrkvicka28
23. kvě 2010

luciiie no se čtyřma klukama to bude fakt sranda obzvláště když se s tím naším kočárkem nikam nevejdeme 😝

luciiiie
23. kvě 2010

to teprv budou bojovky 😀

lukza
23. kvě 2010

Teda Betys já tak věřila že to bude tědka o víkendu a zatím nic no ještě furt máš čas necelé 2hodiny 🙂)a říkáš ani pokřtění postele nezabralo teda ale kloubou dolu já si nedokážu vebuc představit jak zvládáš ještě sexík jsi teda borec já to vubec nedávala a u nás teda manža měl takový strach že my sexík měly nakonec ve 4měsíci těhu a pak až po porodu 😀

Jeany jj je to možné že muže to dospávat ale třeba co jsem měla holčinu na pokoji v porodnici tak jí malá pravdielně spala v noci klidně 6-7hodin v kuse a to jí pak nadaly že se to nesmí ale jí talk spala furt a tak jí musela tasky budit.
A vím že někdy ty drobečci zbudit nejdou taky se nám stane že usne tak tvrdě že sním nic nehne a s toho stačí nej malý zvuk a je hned vzhuru.a jak jinak máte se určitě dobře že jo a kouopeš každý den v ím že všude říkají že se nemá ale my koupeme každý den malý si tím získla krásný režim vykoupat napapat a spinkat,ale ty s režimem ještě ani začít nemužeš máš ještě malé mimi . 🙂

Luciiie na zítra mooooc držím pěstičky budu na tebe myslet jak budeš moc tak se hned ozvy ju?

Mrkvičko to se teda nikam nevejdete to máš pravdu 😀 .

Lucifirku jak se cítíš je to lepší?

betys
23. kvě 2010

lukza-však já ten sexík moc neprožívám.Prcek teď celý hokej vyváděl,asi byl nervózní ze mě.Bylo by to pěkný rodit když jsme vyhráli zlato.Ale myslím že si ještě počkám ☹
Tak zase ráno se ozvu.Dobrou noc všem

betys
24. kvě 2010

Dobré ráno.Takže přesně jak jsem říkala-opět žádná změna.Dám si sprchu a pomalu vyrazíme do Ivančic.Dneska mám kontrolu v 10 hod.Jsem zvědavá co mi řeknou 😉

elllenka
24. kvě 2010

Betys: Krásné ránko držím palce, aby kontrola dopadla dobře 🙂 Mimuško si dává pěkně na čas.

elllenka
24. kvě 2010

Holky nevíte náhodou jak je to s dovolenou? Mám dovolenou z loňska celou a letošní má také celou. Když budu marodit do konce těhu nebo jak pak nastoupím na mateřskou dovolenou to bude asi v listopadu, když mám termín porodu zatím stanovený na 6.1.2011- jak je to potom s dovolenou?
Vím, že se dovolená vyplácí po mateřské dovolené, ale vyplatí se i ta co mám z loňska nebo bych o ni přišla?

Moje účetní mi říkala, že musím ukončit dřív neschopenku a nastoupit na dovolenou ještě před mateřskou jinak mi propadne, ale mám obavu, že když to udělám tak mě stáhnou z dovolené, jako vždy :(

kveta
24. kvě 2010

Luciiie by to o tomto čase mala mať fyzicky za sebou... 😕

Ellenko, Ty máš vtipného zamestnávateľa, že Ťa zakaždým stiahne z dovolenky... 😖

Gratuľujem k zlatu... Tu na Slovensku pri Vašich góloch burácalo celé sídlisko... 🙂

elllenka
24. kvě 2010

kveta: Neřekla bych, že je to vtipný zaměstnavatel. Mě stahuje z dovolené můj vedoucí :( Dokonce mě stáhnul i ze svatební cesty- to jsem dostala dovolenou na 2týdny a po týdnu jsem musela naklusat ....
Tak z toho mám docela obavu, abych pak nelitovala, že jsem ukončila neschopenku ... ze zákona ti může dovolenou zaměstnavatel nařídit a sice by měl umožnit její výběr, ale to u nás nehrozí a hádej se, když je práce málo ....

kveta
24. kvě 2010

Ak nie si práve špičková neurochirurgička alebo nerobíš v inej profesii bez ktorej umierajú ľudia, tak sťahovanie zo svadobnej cesty je chrapúnstvo... Ale dá sa to možno riešiť tak, že v prípade, že šéf zavolá, mu povieš, že práve ideš k dr. po neschopenku... Ale aj tak sa to môže škaredo obrátiť proti Tebe... Šéf už vie o tehotenstve?

lucifirek
24. kvě 2010

Hezké dopoledne přeji. U nás zase pod mrakem a poprchává.
Lukzy je to lepší,včera odpoledne už mi bylo mnohem lépe. A dneska to ujde,to že se všude ploužím,beru jako nynější standard. 😀 Jen mě občas píchá v podbřišku Byla jsem ve městě pokoupit pár drobností.
Dneska ani vařit nebudu,máme od včerejška. Jen upeču slané šneky z listového těsta. Odpoledne zajedeme k tchánovcům.
Mám ty dva dny nabyté,dneska trošku poklidit,zítra uvařit a upíct s sebou na cestu. Zítra dopoledne také poradna,tak snad bude všechno v pořádku,abychom mohli odjet na relax.

lucifirek
24. kvě 2010

Luciiie,myslím na tebe. 🙂
Jani všechno nej,nej nej k svátku. 😉

elllenka
24. kvě 2010

kveta: Ví, že jsem těhotná. Radši jsem to řekla, aby se mohl zařídit. Víš nemusí jen lidé přicházet o život. Na mé práci je závislích hodně lidí a ti by pak neměli co dělat, ale to je složitější. Přirovnala bych to jako kdyby pekárna měla jednoho řidiče a ten jim vypadnul, nikdo by neměl řidičák na dodávku, obchody by nedostali pečivo, .... tak nějak je to semnou. A neschopenkou můžeš vyhrožovat pokud je to pravda, ale když tě ztáhne z dovolené a ty pak nedoneseš neschopenku tak na dobu co nejsi v práci nemáš omluvu.
Jediné co jde se na to vykašat, ale pak akorát čeká výpověď, ... tak si to každý rozmyslí.

Jsem zvědavá kdy budou za mě hledat náhradu, zatím nikoho nehledají, ještě čekají jestli to dobře dopadne ...

jimmy1
24. kvě 2010

Ahojte holky 🙂
Betys míří do Ivančic a já jsem se odtud právě vrátila 😎
Byla jsem se jednak objednat na tu rehabku, docela byla fuška to nějak všechno sladit, aby měl kdo jet se mnou a s Martínkem, protože dneska jsem jela bez něj, babička hlídala u nás doma, a byla jsem celou dobu pěkně nervní 😀
No ale hlavně jsem jela na to sono břicha a všechno je OK až na cystu 33mm vlevo od dělohy, takže se musím honem objednat na gyndu ☹ Hned jsem volala obvoďákovi a strašil mě operací 😕

Jeany, všechno nej k svátku 🙂 a jestli tu máme někde ještě náhodou nějakou jinou "schovanou" Janičku, tak samo taky 😉

lucifirek
24. kvě 2010

Tak Elllenka na druhé straně je to hezké,že za tebe zatím nikoho nehledají a nedělají dusno. Oficiálně je povinnost oznámit to zaměstnavateli po třetím měsíci těhu,tak pak to asi začnou řešit víš. 😉 Dneska si člověk musí vážit dobré práce. Já mám pořád takový divný pocit,že jsem zůstala doma celé těhu,že bych chodila do práce,ale když mi dali neschopenku,tak se nedá nicdělat.

lucifirek
24. kvě 2010

Teda jimmy,když se daří,tak se daří vid. ☹ Snad na operaci nedojde. Ale na gyndu si zajdi.At jsi v pořádku. Malý potřebuje zdravou mamku. 😉

kveta
24. kvě 2010

Jimmy, premýšľam, či všetky tie zdravotné problémy u Teba nemajú len jeden menovateľ... či to všetko nie je súčasť jednej diagnózy..

jimmy1
24. kvě 2010

Tak můj gynekolog má samozřejmě dovolenou 😠 😠 😠 nejdřívější termín je 7.6. fakt paráda 😖 do háje, když se daří, tak se fakt daří 😝

jimmy1
24. kvě 2010

Kveta a napadá tě nějaká diagnóza, která má tyhle moje všechny příznaky??

jimmy1
24. kvě 2010

Tak jsem si pro jistotu zavolala na Unicu, když ten můj gynďouš je mimo. A mluvila jsem tuším s Gogelou a ten mě uklidnil, že 33mm je malinký, že do 4-5 cm se to jen hlídá, takže nemusím pospíchat, leda kdyby mě to začlo bolet, tak mám zavolat a domluvili bysme, že by mě prohlídli. Prý se buď sama vstřebá nebo praskne. Tak jsem teda zvědavá 😝

kveta
24. kvě 2010

Neviem žiadne bližšie detaily, kde konkrétne je tá cysta, jej typ, aké iné príznaky celkovo máš... ale chcelo by to skôr dr. Housa, mňa síce zdravotnícka literatúra baví, ale som laik... či tá cysta dokáže napríklad tlačiť na črevo v tej polohe, v ktorej je, či k nemu nie je čiastočne prirastená.. Endometrióza napríklad vie robiť takéto príznaky celkovo aj tú cystu, ale či je to ono... to fakt netuším...